Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

tilly
4. nov 2009

na 10. je plno, to sú rizikovky a gyne operácie, pôrodka je na 9., tam by sa mal nadštandard pravidelne uvolňovať...

len na 10. zvyknú ležať aj dlhodobo pacientky, čiže tam sa to nemusí tak skoro uvolniť...

szilvia31
4. nov 2009

ahojte ja som este doma 😢 😠 plany poplach uz som sa tesila,no mala si to rozmyslela,alebo naschval oddaluje prichod 😉

tilly
4. nov 2009

szilvi, ešte má trošku času 😉 ona vykukne, keď bude jej čas

szilvia31
4. nov 2009

ja viem sme netrpezlivy 🙂
tie vcerajsie kontrakcie boli fakt super presne a vecer nic ☹

tilly
4. nov 2009

ja som mala večer a v noci, také strašné tvrdnutie, ale do rána to prešlo... poslíčkovia, skúšajú nás 😀

arrett
5. nov 2009

Tak sedim prvý krát v Ružinove, na tej známej 53 s poradovim číslom 34 a ide Ma poraziť🙂) Snad to do večera stihneme🙂)

arrett
5. nov 2009

Čo som sa dozvedela? Nič. Sturila do mna ruky, popocuvala babo, vravela choďte sa obliecť, sestricka mi dalaknizku do ruky a chod do prdele

patricia1971
5. nov 2009

arrett a nemáš zazmluvneného dokiho???

szilvia31
5. nov 2009

arrett klasicka poradna v ruzinove 😒 aj ja som bola dnes

byggyt
5. nov 2009

arrett tak toto je naozaj pásová robota a informácie z nich treba ťahať ako z chlpatej deky oni asi nič moc nepovedia pokial sa nepýtaš, a to si tam preboha o kolkej prišla keď si bola 34? Ja chodím do tej ambulancie hneď ako je bufet za tými sklenenými dverami, tiež tam býva niekedy plno ale tolko ludí som fakt nezažila, to už neviem potom aký by som mala tlak 😝 od nervov

boise
5. nov 2009

Takže dnes som si na 53ke odsedela svoje aj ja. Napriek tomu, že som došla niečo po ôsmej (prekrásna zácpa na prístavnom moste), som si vyžrebovala krásne číslo 30 (vypadalo to skôr ako 310, ale našťastie to bolo 30). A teda po opustení priestorov sa cítim ako kus mäsa čo v sebe nosí iný kus mäsa. Z knižky neviem nič vyčítať (rovnako ako z tváre tety doktorky).Snáď na pôrodnej sále to bude lepšie 😅 Btw aj vás bežne pošlú na USG do GPN, s.r.o.???

byggyt
5. nov 2009

boise mňa poslali vždy aby som sa objednala na USG tam v Ružinove to je čo za novú módu ale je možné že majú plno tak preto, no ale to si nemusíš platiť nie?

lula5
5. nov 2009

Pred 2 rokmi ked som tam rodila ja, som sa objednavala na ultrazvuk k Janekovi a Fullupovej (neviem ako sa pise)a ti ochotne podebatili, vysvetlili. Fullupova nato nevyzera, ale je kamoska... Ale pamatam, ze niekedy som sa objednavala aj 3 tyzdne vopred...

boise
5. nov 2009

byggyt no mne to tiež došlo divné, preto sa pýtam. Ak mi tam naúčtujú poplatok, tak ma asi vystrie keďže som nakukla na nete do ich cenníka. Mám tam ísť budúci týždeň v stredu tak uvidím...

arrett
5. nov 2009

Boise
sedela som vedľa teba cez dvere🙂)) vedľa mna jedna teta hackovala🙂
aj mne kazala sa objednať na tie prietoky, tiež idem v stredu o desiatej a platí sa do 10€. Aspoň tak mi vraveli keď som sa objednavala!!
No bolo to dnes hrozne. Tiež som prišla niečo o pól deviatej. A cítila som sa tam naozaj ako na bitunku. Tá lekárka bola otras!!! Nabudúce sa tak nenecham "vyhodiť" proste nič neviem. Či je všetko ok, či čo. Jediný normálny človek tam bola sestricka. Aspoň ona sa niečo popytala keď merala tlak. Som z toho všetkého celkovo znecgutena. Už nech sa babo narodí nech tam nemusím chodiť🙂

szilvia31
5. nov 2009

oni bezne posielaju do sukromnych,podla mna maju s nimi nejaku dohodu a urcite aj nejake bubaky.ja idem zajtra na utz do ruzinova ,cakala som 2tyzne no aj vtom sukromnom by som isla len o 4dni skor a stalo by ma to 10€
my sme tam boli uz o 7.30 a na 53 bolo uz asi 15 tehuliek,ja chodim do 41 dnes som bola 3.
pristup lekarky je tam lepsi podla mna

boise
5. nov 2009

arrett a vieš že som si myslela? 🙂 Ja idem na to USG o 10:15, takže sa tam asi stretneme 😎 Desat Ečiek? Tak to ma snáď nezabije. Btw čo to tá teta hačkovala? Vypadalo to ako nejaké bikiny 😀

arrett
5. nov 2009

Neviem🙂 ale išlo jej to od ruky... Takze sa vidíme v stredu na usg a vo štvrtok na bitunku c. 53🙂
Bola som aj na EPI v tom suterene a tám bola super doktorka aj sestricka. Dokonca sme tam prišli o pól hodinu skôr a ona nás bez problémov vybavila.

boise
5. nov 2009

Jáááj, že som tam aj ja nešla... 🙄 Som si hovorila že do jednej tam od hladu môj žalúdok stroví toho mladého muža čo mi rastie v bruchu, tak som sa radšej hnala dom...Nevadí, pôjdem sa tam s tým mojim orientačným nezmyslom stratiť v stredu alebo vo štvrtok 🙂 Nabalím horalky a džús a bude...

arrett
5. nov 2009

Ja som to chcela vybaviť v jeden deň, kedže som zo Senca. Ešte som o tej jednej uvazovala že skocim na prehliadku porodnice, ale nakoniec som to vzdala. Chcela som ísť ešte do ivanky pozrieť fusaky do kocika, ale žiadna výhra☹
To Epi ľahko najdes. Pojdes dole do suterenu hneď zabocis do práva cez sklenene dvere (na nich je tiež napísané kam ísť) a na konci chodby číslo dv. 014.
Nabuduci týždeň sa aj ja asi nabalim stravou a casakmi. Rozmyslam kedy by bolo najlepšie ísť. Buď hneď na siedmu, alebo prísť potom na jedenastu. Uvidím, zariadim sa podľa muzicka asi.

boise
5. nov 2009

No veď ak sa tam náhodou stratím, snáď sa tam nájde nejaká dobrá duša čo ma zvrtne na správny smer. 🙂 Jo a tiež zvažujem ten budúci týždeň či sa hrabať ráno alebo v pokľude radšej neskôr. Uvidím ako sa mi bude chcieť vstávať, lebo dnes to bolo pre mňa peklo...Takže vidíme sa na USG 😉

tilly
5. nov 2009

ahojte, ja chodím tiež do miestnosti hneď za bufetom, aj zajtra idem... možno naposledy... uvidíme, už sa mi vyhrážali hospitalizáciou... držte palce 😉

zuzka88
5. nov 2009

Caute maminky, zdravim vas z ruzinovskej 10ky 😀

K mojmu prijmu, ja som bola dole na poliklinike v stredu cca o 8,00 - pred ambulanciu hned za bufetom, neviem cislo, sedela len jedna mamina, a ja ze fiiiiha, super ale to neboli tie spravne dvere.. 53ka je este za rohom doprava smerom k USG... no tam nastastie cakala tiez len jedna teta, iez na prijem a za mnou sa dohrnuli dalsie 4 takze som mala stastie
Mala som uz vypisany prijmovy listok od mojho dr takze ma len zapisala do velkej knihy (v dnesnej dobe PC) a sla som na CP, dvere č. 1
tam is teta vzala prijamci listok a dostala som listocek do satne, necakala som ani tu ani na satnu
V satni boli dve mile ukecane tetusky, nemusela som si ani dat ich veci ani tam nechat svoje a dokonca mi mohol muzik asistovat. Teta si ma opat zapisla do velkej knihy (v dnesnej dobe PC)
Hore to uz bolo horsie.. Dosli sme na 10 a tam som bola asi 4. takze si nas po jednej volala dnu a "prijmala" na oddelenie... V priemere jednu stihla za 30 minut a ked som dosla na rad tak som pochopila ze preco.. V dnesnej dobe PC so mnou opat vypisala dajaky dotaznik, to jej trvalo pol hodinu plus meranie tlaku
No a odvtedy si tu lezkam a cakam kedy maly konecne vyleze 😠

Vizita, este vam napisem 😉

zuzka88
5. nov 2009

Noooo, tak ako je tu hore... Chcela som nadstandard ale vraj nie je a ani nebude lebo ze maju tam dlhodobe pacientky... nastastie som sa dostala na izbu s tehulkami a kusok od wc 🙂
bola som inak prijemne prekvapena, wc su ciste, je tam aj mydlo.. sprchy tiez vyzeraju rekonstruovane, funguju 2 z troch ale neni na nich ziadna tlacenica
Vlozky aj podlozky su na chodbe volne k dispozicii
izba, no klasika spital, vrzgave plechove stoliky, klasicke postele...... vcera bolo este dobre ale dnes uz som videla, ze na 3ku izbu pribudla 4. postel, rovno do ulicky k dveram na balkon takze katastrofa... hadam sa tu daco pouvolnuje, chudak zeny.. Esteze to neni nasa izba!
Socku som zatial ziadnu nestretla okrem upratovaciek co predavaju sestrickam lopkove veci 😀
Ale dole na 9. ich asi zopar bude lebo cez navstevne hodiny tam bola riadna tlupa graulovat a obzerat 😖

arrett
5. nov 2009

Baby
na tom bitunku 53 je stále iba tá jedna lekárka?

Szilvia
na tu 41 môže ísť ktokoľvek? Tak ako na 53? Či ako to funguje?

boise
6. nov 2009

arrett včera keď som tam stála a čakala, tak mi jedna zhovorčivá mamina hovorila že sa dá ísť aj na 41, ale tam berie baby len od 08:00 do 10:00 a tie čo nestihne, sa musia ajtak presunúť na bitúnok. A vlastne neviem či si si to všimla, ale niečo po desiatej sa tak aj stalo a maminy sa presunuli na 53.
A btw keď som si volala na tú 53 pred týždňom, tak tam bol nejaký lekár a tvrdil mi, že tam je stále niekto iný. Tak neviem, na mňa dokina včera tak sprisahanecky žmurkla so slovami, že sa vidíme o týždeň... 😒

zuzka88
6. nov 2009

Tak toto je katastrofa, prave ma prepustili domov, prijem na prasknutie, sestricky nervozne, podrazdene, odvrkuju... Cakam na prepustaciu spravu, v najvacsom prievane na chodbe lebo dakto usudil, ze sak nie som na tom az tak zle
Je to tu ako zly film... Mozme sa hambit aj s celym nasim zdravotnictvom do ktoreho tecu miliardy..ale kam miznu? Ak pisete dole o bitunku, tak to ste este neboli tu hore 😖
Takze cela prijmacia procedura ma caka zasa, asi ma picne 😠
Teraz uz sa len modlit, aby som sa sem nemusela vnoci vracat a ze je maly v poriadku 😔

petulik29
6. nov 2009

zuzka88 tak teda vitaj doma este 2v1 😎

tilly
6. nov 2009

zuzi, otraaaas, môj lekár dnes volal na všetky možné oddelenia a všetko plné, nemali ma kam dať... tak mám prísť zajtra, no, neviem, či sa dovtedy niečo uvolní... vraj prístelku mi môžu dať a on, že to nechce... lenže tým pádom, že tam zajtra prídem, ma asi ťažko budú zajtra aj robiť, čiže čakám super týždeň pred sebou a do termínu mám 4 dni, snáď ma tam dlho nenechajú trápiť sa...

krpec kope o 106, tak sme snáď OK...

inak už mám CS 1 😀 tak snáď neporodím do rána 😀 krčok stále vysoko, ale už mäkký... takto som to mala pred vyvolávačkou, takže je dosť možné, že ten môj krčok do zajtra ani nevydrží... 😀

tilly
6. nov 2009

a už som v stave, že je mi všetko jedno, hlavne nech je krpec zdravý a nech to prežijeme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre