Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

lucinka4
29. nov 2011

ahojte,neviete nieco viac o vypovediach lekarov z TO porodnice?rodila ma dr. Kerekova a chcela som ist rodit k nej teraz 😒

katren
29. nov 2011

@lucinka4 na predoslej strane! je napisane, ze podali vypoved vsetci

lucinka4
29. nov 2011

@katren viem,to som citala...mna zaujima aktualny stav kedze doktori vypovede aj stahuju

katren
29. nov 2011

@lucinka4 😅 pardon 😅

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinka4
29. nov 2011

@majdzy666 no,tipujem,ze tam stale je ale otazka znie ci k 1.12. konci alebo nie...lebo ak konci tak chcem vediet kde pojde ,ja chcem rodit u nej!!!

katren
29. nov 2011

@lucinka4 asi si zavolaj...to ti budu vediet najlepsie povedat...

lucinka4
29. nov 2011

@katren akurat pred chvilou som toto iste hovorila manzelovi,ze to bude proste najistejsie!!!neviete,ci tam zajtra dr. Kerekova bude? mavala poradne vo stvrtok ale to uz je 1. takze ostava mi len zajtrajsok 😒

katren
29. nov 2011

@lucinka4 podla mna bude, streda je operacny den...

lucinka4
29. nov 2011

@katren dakujem,snad nieco zistim..najlepsie by bolo hovorit priamo s nou 😉

katren
29. nov 2011

@lucinka4 no tak to urcite, ked chces ist rodit k nej...a potom mozes dat info aj tu 😉

lucinka4
29. nov 2011

@katren posnazim sa 😉

mirabellka8
2. dec 2011

@slimme počas pôrodu som ja už piť nemohla a práve vtedy mi tak príšerne vyschlo v ústach. bola som zúfalá, tak som sestričku poprosila nech mi namočí vreckovku a s ňou som si ovlažovala ústa.

lucinka4
13. dec 2011

no,takze dnes som neplanovane bola v TO nemocnici a MUDr. Kerekova tam stale je 🙂

jajona
26. dec 2011

ahojte. ja som rodila v TO 9.12. a sú tam všetci doktori, čo tam aj boli, takže všetko po starom 🙂 všetkým budúcim mamičkám držím palce, aby im všetko dobre dopadlo!

yeanne
29. dec 2011

ahojte mamicky, ktore ste rodili v TO,chcem sa vas len spytat ci ste si museli doniest do porodnice aj zavinovacku, alebo vam v porodnici pozicali ??? nechcem brat zbytocne vela veci, aj tak toho treba dost a neviem kam to vsetko pomestim ked sa budem balit 😀

katren
29. dec 2011

@yeanne netreba, daju ti🙂

poska28
30. dec 2011

Caute baby,chcem sa spytat na ake cislo mam zavolat,alebo komu ked budem chciet ist na okuky do topolcian.A ci je tam stale primar Caradsky.

majkato
1. jan 2012

@katren ahoj prosim ta a ake vecicky pre babo si mam vziat .....ze ci vsetko co je napisane ...lebo som pocula ze len capicku,rukavicky,ponozky,a pripadne kosielky......ze oni davaju v topolcanoch vsetko okrem tohto co som pysala.....a tak neviem.....za odpoved vopred dakujem.....

katren
1. jan 2012

@majkato ak si nevezmes, tak ti daju erarnu kolsielku, cez nohy plienku a daju do zavinovacky....ja som mala pre obidvoch svoje body a dupacky, lebo nasi nechceli byt v zavinovackach....a samozrejme aj kozmetiku som mala svoju 😉

majkato
2. jan 2012

@katren dobre moja takze to viem ze kozmetiku ano .....tak si vezmem aj tie kosielky ale zavinovacku nemusim teda..vsak?aj ked su tie deticky narodene teraz v zime ich balia len do kosielok?a mam si vziat aj decku alebo tam maju?dakujem ti moc za odpoved.......a pekny novy rok

katren
2. jan 2012

@majkato budes rada, ze maju len kosielky...mne sa Dominika narodila v decembri a vetrala som stale, lebo kurili ako o dusu....aj zavinovacku aj decku ti tam daju a aj capicku 😉

majkato
3. jan 2012

katren ok dakujem moja velmi si mi pomohla....a inak ako tam bolo?

aknaj78
4. jan 2012

yeanne ahoj ja sa chystám tiež do Topolčian rodiť, termín mam 7.3

yeanne
5. jan 2012

@aknaj78 ja som sa tiez rozhodla pre Topolcany, aj ked tam priamo nebyvam. tak to sa tam mozno aj stretneme 🙂 ja som si tiez vypocitala termin na 7.3. no podla sona mi to zmenili na 10.3.

aknaj78
5. jan 2012

@yeanne jaj tak to je super, ja som od Novách Zámkov tiež to mam daleko do TO ale hadam stihnem príst včas. Mne doktorka termín porodu nemenila zostalo to na toho 7.3. Ty si odkial?

vbc22
5. jan 2012

@aknaj78
@yeanne
ahojte, ja mam termin 10.3., tak sa mozno stretneme 🙂 chcete niektora rodit do vody alebo s Epi, s manzelom, na VIPke, zazmluvnujete si lekara? proste priplacate si nejaky nadstandard? nenasla som ziadny aktualny cennik, nemate info?

yeanne
5. jan 2012

@vbc22 ahoj, ja si chcem zaplatit nadstandard iba na VIP izbu (insie nic, ani Epi nechcem), VIP stoji myslim ze 33eur na noc (no nie som si na 100% ista). cennik za nadstandard sluzby som si pozerala na nastenke na gyn. oddeleni, ked som bola v TO na sono, ale tie ceny si uz nepamätam

katren
5. jan 2012

@vbc22 http://nsptopolcany.sk/main.php cennik je napravo 😉 stale aktualny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre