Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

zabka1003
28. feb 2009

Niki, neboj sa..moja malá bola ešte skoro dva mesiace žltá..
A viacero báb čo mali žltačku hovorili, že to dlho trvalo, kým už detičky neboli žlté..
Ved vaša pediatrička dá na malého pozor..

nikollette
28. feb 2009

Zbaka dakujem 😉
no takze by to malo prejst aj bez tej lampy??? 2 mesiace bola tvoja zltucka?? 😕 fuha dost, to som nevedal, aspon ze si mi to povedala, uz by som bola zufala asi, kebyze vidim ze neodlztava za tyzden, ci dva..

klarka55
28. feb 2009

niki - vytajte domaaaaa
tak uz ste kompletna rodinka pekne pokope 🙂 😲 🙂 ty-maly-ocko
a nedas este nejake fotky??? si spominala ze mas aj nejake priamo zo saly. tak ak to nie je tajomstvo,sem s nimi 😉

nikollette
28. feb 2009

No dam, navecer mozno..
a ptom ked nafotime.. kazdym dnom nieco pridam.. nema ted pri sebe fotak.. vecer, ok? 😉
No sme doma, ale maly je citronik stale ☹ sand to coskoro prejde bez nasledkov...

klarka55
28. feb 2009

😉 ok,bdem sa tesit na vsetko nove.
neboj sa uz tolko. ziadne nasledky to mat nebude,je to len obycajna novorodenecka zltacka. nesmies si taku hlavu robit zo vsetkeho,vies kolko este detskych chorob ta s malym caka. ved by si prisla o rozum keby si zakazdym tolko stresovala 😉 a chrisi potrebuje kludnu,vyrovnanu mamicku. deti citia a vnimaju omnoho viac ako dospeli,nechces ho predsa stresovat 😉

nikollette
28. feb 2009

Klarka vdaka 🙂

klarka55
28. feb 2009

niki - neni zac,len si hlavne nechaj poradit. takto riskujes stratu mliecka
este si mladucka,prvorodicka,babatko mas este len par dni,ja ta chapem ze si precitlivela a bojis sa vsetkeho,ale vravim ti- klud, pokoj ,pohoda. a aj babatko bude potom kludne a spokojne 😲
tak sa drzte a nezabudni na fotky,budem priebezne pozerat tvoj album. teraz idem s malou vonku, uz mi tu pili usi 🙂

nikollette
28. feb 2009

Dala som nejake dbe fotecky..
ja viem, ja som starsne citliva teraz, tesim sa z maleho najviac na svete ,starsne ho lubkam,a vsetko, ale neviem mam nejkau skysnutu naladu, som podrazdena, vsetko mi vadí ☹ 😖

zoldy
28. feb 2009

mozem vas vsetky uistit,ze to personal cita,ale kazdy doma v tichucku,aby sa potom nehambili pred ostatnymi...ved sa aj maju za co hambit,vsak slama? 😉

a.d.r.i.k.a
28. feb 2009

nikoll,to je uplne normalne,že si podraždená...fakt...kým sa ti tie poblaznene hormony daju zase do normalu 😀 Ja som si hocikedy po porode poplakala...len tak,sama som nevedela začo 😵 ...a hned mi bolo lepšie...Moj starý na mna len kukal,či som šiši... 😀 😀 😀
Užívaj si malého,veeela oddychuj,spinkaj ked možes a nestresuj sa.Najdoležitejší je teraz krpec a ty,všetko ostatné počká 🙂

livika
28. feb 2009

Zoldy,ty to mozes citat vzdy a byt na seba hrda 😉
Myslim,ze ten,kto ta pozna,nemoze napisat nic negativne 😵

zoldy
28. feb 2009

livi,dakujem,ale nie vsetkym som sadla,ved sto ludi,sto chuti...ale ja mam vas a som stastna... 🙂

klarka55
28. feb 2009

niki - kukla som nove fotky, ta jeho papulka je na zjedenie 😲

nikollette
28. feb 2009

Slama podla mna nema doma net 😀 😀 😀 😀 😀

zoldy
28. feb 2009

ale ma ona sa nezda,ona je taka sikovna,ze zo sestrickovskeho platu,zivi seba a dve deti, a navise jednemu z nich kupila v hotovosti noveho pasata...dobre vsak?a o mne rozsiruje,ze som nezodpovedna mamka,pretoze je v siedmom mesiaci tehotenstva pracujem na smeny a cestujem vlakom...a ironia je,ze ja tehotna nie som a ani v najblizsej dobe nebudem,dobre nie?

nikollette
28. feb 2009

To vazne??? pockaj slama uz ma teake velke deti?? Ja neviem ci sa bavime otek istej, henta moja slama, vyzera tak do 38..tak nejak.. a uz vlastne ani neviem ako vyzera 😅
a odkial vies ze teraz take rozsiruje...
no tak ked ma doma net, tak sa potesi, pani setsricka Danka 😀 😝

skoda ze to lekari necitaju, naproikalda taky redecha 😀 😀 😀
Klarka dakujeme 😉

vevusiatko
28. feb 2009

Ahoj Niki drzte sa aj nasa mala bola dlho este zlta ale to zmizne Inak vsetky zdravim..Som tu len na rychlo 🙂
Zoldy Vies zakomplexovani ludia maju potrebu trepat somariny takze kaslat na nu...a nech cita
Niki uz nabuduce rodit do Ruzinova nepojdeme...NAs tam budu tyrat 😀 😀 😀 Prijemny vecer
Inak malicky ako prvy den doma???

vevusiatko
28. feb 2009

A Niki svetielko vykukne cez den na chvilku aj ja som mala malu v novembri teda slnko nesvietilo ale staci denne svetlo..Teda pekne pod okno a ak nahodou zasvieti tak to pekne vyuzi 🙂)

zoldy
28. feb 2009

ja som bola v nocnej,a zrazu mi zvonil telefon na klinike,volala mi kamoska z ruzinova a pohorsenym tonom mi znadala,preco som sa jej nepochvalila,ze cakame babo a mne len sanka padla od tych nezmyslov,co mi hovorila,ze slama rozsiruje...a volala mi zas po troch mesiacoch,len tak z recesie ako sa malinke... 😀
Slama ma velke detska,zacala skoro...
Vevusiatko,ja kaslem na nu,len sa na to pekne pobavim... 🙂 🙂 🙂 jej hlupost nema hranic...

zoldy
28. feb 2009

niki,teraz ma vist slniecko.tak sup maleho k oknu,vyborne to zabera... 😉

nikollette
28. feb 2009

malicky je ako anjelik, ani na jedlo sa pomyl nezobudi, ani ked ma pokakanu plienku..tak ho ja priebezne budim..ked sa sam nezobudi a nezamrnka..
pekne spinka, ani pri kupkani neplakl, iba zamrnkal najprv.. taky je dobrucky..
dufam ze mu to vydrzi.. ale mozno je unavenucky z tej zltacky, aspon tak som pocula ze aj preto moze byt taky spavucky...

ako rodit do ruzinova by som isla, s porodnikmi ssom bola max spokojna, ale setricky niektore, horor fakt..
ked som sa tam raz rozrevala, a nechcela som ist ani von na navstevu, tak, sa polakali setricky, take co boli uplne hnusne, a hned isli vysvetlovat nasim, ze oni sa o maleho dobre starju, aj o mna, ze oni nevedeli ze mam nejaky problem, bo maly stale spal a nechcel papat, aj kvoli tej zletacke, bol spavy, a nevedeli mi nijak poradit.. az ked som tam revala.. tak pootom sa vtirali o život 😠 a ze nech sa nehanvam, a ani nasi nech sa nehnevaju, ze im to mam povedat, a tak..
alebo bola tam taka hnusna sestra, a mala akurat sluzbu, a moj lekar, profesor sa bol kuknut na maleho,a ked videla ze som jeho pacientka, tak uplne o sto stupnov zmena, sama mi dosla vtirat na izbu, uplne mila zostala..

plumka
28. feb 2009

NIKI aj nasa mala bola dlho zlta, ale chodili sme k pediatricke na kontroly a asi po mesiaci sa to zlepsilo. A mne povedali, ze jej pomaha aj denne svetlo, nemusi byt slnko, tak cez den pekne sup k oknu a malinky urcite rychlo odzltne. Ale podla fotiek je peknunky, nasa pri kupani bola na tych fotkach az tak silno cela zlto-oranzova, ale my sme mali dost silnu zltacku.

vevusiatko
28. feb 2009

Zoldy gratulujem teda 😀
Ved jasne ale to cloveka vytoci....Ale ako sa hovori.Pride na psa mraz 😀

vevusiatko
28. feb 2009

Dobre koncim ja n dnes sa majte...
Aj ja by som este sla rodit ale ak si nas Slama zapamata mame po chlebe 🙂
A moja mala tiez len spala a drzi ju to doteraz celkom je dobra 🙂
Pokial pribera nechaj ho kludne spinkat 🙂

livika
28. feb 2009

Zoldy,komu si nesadla??? 😠
Ukaz mi ju,nech ju zbijem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zoldy
28. feb 2009

neboj,ja vas vsetky pred slamou ochranim.... 😉

livika
28. feb 2009

A slama,?,
Nech to cita 😉 ,so mnou to hviezda nemala take jednoduche 😀

zoldy
28. feb 2009

jedna maminka ma chcela zazalovat,lebo som jej x krat vravela,ze ma babo nosit vo voziku a ona nie...o trtej v noci,som vychadzala z WC a ona cupela s detskom na rukach a plakala...tak som sa zlakal,ze som zvisila hlas a ona ma hned obvinila,ze sa nevenujem mamickam...tak som jej to vysvetila,ze som clovek a ze cikanie a papanie je pre mna dolezite a ona,ze si zaplatila nadstandart , ze tam stale niekto ma byt a ked idem cikat,tak tam ma byt dalsia setra,ako keby nas tam bolo na kazdu maminku desat...chapes to?

livika
28. feb 2009

Jej,som nevedela,ze k nadstandartu patri aj sestricka robot 😕 😅
Aj ked som bola ja,tam boli take expertky,co uz!!!
Mo je dieta ma nejake divne obdobie,v noci spi strasne nekludne 😕,pomoooc-nie som na to zvyknuta 😅 😅 😅

livika
28. feb 2009

Zajtra ideme na detsku party,Siminkina kamoska ma rok 😉
Dufam,ze tam nezosedivieme 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre