Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

tweety22
16. feb 2010

ja sa tiez neviem dovolat do ruzinova na tie uska 😠 hoci uz presli 2 tyzdne co tvrdili, ze pristroj bude opraveny, zajtra sa skusim objednat na antolsku 😕

filipi
16. feb 2010

Na ušká vôbec nečakajte do Ružinova tam to tak skoro opravené nebude. Skúste Antolskú objednávajú rýchlo a trvá to tam 5minút.

pietra
16. feb 2010

mizulienka, ja odporucam 41, ide to tam vacsinou rychlejsie a je tam (alebo aspon bola) prijemnejsia lekarka

pietra
16. feb 2010

na uska skuste antolsku alebo kramare. V ruzinove stroj asi tak skoro funkcny nebude, kedze uz niekomu aj vraveli, ze cakaju na kupu noveho stroja a objednavat sa bude pravdepodobne az na leto

slniecko01
16. feb 2010

ďakujem Tilly 😀

renatkas
16. feb 2010

tikuska ja som sa povodne chcela zbalit do kufra - takeho stredneho(hlavne kvoli tym kolieskam a ze sa to da tahat), lebo do toho uplne obrovskeho mi to prislo strasne smiesne ale nic sa mi tam nevoslo, tak som zbalena do sportovej cestovnej tasky. Ale vyzera to akoby som sla na mesiac niekam na dovolenku 🙂

cheerlady
16. feb 2010

babule a treba do ruzinova aj tie podlozky pod seba na postel? 😕

bibulienka
16. feb 2010

nie cheerlady.. podlozky dostanes, ak uspinis vypytas si od sestricky novu...ja som ale mala aj svoje pre istotu keby nahodou...

teresse
16. feb 2010

sandey.... Dr. Foltína Ti odporučam ... je dobrý pôrodník...

tilly
16. feb 2010

ku kufru: moja spolubyvajuca mala veci v kufri a bolo to super, este raz kebyze sa balim, tak urco beriem maly kufor na kolieskach 😉

k uskam: my sme boli s dominikom na antolskej a bolo to tam uplne v pohode, pred nami nikto nebol, ani po nas a to sme tam boli s domcom, ked mal tri tyzdne, tuto som sa objednavala 12.11., den po prepusteni z porodnice, objednali nas na 13.1.!!! potom mi volali, ze ma presuvaju na 9.2. a 8. mi volali, ze ma nezoberu, lebo maju pokazeny pristroj... hned som volala na antolsku a ideme zajtra... maly ma uz skoro 4 mesiace, ale ved pohoda, ja myslim, ze pocuje dobre, teda dufam 😅

ten ruzinov, to je otraaas 😠

tak to by som chcela vidiet, keby bola puskarova s nejakou spoluobciankou na standarde 😀 😀

ja som zazila na chodbe navstevu jednej spoluobcianky, asi 30 ich tam bolo, hucali strasne a planovali opias ked dojde prispevok pri narodeni... 😀

tikuska
16. feb 2010

. . . . Tak teda kufor, aspoň sa mi všetko neobúcha a nodokrčí. 😉
- ak sa mi to tam zmestí.

- Len či tá občianka stihne pobehať všetky papiere, aby ten príspevok mohli osláviť ?!? 😀 😀 😀

- dnes som si objednala manuálnu odsávačku Avent ISIS za 61, 74 Eur - najlepšia cena akú som našla.

😅

teresse
16. feb 2010

tikuska...ak mozem zareagovat na vase pismenka s tilly tak odporucam vziat si co najmenej veci.... je uplne zbytocne trepat so sebou lodne kufre,,,, ked vidim ako mamicky prichadzaju so zbalenou polkou bytu.... zaklad je hygienicke potreby,aspon 2 kosele , lebo s tymi je v nasej porodnici problem ked rodi aj bezne cez 10mamiciek za sluzbu..prezuvky na bezne chodenie po oddeleni a druhe do sprchy,uterak, balzam na pery, hroznovy cukor a mineralku ... ostatne veci staci ked doruci mamzel po porode...nimi som myslela nieake veci pre babatko, teraz je vhodna deka, vlozky do podprsenky a odsavacku.... viac toho nebudes potrebovat....

tikuska
16. feb 2010

Ja sa potrebujem zbaliť celkom, my sme až zo Starej Turej a manžel ma hromadu práce, musím si preto vystačiť sama.

teresse
16. feb 2010

tak potom ako som ti pisala a plus veci pre babatko... naozaj nemusis nic viac ... e to zbytocne... a preco si si zvolila ruzinovsku porodnicu,,,? podla coho si si vyberala nemocnicu kde pojdes rodit...?

iinuska
16. feb 2010

odsavacku nepotrebujes, maju ich na oddeleni dost

pietra
16. feb 2010

ale aj tie veci, co prinesie manzel, potom zas treba z porodnice odniest a lepsie sa to nesie v kufri na kolieskach ako vlaci v niekolkych taskach. Takze ja by som bola skor za ten kufor.

teresse
16. feb 2010

iinuska.... mozno za cias ked si ty bola v nasej porodnici odsavaciewk bolo dost... to neznamena ze je to tak stale..... a najlepsie je mat svoju,,, je dobre ked si mamicka zvyka od zacietku na jednu potom predide moznym problemom doma po navrate z porodnice....

arrett
17. feb 2010

Ahojte.
Musím povedať že som aj ja za ten kufor. Ja som zbáila do športovej tašky, no keď prišiel Manzel, tak doniesol kufor na kolieskach. Keď sme išli domov on niesol malého v autosedacke a ja som si kľudne ťahal bez starosti kufor. Neviem si predstaviť niesť tu športovu tašku
odsavaciek majú dosť, len tých strojcekov je malo. My sme mali jeden na izbe a poziciavái sme si ho.

teresse
17. feb 2010

presne tak... a bez strojceka je to nic moc takze odsavacku si treba pribalit do toho kufra na kolieska.. 🙂

iwet001
17. feb 2010

Baby, chcem sa este opytat, ked zena zacne rodit, kam treba vlastne ist? Na centralny prijem alebo priamo niekam na to 9.poschodie?

bibulienka
17. feb 2010

na CP

lila25
17. feb 2010

cislo dveri 4

iinuska
17. feb 2010

potom pojdes do satne a na oddelenie

mizulienka
17. feb 2010

ahojte, viete mi prosim poradit...ja som teraz 34 tt ale niekedy v strede tyzdna sa mi to lomi na 35 tt...tento pondelok som bola posledny krat u svojej gynekologicky a ze od 36 tt mam ist uz do nemocnice...budem rodit v ruzinove....mam teraz dilemu, ze na kedy sa mam objednat....lebo tehu knizke mam normalen zakruzkovane ze 34 tt, takze to by som mala ist az o 2 tyzdne, aj ked ten stvrtok o 2 tyznde uz budem 37 tyzden...ale podla mna asi az o 2 tyzdne klasika nie?
ja sa z tych tyzdnov nejak neviem vysomarit

teresse
17. feb 2010

co sa tyka tych tyzdnov ci ist do ambulancie u nav v ruzinove v 36gt. alebo 37gt, je v podstate jedno je to tazka par dni hore dole.. samozrejme pokial nemas nieaky problem ak mas fyziologicke tehotenstvo a nie rizikove. v nasich klinickych ambulanciach pre tehotne sa neobjednava cize treba prist posadit sa otvorit si nieaky casak pripadne knihu a cakat na poradie...

lila25
17. feb 2010

ahoj mizulienka, mne od 36 tyzdna odporucili chodit kazdy tyzden, takze podla mna ak nebudes mas komplikacie staci ist na zaciaku toho 37. tyzdna, ale nic sa nestane ak pojdes uz o tyzden 🙂

mizulienka
17. feb 2010

iba som chcela vediet, ci ma nebude pan dr hnat palicou prec a da mi polhodinovu prednasku, ze zbytocne zaberam miesto 🙂
s tymi tyzdnami to je take popletene cele, ja som od porodu starsieho nemala menstruaciu, takze tazsie je mi zorientovat sa v tom...ale ved uz dlho nebudeme 🙂

lea79
17. feb 2010

tak ja som bola na standarde so spoluobčiankou, ktorá za celý čas nepovedala ani jedno slovo a pritom nebola hluchonemá...a každý deň za ňou chodili rodičia na izbu zásadne mimo návštevných hodín... 😠 ...hlavne, že bábätká boli za sklom, aby ich moji rodičia nenakazili... 😠 no coment

lea79
17. feb 2010

dokonca romovia nemuseli mať ani ten biely plášť na sebe, kvôli ktorému tak každeho buzerujú 😠

tikuska
17. feb 2010

Teresse -Ja som sa pre Ružinov rozhodla kvôli Dr. Divekymu a kvôli tomu že u nás máme výber Myjava -mäsiareň a Trenčín - nič moc.

lea 79 - o tých spoluobčanoch sa radšej nevyjadrujem lebo by sa mi otvoril nožík ktorý nemám vo vačku. žijú s našich odvodov, kradnú a zabijajú, vyciciavajú náš štát a že diskriminácia.
Zaujmalo by ma kedy sa tým začne niekto zaoberať, ved je ich viac ako bielich

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre