• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

18. októbra 2016 
@juska v piatok tam urcite nechod....to maju operacny den a Boh vie, kedy by sa ti mali cas venovat....
15. jún 2011 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ked budem na VIPizbe tak môže prísť hocikto na návštevu a hocikedy, alebo aj tam je podmienka, že len od 14..-16.00hod?
17. jún 2011 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katren diky, chcem ísť vo štvrtok
18. jún 2011 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juska :wink: tak to sa mozno stretneme :grinning:
18. jún 2011 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zanetak hocikto a hocikedy, moze tam s tebou aj niekto zostat, ved si zato platis. :wink: Ako u nas nebol problem prist aj na normalnu izbu, tak neviem. Niekedy zalezi kto ma sluzbu a v akej je naladicke, ale inak boli vsetci v pohode a MM prisiel aj mimo navstev.hodin a zostal tak dlho, ze bola uz skoro vecera :slight_smile: A potom sme sa prestahovali na VIP izbu, kde bol stale somnou, takze chodil aj do lekarne, bufetu a obcas nakupovat do mesta co som potrebovala :slight_smile:
21. jún 2011 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@baskaj kludne sa mozes dohodnut, podla mna nemusis prist vzdy na termin, len to treba potom prekonzultovat priamo na poradni v TO, aby si nemusela na rizikovu v NR a tak dlho tam cakat. Drzim palec :slight_smile:
21. jún 2011 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zanetak na VIP-ke hocikto a hocikedy.....ja som mala pri Dominike a bolo to super :wink:
22. jún 2011 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katren ahoj, prosím ťa, kedy je lepšie ísť na tú poradňu, ráno, či radšej neskôr?
22. jún 2011 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juska od deviatej tam bude kopec mamiciek....ja sa snazim prist okolo 10:15-10:30, to tam cakaju max. 2-3, viac nie a o 10:45 tam si myslim, ze uz ziadna nebude....len ja nechcem chodit tak neskoro, potom je aj dr. nervozna, lebo o jedenastej koncia
ja idem zajtra tiez :wink:
22. jún 2011 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katren super, tak sa aj my budeme snažiť tak o tej 10tej tam byť, vidíme sa :wink:
22. jún 2011 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No kocky s tou VIP-kou sa to trosku zmenilo. Sprisnili tam pravidla. Kamaratka tem lezala minuly tyzden a navstevy na VIP su obmedzene iba na jednu osobu, uz to nie je ako kedysi, ze ti tam prisla cela rodina.
25. jún 2011 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daisy77 no o tom neviem, my sme nemali ziadny problem ale zase nas dokopy pred mesiacom bolo do poctu,(takze skoro nikto ), neskor pocas tyzdna prislo o nieco viac rodiciek, tak sa postupne zaplnili aj standard izby, ale stale ostatne na konci chodby zostavali volne. Ja nevidim problem, pokial ide vsetko s mierou a nemaju toho prilis vela na odd. tak sa da normalne dohodnut. Netreba to vsak prehanat s rodinkarstvom. :wink: Tolko moj nazor.
25. jún 2011 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daisy77 tak teda celu rodinu by som ani na navstevu nechcela :rolling_eyes: sak staci mm s malou alebo stari rodicia a hotovo, nie???
25. jún 2011 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katren presne, ved sami ludia maju toho dost a tiez mamicky, takze tam nepotrebuju publikum i ked sa da dohodnut, ale asi mimo oddelenia. Vy to uz mate zapar, moze to byt kazdu chvilu. Ako sa inak mate, ste okej ? :slight_smile: drzim palec x
25. jún 2011 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@radlinka urcite sa da dohodnut so sestrickami :wink:
zatial stale len cakame :wink: vo stvrtok poradna, ale uz sme minule dostali poucenie, ze ked nieco, mame hned prist...takze dnes sme vsetko dochystali a drobcek kludne moze prist :sunglasses:
25. jún 2011 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ja som rodila v TO a bola som max.spokojná. Prvých dvoch som rodila v Nitre, no nedá sa to porovnať. A primár, no je to profesionál, aj personál super, trošku sa mi nepáčil prístup sestričiek na novorodeneckom, ale dalo sa...
29. jún 2011 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Juj, kocky....tak ako dobre mi lepi teraz.....pan primar ma novu modu zastavovat porody...uz dvom kamoskam, co su tiez v 40tt zastavil porod....jedna otvorena na 3cm a druha na 4cm a on im pichne magnezko a posle domov...to co uz je?????
29. jún 2011 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katren ver tomu, ze rozbehnuty porod nezastavis magneziom. primar by nikdy neriskoval komplikacie, urcite tam bol dovod na podanie magnezia, a urcite to nebolo zastavovanie porodu. co ti hovorili kamosky - ze boli plne porodne stoly a ony by nemali kde rodit alebo co? podla mna sa da primarovi a vobec vsetkym lekarom z TO absolutne doverovat (dva krat som u neho rodila, pokial ide o druhe babo, jeho profesionalnemu pristupu mozem podakovat ze je maly na svete zivy a zdravy)
30. jún 2011 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babuľky, mne to nie je dosť dobre jasné, ako to v tých TO chodí :sweat_smile: to keď na mňa príde, tak sa mám v bolestiach trepať cez hlavný vchod, prejsť pomaly celú nemocnicu a hore výťahom na tretie? nedá sa tam dostať aj nejakou kratšou cestou? neviem si to predstaviť....
7. júl 2011 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juska áno,pôjdeš cez hlavný vchod...ale však tam nepôjdeš v takých bolestiach,že nebudeš môcť chodiť,neboj.ja som tam išla z domu s prvou dcérkou keď som mala 5 minutové kontrakcie a pohoda.a cesta nám trvala nejakých 10min.autom
7. júl 2011 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katushka16 no ja to mám z domu do TO hodinu autom, takže na 5 minútové kontrakcie určite nemôžem čakať :wink:
7. júl 2011 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katushka16 Tak , toto poznám Ja som tiež cestovala z Nr a bolo to len tak tak muž celú cestu vykrikoval
že zavolá záchranku kontrakcie už každú 1. min. a prejsť hore bol pre mňa už problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nakoniec som to hore stihla len lekár nie malého už držala sestrička v rukách :grinning: :grinning:
v zápise napísané 1:25 príchod 1:30 narodený :grinning:
7. júl 2011 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Kocky, nestraste ma!!!!!! ja idem z Piestan a teda cez Havran to je nic moc
7. júl 2011 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katren a ty čo ešte robíš doma?! :grinning:
7. júl 2011 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juska no, len si rob srandu .....este ma aj ty obehni :angry: :wink:
7. júl 2011 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katren veď to by bolo celkom fajn, keby sme boli spolu v pôrodnici :wink:
7. júl 2011 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminky....chcem len napisat jeden postreh....
vcera ma chceli prist pozriet na VIP na sestonedelie mm s malou, ale vratili ho, ze navstevy starsich surodencov nie su povolene...tak bol mm na pokec s panom primarom a nakoniec sa to vyriesilo....
Ak by ste chceli prijimat aj navstevy starsich deticiek, tak si pytajte VIP izbu na gynekologii , tu je to povolene :wink:
14. júl 2011 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tam rodila pred mesiacom a musím pochváliť personál, bolo to tam lepšie ako ked som tam rodila pred 3rokmi, asi preto, že to bol druhý pôrod, tak som to nebrala tak tragicky :slight_smile: a vedela som čo ma čaká a aj preto, že som bola VIP izbe a kľudne tam manžel chodil aj s menšou dcérou na návštevy každý deň.
28. júl 2011 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja som rodila v TO pred 2,5 r. a teraz by som chcela znova. neviete mi prosim vas povedat ako je to dnes, ci sa este stale da rodit do vody (lebo som nenasla ani zmienku v ceniku na ich stranke) a ci tam este stale pracuje dr. caradsky? dakujem.
13. aug 2011 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frola dr. Caradsky je primar a porody do vody este robia :wink:
14. aug 2011 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok