Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

horajda
5. jún 2008

zoldy ja viem ty si tam sestricka alebo si bola ale sak ja hovorim iba v pripade ked mamina je zdrava a babo tiez a nie su ziadne komplikacie!!!preco teda na Kramaroch je to mozne?ja uz som to napisala vela krat hore ze ak je mamicka v poriadku a babatko tiez v inom pripade jasne,ze nie, asi ste si to poriadne neprecitali 😉 co som asi tri krat napisala 🙂 skoda,myslim si,ze ked je baby friendly hospital tak by to mali robit

jesssie
5. jún 2008

zoldy,
ty si tam fakt sestrička? A nestretla som ťa? Ja som bola na nadštandarde a naša Nikolka sa narodila 14.2. a babenka čo bola som mnou na izbe mala tiež malú valentínku - Karolínku 😲 😲 😲
Nevieš mi poradiť či by som sa mohla dopátrať na meno tejto mojej spolubývajúcej tam na oddelení? Dalo by sa to? 😵

dari
6. jún 2008

ja si myslim, ze keby mal personal vyhoviet kazdej poziadavke, tak okrem toho frmolu co tam je by sa uz asi fakt zblaznili. Vsade platia iste pravidla, aby veci fungovali....
no ja po porode by som uvitala aj 24 hodinovy spanok 😀

ronit
6. jún 2008

jessie jedna baba 14.2 ruzinov ma malu karolinku vola sa sue500 a je u nas vo februarovky2008

zoldy
6. jún 2008

Horajda,my sa snazime,aby tie komplikacie nenastali,tak preto idu decka do inkubatora...ja ako zdravotnik by som teda urcite nechcela,aby bolo moje dieta,ktore je podchladene bolo so mnou na sale dlhsiu dobu,ved tatinko si ho pofoti hned po narodeni,ako ho meraju,vazia,ukazuju maminke a potom pustia tatinka aj za nim na novorodenecke...nech ide radsej do teplucka,na pozorovanie,ved nam nic neutecie a potom s nim budem uz stale -moj nazor 🙂

horajda
6. jún 2008

ja to chapem, sak uvidime ako to prebehne u mna, len som pocula od niektorych mamiciek,ze im ani babatka poriadne neprilozili ☹ a hned s nim utekali prec, ja budem mat velmi dobreho doktora asi ho aj poznas Dr Andel, poznam ho od 15 rokov 🙂 tak aspon si ma teda vypocuje ked nebude mozne urobit to co si budeme vsetci traja priat!

mivin80
6. jún 2008

ahojte ja som tiez rodila v ruzinove a ako bolo uz spominane plienky dostanete a nocnu koselu tiez aspon jednu zobrat zo sebou pre navstevy 🙂 ale prve dni stacia aj erarne 🙂 sestricky su velmi dobre az na niektore 🙂 a treba sa pytat pytat pytat na akukolvek otazku vam odpovedia a poradia netreba sa bat ci hanbit, a ked budete potrebovat odsavacku treba si ju hned vypytat a nedat sa odbit to je aspon moja skusenost ja som bola najprv na normalnej strane 🙂 a potom ma dali na nadstandart a je to tam ovela lepsie klud klud klud 🙂) tak drzim palce vsetkym ktorych to este len caka 🙂

jesssie
6. jún 2008

ronit vďaka idem mrknuť. 😎
No ak to bude ona tak budem strašne happy 🙂

jesssie
6. jún 2008

ronit diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky moc je to ona, tak som ju konečne našla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ronit
6. jún 2008

som rada ze som pomohla 🙂

zoldy
6. jún 2008

Andel je fajn 🙂 ved uvidis ako to bude prebiehat u teba... 😉 vela stastia

horajda
6. jún 2008

dakujem a ty tam este pracujes?

zoldy
6. jún 2008

uz tam nepracujem,teraz pracujem na detskom ARO 🙂

mimmka
6. jún 2008

horajda, ja som po pôrode radšej vždy oddychovala, lebo potom sa pri bábätku moc oddychovať nedá.... 😀
jasne, že sú ešte vystresované, ale potom niet krajšieho pocitu, keď si oddýchneš a potom ti prinesú toho malého drobčeka a vieš, že už zostane len a len pri tebe 😉

zoldy, bola som tam 😉 , nenechala som si tú raritu -poloprázdne izby- újsť 😀 a teraz v takomto babyboom....

jaja25
7. jún 2008

Horajda. Na Kramároch ti síce nechajú dlhšie bábatko, ale tiez tam nie je 2 hodiny. Tak po 10-tich minútach ho sestrička príde zobrat a dá ho do inkubátora. Ono je dolezité priložit bábatko a potom mat na pamati, ze sa ti on urcite dobre postaraju, aj ked nie je pri tebe 😉

martinazpk
12. jún 2008

Ahojte, rada by som sa Vas opytala. MUDr. Andel, neviete ma ordinaciu aj V Ruzinove? Lebo som sa docitala, ze len vo Svatom Jure.

horajda
13. jún 2008

ahoj martina, pokial viem,tak ma ordinaciu iba v Sv Jure,ja k nemu chodim 🙂

elenamarek
19. jún 2008

ahoj baby 🙂 neviete jak to funguje ked chcem konkretneho doktora,takzvane zazmluvnenie?kolko sa plati,v Ruzinove ja som tam rodila v 2004 a vtedy to neexisovalo a ked sa dokiho opitam tak sa usmeje ze mam cas preberat take veci

zabka1003
19. jún 2008

Elenka, platí sa 7000 Sk za zazmluvneného doktora..a stačí ísť k nemu od 36 tt a dohodnúť sa..
Ale ty ked chodíš k dr. Drábovi, tak nebudeš myslím musieť chodiť do Ružinova k nemu ale nadalej do IPD a potom už rovno rodiť..

elenamarek
19. jún 2008

Zabka dakujem.

moni83
20. jún 2008

Ahojte je tu neaká mamina , ktorá má termín na začiatok júla a chystá sa rodiť v ružinove? 😀

zuzpolka
20. jún 2008

ahojte 😀
moni83 ja budem rodit v Ružinove, termin mam sice koncom juna, ale može sa stat že to bude aj jul 😀

moni83
20. jún 2008

Tak sa možno aj stretneme ak sa naše nebude ponáhlať 😀 😀 😀 .

zuzpolka
20. jún 2008

a ty maš kedy termin?

moni83
20. jún 2008

Podla poslednej menštruácie na 21.7. Ale doktorka to podla sona a UVZ zmenila na 8.7. Takže som zvedavá. Dnes ráno som sa zobudila na také falošné kontrakcie, kt. trvali 2 hodiny ale boli nepravidelné. 🙂

sofia1
20. jún 2008

kočky dnes mi gynekol.poradil dr.Kozolkovú.máte s nou skusenosti?dakujem 🙂

jesssie
20. jún 2008

sofia1
tak Kozolkovú som zažila na chvíľku /chvalabohu/ pri prvom pôrode a je to žena činu - čo na srdci to na jazyku a počuť ju až na prízemie...a potom ak náhodou nespolupracuješ nejedná s tebou v rukavičkách. 😒
Vraj je ale dobrá odborníčka.
Ak môžem hovoriť za seba, bola som rada, že jej služba končila a mňa rodil niekto iný 😉

zoldy
21. jún 2008

SOFIA,ja na Kozolkovu nemozem dopustit,je sice svojska,vela ludi ju nemusi,ale ja ju len chvalim,videla som ju v akcii,ked bol tazky porod ona to zvladla vravurne a mamicka aj babetko boli v poriadku...a to je hlavne...mojej setre zachranila vajecnik,vsetci jej ho doporucili,aby ho vybrala,ze to uz nema zmysel,ale Kozolkova ho zachranila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

filipi
22. jún 2008

sofia, Kozolková je super. Ja som to tu už písala pozri dopredu. Je síce svojská, ale každý sme nejaký. 🙂 🙂 🙂
Chodím k nej aj so sestrou už nejaký ten rok a môžem si dovoliť tvrdiť, že ju poznám celkom dobre.

elenamarek
23. jún 2008

ahoj ja som chodila ku Kozolkovej pri prvom tehu,aj som pri nej rodila cisarskym,tak ti poviem ako porodnik na sale je super,ma skusenosti,ale co sa tyka ludskeho pritupu to od nej necakaj,aj co sa tyka tehotenskej poradni,pri druhom tehu kym ma zobrala som potratila co vkuse nemala cas,a teraz tiez bola vkuse mimo tak som zmenila doktora co som mala problemi a ten mi miminko zachranil keby som cakala na poradnu u nej tak pridem aj o toto miminko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre