Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

dada2007
12. jan 2011

@frola pohodička... 😉

frola
12. jan 2011

@dada2007 ja len ze je to uz davno co som tam rodila a pocula som o nejakych problemoch pri vymene riaditelov. tak super sa tesim ze je vsetko ok. a este funguje aj manzelska izba?

dada2007
12. jan 2011

@frola VIP? hej...funguje 😉 teda keď som tam bola, tak bola prázdna, ale myslím, že funguje 😉

katren
12. jan 2011

@maahuliena to bola este minuly rok, teraz je to vsetko ok, neboj.....

katren
12. jan 2011

@dada2007 manzelska a VIP je rozdiel...na VIP mas vanicku, prebal. pult, mikrovlnka, kanvica, velka manzelska postel, positelka a velka skrina......ked som ja rodila, tak nebola volna, tak som bola na tej manzelskej, tam je vsetko okrem vanicky a pultu a postel mas poskladanu z dvoch malych....a samozrejme, o kupelku a WC sa delite spolu s VIP, nemaju kazda zvlast.....

anefi
12. jan 2011

@nicky655 V Topolcanoch si mozes zazmluvnit konkretneho porodnika, ale je to spoplatnene. Cennik je vyveseny na porodnickom oddeleni. Ja som rodila u Dr. Kerekovej a bola som velmi spokojna.

katren
12. jan 2011

@nicky655
@anefi aj na stranke www.nsptopolcany.sk hned na prvej strane vpravo trosku nizsie je cennik a tam je vsetko rozpisane 😉

nicky655
12. jan 2011

@anefi
viem ze sa tam da dohovorit s konkretnym porodnikom.ja ich poznam vlastne viac.-menej len po mene - caradsky, hribik a kerekova - viac ich nepoznam.ale popravde neviem ani aki su.nemam ziadnu taku kamosku, ktora by rodila v to - a mala som info z prvej ruky.

luciaalex
19. jan 2011

primar caradsky - trocha odmerana povaha, co niekomu moze vadit (ja som u neho rodila obe moje deti a pohoda, lekar nie je podla mna na priatelske debaty ale na odbornu pomoc, ked je potrebna), aj ked niekto moze mat radsej ukecane typy. super doktor a odbornik, pred mesiacom v pravy cas rozhodol, ze ideme sekciou, vdaka nemu mam babetko. (moju kamaratku v porodke na kramaroch nechali trapit sa 9 hodin kym zvolili sc, to by moj syn uz nezil)
dr. hribik - oproti dr. caradskemu uplnu opak, pokial ide o povahu, na vizite je ho "plna izba", vysmiaty, vtipkuje, vesela kopa. moze to byt super podpora pri porode
dr. kerekova - len som ju stretla, podla mna prijemna osoba.
mas to jedno, vsetci su super. viac casu aj tak stravis so sestrami (pri porode aj na oddeleni), a tie su tiez v pohode.

ralka
21. jan 2011

caute baby ma niektora skusenosti s primarom Caradskym aky je pri porode ja som prvorodicky a mam uz strach termin mam 12.2 a bola som za primarom a chcela som aby mi bol pri porode tak neviem ci bude mat vtedy sluzbu alebo ci mu mam volat dal mi aj cislo na seba a neviete kolko sa plati ked mi je pri porode?Dakujem. 🙂

zuzufek
21. jan 2011

@ralka ako sa hovorí sto ľudí,sto chutí....mňa síce nerodil a aj teraz druhýkrát to nechávam v podstate na náhodu,kto bude v službe a u koho budem rodiť...niekto si dr.čaradského chváli a poznám aj iný názor,mám známu v rodine,ktorá u neho kedysi rodila,tiež ho mala zajednaného a nielen finančne,ale vďaka svokre-pediatričke,ktorá sa pozná s dr.čaradskou a na tento pôrod spomína nerada....ale za to ho neodsudzujem,nebola som pri tom a je to aj o tom,že každý pôrod je špecifický,môžu nastať komplikácie a pod....

divoska
21. jan 2011

ako tu uz par krat padlo myslim ze podla feedbackov su tam dobri vsetci doktori, mna rodil prave on, mali sme ho tiez zajednaneho cez znamu, platila som vanu a vysla mu smena zrovna ked som rodila. ak by mu nevysla, neviem ci by som platila este aj extra jeho pri porode, asi uz nie. ale fakt neviem. tiez unho rodila kamoska 2x raz super druhy krat mal toho tolko ze nestihal, kazdopadne naozaj sa zbytocne nevykecava /coz mne len vyhovovalo/ ale porodnik je dobry. a ani po porode nezabuda, zaujima sa, vybavi co treba s personalom a pod

marbella
21. jan 2011

@ralka a nebudeš k nemu chodiť na poradne? ja som mala tiež tč, a keď už to na mňa prišlo, zavolala som mu, kázal aby som hneď došla a bol mi pri porode 😉

ralka
22. jan 2011

marbella ja chodim k nemu na poradne uz je to druha poradna len neviem ci mu mam volat lebo povedal ze keby nieco tak aby som volala a neviem kolko za porod pyta ci len co mu kdo da?Ty si mu nieco platila a bola si snim spokojna ja som nechcela ist do Nitry tak radcej som si zasla do Topolcian zajednat primara.

marbella
22. jan 2011

@ralka aj keď sme sa trošku potrápili, bola som spokojná. 😉

nicky655
23. jan 2011

ahojte,
baby,ktore sa chystate v najblizsej dobe do porodnice,rozmyslali ste niektora aj nad epi?

maahuliena
23. jan 2011

@nicky655 ahoj... tak ja silno zvažujem.. 🙂 ale ešte sa uvidí... lebo mala je KP.. a zajtra mam v plane vybehnuť za PA sa popýtať..aj ohladom Epi...

halintoa
24. jan 2011

@ralka ahojček, ja som rodila u primára a tiež som sa bála, že tam nebude a rodila som do vody. Vyriešilo sa to tak, že si ma zavolal na "poradňu" v nedeľu, keď mal službu a to som bola otvorená na 3cm, tak sme sa dohodli, že vyvoláme, čo teraz ľutujem, lebo malá mala ešte podľa mňa čas, ale už to nezmením. V ten deň rodili ešte ďalšie 3 mamičky a min. jedna z nich mala tiež vyvolávačku, ostatných som sa nepýtala, neviem teda, či to tak robí vždy alebo nie. Pôrod ale odviedol super a aj po ňom sa zaujímal čo je s nami 🙂 , takže aj druhý raz by som šla rodiť do TO a aj k nemu,, ak bude mať službu.

ralka
28. jan 2011

@halintoa Ahoj no ja som si vybavila primara ale co pocuvam ze si vela pyta okolo 200eur za porod ty si mu platila no ja neviem necakala som tolko vela

ralka
28. jan 2011

Ahojte babiky ktora mate skusenosti s primarom dajte vediet chcela by som vediet kolko berie ked vam je pri porode

marbella
28. jan 2011

@ralka 200eur??????? 😕 😕 😕 no to je iná pálka 😀

myiska1
29. jan 2011

Ahojte Tehuľky - chcela by som Vám dať do pozornosti, že v novom čísle MAMA A JA sa píše o pôrodniciach na Slovensku a tom najnovšom čísle spomínajú aj Topoľčany. Je to zaujímavé čítanie, nie až také, ako čítanie osobných skúseností mamičiek, ktoré tam rodili, ale stojí to za prečítanie. 😵

divoska
29. jan 2011

@myiska1 su tam nejake pikosky? ja take casopisy nekupujuem a ani neplanujem 😀

myiska1
29. jan 2011

@divoska pikošky ani nie, ale veru, celý som ho zhltla, je tam dosť zaujímavých vecí 😉 takže trošku som kľudnejšia, ale rozhodne strach ostáva, keďže neviem,čo ma čaká 😅

divoska
29. jan 2011

@myiska1 neblazni preboha, tes sa ;) chystam sa napisat raz blog o tom ze sa netreba bat. ale buhvi kedy sa k tomu dostanem, zatial mam rozpisany len taky o tehotenstve, hadam to dopisem niekedy

myiska1
29. jan 2011

@divoska veď ja sa teším, ale ja by som si radšej išla dať zub vytrhnúť ako k ženskému doktorovi.. 😖 a dosť zle znášam bolesť 😒 a do toho ešte aj premnožené laktobacily, no úchvat ☹
teším sa na malú, a stále si hovorím, nerieš pôrod, máš na to dosť času, ale to je asi normálne, že rozmýšľam, aké to bude, keďže to ešte nepoznám... 😉 ale zatiaľ som v pohode 😀
tak to sa teším na tie Tvoje blogy 😵

marbella
29. jan 2011

@myiska1 práve som ten článok dočítala 🙂 Pri Adamkovi som si ho tiež predplatila a tiež išiel tento serál o porodniciach 🙂

halintoa
29. jan 2011

@ralka nič som neplatila primárovi, platilo sa iba za pôrod do vody, za manžela pri pôrode a za nadštandard, všetko bolo riadne vydokladované 😉

myiska1
29. jan 2011

@marbella no tak si si mohla overiť, že či je to pravda, alebo je to lepšie alebo naopak horšie 😉 mne sa páči hlavne to, že sa môžeš počas tej prvej doby pôrodnej pohybovať, ak chceš a nemusíš ležať, lebo neviem, či budem mať chuť ležať 😅 celkovo Topoľčany a Levice sa mi pozdávajú najviac... V Leviciach som sa narodila ja 😀

nicky655
29. jan 2011

Viem,ze uz sa to tu pocas diskusie pytali viacere,ale sa mi to nechce cele citat 🙂
ale tie,co uz ste rodili v TO- mali ste so sebou vsetky veci na oblecenie pre dieta co su napisane v zozname? alebo staci ked zoberiem hlavne tie hygienicke veci pre dieta a veci pre seba?

sa mi zda, ze ste pisali, ze veci staci pre dieta potom nakoniec ked pojde domov.aj zavinovacku az nakoniec? lebo neviem ako vy,ale ja som teda nabalena viac ako dost 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre