Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

bilushka
6. aug 2007

Zdenka, dakujem za info, hned si to viem lepsie predstavit, vies, mna ako prvorodicku desi to, ze zrazu mi daju do ruk babatko a mamicka, starajte sa 😒
Druhe babo ides tiez rodit do Ruzinova?
Pribalim si teda este par veci pre mimi, nebrala som si nic do tasky, az na odchod...

Tribitka-no ja sa planujem oholit sama tak ci tak, dufam, ze to stihnem este doma 😉 A treba sa uplne, hej?

tribitka
6. aug 2007

bilushka, neviem či úplne, ale asi áno.... ja som ležala v nemocnici 5 dní, za ten čas sa na našej izbe vystriedalo 7 rodiacich žien, všetky sa museli oholiť samé... asi čím viac, tým lepšie...nech ťa tam potom nemusia holiť mladí sanitári..... 😖

bilushka
6. aug 2007

Tribitka, diky.
A co ti bolo, ked si lezala v nemocnici, uz je to OK?

gangulienka
6. aug 2007

bilushka dakujem za odpoved. Este mam otazocku, kedy si mam zazmluvnit toho lekara, este predtym ako pojdem na prvu poradnu do nemocnice ? A to mam ist za nim alebo kam ??? Inak ja si z tychto veci pripadam ako totalny magor 😀 keby tato stranka nebola tak do porodu ma aj porazi 😀

bilushka
6. aug 2007

Gangulienka, posledny mesiac-teda od 36tt. budes chodit do nemocnice, ak uz budes mat vybrateho nejakeho lekara, zistis si, kedy ma poradne pre tehotne, tak v tom 36 tyzdni za nim prides a povies, ze si ho chces zazmluvnit.
Ja som to spravila takto, ani som mu dopredu nevolala, tak ma vysetril, spisali sme zmluvu a to je cele 😉

zdenkaamarosko
6. aug 2007

bilushka tebe sa to nejako už blíži pozerám 😉 Ako sa cítiš? Ktorého lekára si si vybrala pri pôrode? Po pôrode chceš ísť na nadštandard?
Ja som tak trochu chcela ísť rodiť na Antolskú, ale Ružinov je bližšie a pre mňa dostupnejší.

bilushka
7. aug 2007

Zdeni, blizi veru, aj ked si to este moc neuvedomujem...Budem rodit u Dr. Draba a chcela by som ist na nadstandard-ak bude volny, lebo je to dost problem teraz v poslednej dobe sa tam dostat.
No ale nejak to na ten termin nevyzera, vobec sa neotvaram, brucho mi neklesa, bojim sa prenasania, takze neviem, ako to so mnou bude dalej 😒

tribitka
7. aug 2007

bilushka, ja som bola v nemocnici kvôli úbytku na váhe pre silné vracanie...
inak, za ten týžden čo som tam strávila,ani jedna žena neporodila v termíne, všetky prenášali až im museli dať vyvolávačku...
neboj, všetko bude ok, oni v týchto veciach vedia čo robia, porodíč čoskoro, neboj.... 😉

gangulienka
7. aug 2007

vdaka bilushka, ja co som citala referencie na nete si ho tiez asi vyberiem.
Neboj, ani sa nenazdas a budes doma aj s drobcom 😉

bilushka
7. aug 2007

Gangulienka, no ak mam na neho pridat vlastny nazor, tak ja som nim doslova nadsena, on ma taky, hm povedala by som az pokorny pristup k zenam a materstvu, fakt mam pri nom pocit, ze si vazi kazdu mamicku a sprava sa ku mne, akoby mal v poradni iba mna, nie este 20 dalsich 😉
No a bodaj by si mala pravdu a mala som uz po porode, potom dam vediet, ako to prebiehalo.

gangulienka
8. aug 2007

si ma potesila 🙂, tak drzi palce

dasy
12. aug 2007

caute kocky mne uz sa to tiez blizi v novembri mam termin ,uz viem ze pojdem rodit cisarskym rezom a mam aj vybrateho DR.Drabeka ak mate neaku skusenost popiste .Dik

dasy
12. aug 2007

No samozrejme som zabudla napisat RUZINOV.

sonulik1
13. aug 2007

kocky, ked mate skusenosti s doktorom Hrabcakom prosim tiez o info. tiez idem cisarskym rezom.

tribitka
14. aug 2007

sonulik, ja chodím k Hrabčákovi do Ružinova.... 😉

lula5
15. aug 2007

dasy, daj si to vyhladat, na nejakom fore som nasla dost negativa na jeho adresu, mala som ist tiez k nemu a odradilo ma to. ale su tam dvaja s podobnym menom drabek a drab. druhy vraj ok.

mimmuska
19. aug 2007

ahoj holky prosim chcela by som radu:moja sestra bude rodit v polovici septembra a chcela by si v ruzinovskej zazmluvnit lekara a kedze nema pristup k netu poprosila ma ci by som jej nemohla zistit nejakeho fakt dobreho!!!Tak prosim poradte meno a aj par riadov o nom(myslim skusenosti s nim)
mooooooc dakujem

katy1979
20. aug 2007

mimmuska ak si ho chce zazmluvnit tak nech to urobí, ale ak tam nikoho osobne nepozná, tak k čomu to je dobré? Ja som rodila tiez v ružinove a pýtala som sa známych či si zaplatiť niekoho alebo nie. A každý mi povedal že nie. Ak si niekoho zaplatí, tak všetci budú čakať na neho a nebudú sa jej venovať aj ostatní. Ten kto prišiel ma odrodil a prezrel a nemám na nich krivého slova. A to sa stihli vystriedať tri smeny. Odrodila ma taká mladučká lekárka a dakujem jej za to.

gredy
21. aug 2007

Ahojte, ja sa chcem len opytat, ci moze byt manzel pri porode uz od prvej doby porodnej? Ak nie vie to ovplyvnit zazmluvneny lekar, alebo tam maju striktne pravidla bez vinimiek? 😅

asara
21. aug 2007

ahojte tehulky 🙂 ja som rodila v ruzinove, nikoho som nepoznala, takze som si ziadneho doktora nevybrala...vsetci doktori aj doktorky, ktori sa pri mne pocas porodu vystriedali boli velmi mili, vystriedali sa asi traja, ale stazovat sa nemozem ani na jedneho...
gredy, manzel bol pri mne uz od prvej doby porodnej, hned ako stihol za mnou dorazit do nemocnice 😀 vlastne bol pri mne takmer po cely cas...lekar ho poslal vonku len na chvilu, ked sa moj porod zacal komplikovat a hrozil cisarsky...

mia21
22. aug 2007

ahojte, chcem sa opytat, ze ak by som si nejakeho doktora v ruzinove podla dobrych odporucani vybrala, ako mam postupovat? kedy mam za nim ist - mozem aj hned - som v 16tt?, alebo az neskor pred porodom? kedze ho osobne nepoznam, mam tam prist, zaklopta, povedat ze som nanho pocula dobre referencie a ci by som sa s nim mohla dohodnut? mozno sa pytam ako trubka ale fakt som to este neriesila...🙂 pocula som ze momentalne sa z "dohodnuteho" lekara oficialne plati myslim 7000, kedy a kde by som to platila?

gangulienka
23. aug 2007

mia kuk o par prispevkov vyssie Bilushka mi o tom pisala 😉

mimmuska
28. aug 2007

ahojte tak pocula som ze dr.Papcun ml. je skvely(teda vraj su tam dvaja s tymto menom-synovec a stryko)Chcem sa preto spytat ci ste u neho niektora nerodili a ak ano vase skusenosti.
Dakujem moc

dionyza
28. aug 2007

Kocky k tomu zazmluvneniu. Teraz som to cele vybavovala, tak vam blizsie info mozno pomoze. Mesiac pred porodom povies lekarovi, ze by si u neho chcela rodit (skor sa zmluvy nepodpisuju) So zmluvou musi suhlasit porodnik, primar oddelenia a samozrejme buduca mamina. Zmluva sa vyhotovuje v 4 kopiach. Podpis primara si ma ze vraj mamina zhanat sama, ale moj lekar mu to dal podpisat. Do ruk dostanete dve zmluvy. Jednu pre vas a druhu, ktora zostane na porodnici. Na prizemi v budove poliklinike su platene sluzby. Po vyhotoveni zmluvy zaplatite 7 000 (v Ruzinove) Ak lekar nestihne prist k porodu, casom si to rozmyslite atd. peniaze vratia. 😎

gangulienka
28. aug 2007

takze si zistim kedy ten dotycny porodnik ma poradnu a rovno tam pridem a poviem ze chcem u neho rodit ?

dionyza
28. aug 2007

Presne ako pises. Zisti si kedy ma poradnu a zmluvu Ti vytlaci. Ale este mas cas. Je to rychlo vybavene - ked ide o ich peniaze, radi to rychlo vybavia.

cicushka
30. aug 2007

a rodili ste niekto u doktora M. Simka,alebo idete niekto s nim rodit?

jaja25
30. aug 2007

Ahoj cicushka. Ja som sice rodila u Divekiho a u nejakeho mladeho, ale Dr. Simka poznam osobne. Je to manzel mojej byvalej spoluziacky a je velmi mily. Ale zalezi od teba pre koho sa rozhodnes... 😎

irisiris
1. sep 2007

Ahojte kocky,
neviete mi poradiť ako rychlo sa da vybavit epidurálka a či to treba najskorej prejst so svojim porodnikom? Tak som mala pocit, ze mam este dost casu, ale uz sa mi to krati 😅

danu
1. sep 2007

irisis chod na pohovor k anesteziologicke trva to cca 20 minut v Ruzinove da ti papier ze si to absolvovala a zaplat si epi v pokladni 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre