Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

tribitka
31. mar 2008

pietra, Hrabčák je úžasný, chodím k nemu už dva roky, nedám na neho dopustiť...keby nie on,tak by sa toto tehotenstvo tak dobre neskončilo.... bol mi k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni, všetky problémy riešil rýchlo, bol vážne starostlivý.... 😉
ak som sa mu pár dní neozvala, tak sám zavolal či som ok..... 😀

filipi
31. mar 2008

Ahoj Basky,
v decembri som rodila v Ružinove mám nádhernú dcéru. Môžem Tebe i ostatným čakateľkám vrelo odporučiť doktorku Kozolkovú. Mala som ju zaplatenú pri prvom i druhom pôrode a oplatilo sa. Na nemocnicu i doktorku nedám dopustiť. Nemala som nič zaplatené navyše a starostlivosť bolo perfektná nielen zo strany doktorky, ale celého personálu. 🙂

tribitka
31. mar 2008

no, Kozelková je odborník v pôrodníctve, ale ako človek....vulgárna je tak že dovidenia..... 😒

zabka1003
31. mar 2008

No na Kozolkovú som aj ja počula svoje🙂
že je vulgárna a tak..nemám vlastnú skúsenosť, tak nemôžem zodpovedne povedať..

danka86
31. mar 2008

baby a rodili ste s epi? Ked by som chcela, treba ist anesteziologicke a to ked pojdem dnu, tak to jej mam ako co povedat, ze mam zaujem o epi?

zabka1003
31. mar 2008

Danka, pôjdeš dolu do suterenu do tej ARO-ambulancie, a tam majú každý deň od 13.00 do 14.00 vyhradené len pre maminy, čo chcú epi...ani sa ťa myslím, nebudú pýtať,čo chceš 😀
Dajú ti taký dotazník vyplniť, prečítať poučenie a potom to lekárka s tebou prejde, ak niečo budeš chcieť popýtaš sa, podpíšeš informovaný súhlas a máš epi vybavenú 😉

lyrra
31. mar 2008

Ja som tiez rodila v Ruzinove v case, ked mali vela porodov. Na izbu pred porodom som sa nedostala vobec - bolo plno a tak som sa prechadzala po chodbe - nastastie to bolo vacsinou v noci a tak ma moc ludi neokukovalo 😉 mohla som sa ist aj sprchovat, kolko som chcela. Ked bolo uz cez den tak plno, ze nebola volna ani sala, posadili ma na chodbu na fitloptu 🙂 na nadstandard som sa dostala hned po porode a bola som maximalne spokojna

zazmluvnenie porodnika by som neprecenovala - kedze som prisla do porodnice v noci, lekar, ktory ma prijimal mi povedal, ze zatial sa to len rozbieha a nema vyznam mojho lekara budit a ze mi povedia, kedy mu mam zavolat. Moj porodnik mal v ten den naplanovane nejake operacie, okrem toho aj nejake porody a tak ku mne len odbiehal, ale vtedy sa mi maximalne venoval. Ale kedze moj porod trval asi 16 hodin, ani som neocakavala, ze bude vacsinu casu pri mne 🙂 ale nabuduce budem zvazovat, ci tych 7 tisic neviem vyuzit lepsie - vsetok personal bol totiz velmi mily

danka86
1. apr 2008

zabka, dakujem 🙂

filipi
1. apr 2008

Priznám sa, že aj ja som to tiež o Kozokovej počula. Chodím aj so sestrou k nej už 12 rokov ale sme ju ešte pred nami nepočuli vulgárne rozprávať ani nič čo by malo s vulgarizmom niečo spločné. Odrodila mi obe deti, operovala ma. Celé tehotenstvo precízne sledovala porobila všetky vyšetrenia aj také čo nerobí každý lekár. Zaplatené nemala nič vopred, ale až keď ma prepustili domou. Keď som v decembri rodila na čakačke bola vysilená mamina po 17 hodinách, lekár zazmluvnený a jeho nikde tak odrodila mňa a potom ju. Bolo to skutočne prófesionálne. Nakoniec s tou maminou som bola na izbe a bola s Kozolkovej milo prekvapená, lebo tiež počula o nej všeličo a dnes je jej pacientka. Ináč ten doktor čo ho mala zazmluvneného bol doktor Diveky a to pre 😒 kvapilo zas mňa.

tribitka
1. apr 2008

Kozelková pacientám zásadne tyká, čo mi vadí, ja som s nou husy nepásla.... na vizite prišla, že lahni, si, to je na hovno, do riti, to čo más za maternicu, neserte ma sestra.....
ked bol môj lekár mimo na konferencii , tak mala dať na mna pozor a ked som to potom zistila, tak hned, jáááááááj, moja zlatá, sko sa máte, ako dobre vyzeráte, to dopadne dobručko.... bleeeeeeeeeeeeee 😝 😖

minitrouble
1. apr 2008

ja sa musim kozolkovej tiez zastat - pretoze mi zachranila zivot - mala som ju zazmlvnenu a tiez som sa bala jej stylu komunikacie dokonca po prvom stretnuti s nou som chcela z toho cucknut a zmenit nemocnicu a lekara ale nakoniec som tak neurobila a to bolo moje stastie...porod som mala hrozny a bola pri mne po celu dobu od kedy som sa otvorila na 3prsty ....pocas porodu mi nasli zrazeninu vbruchu a okrem toho mi praskla maternica ...na stole som skoro vykrvacala a nebyt okamzitej reakcie Dr.Kozolkovek tak tu uz nie som pretoze tam islo o minuty a o to ci mi pichnu spravnu kombinaciu liekov - ona reagovala naozaj pohotovo a bolo mi uplne jedno ze pri tom nadavala a najma som to ocenila ked som na druhy den videla v telke v TV novinach na markize ako matka s podobnym pripadom prasknutej maternice skoncila v kome.
takze naozaj mozem kozolkovu len odporucit - ked si odmyslite tie vulgarne slova tak tu profesionalitu naozaj ocenite. 🙂

tucika
1. apr 2008

Ja si myslim, ze vsetci doktori v Ruzinove su uzasni odbornici a profesionali. Kazdej pacientke vsak vyhovuje iny styl komunikacie a pristup k jej stavu. Preto je ich tam tolko aby si kazda z nas mohla vybrat toho alebo tu, ktory jej je najviac sympaticky a pri ktorom sa citi prijemne a doveruje mu natolko, ze mu zveri najdolezitejsi okamih vo svojom zivote. 🙂
Ja odporucam aby sa pacientka sama zoznamila s doktorom a sama zistila, ci jej vyhovuje dany humor alebo striktnost a pod.
Prajem vela stastia pri vybere! 😵

filipi
2. apr 2008

Skutočne neverím, že Kozolková sa na vizite takto vyjadruje. Možno v ambulancii, alebo v v súkromnom rozhovore s pacientkami, ktoré pozná ešte môžem pripustiť. Poznám ju 12 rokov, ale ja som to u nej naozaj nepočula takto verejne možno závisí aj od toho ako sa pacientka správa. Mne tiež tyká ja jej nie, ale o to som ju požiadala sama aby mi tykala. Je pravda v roku 2006 ma operovala ležala na 10. posch. na pooperačnom a tam som videla ako po pacientke vyletela, ale to sa nečudujem, lebo ja by som ju nafackovala. Kráska robila sestričku v Rakúsku, ale operovať sa prišla dať do Blavy a potom zo seba robila niečo ako keby bola kráľovná Alžbeta stále sa na niečo sťažovala, sestričky jej mali plné zuby lebo personál v Ružinove je naozaj super možno ja spm ma šťastie a skrátka Kozolková jej jedina povedala, že teda mala ostať v riti v Rakúsku a tam sa dať operovať. Tak je to možno o prístupe kto ako sa ku komu správa. Mne keď sa niečo nepáči tak to na rovinu poviem. Tiež sa mi nepáčil prístup doktora Suchánka tiež je z Ružinova tak som si to hneď s ním na mieste vybavila. Skrátka Kozolková je naozaj špičkový odborník v pôrodníctve a týmto tému Kozolková končím.

zabka1003
2. apr 2008

Inak ja som rozmýšľala, že keď pôjdem ešte raz rodiť, a budem si chcieť niekoho zazmluvniť, tak fakt neviem koho...
ja som mala pri pôrode takú mladú lekárku - volala sa Béderová- a bola fakt skvelá, ale oni sú tam ešte ako doktorandi, a oni sa zazmluvniť nedajú..
a z ostatných si fakt neviem vybrať..na každého je niečo dobré a niečo zlé 😖

miminkoo
2. apr 2008

Ahojte, ja som tiez rodila v ruzinove. Mala som zazmluvneneho Dr Divekyho, na ktoreho nemozem povedat jedno jedine krive slovko. Nebyt jeho malicku teraz pri sebe nemam. Staral sa o nas obidve maximalne pocas celeho tehu a musim naozaj povedat, ze bol skvely.

kakusa
2. apr 2008

Ahoj kocky ja viem, ze je to este skoro,ale chcemsa spytat mate niektora skusenosti s Dr. Holomáňom?

tribitka
2. apr 2008

filipi, ležala som v Ružinove 7 mesiacov a ked poviem že Kozolková nadáva, tak to je pravda.... Zažila som ju dennodenne na vizitách, čo sa tebe určite nepodarilo.... ako odborník v gynekologii je super, ale ako človek, nula bodov....
minitrouble má s nou očividne tiež takú istú skúsenosť ako ja..... 😒

cicushka
2. apr 2008

tribitka) a dr. Simka poznas? Ja som u neho rodila, ale zda sa mi, ako to tu citam, ze som bola jedina, kto u neho rodil. Pytam sa teba, kedze si tam lezala tak dlho. Dik. 😝

tribitka
2. apr 2008

nie, meno Simko mi nič nehovorí....ale tam je ich ako hadov... 😀
ako vyzera? my sme ich tam so spolupacientkami volali prezývkami...... 😀

aktak
2. apr 2008

kozolkova je taka starsia pani, chuda, mensia? tak obcas jej naozaj nieco uslo aj pri dobrej nalade ale takych lekarov som stretla uz viac, ked vas nema dovod neznasat tak sa s nou da podla mna

cicushka
2. apr 2008

tribitka ) Ked kluknes na prvu linku pod nazvom "spolupracujuce ambulancie a lekari" tak to je on. Doc. Mudr. Martin Simko, gynekolog. Je to tam trosku skomolene a link priamo nanho sa neda poslat. http://www.edusan.cz/

zabka1003
2. apr 2008

Cicushka, ja ked som porodila, tento lekár robil každý deň vizity..vyzeral tak v pohode..

cicushka
2. apr 2008

zabka) no som rada, ze aspon niekto ho videl a ze to nebol len moj prizrak 😀 On je velky popohodak, aspon pri mne vzdy bol.

lienka7
2. apr 2008

Ahojte. Chcem sa opytat ci ste niektora chodili na tie prednasky ktore byvaju v pondelky v Ruzinove. Na webe pisu ze to byva vzdy od prveho pondelka v mesiaci a su 3, jedna je o porode, druhu robi anesteziolog a tretiu pediater - boli ste tam? Dozvedeli ste sa nieco nove?

filipi
2. apr 2008

tribitka, beriem na vedomie ty máš s ňou skrátka takú skúsenosť, ale predomnou si to nedovolila to je celé. Ale berme to tak, že každý sme nejaký. 🙂

zabka1003
2. apr 2008

Lienka, ja som bola na tých prednáškach, ale len na dvoch, tretiu už som nestihla, porodila som 😀
Boli fajn, tá s pôrodníkom urobí takú praktickú predstavu, (záleží aj kto ju robí) o tom čo nás čaká v pôrodnici a pôrod a tak..
a druhá o epi..
A tretia mala byť s neonatologom..ale neviem fakt či bola dobrá🙂

tribitka
2. apr 2008

filipi, na mna osobne nikdy nejačala, to by si dovolila len raz!!!Ale videla som čo robila pri vizitách, baby si o nej na izbách tiež rozprávali story.....

basky
2. apr 2008

Atak, ty tiez chces rodit v Ruzinove?

andy111
2. apr 2008

ahojte tehule a hlavne uz maminy ako pozeram 😀 ja som sa este nerozhodla u koho rodit, kedze mam svojho gynekologa ktory ma pozna uz 6 rokov a potrapil sa so mnou viac ako dost a ci mam ist rodit ku niekomu inemu ktory ma enpozna ale povedat jemu aby ma odrodil , kedze ma zmluvu v porodnici a obcas si tam odrodi, len ma stresuje ze viac je v ambulancii ako v porodnici a tym padom nema taku porodnu prax.
inak baby mam este cas sa ist kunut do nemocnice? a na to vsetko? bo akosik az teraz si idem vychutnavat tehotenstvo aj ked mi nic nebolo ale nemala som cas to viete praca. a tak by som chcela info co mam vsetko postihat pred porodom kam ist kuknut a ake kurzy navstivit, teda okrem cviceni to mam pravidelne, len su tam holky ktore idu rodit az po par tyzdnoch po mne. rada si precitam vsetko

katka.1
3. apr 2008

Ahojte maminy a tehulky. Ja som doteraz chodila do poradne a aj k lekarovi do Kocha. Lenze je tam taka situacia aka je - Koch proste neexistuje, skoncili. Vraveli mi , ze si mam zohnat inu nemocnicu, kde ma odrodia. Kedze uz do porodu nemam daleko, chcela som sa vas opytat toto. Myslite, ze nebude problem, ked teraz zacnem chodit do Ruzinova do poradne ? Ja som s nervami uplne na dne. Aj som sa na porod velmi tesila a teraz bum. Nemam kde rodit 😖 Velmi sa bojim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre