Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

kolienko
7. feb 2010

ahojte, tak ako vidím katren vas informovala...mame Filipka, len ta musím opravit katren, vazil 3450 g.... 😉

katren
7. feb 2010

no, prepac Filipko, trosku som ti pridala 😅
ale hlavne, ze sme vsetci zdravi, no nie?

andzi
8. feb 2010

Kočky, čítala som na stránke topoľčianskej nemocnice, že robia 3D sono. Koľko sa za to platí a kedy sa môžem objednať (myslím v ktorom tt). Dík

katren
8. feb 2010

Andzi robia, ale tusim len v stredu. Ale neviem od kolkeho tt ani cenu. Treba si zavolat 😉

dejna3
8. feb 2010

andzi, ja som bola, keď som čakala dcérku, vraj v TO je najlepšie objednať sa medzi 16tt - 24tt... platila som 1000,- Sk, myslím, že cena sa nemenila... robia vždy v stredu od 14,00h

katren
8. feb 2010

andzi a nerozmyslala si nad 3D v Hlohovci? Ja som tam bola a bolo super.....

dejna3
8. feb 2010

ja môžem aj porovnať z vlastnej skúsenosti 😉 v decembri sme boli v HC a je to "neporovnateľné".... určite radšej HC, platí sa 40 - 45euro, ale kvalita zobrazenia je omnoho vyššia 🙂

andzi
9. feb 2010

kočky, a dáte mi aj kontakt, lebo vôbec neviem, kde v Hlohovci, či u nejakého lekára alebo v nemocnici. Ďakujem 🙂

katren
9. feb 2010

v IP 🙂

zuzajka4
9. feb 2010

Ahojte.Máte niektorá skúsenosť s Dr.Trizma?
3D sono V Hlohovci robí Dr.Brešťansky, Za Poštou 8,
033/74 259 37

andzi
10. feb 2010

baby, ďakuujem! A môžem sa ešte opýtať, v ktorom tt ste sa dozvedeli pohlavie? Zistili to práve na tom 3D sone? V ktorom týždni ste na tom boli?

mima
10. feb 2010

baby, zistit pohlavie sa da uz v 10.tt z krvi matky, robia to v genet.centrach

dejna3
10. feb 2010

áno, dá sa aj v 10tt, ale stojí to cca 60 euro...
priemerne sa zisťuje pohlavie okolo 20tt... ale ide to aj skôr, no na to musí byť "lepšia technika".... na 3D by to mohlo byť vidno už v nejakom 15 - 16tt, myslím 😉
na 3D sa dá pohlavie samozrejme zistiť, len musí aj bábätko trošku spolupracovať 😀

pavucica3112
11. feb 2010

Aj ja som bola na 3D sone v hlohovci a bola som moc spokojna.brešťanský sú dvaja otec a syn mne robil sono jeho syn bol to fakt milý doktor.mne pohlavie maleho zistili na 3d sone lebo moj gynekolog mi povedal ze sa zato plati kebyze mi to povie 😝 somar 🙂

katren
12. feb 2010

coze 😲 platenie jedneho slova? to kde sme 😠

dejna3
12. feb 2010

počuli ste to už? vraj k 28.2. má nemocnica v TO ukončiť činnosť 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 už idú aj sťahovať nadštandartné prístroje.... 🙄 🙄 🙄
to kde mám ísť akože rodiť? 😠 😠 😠 😠 😠 do PE, kde je jedno wc-ko na celú chodbu?????

zuzajka4
12. feb 2010

No oni ju zatvoria iba v pripade,že ten nový investor nebude mať licencie.Aspoň takto to vraveli sestričky keď sme sa pýtali,že čo a ako z nami ležiacimi bude 🙂

dejna3
12. feb 2010

zuzajka, ty si teraz v nemocke?

dejna3
12. feb 2010

takže to nie je až také beznádejné?

katren
12. feb 2010

fiiiha, tak to som rada, ze sme to este stihli 🙂

zuzajka4
12. feb 2010

Zatiaľ áno ale dúfam,že ma už skoro pustia 🙂

dejna3
12. feb 2010

tak držím palčeky, aby ťa čoskoro pustili 😉 ak budeš mať náhodou nejaké infošky, tak to sem prosím daj vedieť 😉

kkkatarinkaaa
14. feb 2010

ahojte maminy- ja len, ze nemocka v TO neonci, nebojte nic. Len od marca zacna nudzovy rezim a beru sa vraj len surne pripady a planovane op. sa odkladaju.Ale rodit sa musi 🙂 drzkajte sa, vsetky, ktorym sa to blizi 😵

lucinka4
14. feb 2010

ahojte,tak my sme uz doma..mala sa narodila 8.2. o 16:35 49cm,3100g
musim povedat,ze som bola velmi spokojna v TO a nelutujem,ze som sa rozhodla ist tam..jedine,co mi znacne vadilo bola strava..ale aspon sme sa nasmiali,ze si ten kuchar robi srandu 😀
porod som mala velmi rychly, take bolesti, co som musela predychavat zacali o 14 a mala bola uz o 16:35 na svete

lucinka4
14. feb 2010

andzi, tiez som bola v HC a mozem odporucit...my sme platili tusim 35€, cez vikend je to myslim drahsie

dejna3
14. feb 2010

lucinka, gratulky k dcérke, želám veľa veľa zdravíčka 😵

katarinka, tak to je dobre 😉 len dúfam, že z tých dôvodov, pre ktoré chcú zrušiť nemocku, zas neodpoja kúrenie, či teplú vodu 😖

alicc
16. feb 2010

ahojte,

lucinka gratulujem k malej princezničke.

ja tiež dúfam, že tie problémy okolo nemocnice sa nejako vyriešia a nebude to také kritické, ved porod je akútna záležitost no nie?

lucinka4
17. feb 2010

dakujeme za gratulacie 🙂
inak ta situacia s nemocnicou je hrozna ale porodnica funguje normalne..dufam,ze sa to znormalizuje lebo by to bola velka skoda 😖

gilmorka
18. feb 2010

andzi, my sme boli na 3D v Hlohovci pred tyzdnom v nedelu. A prave tam nam povedali aj pohlavie babatka. Ked mi robili sono tyzden predtym v poradni, doktorka si nebola ista, nebolo dobre vidiet.A na 3D sme mali stastie, mame aj fotodôkaz 😀

majkaalubko
23. feb 2010

...od dnes neprijímajú na pôrodnicu v TO pacientky, prevážajú ich buď do PE al. NR/v PE majú už taktiež plnú kapacitu/, pacientky z gynekológie taktiež prepúšťali domov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre