• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

12. februára 2017 
baby ja som si vcera pozerala mapu - od nas je to do TO hodina a pol cesty :unamused: a to len polovica cesty je po dialnici :pensive:
15. mar 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: to je nie je vobec daleko, neboj prezijes to.
15. mar 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati: no dufam v to :sweat_smile: este keby to bola dialnica tak sa vobec neobavam ale poznam cestu okolo Hlohovca a obavam sa aby som neporodila este na tych kopcoch a zakrutach :sweat_smile: :grinning:
ale zase ked to kamoska prezila dvakrat a z toho ten druhy raz musela este dost dlho cakat na odvoz tak to snad prezijem aj ja :slight_smile:
16. mar 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No musíš to stihnúť aby sme vedeli informácie ako to tam prebieha :grinning: Aj keď neviem prečo keď krista išla rodiť a vedeli že chce ísť do vody, tak ju nedali tam do vzdychárne pri vaňu :frowning2: a potom bolo už neskoro. No nie?
17. mar 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja cestujem pravidelne cez hlohovec a prve tri mesiace mi byvalo cez tie kopceky super zle. neboj, nejako to prezijes. a kedy sa do TO presne chystas?
17. mar 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojček babulenky no už sme doma z dovolenky bolo super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :grinning: aj keď trošku nám pršalo ale veď čas sa dá zabiť aj iním spôsobom :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face:

Alionuska Ďakujem za cenník inak nad tou nadštandardnou izbou ani neuvažujem mám asi rovnaký názor ako ty čo sa týka dvoch báb na izbe. Keď som bola dva tt dozadu v nemocnici a mala som dve spoluležiace babulky tak mi to aspoň rýchlejšie ušlo.
17. mar 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dori,ja si myslim,ze je nas viac takych,co maju radi spolocnost. :wink: Ale aj to trochu zavisi od toho koho na tej izbe mas....Ja som mala super babu-tiez prvorodicku a sme kamosky dodnes...Malinke sa nam narodili v ten isty den a dokonca aj druhe deti sme mali obidve dievcatka.Len my sme nemali take stastie.Nam druha dcerka po porode zomrela. :cry:
17. mar 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky dori!
17. mar 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska to mi je moc moc moc ľúto :fearful: :cry:
Ja neviem či by som také niečo zvládla... až mi srdiečko stislo mi čakáme tiež dievčatko...
17. mar 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dori...vsimla som si.A aj pekne menko mate vybrane.Inak aj tej kamoske sa malinka vola Emka a druha Eliska. :wink: :wink: Drzim vam palceky,aby vsetko dopadlo dobre a mala si uz onedlho svoju princeznicku v naruci.Dietatko je najvacsi zazrak a dar zivota. :wink:
17. mar 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To áno a najmä také vytúžené a doslova už aj vyplakané ako je to naše, :slight_smile: veď už mi nedávajú viac ako dva tt tak som zvedavá . Akurát na trápi že mi prasklo celé bruško mám tam také dve veliké pukliny a strašne to svrbí dúfam že to po pôrode trochu vybledne.
Tvoja princezná sa volá Alenka, toto meno strašne chcel noj svokor ale mali dvoch chlapcov :slight_smile:
17. mar 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alionuska koho máš gyn ak sa môžem opýtať chodíš k niekomu v hc
17. mar 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chodila som do HC Dr.Belanskemu,ale musela som zmenit doktora a teraz chodim do Trnavy Ilavskemu.Akurat zajtra som objednana... :slight_smile:
Moje brucho je nastastie bez strii a to som pribrala v obidvoch tehotenstvach vzdy 25 kil.
Nas pokladik sa vola Alenka a bolo to tatinove zelanie,lebo chcel mat doma dve Alenky.A ja som rada,lebo ziadnu malu Alenku okrem tej nasej nepoznam.Je to pre niekoho staromodne meno,ale ja s nim zijem cely zivot a som rada ze malinka je nositelkou prave mojho mena. :slight_smile:
17. mar 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vôbec to nie je staromodne meno.
Ja chodím k doktorovy lajdovi ale budem ho musieť zmeniť rozmýšlam nad eliašom tiež je v trnave na poliklinike ešte uvidím.
17. mar 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dori,nepoznam ani jedneho.Tak dufam,ze sa spravne rozhodnes! :wink:
17. mar 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani nechci môj terajší doktor mi ešte ani raz neurobil normálne vyšetrenie. :unamused:
17. mar 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ten moj byvaly si az v 32 tt vsimol,ze moje babatko sa narodi chore a po porode mi zomrie.A tento zas vidi vsetko.Aj to,co by nemusel... :confounded: Nasiel mi pred mesiacom na vajecniku cystu o ktorej som nemala ani potuchy a povedal mi,ze to mam asi vrodene.Tak som zvedava,co mi povie zajtra. :confused:
17. mar 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak tomu sa povie doktor keby som aj ja mala takého možno by som neskončila v nemocnici. ono je jednoduché všetko odignorovať. :unamused: :frowning2:
17. mar 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bohuzial je to tak.Ja som na to dolpatila zivotom mojho slniecka. :cry:
17. mar 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože baulky to s niektorými doktormi je hrozné. Ja som vymenili asi 5tich gynekológov, kým som našla normálneho ktorý mi všetko vysvetlí, ukáže ukľudní a nie naopak.
dori inak chodím dr. Eliášovi a neviem si vynachváliť :grinning:
18. mar 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska: a to co bolo za doktora? moje nervy, urcite si si musela vela prezit.
18. mar 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zienky, ja som vcera po tom co sa stalo na D1 pri Blave normalne zavahala :sweat_smile: ste poculi ze ta zena tam skoro porodila? ledva ledva stihla porodnicu :sweat_smile: a to isla len z Trnavy do Blavy!!! :sweat_smile:
18. mar 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: nie ja som o tom nic nepocula. ja velmi malo pozeram telku, takze nikdy nic neviem. niekedy je to aj dobre, aspon sa zbytocne nestresujem. podla mna to zase media nafukli.
18. mar 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabkatt myslíš že ešte berie nové pacientky. Počula som o ňom len samé chvály :slight_smile:
18. mar 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neberie, ťažko sa k nemu dostať, ani mňa nechcel, (ja som sa u neho liečila, lebo som nemohla otehotnieť a keď sa podarilo, tak ma chcel vrátiť späť k mojej pôvodnej doktorke, ale ja som povedala, že sa tam nevrátim, že to radšej nebudem mať lekára a porodím doma) tak sa zasmial a povedal, že no dobre že ak mi dá kartu, tak môžem k nemu prísť. Sestrička bola dosť nepríjemná, že veď už máme plno a tak (ale našťastie už odišla do dôchodku tak by som to na tvojom mieste skúsila, veď zato nič nedáš. :grinning:
18. mar 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati: no ja som sa o tom nedozvedela z telky ale manzel sa potreboval dostat do Blavy a jeho znamy prave odtial prichadzal a povedal mu co sa tam udialo. Dnes o tom pisali v Novom Case vraj - toto zazracne nenafukli - fakt sa to stalo :sweat_smile:
18. mar 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka to mi ani nehovor ja som sa na neho tak spoliehala :frowning2: :frowning2: :frowning2: o tej jeho sestričke som už počula že je to neaká fúria :wink: :slight_smile: ale veď ona ťa nevyšetruje: Ale v máš pravdu veď za pokus nič nedám hádam keď sa pôjdem opýtať tak mi nedajú po papulke :grinning: :grinning: :sweat_smile:
18. mar 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Uz dlhsie sledujem tuto diskusiu lebo aj ja rozmyslam o porode v Topolcanoch, zila som tam 23rokov :grinning: takze mam tam aj zazemie :slight_smile: No ale problem vidim v tom ze ako to riesite, som citala ze mesiac pred porodom by sa malo uz chodit na poradne v mieste porodu? alebo ako to je? Ci az ked to na mna pride? :D No ja by som chcela ak sa teda rozhodnem pre To tak primara... Vy uz mate porodnika? ci ako pride.... ?
Vcera sa mi narodilo krsnatko, svagrinka rodila v TO a mala Dr. Caradskeho pri porode (nemala vopred dohodnuteho porodnika) no a hovorila ze bol uplne super profesionalita na mieste :grinning: A aj sestricky ze boli uplne zlate, no a v ten den som bola aj pozriet maleho tak nam ho doniesla detska sestricka ukazat, takze vobec nebol problem.
18. mar 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwik, ja som na tom bola tak isto :slight_smile: 25 rokov som prežila v topoľčanoch, potom sme sa presťahovali a porodiť som prišla do topoľčian. zisťovala som si, že či treba chodiť do poradne do nemocky - netreba, ale môžeš. stačí, keď prídeš normálne odrodiť a budeš mať všetky vyšetrenia vporiadku od svojho gynekológa :slight_smile:
čaradský už nie je primár! teraz je ním dr. hríbik, tiež človek na správnom mieste. ak ti mám povedať úprimne, prvé dieťa som rodila u vtedajšieho primára (čaradského), teraz pred mesiacom u dr. abutuaimu a je to neporovnateľné!!! nabudúce by som si tiež zvolila dr. abutuaimu!!!!!!! :grinning:
19. mar 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dori určite ťa nevyfackajú ani tak podobne neboj a sestričku má už tiež novú, tá je príjamnejšia. Tá stará ťa síce nevyšetruje, ale aj s ňou stráviš veľa času. Tlak zmerať, zobrať krv, objednať na ďalší termín, moč a pod. :sweat_smile:
19. mar 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok