Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

caruzo19
9. sep 2008

claudinka,bud som ta nepochopila,alebo...uz neviem. 😀
navstevy nemozu ist za babatkom,ty si ho dotlacis z izby ku sklu a odtial vyjdes von na chodbu,ale babo ostane vnutri a navstevy ho vidia iba cez to sklo 🙂

kakusa
9. sep 2008

Ahojte kocky, prosim vas, ja viem, ze ste tu uz o tom pisali,ale ak by som chcela ist na prehliadku porodnice, tak kam mam volat a objednat sa?

claudinka
9. sep 2008

caruzo sak kukam, jak dilina som to napisala 😀 😀

pipka chapem chapem.. ale neviem si predstavit, tam je nejaka miestnost, ako vo filmoch, ze tam je vela babatiek v postielkach a ty im mozes ukazat to svoje bez toho, aby si tam vosla alebo oni boli priamo pri postielke, cez sklo?

kakusa netreba sa objednavat, len treba zavolat v to doobedie, ci vobec sa prehliadka uskutocni.. treba zavolat tusim priamo na porodnu salu alebo na oddelenie? 😝 teraz neviem..

kakusa
9. sep 2008

Aha no skusim totu dozadu niekde popozerat, viem, ze ste to tu uz raz riesili,ale neviem kde ...tak pohladam, dakujem. 😉
claudinka uz sa to blizi , dufam, ze sa este citis ok🙂

katavinka
9. sep 2008

Jéj, dík, claudinka, keď budem mať viac času, tak tam mrknem 😉
Nóóó...máme rovnaký termín, síce lekár hovoril, že to môže byť aj skôr, nemyslím si. Vieš, u koho budeš rodiť?

caruzo19
9. sep 2008

claudinka, stena sestonedelia je sklenena(to co oddeluje oddelenie kde ty lezis s babatkom od chodby kde vytahom vyjdu navstevy za tebou),ty tam kdekolvek nechas to dieta a ides von za navstevou na tu chodbu a dieta ostava za tou sklenenou stenou,neni tam miestnost,je to vlastne chodba sestonedelia.navstevy dobre vidia na babo.
na nadstandarde je len take velke okno,ale v 2 radoch sa tam vsetky deticky pomest 🙂 ia

pipka
9. sep 2008

claudinka, ta sklenena stena je vlastne stena, kadial sa chodi na porodne saly, ale je to slkenena stena urobena presne za tymto ucelom, ze tam nechas babo "vo vyklade" 😀 a ty sa mozes vonku venovat navsteve a popritom sledovat babo....ved uvidis, ked tam dojdes, sestricky ti vsetko ukazu 😉

claudinka
9. sep 2008

kakusa ja sa furt citim ok 😉 😉

katavinka nezazmluvnujem si doktora.. ty ano? 😉 ale mozno sa nam podari sa stretnut 😀 mozeme poklabosit potom..

caruzo, pipka - uz tomu zacinam rozumiet 😀 😀 ale aj tak si to neviem este zivo predstavit 😀 jeej ako vo vyklade.. tak to sa mi teda paci 😉

katavinka
9. sep 2008

My sme sa včera akurát boli pozrieť hore na poschodí, tak som videla tie sklené dvere; šoklo ma, keď prepúšťali jednu pacientku domov a tam za tými dverami sestrička prezliekala bábo.
A ako to je s návštevami na nadštandarde??? Tiež nesmú na izbu?
Claudinka, ani ja nie, ale mám z toho trocha strach, lebo sa bojím, že ma tým pádom budú všetci obchádzať.

claudinka
9. sep 2008

katavinka pochybujem, ze mozu.. to by vobec nemali chodit cudzi na to oddelenie - aspon tipujem..

Neboj, odrodit nas musia tak ci tak 😉 snad to bude v poriadku..

katavinka
9. sep 2008

Claudinka, v niektorých pôrodniciach to je povolené, len neviem ako v Ružinove.
Odrodiť odrodia, ale skúsenosti majú ľudia všelijaké. Veď uvidíme...

caruzo19
9. sep 2008

baby,navstevy na izbu nemozu,ani na nadstandarde,len ak je mamina po cisarskom,alebo inak neschopna pohybu.lebo ze im tam potom chodili cele delegacie.. no ale murphyho zakon kaze,ze dieta zrovinka v case navstev bude chciet babo papat,alebo sa tulit,alebo tak 🙂 my sme mali vzdy take 10 miutovky 😖
ale podotykam,ze raz tyzdenne sa tam prezenie horda ludi,co si idu pozriet oddelenie(ako prehliadka porodnice pred porodom) a to uz neni narusanie intimity a nosenie bacilov babatkam... 😠

caruzo19
9. sep 2008

a som zabudla napisat,len otec dietata moze ist za matkou ak je imobilna

vevusiatko
9. sep 2008

Ahoj baby, je tu niekto kto bude v decembri alebo koncom novembra rodit v Ruzinove?

claudinka
9. sep 2008

to s tymi prehliadkami mas pravdu.. som sa na nu furt chystala a furt som nebola 😎 ale tak to len prehrmia okolo nie? to netrva tak dlho ako by trvali asi navstevy..

skrecok
9. sep 2008

Chcem sa vas spytat ci je tam dost bavlnenych plienok, alebo si mame par kusov zobrat z domu? Sice mi porodnicka povedala, ze mi tam vsetko daju, ale aj tak chcem mat istotu.

pipka
9. sep 2008

skrecok, my sme mali bavlnenych plienok dostatok, a vzdy ked ogrckali alebo inak zaspinili, tak len zazvonis na novorodenecke a oni ti hned daju ciste...to iste aj s bodynkom, ci dupackami 😉

akurat ked pojdes domov, tak si dones svoje plienky, 2ks , jednu do postoliek a jednu pod hlavicku pre pripad grckania... 😉 😉

pipka
9. sep 2008

inak my sme mali stastie, ale v case, ked som tam bola ja, tak sme nemali ziadne prehliadky porodnice 😎 a co sa tyka oteckov na izbe, bola som svedkom, ze aj za zenou, co rodila normalne bol po porode ocko na izbe vyse pol hodinu...no za mnou mojho muza nepustili... 😒 ...ale radsej som to neriesila...myslim, ze aj tak by to bolo zbytocne 😅

caruzo19
9. sep 2008

pipka,nevymakla si vikend,co?to sa neperie,takze nedaju,lebo nemaju 😀 😀 😀 😀

claudinka,nieje to take dlhe ako cez navstevy,ale prejde ti sestonedelim huf asi 15 ludi,nazru ti do izby.. a s vlastnym otcom sa to dieta uvidi az doma,lebo bakterie... nerozumiem tomu

pipka
9. sep 2008

bola som aj cez vikend, ale asi mali zasobu, lebo dali 😉 ...alebo zeby sme mali protekciu? 😀 😀

skrecok
9. sep 2008

Pipka, dakujem ti velmi pekne 😉 .

caruzo19
9. sep 2008

to my sme to stastie nemali,musel manzel utekat domov pre bodynko 🙂

pipka
9. sep 2008

tak to ja som asi preto mala stastie, ze som si "pre istotu " nabalila pol tasky detskych veci 😀 a potom som to nepouzite brala domov...ale sak poznate Murphyho zakony...kebyze nemam....tak sa po...trikrat denne a najma cez vikend 😅 😀 😀 😀

enynka1
9. sep 2008

kocky a aj jednorazovych plienok davaju pre babatka na den dost ci si mam zobrat pre istotu?

ciska
9. sep 2008

ahoj pipka ty si rodila u dr. Krizka ml. vsak a mala si ho zmluvne dohodnuteho?
dakujem

moni83
9. sep 2008

Ahoj enynka1 dávajú 5ks na den ale mne to vôbe nestačilo po pôrode sa malá čistila a skoro v každej plienke niečo mala. Aokrem toho dávali to až večer . Zo svojich som použila asi 10ks. bola to taká rezerva. 😀

kakusa
10. sep 2008

Ahoj vevusiatko ja by som mala koncom novembra rodit v Ruzinove...

claudinka
10. sep 2008

caruzo co s tym narobime.. to je ten nas "uzasny" system.. 😒

enynka1
10. sep 2008

moni dakujem, tak pre istotu si nabalim do tasky, len uz ju mam taku velku ako keby som sla na mesacnu dovolenku 😒 😀

evka_
10. sep 2008

🙂 chcem sa spytat... viete mi poradit, kedy je najvhodnejsie zacat s pripravou a cvicenim? Na antolskej som videla ze take cosi maju, ale prehrabavala som sa strankami ruzinovskej nemocnice a nic podobne som tam nevidela... neviete, kde by som nasla nejake blizsie info? prip. u koho sa zapisat a v ktore dni sa cvici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre