Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

kikuliak
3. sep 2010

@gladiola Ja idem v pondelok na príjem, ale som po termíne prečo ideš skôr?

panki
3. sep 2010

@ziza55 ja chodím na poradňu od 36tt, ale buď rada že tam ideš neskôr. Bola som tam iba raz (keď mala moja doktorka dovolenku a stačilo mi). Volať netreba, ale treba tam ísť skoro lebo ja som prišla 8.30 a už som si brala číslo 31 - čísiel je 50 tak aby ťa zobrali. Ambulancie sú každý štvrtok od 8 do 12, ale málokedy začnú o 8. Mamičiek je tam strašne veľa - plná chodba, takže zrejme áno sú tam všetky mamičky ktoré nemajú nikoho zazmluvneného. Epidural som vybavovala asi v 37tt. Sú tam od pondelka do piatku každý deň od 13.00 do 14.00. Ale to či už teraz vybavovať to ti nepoviem lebo neviem. 🙂Dúfam že som trochu pomohla

karmelka77
3. sep 2010

@ziza55 tu epiduralku si vybav ked tam pojdes do poradne cim skor tym lepsie, keby nahodou...bez toho papiera od anesteziologicky to uz potom nevybavis...

ziza55
3. sep 2010

dikes baby za rady...ste zlate

cicus13
3. sep 2010

@zlatiak pre istotu si ale župan vezmi so sebou, lebo dopadneš ako ja. Mňa prímali o tretej ráno a vtedy Ti nikto nedá ani župan ani košelu. Všetko mi museli doniesť z domu . Potom keď som si pýtala župan mi povedali, že to iba pri príme keď máš veci v šatni.

gladiola
3. sep 2010

@zuzuz1 @kikuliak: caute, ano, male je velke, uz teraz ma vyse 4.1kg, nepadlo mi brucho a asi mam aj malu panvu, mne povedala lekarka, ze sa nemam trapit ani robit starosti, ze uvidime v stredu, mozno mi daju zatazovy test, nuz uvidime

luckam77
3. sep 2010

@gladiola to je aky zatazujuci test???

pipka
3. sep 2010

babulky ako je to teraz v Ruzinove s nadstandartnymi izbami? kolko ich maju k dispozicii, neviete? dakujem. 😉
lebo ked som tam rodila pred dvomi rokmi, tak sa mi neusla 😅

vivianaba
4. sep 2010

@pipka podla mna sa za tie 2 roky nic nezmenilo, neviem kolko je nadstandardnych ale tusim nejako okolo 8 a su stale plne, treba mat stastie aby si sa tam dostala. Ja som sa tiez nedostala ale boli sme dobra partia na standardnej izbe (3 baby) tak sme sa uz ani jedna nechceli stahovat na nadstandard ked nam ho ponukli na 2.den.

zuzuz1
4. sep 2010

@pipka tych nadstandartiek je tam do 10 ale neratam s tym ze by som sa tam dostala... a ako pozeram na tvoj TP tak tiez to nevidim ruzovo... ono je to tak ze septembrove deti su vianocne a silvestrovske... to vies treba oslavit novy rok takze ratam ze nemocnica bude plna...

silvia87
4. sep 2010

@panki ahoj,mozem sa spitat odkial si presne???

gladiola
4. sep 2010

@luckam77: nuz zatazovy test mam pocit, ze je, ze ti daju cipok, ale ti streknu nieco do pisulky, co ti vyvola kontrakcie, take slabe a pozoruju, ako babo reaguje. Ak reaguje dobre, tak ti daju vyvolavacku a skusia ta odrodit normalne, ak blbo reaguje, tak sekcia. Toto su moje amaterske vedomosti

zucha
4. sep 2010

@gladiola to som v zivote nepocula o takom teste 😕

gladiola
4. sep 2010

@zucha: to su testy, ktore davaju babam, ktore nemaju spontanny porod a babu sa nechce ist von

pipka
4. sep 2010

@vivianaba
@zuzuz1
dakujem...ved ja sa na to uz tiez chystam, ze sa mi neujde...ale predsa 😅 😀 aj pri malej sa mi neusla a uplne v pohode som to prezila aj na normalnej izbe...tiez som mala stastie na dobru partiu, tak ked aj prisli s ponukou sa prestahovat, tak uz som nakoniec nesla 😉

inak tiez sme silvestrovali 😀 😀 😀 ale my teda nahodou planovane 😎 a vytuzene 🙂

zuzuz1
4. sep 2010

@pipka my sme tiez planovane... to si pametam ze 5.1 som si robila test... heheh ale bolo to este pred silvestrom... a co sa tyka nadstandardu... ason usetrime nie? 🙂 ja teda neviem ako bo som prvorodicka ale ked pisete uz dve ze ste sa zisli dobra parta... tak snad to nejako bude... 🙂

sirinka
4. sep 2010

ja som dva krat rodila tak, ze sestonedelie bolo preplnene a dostala som nadstandart...prvy krat hned a druhy krat na druhy den...treba ich otrvaovat, ved prave ked je plne odd. tak sa snazia co najviac aj prepustat...

sirinka
4. sep 2010

ja som dva krat rodila tak, ze sestonedelie bolo preplnene a dostala som nadstandart...prvy krat hned a druhy krat na druhy den...treba ich otravovat, ved prave ked je plne odd. tak sa snazia co najviac aj prepustat...

smejko1
5. sep 2010

ahojte, prosim Vas nastreluju dievcatkam nausnicky uz v porodnici Ruzinov? alebo kedy sa vlastne davaju nausnicky? dakujem.

zucha
5. sep 2010

@smejko1 ja som o tom nepocula, ze by nastrelovali

bibulienka
5. sep 2010

@smejko1 .. myslim ze v porodnici v Ruzinove asi nie..a nastrelia ich vacsinou az po 6 mesiacoch....uska u dr. prepichnu skor...

smejko1
5. sep 2010

alebo prepichovali.......... proste neviem ako to chodi, kedze prveho mam chlapca ako buk 😉

smejko1
5. sep 2010

dakujem Vam

zucha
5. sep 2010

@smejko1 ja som davala nastrelit vzdy po druhom ockovani - myslim v troch mesiacoch. Raz to bolo v ustave lek. kozmetiky (ale tam uz teraz robia az od 6. mesiaca) a druhy krat u jednej detskej lekarky a pripadne sa to robi na ORL. Ale tam uz len prepichuju

smejko1
5. sep 2010

este raz dakujem 😉 tak sa nemusim s tym ponahlat 😉

sirinka
6. sep 2010

@smejko1 su tam myslim niektore sestricky naklonene k prepichnutiu, ale sukromne po prepusteni domov....
z vlastnej skusenosti odporucam nechat nastrelit, ani jednej sa to nezapalilo, plakali asi po jednej minute najme od zlaknutia, je to lacne a u nas prepichuju po druhej davke ockovania, teda cca v 4 mesiacoch...

sirinka
6. sep 2010

u nas to robia v zlatnictve 😉

ziza55
6. sep 2010

baby a kolko stoji vlastne epiduralka v ruzinove?

gladiola
6. sep 2010

@ziza55: 106 eur

ziza55
6. sep 2010

@gladiola dakujeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre