Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

zucha
1. júl 2010

@vanesska nie, prave ze ten mlady uz zauca. Ked som chodila na 3D v prvom tehotenstve, tak s nim prave robieval Dr. Redecha.
A prave dnes mam posledne 3D, tak ho zas po dlhej dobe uvidim. Prvy polrok totiz neordinoval mimo svojich hodin, lebo robil nejaku pracu, ci bol niekde mimo. Uz neviem presne, ale od juna zas vykonava vsetko tak, ako predtym

kabulko
1. júl 2010

moja mama chodila s jednou znamou, ktorá nehovori moc dobre po slovensky do poradne k mudr. sečanskému, mala ho aj zazmluvneného a vraj bol super, aj pri porode bol vraj dobry

vanesska
1. júl 2010

zucha... fiha tak to musi byt dobry aj ten mlady ked uz zauca... a myslim ze na dr. redechu tu tiez koluju velmi pozitivne ohlasy... ale ani tento doktor mi asi nevyjde... 😒 no ja zachvilu asi zacnem byt zufala... 😝 fakt verim ze snaaaad nakoniec na niekoho natrafim...

kabulko... hej aj ta moja kamoska bola velmi spokojna s jeho vykonom pri porode ze bol fakt skvely... az na tie dalsie veci co som pisala... ale fakt mne je to tazko sudit... ale kedze ty mas termin az po prazdninach myslim ze mas na vyber kopu dalsich super doktorov... 😉

kabulko
1. júl 2010

@vanesska, no hej, ale cim viac moznosti, tym je pre mna tazsie sa rozhodnut 🙂
uz mas nakupenu celu vybavu?

lucadra
1. júl 2010

Ahojte babulky. Je tu niekto kto teraz rodil 7. Az 20 Mája v ružinove?

vanesska
1. júl 2010

kabulko... to je pravda... 😉
vybavu pre prcka mame viacmenej uz poskladanu... uz nic nejdem dokupovat uvidim az ked tu mala bude a co budeme potrebovat...nechcem zbytocne vyhadzovat peniaze...
no a pomaly zacnem chystat "vybavu" aj pre mna do porodky... dnes som vytiahla konecne tasku tak mozem zacat pomaly balit... clovek nikdy nevie kedy to nanho pride 😉
len nech sa mi uz poradi niekoho si zazmluvnit budem uz kludnejsia...
a vy uz ste nachystani??
tak ja padam nachvilu von... pekny dnik zatial...

kabulko
1. júl 2010

@vanesska, my mame zopar veci kupenych, hlavne pre maleho 🙂, aj ja uz pomaly padam z roboty, majte sa krasne baby, papa

vivianaba
1. júl 2010

Baby co sa rozhodujete o porodnikovi - este som pocula vyborne ohlasy na Dr. Orosa. Uplne vas chapem tazko sa rozhoduje ked ich clovek osobne nepozna, ale verim ze sa vsetky dobre rozhodneme a uspesne porodime zdrave deticky!

iinuska
1. júl 2010

@kabulko ja som rodila u dr. Secanskeho obidvoch chlapcov a bola som velmi spokojna

akdarka
1. júl 2010

ahojte baby, zvykne byt leto viac preplnene v Ruzinove, alebo tam je vzdy plno? 🙂 lebo som niekde zacula, ze v lete tam je vacsi "natresk" tak neviem na co sa mam "tesit" v auguste 😝

aktak
1. júl 2010

@akdarka preco by tam bolo v lete plnsie ako inokedy? rodila som tam aj v auguste a nadstandard bol poloprazdny, na salach som bola sama 😉 tyzden predomnou a tyzden po mne to mohlo byt uplne inak, babetka si nevyberaju, rodia sa stale 😉

zucha
1. júl 2010

@akdarka natresk je tam stale, ako som sa bavila dnes s Dr. Papcunom. Ale rozdelit to na mesiace je uz prezitok, ked si zoberies, kolko vela je dnes umelych oplodneni a to nesuvisi s nijakym obdobim. Predtym sa vela rodilo v septembri, lebo nejak viac zien ostalo oplodnenych cez vianocne sviatky a takto si to mohla pocitat. Cez velku noc.......tak sa rodilo v decembri a plody letnych dovolenkovych lasok zas na jar.

kabulko
2. júl 2010

@iinuska, ahoj, prosim ta mala si mudr. secanskeho zazmluvneneho, alebo aj k nemu normalne chodis na gyndu?

iinuska
2. júl 2010

@kabulko ja k nemu chodim uz dlho, a mala som ho aj zazmluvneneho

kabulko
2. júl 2010

@iinuska, moj gynekolog ho totizto odporuca ako porodnika, len som na neho nevedela najst skoro vobec ziadne referencie 🙂
tak ho urcite budem zvazovat, rodila si normalne?

iinuska
2. júl 2010

@kabulko obidva porody boli sekciou.

kabulko
2. júl 2010

@iinuska, dufam ze to nevadi, ked sa ta stale vypytujem ale preco si isla sekciou?

iinuska
2. júl 2010

len sa kludne pytaj. No pri starsom synovi to bola neplanovana sekcia, mal pupocnu snuru omotanu okolo krku a nejako sa mu nechcelo von, a pri mladsom -nebol natoceny dole hlavickou, ale napriec

kabulko
2. júl 2010

no pekne, ako si sa citila po cisarovi? jazvu mas aku? nemala si potom nejake problemy?

iinuska
2. júl 2010

@kabulko no pocity po sekcii, nic moc. Prve 2-3 dni boli dost blbe, ale co by clovek nevydrzal pre deticky 🙂 No a jazvu mi uz neni ani poriadne vidno.

kabulko
2. júl 2010

ja osobne sa cisara hrozne bojim, neviem preco, radsej by som osobne rodila normalne, ale ako si povedala, co clovek nevydrzi pre toho malinkeho prcka 🙂

iinuska
2. júl 2010

@kabulko pokial je vsetko v poriadku, tak budes mat normalny porod. 🙂 Tak dzim palceky, aby to tak bolo a vsetko dobre dopadlo. Ako zvladas tieto horucavy?

kabulko
2. júl 2010

@iinuska, no horucavy su dost naprd, esteze chodim do prace na aute, inak by som so svojim nizkym tlakom v mhd odpadla 🙂

keishatko
2. júl 2010

Ahojte, no vo štvrtok som bola v poradni a keď sa nedostavia pôrodné bolesti tak ma hospitalizujú v utorok ráno. Neviete mi povedať čo ma tam čaká, bo som dosť nervózna. Termín som mala 27.júna, ale prckovi sa nejak nechcelo 😀 Načo sa mám pripraviť?diky

vlasa
2. júl 2010

@keishatko daju ti tabletku na spustenie kontrakcii,oxytocinovu infuzku,alebo ti pustia vodu,to sa uz porod super rozbehne 😉 neboj,zvladnes to,su tam super porodne sestry,drzim ti velmi palceky 😵

keishatko
2. júl 2010

@vlasa diky, teraz už viem čo ma čaká :D len sa chcem opýtať to ako púšťajú vodu?

maznacik007
2. júl 2010

@keishatko prepichnu plodove obaly takou dlhou akoby ihlou...

maznacik007
2. júl 2010

este by som dodala.. ze to vobec neboli , necitis to nejako... akurat sa potom zvyknu zosilniet kontrakcie...

zucha
2. júl 2010

@maznacik007 mne pri oboch prepichovali plodovu vodu. Pri prvej som to skoro vobec necitila a pri druhom ma to dost bolelo. A pritom mi to robila ta ista doktorka - moja zazmluvnena. Vobec neviem, od coho to zaviselo

cheerlady
2. júl 2010

ja som prepichovanie vody vobec necitila,ale v momente ako mi ju prepichol sa skratil interval kontrakcii na 2minuty a teda pooooriadne zosilneli 😝 o hodinu a pol som si uz aj pytala epi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre