Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

katren
1. dec 2009

no ja idem vo stvrtok na kontrolu, tak som zvedava, ze ako sme na tom... 😉 uz by som chcela mat tu nasu babiku na rukach 🙂

pavucica3112
1. dec 2009

aj ja by som uz konecne chcela vidiet kto ma to tam furt kope 🙂 sa neviem dockat kedy ho budem drzat na rukach nase slniecko krpate 🙂 ......no buduci tyzden by som chcela ist nemocnicu kuknut ale ktovie ci sa dostanem hned aj na to vysetrenie.uvidime.......a tebe držím palce aby bolo šecko ok.

katren
1. dec 2009

dakujem za vsetko 🙂 a ked uz budes na prehliadke, tak povedz nech ta vysetria, sak co tam pojdes druhy den na vysetrenie zas?

pavucica3112
2. dec 2009

No dúfam že to pojde že ma aj hneď vyšetria lebo tá cesta neni bohviečo samá serpentína.....potom daj vedieť ako ste v štvrtok dopadli.....prosím ťa nevieš od kolkej do kolkej je tam hlavná sestra?

katren
2. dec 2009

neviem od kedy do kedy je tam.... 😅

pavucica3112
3. dec 2009

Nevadi sak ja je zajtra alebo pondelok budem skusat volat a uvidim ci sa dovolam. Len este musim pockat na mojho draheho kedy ma dovolenku lebo bez neho sa tam asi tazko dostanem 🙂 A co dneska ako ste dopadli?

katren
3. dec 2009

Ahoj, no dopadli sme dobre, ze ak sa do soboty nic nezmeni, tak v sobotu rano nastup o osmej a ide sa na to 😅 ...

to.beruska
3. dec 2009

katren tak budem drzat palceky

katren
3. dec 2009

dakujeme, ved sa urcite ozvem ze co a ako sme dopadli 😉

pavucica3112
4. dec 2009

jee super ty sa mas.....tak sobotu rano budem drzat palce 🙂

pavucica3112
4. dec 2009

Konečne som sa dovolala hlavnej sestre. Tak v pondelok ideme na prehliadku oddelenia a aj na vyšetrenie.

katia7
7. dec 2009

ahojte prosim vas viem ze to tu uz bolo ale neviem ci su info cerstve, kolko stoji v TO porod do vody a kolko zazmluvneny lekar. a myslite si ze ked zaplatim porod do vody budu sa ku mne chovat normalne aj ked nezaplatim doktora? nemam totiz dobre skusenosti z prveho porodu. a ako je to tam s tym kurenim a teplou vodou a s tym ze ich mali zatvarat? pekne dakujem

dejna3
7. dec 2009

katia, za pôrod do vody sa platíí 5000,- Sk (myslím, že sa ceny nemenili), dr. pri pôrode si nemusíš platiť, istotne sa k tebe budú správať dobre aj bez toho 😉
a podľa aktuálnych info: s kúrením a teplou vodou nie sú problémy
čo sa týka rušenia, či zatvárania nemocnice alebo oddelenia - netreba všetkému veriť 😉

katren
7. dec 2009

ahojte, pozdravujeme vas uz 1+1 😉 Dominika sa narodila v sobotu o 15,25; s mierami 2900g 48cm.
Kuria na mna riadne, merali sme izbovu teplotu 24 stupnov, na mna dost 😅 , takze tohto sa podla mna bat nemusite 😉
ostatne info ak bude treba poslem potom z domu cca.v stredu 😉
papa

lucinka4
7. dec 2009

katren, velke gratulacie k dcerke 🙂
ako to bolo s dr. Kerekovou? drzte sa,nech vsetko ide ako po masle a mala nech robi len radost! 🙂

katia7
7. dec 2009

pekne dakujem za info a gratulujem tym co to maju uz za sebou 😉

dejna3
7. dec 2009

katren, gratulky k dcérke a veľa zdravíčka vám obom 😵 😵 😵

ty si mala v sobotu aj riadny termín? a vyvolali ti presne na termín? 😕 mňa nechali týždeň prenášať 😔

pavucica3112
9. dec 2009

katren gratulujem.....uz aj ja cem 🙂 .......no ja som bola v pondelok pozriet oddelenie a prvykrat v nemocnici na poradni tam bolo tak teplo ze sa tam nedalo vydrzat.

katren
10. dec 2009

ahojte kocky, tak uz sme domka.....
termín som mala na 7.12., ale Kerekova sluzila v sobotu, tak sme to trosku posunuli......vyvolavacku mi ani nedavali, ked sme tam prisli, nejako som sa asi zlakla a rozbehlo sa to samo 😅

dejna3
10. dec 2009

tak super, napokon aj bez vyvolávačky 🙂

to.beruska
10. dec 2009

pavucica ty si tam nebola aj s manzelom?ja som sa tam bola za dr.na novorodenckom a niekto si akurat pozeral oddelenie aj sa pytali na tej chodbicke na vip izbu.neboli ste to vy???

pavucica3112
11. dec 2009

beruska....no podla toho o kolkej si tam bola,hej boli sme tam spolu a aj sme sa pytali na vip izbu ale neviem kde 🙂 Mam dlhe tmave vlasy a moj je odo mna o dost vyssi......izby som si ale isla kuknut sama a neviem kde je novorodenecke ze kde si mohla byt ty 🙂 ale sak mozno si aj nas videla 🙂

pavucica3112
11. dec 2009

Katren prosim ta co si potrebovala v nemocnici pre malicku?...sestra nam dala aj zoznam ale hovorila ze tie saty pre male to az ked pojdeme domou.ale napriklad tam je aj lieh kvapky do oci a tak mozes prosim ta napisat co si vsetko pre nu potrebovala?

katren
11. dec 2009

Veci jej vazne brat nemusis, dali jej erarnu kosielku, plienky aj zavinovacku. Ja som ale veci mala, dala som jej druhy den body, ale sestricky na novorodeneckom nevedeli co s tym, tak som ju vzdy po vizite obliekala ja 😀
Zober jej plienky, vlhcene obrusky, kozmetiku na kupkanie, lepsie je vraj olejcek na telicko ako telove mlieko, treba ten lieh, kefku na vlasky, ja som mala aj kvapky, ale nemala zapalene ocka, tak je doma na policke 🙂
Ostatne mi dali, ale ak ma este nieco napadne, tak dopisem 😉

to.beruska
11. dec 2009

pavucica no ja som tam bola okolo jedenastej.ja som stala pred dverami normalne ako sa ide na oddelenie.no asi ste to boli vy.
no ja som mala presne to iste ako pisala katren.

pavucica3112
12. dec 2009

beruska....tak to sme neboli my lebo my sme tam boli okolo deviatej.
katren...diky moc ako mam nakupene vsetko len aby som tam netrepala moc veci zbytocne uz aj tak mam dost svojich 🙂 ....a odsavacku si nepotrebovala?....lebo aj ta je v tom zozname

katren
12. dec 2009

ja som ju nevyuzila, mliecko sa mi spustalo pomalicky, ale mala som ju so sebou pre pripad, keby ju bolo treba 🙂

pavucica3112
12. dec 2009

no tak radšej si ju zoberiem......v pondelok ideme zase na kontrolu som zvedavá čo nám povedia.už minule mi doktorka hovorila že by mi malo už aj brucho tvrdnúť a mne ešte stále nie...

to.beruska
12. dec 2009

pavucica no ja som mala az dve.jednu so sebou a druhu mi doniesli a tiez klobuciky som mala

dejna3
12. dec 2009

ja som odsávačku využila už v pôrodke... je to dobré nielen pre mamičky, ktoré majú veľa mlieka, ale aj na rozbeh to veľmi pomôže 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre