Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

yeanne
17. feb 2012

@aknaj78 v TO som bola na poradni zatial len raz, v pondelok. a urcite sme sa nevideli lebo som bola sama v cakarni 🙂 ty si kedy bola? ja teraz asi budem chodit kazdy pondelok az po porodu.

aknaj78
17. feb 2012

@yeanne ja chodievam každý utorok. Takže sa budeme mínať, škoda

to.beruska
17. feb 2012

@zarabono ja som mala Čaradskeho a isli sme cisarskym.Ja som bola nad mieru spokojna.ked raz bude druhe a bude tam on este tak urcite si beriem jeho.Jazva malinka no u mna len spokojnost a to som sa nedavala ani uspat bola som len umrtvena.Sice ako tu uz niekto pisal ze nechodi stale vysmiaty,on je taky vaznejsi ale odbornik urcite vynikajuci 🙂

yeanne
18. feb 2012

@aknaj78 tak hadam v tej porodnici sa stretneme 🙂 potom daj vediet ked sa ti narodi Lianka 😉

zarabono
18. feb 2012

@to.beruska dakujem za odpoved 😉

aknaj78
19. feb 2012

@yeanne o.k len dúfam, že dovtedy ešte nezmením nazor a to meno zostane.

vbc22
20. feb 2012

@aknaj78
@yeanne
ahojte, tiez idem rodit do TO v rovnakom termine ako vy snad sa tam aj stretneme a tiez uvazujeme nad Lianou,Lilianou, Lindou 😀 to ich tam teda bude 😉 , ale my nemame zistene pohlavie takze moze byt aj chlapcek.
@yeanne ja chodievam kazdy pondelok, aj dnes som bola, ty si nebola?

aknaj78
21. feb 2012

@vbc22 tak to je supeeeer že máme rovnaký termín, len či sa tam spoznáme, a nad tým menom sa netráp moja generácia je zas sama JANA

yeanne
21. feb 2012

@vbc22 ahoj. ano, bola som vcera na poradni. a preco neviete pohlavie? nechcete vediet alebo sa vam neukazalo? ja som bola strasne zvedava, ja som koli tomu isla aj na 3D sono, lebo na normalnom mi nikdy nevedeli povedat co to bude 🙂

vbc22
21. feb 2012

@yeanne my sme sa chceli nechat prekvapit, aj ked uz som straaasne zvedava

jana26
22. feb 2012

Ahojte baby

Termin pôrodu mame 10.6
Toto je moje prve tehotenstvo,som priamo z TO. Rodit budem pravdepodobne v Topoľčanoch,aj ked v poslednej dobe počuvam rôzne negatíva na pôrodnicke oddelenie.Ale dufam,že je to len tým že 100 ludi 100 chutí 😉
Som velmi rada ze som nasla tuto temu,aj to ze preberate pôrod do vody,lebo začinam nad ním silno uvažovat,aj ked len kratko,neviem ešte.Ale ked tu mame tu možnost tak prečo nie.

gbsgbsxx1
24. feb 2012

Ahojte!
Ja som rodila v TO 5.2. a môžem o pôrodnici hovoriť iba pozitívne.

poska28
24. feb 2012

@gbsgbsxx1 ahoj ako si rodila a koho si mala pri porode?

stanislavao
24. feb 2012

@jana26 velmi vam porod do vody odporucam. rodila som v TO 2x a bola som maximalne spokojna. 1 porod bol do vody, 2. bol sekcia, lebo simonko bol zle otoceny. rodila som u MUDR. Tibora Caradskeho. vsetky sestricky boli velmi mile, ochotne, nestretla som sa s tym, ze by nieco nespravili o co boli poziadane. aj o pol noci. porod do vody bol rychly, voda prijemne ulavila od bolesti. po sekcii som nemala ziadne problemy, ziadna zapalena rana, hnisanie, nic. naozaj vrelo odporucam.

evina1909
24. feb 2012

ak sa môžem pridať ja som v TO rodila 3 krát,prvý klasika,druhý sekcia s narkozou a tretí sekcia so spinálom,bála som sa sa síce injekcie do chrbáta(nedala som sa uspať kvôli tomu že som 2roky pred pôrodom prekonala emboliu pľúc tak som sa bála)ale to bolo to najmenej doktorka anestézie mi ju pichla skvele a celý pôrod prebehol na jedničku(dr.Kereková,dr.Hríbik).na lekárov ani sestričky nemôžem povedať jedného špatného slova,ani pri jednom pôrode som nepocítila neochotu...ale ako sa hovorí 100 ľudí 100 chutí... 🙂

yokralovnayo
24. feb 2012

@jana26 tiez ti mozem porod do vody len odporučiť 😉 ak by si mala nejaké otázky kludne napíš .. presne ako hovorí stanislavao u mna bol úúúúúplne bez bolesti, nemala som ani žiadne utišujúce lieky. Vobec som si neuvedomovala že rodím, že toto je ten okamih na ktorý som čakala 9 mesiacov 🙂 ubehlo to veľmi rýchlo, stále sa niečo okolo teba deje... ráno o 9tej mi dal dr tabl-na vyvolanie a dcérka bola naobed na svete 😵

kolinia
24. feb 2012

@jana26 ja som tam rodila koncom oktobra, som z Piestan a ak budem mat dalsie deti nahodou 😉 , tak ich porodim jedine tam! Odrodil ma primar Caradsky, ktoremu som nesmierne vdacna, ze vcas odhadol, ze porod do vody u mna nebude dobra alternativa, mala som tazky porod, on a ostatny personal mi pomohli! Nemozem si stazovat na nikoho! Odporucam na 1000% 😉

gbsgbsxx1
25. feb 2012

@poska28 ahoj, rodila som prirodzene a rodil ma Hríbik. Môžem ho iba chváliť. Ale je pravda, že človeku musí sedieť jeho humor aj v bolestiach 🙂

poska28
25. feb 2012

Ozaj baby kolko ste minuli jednorazovych plienok v porodnici?Lebo v tom zozname co si treba priniest do porodnice su pisane dva baliky jednorazovych plienok a to sa mi zda moc.

katren
25. feb 2012

@poska28 ja jedno to male balenie, tusim okolo 30 ich tam bolo....ked ti bude chybat, donesu 😉

gbsgbsxx1
28. feb 2012

@poska28 je to individuálne, ale aj nám 30 bohate stačilo

jarabica123
5. mar 2012

@jana26 Ahoj, ja mam termin 31.5. a tiez som rozhodnuta ist rodit do TO, tiez mam z toho obavy, kazdej baby co sa opytam, tak vravi, aby som sla do Partizanskeho, ale ja neviem, podla mna co ma prist pride a ked sa ma nieco pohnojit v TO, pohnoji sa to aj v PE, prave teraz mi v TO rodila spoluziacka, a ze ich rodilo za ten cas co tam bola devät, a ze len jedna rodila normalne, ostatne vsetky cisarskym rezom, a vravela, ze starostlivost bola fajn, ale nechajme to na prirodu a vsetko dobre dopadne🙂)

adriana15
5. mar 2012

@jarabica123 Ahoj a vies z akeho dovodu rodili tie baby cisarskym? Tu u nas v KN ten cisarsky lekari preferuju..... a vela krat najdu pricinu o ktorej ta presvedcia a ty ako laik sa do toho nerozumies a nechas sa odrodit cisarskym aj ked netreba. Dost smutne.... Chystas sa rodit normalne alebo do vody?

bubinko83
5. mar 2012

ja som sa dnes dozvedela od znamej že jej zomrelo v 32tt v januari babatko pretože "niekto " na porodnici zanedbal jej stav ☹

bubinko83
5. mar 2012

ako každeho osobna vec ale ja by som nešla do porodnice v TO odrodit ani keby mi zaplatili 😀

jarabica123
6. mar 2012

@adriana15 Ja vooobec nepreferujem rodit cisarskym rezom, to voobec, a ani to nepisem, len pisem to, co mi vravela spoluziacka, ona mala tiez komplikacie, malinkemu klesali ozvy tak preto urychlene volili cisarsky rez, ja keby si mam vybrat, tak vsetko necham na prirodu a urcite chcem porodit prirodzene, a ani do vody nie, mne to pride take nehygienicke, ale to je kazdeho osobna vec, ja som len prvorodicka, a neviem ako to bude prebiehat, a poviem ti, ze mi nie je vsetko jedno, kazda zena ma pred tym strach a respekt, ale snad to nejak zvladneme🙂) Ty cakas tiez prve babo??a ty ako chces rodit??

jarabica123
6. mar 2012

@bubinko83 Tiez som o tom pocula, a aj preto este vacsi strach, a ty si kde rodila??

bububu123187
6. mar 2012

@adriana15 Ahoj, ale veď ona nepíše, že chce vyslovene rodoť cisárskym rezom, a pri tom je to každého osobná vec, ja osobne uprednostňujem normálny spôsob pôrodu, ale ak by mali vzniknúť komplikácie, tiež som radšej za cisarák. A ako píšeš, že u vás si lekári vždy nejakú príčinu nájdu, aby mohli urobiť cisársky, ale ako ja na to ako laik prídem, či v tej chvíli majú pravdu alebo nie?? Asi budem vystresovaná, že nebudem ani vedieť čo sa vlastne ide robiť. Čo by si ty v takom prípade robila??

luciaalex
6. mar 2012

@jarabica123 ahoj jarabica. len ti chcem povedat, ze suhlasim s tebou, pokial ide o to - nechat vsetko na prirodu. ale keby sa v mojom pripade nechali veci na prirodu, nemam druheho syna, a som vdacna lekarovi (dr. caradsky), ze zvolil sekciu. moje dve zname v nitre "nechali vytrapit" kym doslo k cisaraku. nastastie maju zdrave deti. moj syn by uz bol zaduseny alebo s poskodenim mozgu. dakujem neprosim.

stanislavao
6. mar 2012

v TO su velmi dobry lekari a pokial zena ma uz dlhsie kontrakcie a nevie porodit, tak zvolia sekciu. nenechaju tam zenu sa trapit aj 12 hodin, ako v iniych porodniciach, co je podla mna uzasne a ludske. Dr.Caradsky je uzasny porodnik a kazdemu ho vrelo odporucam. poznam mamicky z inych porodnic v GA, BA, ktore "rodili" 12 i viac hodin, poznam mamicku, ktora v piatok dostala na Antolskej vyvolavacku a porodila az v utorok. vsetci na nu cez vikend "kaslali", neplatila = nemala. v TO som neplatila do vrecka ani korunu, ani cent a vsetci boli uzasni a skveli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre