Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

nikitaf
22. mar 2015

@tixx Ahoj, dakujem 🙂 . Ja som s nim bola maximalne spokojna, vystihla som ho dokonca v sluzbe, a mala som bezproblemovy porod, ale aj tak mi dodaval istotu ze vsetko bude ok. Je velmi dolezite mat oporu a istotu v lekarovi ktoremu veris, ja to viem porovnat ked sa narodila dcerka a teraz synator to bolo 1 a1000. Pri dcere som sla naslepo a teraz som si to uzila v pravom zmysle kedze som mala aj epiduralku, takze na porod mam len prijemne spomienky. Aj tebe to fakt prajem aby si mala pohodicku pri porode. 😉

avenev
23. apr 2015

Ahojte, rodila som v Ruzinove pred 4 rokmi a zaujimalo by ma ci sa nieco zmenilo ohladom veci co treba mat so sebou. Stale plati, ze vlozky a podlozky davaju,plienky 5 ks na den, odsavacka na mlieko nemoze byt vlastna atd. Dakujem

sardinka333
23. apr 2015

@avenev no tak aj mna by potešili nejake čerstvé skusenosti kedže cca o 2 mesiace ma to čaká 🙂 kamoška tam rodila pred necelým rokom..čo mi hovorila, plienky nejake davali ale jej to nestačilo, zobrala si vlastné, vložky davali, podložky neviem. Prečo nemože byť vlastná odsavačka? Ja si tam vlastnu beriem, snad nebudem tam chodit po žobraní ked budem potrebovať, nebudu mať alebo neviem čo aky problem sa vyskytne. Beriem aj dudel, zvažujem aj UM - ja tam nebudem chodiť ako žobrák a znášať nalady sestričiek, (už som tam rodila) všetko si schovám do skrinky, stolika či čo to tam bude a šmitec.

kojka306
24. apr 2015

ja som tam rodila pred tromi tyzdnami. odsavacku bez problemov zapozicaju. vlozky a podlozky dostanes. ak budes na nadstandarde tak vedla recepcie alebo ako to mam nazvar tam kde sedia sestry tam je stolik a na nom skatula kde su vlozky a podlozky a aj kosele. mozes si zobrat kolko chces. umele mlieko ti daju ak bude treba ja som nepotrebovala. sestricky boli velmi mile ako novorodenecke tak aj zenske. nemozem sa stazovat.

sardinka333
24. apr 2015

@kojka306 dakujem za čerstvé info 🙂

kojka306
25. apr 2015

jaj a aby som nezabudla ber si komplet pribor bez ohladu na to kam ides. uz ani na nadstandarde nedavaju. plienky davaju niekedy tri niekedy styri na den
@sardinka333

deninka233
30. apr 2015

Prosím Vás má niekto tč do ambulancie č. 53?
Potrebujem tam zavolať kvôli výsledkom…

katussska24
23. jún 2015

@deninka233 http://www.zzz.sk/?profil=369
Telefón: kl. 764
Telefón - ústredňa: 02 48234 111

rebecca16
26. jún 2015

Ahojte kočky, rodila niektora z vas v ruzinove opakovanou sekciou? Teda prvy porod sekcia, druhy tiez? Chcela by som sa nieco opytat. Dakujem🙂

kojka306
26. jún 2015

@rebecca16 ja som tak rodila

rebecca16
26. jún 2015

@kojka306 diky. Napisem ti spravu.

biancaadamko
11. aug 2015

ahojte, rodili ste niekto aj v ruzinove a uz aj niekde inde? viete to porovnat? dakujem

lulistek
12. aug 2015

No čo dievčatá, ktoré ste tam nedávno rodili, aké skúsenosti máte? Ďakujem

mrska737
12. aug 2015

Ahojte....ja som rodila v Ruzinove 29.6.2015 a povedala som si, ze niekde zverejnim svoje skusenosti. Po referenciach na tuto nemocnicu, som sa strasne bala...nakolko som mala strasne bolesti a zacala som 42tt, tak som isla 27.na pohotovost..hospitalizovali ma, kedze som sa neotvarala, ale nechceli riskovat, kedze som bola po termine...na gynekologickom oddeleni som bola na beznej izbe a soc.zariadenie bolo spolocne na chodbe...citala som aky hnus a pod...bola som milo prekvapena, ze na nemocnicu uplne v pohode a to ja si na cistotu dost potrpim...jedlo sa dalo zjest a sestricky boli velmi mile a rovnako aj lekari/lekarky...na druhy den v noci ma pre este vacsie bolesti previezli o posch.nizsie do porodnice, kde po vysetreni zistili, ze nic a dali ma na cakacku...kedze som nemala zazmluvneneho lekara a niektorych som iba poznala, kedze tam chodim na gynekologiu roky, vysetril ma kazdy, kto mal sluzbu...po vyvolavacke sa to rozbiehalo pomaly,ale personal bol ustretovy a mily...po epiduralke sa to trocha posunulo, ale po 12 hodinach pre nepostupujuci porod a zelenu vodu, zvolili sekciu...klobuk dole pred celym timom...uspali ma a bolo po vsetkom...previezli ma na polhodinu na aro, kde boli opat vsetci prijemni...nakoniec na nadstandard, kde sa o mna maximalne starali, kedze som bola po sekcii...skutocne nemozem povedat ani jedno krive slovo...okrem pyzama a uterakov a poporodnych nohaviciek tam nepotrebujete nic....vsetko daju a velmi ochotne...hoci po sekcii jete opatrne, vsetko sa da zjest a na nadstandarde si vyberate z 5 moznosti den vopred...ja som bola maximalne spokojna 😉

mrska737
12. aug 2015

@kojka306 pribor na nadstandarde davaju na beznej izbe tiez, ked si vypytas a plienky tiez, dokonca aj viac...

zuzinana
25. aug 2015

Ahojte, máte niektorá skúsenosti s pôrodom u doktora menom Matúš Chuda? Za info vopred Ďakujem 🙂

zeytin
25. aug 2015

@zuzinana Ahoj, bol mi pri porode druhej dcerky... Je to mlady a prijemny lekar. Ak ta nieco zaujima, pytaj sa, neviem co chces pocut 🙂

zuzi26
1. sep 2015

Zaujimavy rozhovor s ruzinovskym gynekologom

http://postoy.sk/content/gynekolog-dnesny-trend...

kamique
2. sep 2015

Doktoro Chuda bol aj pri porode mojej dcerky. Mala som ho zazmluvneneho a som velmi rada. Mozem ho odporucit. Aj co sa tyka starostlivosti pred porodom a po.

sardinka333
2. sep 2015

@kamique ano, velmi milý človek, ja som ho zažila len raz na poradni ked zastupoval doktora Draba, vtedy sme chceli vedieť pohlavie...velmi ochotný. Potom som ho zažila na prijme v Ružinove ked som išla rodiť, milé správanie (nie ako jedna sestrička, čierne vlasy, okuliare, staršia - no neprijmená, uštipačná ako sa jej ,,to nezdá že rodim) ale kedže som mala zazmluvneneho doktora Draba tak potom už volali jeho a porodila som s nim.

bambibee
30. okt 2015

@kamique
Ahoj, nevieš náhodou, prosím ťa, naňho kontakt? Ďakujem. Uvažujem o zazmluvnení a veľmi pekne o ňom píšete. Ja som bola aj za iným lekárom v Ružinove- popýtať sa, ale prišiel mi maximálne nepríjemný a tlačil do epidurálky a do vyvolávania pôrodu.

maruska24
1. nov 2015

@sardinka333 ahoj ako si bola spokojná s drábom? oplatí sa ho zazmluvniť?

margarita
2. nov 2015

@maruska24
ja som si ho zazmluvnila uz 3x, a mam v plane tak urobit aj do stvorice takze myslim ze ako odpoved na Tvoju otazku to staci 😉

kamique
2. dec 2015

@bambibee prepac, az teraz som si vsimla tvoju otazku, nechodim sem na mk casto. Je to este aktualne? ci uz mas po? Poslem ti kontakt v sprave.

rendicka
3. dec 2015

blbá otázočka a dá sa lekár nejak dohodnúť- zazmluvniť pomimo nemocnice? teda že zaplatíš len jemu a tých zvyšných 50% nemocnici nedáš?

margarita
3. dec 2015

@rendicka
moj nazor je, ze sa to neda, mozno by aj nejaky doktor toto bol ochotny spravit, ale problem je potom v tom,ze ak ho nemas oficialne zazmluvneneho, prides na porodnicu a odrodi Ta ten, co bude mat sluzbu, nie su povinni volat "Tebou zazmluvneneho" lekara.
takze by si musela byt nabeton dohodnuta s dotycnym, ze odrodis vramci jeho sluzby, ked bude prave tam.

a podla mojich info, bohuzial ide len tretina priamo doktorovi a zvysne dve tretiny sumy nemocnici....
aspon keby tam tie prachy ale potom niekde bolo vidno 😔

eliskapa
14. dec 2015

Chcem sa podelit o svoj super porod dna 24.10.2015 vdaka MUDr. Kozolkovej.
MUDr. Kozolkova sa o mna strala pocas celeho tehotenstva uplne perfektne. Na vsetko co som sa jej pytala odpovedala resp povedala sama ani pytat som sa nemusela. Vobec nie je drza je uprimna, vtipna a hlavne sama sebou. O 04:01 som bola priata do nemocnice a vdaka profesionalite doktorky a samozrejme asistencie sestriciek sa mi o 04:26 narodila krasna zdrava dcerka. Je to uzasna doktorka ktora je odbornicka aj na tazke porody. Ked budem cakat druhe dietatko urcite chcem aby ma odrodila ona - nedam na nu dopustit 🙂

zeytin
14. dec 2015

@eliskapa Ja s ňou mám podobnú skúsenosť 🙂 Má síce svoj štýl humoru, svoj prístup k pacientom, ale mne to vôbec nevadilo, lebo som tiež trošku strelená :D S jej pomocou som rodila svoju prvú dcérku, ktorá mala 3830 gr a to bez nástrihu!!! Je naozaj odborníčka 🙂

zeytin
14. dec 2015

@maruska24 Viem, že to nebola otázka na mňa, ale nedá mi nereagovať. Dráb je super lekár, rodil švagrinú... ale čo sa mi veľmi nepáčilo, bol jeho prístup. Švagriná mala termín pôrodu práve v čase, keď mal ísť na zimnú dovolenku a tak sa dohodol so švagrinou na konkrétnom termíne a napichal ju oxitocínom, aby jej vyvolal pôrod. Rodila dlho, pomaly a bolestivo. A druhá vec ohľadom epidurálu.... ja som ho odmietla a 2 krát som mala prekrásne pôrody bez oxitocínu a bez epidurálu. Švagrinej na otázku epidurálu povedal, že si ho viac-menej "musí dať" že on nebude rodiť nejakú "hysterickú prvorodičku".
Možno po profesionálnej stránke je fakt super odborník, ale tieto dve veci sa mi fakt nepáčili...

opica
14. dec 2015

Kozolkova je PANI doktorka. Rodila som u nej vsetky tri deti, dve z toho koncom panvovym prirodzene...posledne teraz v sobotu, nedam na nu dopustit!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre