Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

livika
25. apr 2009

Dik Zoldy!!!! 😵
Uz sme na tom asi lepsie,Simi spala celu noc a vstala o osmej 😀
Joj,taka som rada 😅

zoldy
25. apr 2009

tak to je super 😀 .my sme naopak nespali nic,nase steniatko sa nemalo dost dobre ☹

zoldy
25. apr 2009

baby,neviete preco mi nejde uverejmit foto,vraj to je velky snimok.ako to mam spravit?

nikollette
25. apr 2009

Ahojte..
zuoldy zmesi si to napriklald v skicari, uplne jednoducho.. klikni na obrazok ktory chces zmenssit, ale klikni pravym tlacitkom na myške.. tam sa ti zobrazia moznosti, vyber si ze ÚPRAVY, a otovri sa ti obrazok v skicari.. tak potom klikni hore na možnosti obnrazok, a zobrazia sa ti tam zase moznosti, a vyber si že: ROZTIAHNUT ALEBO SKOSIT.. na to kliknes a tam budu percentá bude tam že 100 perscent a ty daj naúpriklad že 20%, a aj v druhom okienku 20% 😉 a daj ulozit a uz ti to pojde pridat..
Dnes som stretla Sirinku.. ani som ju nespoznala vobec, len ma zdraví ze ahoj Niki, a jakukam ako puk, že kt to je 😅 😅 a potom sa predsatvila ze sirinka..a ja že jáááj, mi trklo.. jaká kočka je 😀 😀 😀 este lepsie vyzerá ako na foto 😉 😀 😀

sirinka
25. apr 2009

niki 😀 a etraz po pedikure este lepsie...som bola v tom novom centre wellnea a celkom v pohodke... 🙂

nikollette
25. apr 2009

No tak to určite, však si kočka 😀 😀

zoldy
25. apr 2009

tak to som zvladla... 😀 😀a ked chcem zmenit foto,alebo vytvorit album?

vevusiatko
25. apr 2009

Ahojte 🙂 Zoldy vsak ta ani nevidime 😉 Daj album 🙂
Niki uz ste bpoli vonku? ake je pocasie??

zoldy
25. apr 2009

vevusiatko,to aby ste sa ma nezlakli 😀 😀 😀 😉

zoldy
25. apr 2009

uz mam aj album 😀 😀 😀 😀

vevusiatko
25. apr 2009

Ze nezlakli vsak si kraaasna 🙂

zoldy
25. apr 2009

a ty si vtipna 😀

vevusiatko
25. apr 2009

😀 😀 😀 haha naozaj 🙂 V Ruzinove si isto bola najsexi sestricka. Ostatne zavideli coooo 😀

zoldy
25. apr 2009

najsexi,to asi nie,ale najmladsia urcite... 😀

vevusiatko
25. apr 2009

😀 Podla mna najsexi aj najmladsia 🙂))

zoldy
25. apr 2009

Tak dakujem,sexi mamina 😉

janula13
25. apr 2009

ahojte tak po dlhom case sem nakukam, bola som 2tt v nemocnici, zacala som sa otvarata skratilsa mi krcok...a teraz som uz 3tt doma, ale len lezim, krcok sa mi skratil uz dost a brusko tvrdne, ale modlim sa nech zomna este nevypadnu..ale keby nieco, babule neviete mi poslat co potrebujem pre seba a pre babatka do ruzinovskej?nech nechaosim potom, alebo neprehanam manzela, nachystam radsej teraz...
siri ty budes rodit v ruzinove?
zoldy ahoj, tak konecne som si ta pozrela v albume, tak teda nemas sa za co hanbit, ja keby tak vyzeram 😀

vevusiatko
25. apr 2009

😀 😀 😀 😀 dakujem tiez si vtipna....Tolko komplimentov tu dnes padne

zoldy
25. apr 2009

tak sme si navzajom pekne zdvihli sebavedomie.. 😀 mali by sme to opakovat castejsie 😀 😀 😀 😉
Janul,tvoje brusko je momentalne krajsie ako ja cela,vies? 🙂

vevusiatko
25. apr 2009

zoldy veru takze nabuduce to zopakujeme 😀

zoldy
25. apr 2009

vevus.tak na to sa spolahli... 😀

vevusiatko
25. apr 2009

😀 som rada idem ja von pomalicky s malou 🙂ú paaa

zoldy
25. apr 2009

papa,uzite si slniecko 🙂

janula13
25. apr 2009

jaj zoldy, aleto si mi hlavu nevidela, ale dakujem, kedsi dam sakel na hlavu tak som celkom fesanda 😀 ozaj a ty po brusku este netuzis?
siri dakujeeem, to som potrebovala 😀

zoldy
25. apr 2009

tuzim a moc,uz mam aj mena aj kocik vybraty,ale este to nejde. ☹

sirinka
25. apr 2009

zoldy a co ta brzdi?

zoldy
25. apr 2009

chceme splatit najpr auto a kupit dalsie,vyriesit bytovu stranku a chcem dokoncit bc,potom urobit specializaciu a uz s bruskom mgr.tak mam na toto vsetko tak tri roky

janula13
25. apr 2009

zoldyale ved ty si mladucka, stihas a vidim ze na to ides zodpovedne, ved aj my sme to tak riesili, najprv byvanie, svadba, auto a teraz rovno dvojickyaby nam luto nebolo 😀 ale ved ja uz mam na to aj roky, priharat mi zacalo 😝

sirinka
25. apr 2009

janula a ty mas vybrateho lekara k porodu?

zoldy tak to hej...aj ja som povedala, najprv svadba a vlastne - dostatocne velke byvanie a az potom babo...auto nebolo az tak dolezite, ibaze sme sa odstahovali dost daleko od vsetkeho...nova vystavba na kraji dediny, takze auto sa stalo nutnostou...no ale to zase nie je az taka polozka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre