Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

a.d.r.i.k.a
23. mar 2009

ahoj Pati! No dobre,aspon že tak 😀
Ja som dnes bola u Oťapkovej na kontrole,trocha oneskorene,akože po 6nedelí 😀
A pýtala sa ma či chcem HAK...a ja nechcem brať pilule.Rozmýšlala som o teliesku,ale to až ked budem mať menzes...Alebo aj tá injekčná "deprovera" sa to volá...každých 10týždňov sa to pichá do svalu.Len vobec neviem ako by som na to reagovala... 😕 😕 😕

patricia1971
23. mar 2009

na uškách sú presné termíný,ja som prišla a čakala som asi 5 min.,bolo to v pohode 🙂

a u 0ťapkovej aj ja som bola až p 3 mes.,no bolo leto a nebol skorčí termín...ja mám antišu cerazzete,navrhla mi ju,tak ju beriem,ale krvácam z nej,asi ju vysadím .....a ten HAK neviem čo je,ale je tu taká tému,kuknem 🙂

a.d.r.i.k.a
23. mar 2009

ved to,že aj ja som z cerazette krvacala....no možem taku antikoncepciu kaslat....

patricia1971
24. mar 2009

adrika ale že iná neni.....a ja sa bojím, mám už 3 deti a ďaľšie už nechcem,stačia mi títo 😉

livika
24. mar 2009

Ahojte!!!
Ja vobec nic akosi nestiham 😕
Niki,maly je podareny 😉
Babulka,drzime palce 😵
My sme sa dali trosku prerabat byt,tak Simi je na tyzden u nasich 😅 .
Dufam,ze to zvladneme obe strany v pohodicke 😢 😅

bublinka34
24. mar 2009

ahoj,
tak sme stále 2v1.. 🙂 zajtra poradňa, pozajtra termín - ako to krpulke oznámiť, že aj tu je dobre a nech už definitávne vyrazí na cesty???.. 🙂
..tých pokusov a poplachov už stačilo, fakt som vytrénovaná dosť.. 😉
som zvedavá, čo nám zajtra Dr. Kozolková vyveští.. dúfam, že ten krčok nabehne na iné parametre, tých 2,5 cm držal dosť dlho.. 🙂 🙂

livika
24. mar 2009

Jej,ja som ale.....,samozrejme,ze drzime paste bublinke 😵 😅

bublinka34
24. mar 2009

díky.. 😉
..a pozdrav od nás Simonku.. verím, že za chvíľku tu bude s nami aj tá naša.. 🙂

livika
24. mar 2009

Odkaz jej,ze sa tu na nu tesi straasne vela ludi,nech si madam poponahla 😀

zoldy
24. mar 2009

nikollette:mam pre teba termin na neurologiu.bola som so sestrickou z ambulancie...posielam ti ip

nikollette
24. mar 2009

Zoldy, ešte raz vďaka 😉

zoldy
24. mar 2009

Niky, este raz nemas za co... 😀 rado sa stalo... 😉

bublinka34
25. mar 2009

bré ránko,
tak dnes poradňa.. nie žeby som mala niečo proti, ale dúfam, že už posledná.. stav je bez zmien (teda aspoň bez tých vonkajších - dúfam, že tie skryté sa pohli dopredu.. 🙂, stále 2v1..
snáď nám dnes vyveštia niečo pozitívne a nové..
držte palčeky malý i veľký, nech Simonka už vyrazí na cesty.. 🙂
pekný deň..

iinuska
25. mar 2009

Bublinka, vsetko dobre. Neboj, ono to uz kazdu chvilu priiide.Drz sa. 🙂

mata222
25. mar 2009

ahojte, som tu nova 🙂 , ale citam vase prispevky uz dost dlhu dobu.. prosim vas, tie ktore ste boli na obhliadke v porodnici ruzinov, je potrebne si tam najprv zavolat alebo staci, ked tam o 13:00 budem cakat na 9.posch.? pripadne nechce sa niekto ku mne pripojit? dakujem.. a este jednu otazocku mam na vas 😵 , je normalne mat poslickov v 33 tt? od 12 tt som na PN, nedavno som pobudla tyzden v nemocke a tie strasidelne pripady, s cim tam zienky lezali... tak sa asi viac kontrolujem a bojim... 😖 este raz diky..

bublinka34
25. mar 2009

a sme doma z poradne..
.. stav nezmenený len malinká bude určite väčšia (to predpokladám), krčok je naďalej tvrdohlavý (to mám potvrdené) a drží ako besný.. 🙂 a aj monitor bol v poriadku (to mám aj na papieriku).. vraj sa to môže spustiť i dnes večer.. môže i nemusí.. 😖
..takže čakáme ďalej.. ak sa do pondelka nič nestane, tak v pondelok máme prísť na kontrolu zbalení..
..nuž bude to veselý víkend.. 😉 MM odlieta v piatok okolo 11:00, takže z TT štartujú o 9:00 a vracia sa naspäť až v nedeľu.. 🙂

tanulik21
25. mar 2009

Bublinka - drzim siiiilno palceky

Mata222 - ja mam tiez najvyssi cas, omrknut si to tam, tak mozeme skocit spolu 😉 - (bud.tyzden mam este kontrolu u mojho gyn. a potom sup sup) - myslim, ze par stran dopredu niekto presne pisal v aky den su prehliadky a ze sa tam staci nasackovat 😀 .

zuzuliq
25. mar 2009

Ahojte dievcata, spominali ste tu ze sa ma gynekologia v ruzinove rekonstruovat, neviete nejake info ze kedy to ma byt ready? Ja mam sice termin az na uplnom konci septembra tak dufam ze do vtedy to stihaju 😀

caruzo19
25. mar 2009

mata222,ti poslickovia su normalni v 33tt 😉

patricia1971
26. mar 2009

čaute baby,kde ste všetky???

ahoj caruzo,ako???nejako to tu zanedbávaš 😀

bublinka no už vydrž,veď to bude za chvíľu....držím palčeky 🙂

a moja niki je kde?????haloooooo nikollette!!!!!!!! 🙂

bublinka34
26. mar 2009

Ahoj..
Zuzuliq - niečo sa tam prerábalo a niečo sa prerába, ale nie kompletka..
Až sa vráti Janulka, ktorú si tam teraz nechali pre predčasné otváranie sa (čaká dvojičky), tak sa jej skús opýtať..
..ak všetko dobre pôjde, tak ako má, tak v priebehu týždňa budem vedieť aj ja čo sa tam deje.. sestrička mi včera v poradni povedala, že je to v pohode, ale neviem, čo to obnáša.. do nemocky by som mala nastúpiť v pondelok, ale skúsim ich presvedčiť, že dobehnem až nastane správny čas rovno z domu.. no uvidíme, možno sa Simonka pustí aj sama a skôr než bude 30.3.09 - i keď to je pekný dátum.. 🙂

nikollette
26. mar 2009

Ahojte.. nemozem sa zdrazat len pozdravím..
ideme na tie klbiky na kopntrolu, tak uvidme, snad bude vše OK 😉
potom dojdem..

caruzo19
26. mar 2009

veru zanedbavam 😀 mala som pc v oprave a neviem kde mi hlava stoji,jedna v obdobi vzdoru,druha s bolavym bruskom(lebo maminka je jak kobylka a zozerie co jej pod ruky padne 😅 )
obcas nakukam,ale nemam moc casu sa zapajat

mata222
26. mar 2009

tanulik21- oki, tak pockame do buduceho tyzdna. kedy ides k lekarovi? ja idem v utorok, tak dufam, ze bude vsetko ok a neposle ma do nemocky, kedze som sa uz zacala otvarat.. 😔 v kazdom pripade ratam s tebou 🙂

vevusiatko
26. mar 2009

ahoj Niki ako klbiky???

nikollette
26. mar 2009

Ajoj.. klbiky su ok 🙂 uz netreba balit na siroko.. ale este chvilu radsej budem..
som tam dosla, maldy lekar, sa na mna usmieval ako pripeceny, a hned mi zadelil, a vy čo mate babatko čínana 😠 😠 😠 zato ze je maly stale zltucky ☹
a este sa mu posledny tyzden vyhadzali na tavri aj nejake vyrazyk. vyzeraju jako malinke novorodenceke akne.. neviem.. je to normalne??? mate s tym niektora skusenost???

tanulik21
26. mar 2009

mata222- ok, ja mam poradnu v stredu rano 1.4 - 😀 - a v stredy o 13:00 su tie prehliadky, pokial som dobre citala (str. 90) - ak nie, opravte ma niekto - tak si mozme dat stretko pred nemocnicou.

a.d.r.i.k.a
26. mar 2009

caute.
nikoll,aj moj malý má také vyrážky 😠 ,neviem z čoho...ma to hnevá. ja som si myslela,či som niečo ja nezjedla,čo potom prešlo do mliečka???
ale v poradni som to ukázala lekarke,a ona že to nič,že nech mu to natieram olejčekom...

a kde si bola na klbikoch? my ideme 1.4.,na Tehelnú.

nikollette
26. mar 2009

Ja som bola v pezinku.. my sme okres senec tak preto tam..
aj ja sa opyam nasej ze preco ma tie vyrazky...
neviete baby co je na to dobre???
akym olejcekom to mas ty natierat, obycajnym, co aj telicko mu natieras??

a.d.r.i.k.a
27. mar 2009

Ahoj nikoll. Ano obyčajným olejčekom čo aj na telíčko dávaš. Ja používam olivový.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre