Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

andysok
9. máj 2011

@katkaajurko čo je to ten dren a dáva sa pri cisarskom?

katkaajurko
9. máj 2011

@adulik23 aj mne foltina odporucal moj gyndos

@andysok dren je hadicka z bruska-ktora odvadza krv a pripadne tekutiny von po cisarskom - ale nedava sa vzdy a neviem od coho zavisi-ci daju /ci nedaju

andysok
9. máj 2011

@katkaajurko ďakujem za vysvetlenie o tom som nepocula ešte

adulik23
9. máj 2011

@andysok @katkaajurko vdaka baby. zatial je to 2:0 pre foltina. dufam, ze sa ozvu aj dalsie maminky. 🙂
vy si ho idete zazmluvnit?

katkaajurko
9. máj 2011

@adulik23 ja nie, planujem Redechu -tak sme sa nakoniec dohodli s mojim gyndosom.... ale Krizko,Foltin,Redecha viem-ze su isto dobri..ale v ruzinov ma celkovo vraj naj-lekarov...

andysok
9. máj 2011

@adulik23 ja uz mám dr ktorá sa o mna stará od úplného začiatku tak sa idem dohodnúť s ňou ak nie tak ešte premyslal o Kriskovi,alebo Foltin

dankadina
9. máj 2011

@andysok kriska odporucam

jankaslamka
9. máj 2011

@dankadina ahoj 🙂 tak ako sa mate?kokso zajtra mame 4 tyzdne..nechce sa mi verit 🙂 dnes sme boli na ockovani..to bolo revuuu a revuuuu 🙂) Jo inak stale zo mna idu stehy..normalne kazdy den nejaky najdem..je to vobec mozne?

andysok
9. máj 2011

@dankadina mne su sypmaticky aj mladý aj stary

jessicax
9. máj 2011

@andysok Krizko, Krizko a este raz Krizko, je to hotovy anjel 😵

jankaslamka
9. máj 2011

@andysok Krizko jednoznacne..aj ked chudacik ma toho tolko, ze sa ani najest nama kedy..nie to ist domov vyspat

dankadina
10. máj 2011

@andysok križko stary už nerodí

dankadina
10. máj 2011

@jankaslamka no gratulka k 4 rom tyzdnom, no mne už vypadali vsetky stehy konecne sa mi to ako tak zahojilo a už možem sediet, som si to kukala celkom pekne to mam. My ideme stvrtok do poradne, tak uvidím ako priberáme, dúfam že nebudeme mať reflux lebo po papaní dosť grckáme

avenev
10. máj 2011

Ahojte, treba mi zobrat cumlik do porodnice? Pocula som, ze niekde sa nemoze davat tak neviem co je na tom pravdy.

sirinka
10. máj 2011

@avenev samozrejme, ze ty ako matka mozes davat svojmu dietatku cumlik kedy chces a kolko chces, do toho ti nema kto co rozpravat 😉 aj ked ja by som to najskor skusila bez...

asma
10. máj 2011

@avenev Ahoj ja som mala kúpila som od chicka celý kaučukový nech ju netlači ked jej vypadne z pusy a tam mi ho stale sestra chcela zobrat ze oni take maju pre deti 😠 ha
inak skoro kazda maminka tam ma cumlik takze pohoda

jankaslamka
10. máj 2011

@dankadina dakujem 🙂 aj ja gratulujem k vasim zajtrajsim 🙂 vidis a mne stale vypadavaju..neviem odkial sice..ale idu von jak dive teraz..tak uvidime co bude na kontrole 🙂
no teda dufam, ze vsetko doapdne dobre na poradni ..a sand to nebude reflux..inak my tiez dost grckame..aj mame ten refluxny matrac..je to ovela lepsie ako ked je na rovnom..ale teda zvykne aj tak grckat..a pri odgrgnuti obcas hodi taku sablu, ze mozme ist jest znova..

slniecko.15
10. máj 2011

@katkaajurko Ležala som 12. hodín, potom ma rozchodili a vybrali cievky z mechúra. Hadičky na dren som nemala

slniecko.15
10. máj 2011

@avenev môžeš si zobrať cumlík. Nikto ti do toho nebude frflať. Len si ho doma vysterilizuj a bude pohodička

angela1
11. máj 2011

@katkaajurko
ahoj mňa nechali ležať presne 12 hodin, v noci ma prišla zobudiť sestrička že mám vstať a ona zatiaľ prevlečie postel

dankadina
12. máj 2011

@jankaslamka tak a mame po poradni reflux sa nepotvrdil, ukažkovo priberame za dva tyzdne pol kila, už máme cez 4 kg, dr nas poslala na sono nožiček a vy ako, ja sa už citim super ani ako by som nerodila

dankadina
12. máj 2011

@jankaslamka tak a mame po poradni reflux sa nepotvrdil, ukažkovo priberame za dva tyzdne pol kila, už máme cez 4 kg, dr nas poslala na sono nožiček a vy ako, ja sa už citim super ani ako by som nerodila

jankaslamka
12. máj 2011

@dankadina no super, ze reflux nemate..my asi ano bohuzial..ale dnes som nezastihla doktorku, tak musim to este s nou prekonzultovat...mala mi grca jak dabel..a ide jej to aj nosom..no chudatko moje ☹
nozicky sme boli dnes..a vsetko v poriadku a kontrola o 6 tyzdnov..tak sa vytesujem ako mala, ze aspon daco 😵
mna uz tiez nic neboli..len obcas ma pobolieva to podbrusko a ked idem na malu tak ma to tam boli niekedy..neviem preco

dankadina
12. máj 2011

@jankaslamka dr mi povedala že čiastočný reflux má skoro každé dieťa, ale ked priberá v norme tak sa to ani nerieši okrem nejakého špeci mlieka, polohovania a pod. A do 18 mesiacov je to ok. My sme pribrali v norme, tak to že si odgrcne je vraj ok. Kde ste boli na sono klbikov, my ideme do ružinova

jankaslamka
12. máj 2011

@dankadina my sme boli tu v pezinku..hned vedla mojej dr. je ortoped co to robi..tak sa mi nechcelo trepat do BA 🙂
no sak keby si odgrcla..ale pocuj to su take grcky..ona je poriadne odgrgnuta, lezi na tom refluxnom matraci a vyteka jej to z ust a potom aj hodinu a pol po jedeni sa zgrca jak prasa..az sa dusi kedze jej to ide aj nosom..tak sa vzdy bojim jak slak...ale mozno to tiez neni reflux, musim sa jej popytat..a teda hlavne je ze jej to prejde 🙂

dankadina
12. máj 2011

@jankaslamka mozno jej nesadlo mliečko, čo jej davas?

jankaslamka
12. máj 2011

@dankadina od narodenia pije to iste..nutrilon ten Immunofortis ..neviem fakt

dankadina
12. máj 2011

moja prva mala tiž grcala z nutrilonu potom nam dr. poradila francuzske mliečko a bolo ok

xenka5
12. máj 2011

@adulik23 Ja budem rodiť u doktora Foltina, mám ho zazmluvneného, zatiaľ je úplne super. Kamarátka uňho rodila pred rokom a povedala, že bol veľmi dobrý, moju kolegyňu operoval osobne a tvrdila, že každý deň pokiaľ tam ležala sa bol naňu pozrieť ako sa má.

jankaslamka
12. máj 2011

@dankadina opytam sa na to..mozno jej fakt nesedi ten nutrilon

nina55
12. máj 2011

@jankaslamka Immunofortis? ...to je aky? nieco specialne? ...som myslela, ze nutrilon je len jeden 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre