Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

sirinka
11. mar 2011

@elllla nie, bol akutny kvoli malinkej, mala som zly monitor, povodne som mala rodit vaginalne...
a citim sa co sa rany-jazvy tyka dobre, uz som uplne mobilna, ale kedze som stratila vela krvi, este som mierne malatna a unavena, tak este kym sa mi toto upravi...ale zatial tu mam stale pomoc 😉

sirinka
11. mar 2011

@bay no to veru...ale ja som bola na standarte tiez do soboty....

bay
11. mar 2011

@sirinka Ale v piatok som dorazila az vecer.... 😅

sirinka
11. mar 2011

@bay no tak bohuzial...ja som v sobotu na obed uz sla na nadstandart....

sirinka
11. mar 2011

@bay a ako porod? bola si spokojna? kedy vas pustali domov?

bay
11. mar 2011

@sirinka No ved to. A ja som si v sobotu uz uzivala malu 😉

Porod super 😵 A spokojnost tiez aj s porodom a personalom co ma obskakoval 😵 😵 No a samozrejme moj doktor 😵 😵 bez toho by ma nikto nedonutil rodit 😀 A sestricky zo sestonedelia a novorodeneckeho uplne uzasne. 😵 😵 Len jedna doktorka gynekologycka bola hnusna 😠 😠
V utorok sme isli domov 😵 A vy?

sirinka
11. mar 2011

@bay ja az v stredu...v utorok este do mna liali krv... 🙂

martinaaaaa
11. mar 2011

@arrett no tak nam to zabralo hned rano som sa napila alchemiky 6.3 a 7.3 sa david narodil 🙂

asma
12. mar 2011

ahojte žienky..
tak a malá je na svete je úžasna, nadherna krasna...
pripajam sa k Sirinke personál či lekári na novorodeneckom alebo normálne na oddelení je svetový, velmi nam pomohli..
patri im moje velke dakujem...

sirinka
13. mar 2011

@asma gratulujem k malinkej!!!

avenev
14. mar 2011

Baby dostali ste pri odchode z nemocnice nieco pre babatko? Citam, ze v niektorych porodniciach mamicky dostavaju balicky

sirinka
14. mar 2011

@avenev aj v ruzinove davaju, taku tasku od mama a ja so vzorkami, letakmi...

lucia963
14. mar 2011

Neviete niekto ako je to v ružinove s pôrodníckym gélom? viem že si ho musím kupiť vopred v lekárni ale čo na to hovoria ružinovský pôrodníci a či ho vôbec aplikuju ked by som si ho kúpila?

jaavaa
14. mar 2011

@romanecka Ahoj..ja som chodila k Holomanovi (prednostovi) do poradne pocas celeho tehotenstva, ale ked som sa ho pytala,tak on k porodom nechodi. Namiesto seba mi odporucil ineho doktora mladeho Križka. Ten bol uplne perfektny - odporucam 🙂

bobora
15. mar 2011

@sirinka kedysi tam dávali aj flašku od aventu ešte ju dávajú?

sirinka
16. mar 2011

@bobora teraz je tam poharik od aventu, na uskladnenie jedla alebo mliecka, moze ist aj do mrazaku...lepsie ako flasa...

elllla
16. mar 2011

babulky, uz som precitala desiatky stran dozadu a este mi chybaju odpovede na nejake otazky 🙂))
1. ten epidural sa vybavuje v suterene nemocnice (vysoka budova) alebo v suterene polikliniky (ta hneda oblukova budova)??

2. ked ma dokyna posle cca od zac. aprila uz do poradne v nemocnici, kam presne mam ist a kedy? budem mat zazmluvneneho lekara, ale on tam poradne nerobi, tak mi povedal, ze mam chodit do tej beznej poradne pred porodom... kde to je a kedy tam je najlepsie chodit (pripadne prist prvykrat a oni mi povedia)?

syslica
16. mar 2011

@elllla Ahoj, ak sa správne pamätám, epidurál sa vybavuje v suteréne tej malej budovy, čo je medzi oblúkovou poliklinikou a nemocnicou. A čo sa týka doktorov, odporúčam zájsť si tam osobne (najprv zisti referencie tu na MK), zistiť ako má ten-ktorý ordinačné hodiny, aby ti to vyhovovalo a priamo v ambulancii sa spýtať / dohodnúť na kontrole. (tiež majú zväčša ordinácie v tej budove "v strede".)

boise
16. mar 2011

@elllla ahoj, epiudural v suterene polikliniky 😉 a poradne su kazdy stvrtok tusim, dvere cislo 53...? baby ktore ste rodili nemylim sa? Inak ja som si tam pred prvou poradnou zavolala a boli strasne ochotni, vsetko mi vysvetlili...co a jak a kam a hlavne kedy 😉

elllla
16. mar 2011

@syslica @boise dakujem babulky

jankaslamka
16. mar 2011

baby chcem sa opytat..treba si brat do porodnice so sebou poporodne vlozky? alebo ich tam dostanem ci budem na standarde alebo nadstandarde.

iinuska
16. mar 2011

@jankaslamka vloziek je tam dost 😉

sirinka
16. mar 2011

@jankaslamka presne o vlozky sa netreb starat, sestricky maju vzdy dost vylozenych pri pulte a ty si mozes brat na izbu kolko potrebujes...

jankaslamka
16. mar 2011

@iinuska supis, dakujem 🙂

jankaslamka
16. mar 2011

@sirinka dakujem dakujem 😵

zuzka38
16. mar 2011

@elllla je to cislo dveri 014 🙂 je to v tom suterene, dnes som tam bola.. uz si bola na prvej poradni? ja nemam zazmluvneneho lekara a velmi ani neviem kam tam ist..

elllla
16. mar 2011

@zuzka38 nie, predpokladam, ze tam pojdem zaciatkom aprila, este 7.4. mam poslednu poradnu u mojej dokyny...

zuzka38
16. mar 2011

@elllla a budes si niekoho zazmluvnovat?

vriend
16. mar 2011

@elllla ahoj, ja chodim uz do poradne do Ruzinova prizemie cislo dveri 53, rovno a potom za bufetom do lava a hned do prava, zatial som bola len 2 x u mladeho Krizka, ked tam pojdes nezabudni si zobrat casenku budka informacie pred bufetom

elllla
16. mar 2011

@zuzka38 vyzera to tak, ze ano, ale ten lekar nerobi poradne v ruzinove...

@vriend dakujem! a je teda jedno, v ktory den tam pojdem prvykrat? najlepsie o osmej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre