Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

evkafi
10. júl 2013

@elienocka musela si mat cisarsky?

gilmorka
25. júl 2013

Ahojte. Chcem vas poprosit, kto ste z TO a okolia, potrebovala by som pozicat ozaj vykonnu elektricku odsavacku na vyskusanie, na 1den. Mam Medelu rucnu ktora vysaje dost ale dlhodobo je to pracne. Mefelu swing, ale ta.ma na mna slaby podtlak a mlieko len vyteka, rucnou strieka. Ak by bola dobra, aj odkupim. Dakujem

gzzzl
25. aug 2013

Ahojte maminy, priznam sa, necitala som vsetkych 179 stran, ale pisete tu same pozitivne veci ohl. TOpolcianskej porodnice... ako je potom mozne, ze ked osobne s maminami z TO bavim, ze utekaju radsej do B.Stiavnice, Partizanskeho ci Banoviec???

katren
25. aug 2013

@gzzzl ja som z okolia Piestan a isla som do TO 😉 kazda mame ine podmienky a vacsinou to, co mame "doma" nam nesedi a hladame nieco ine 😉

gzzzl
26. aug 2013

vsak pojdem kuk 🙂 a uvidime

enisska
27. aug 2013

@gzzzl Ahoj,ja som z topolcian,a v topolcanoch som aj rodila.a som spokojna.o vysse mesiaca mam termín a idem znovu do topolcian.konzultaciu s lekarom si mozes vybrat,teda ku ktoremu chces chodit pocas tehotenstva.

danielalazar
28. aug 2013

chcela by som isť rodiť do TO, viete mi niekto poradiť, čo pre novorodenca si treba do To priniesť, lebo na tejto stránke som sa dočítala, že aj oblečko?? Je to tak?? Dakujem za odpoved

enisska
28. aug 2013

@danielalazar poslala som ti ten zoznam.ak budes este nieco chciet vediet spytaj sa.

danielalazar
28. aug 2013

enisska dakujeeeeeeeeeem veľmi pekne, si strašne zlatá

maminka2013
6. sep 2013

@enisska prosím ťa, nevieš mi poradiť, kto robí konzultácie v nemocnici na poradni? Viem, že tam je dr. Kereková a primár Čaradský.. ale sú tam i iní lekári? neviem ku komu mám ísť - nevieš poradiť kto je z nich najlepší alebo sú na tom rovnako? Ďakujem za každú radu 🙂

enisska
6. sep 2013

@maminka2013 Ahoj,no konzultace,teda poradnu robi dr.kerekova.ale Ked je pri porode alebo na operacke tak Ju zastupuju.ja chodim len k nej.som s nou velmi spokojna,bola aj pri porode a Teraz k nej chodim zasa.k inemu nepojdem.potom je tam primar caradsky,dr.urbanec,hribik,farkasovsky.oni sa ale malo zdrziavaju na ambulancii.ale Ked chceš mozes ist aj k nim.bud si Ich vyhladas na ambulancii,alebo Som pocula ze sa im da napisat email.

maminka2013
6. sep 2013

@enisska Ďakujem 🙂 no uvidíme teda kto tam bude - mám ísť v utorok, tak som zvedavá či tam bude 🙂 rada by som pri dr. Kerekovej i rodila, ale neviem či budem mať na ňu šťastie... a na vyvolávačku nechcem ísť len kvôli výberu doktora.. ☹

enisska
6. sep 2013

@maminka2013 no dr.kerekova tam v pondelok,utorok není.mne napisala kontrolu preto na stredu.vacsinou tam byva Urbanec.s tým Som spokojna nebola.ved chod v středu.to hádám nevadí.a popros Ju ze by si chcela chodit len k nej.a Ked bude na sále,povedz sestricke ze si počkáš na dr.aj já to tak robim.ja Som Ju mala pri prvom porode.mala právě službu,keby Nie asi by má porazilo.zbehla by Som pre nu asi domov.a Teraz tvrdila,ze má odrodí zasa.ze aby Som sa nebala.ale premyslam nad vyvolavackou,protože manžel není doma,tak by Som to chcela neako zorganizovat.len sa toho trosku bojim.musim sa s nou dohodnut.a ty si v ktorom tyzdni?

maminka2013
9. sep 2013

@enisska ja teraz začínam 39.týždeň.. preto som chcela i vedieť aký dr. sú tam.. bola som tam na poradni raz - mal ma taký mladý - nepoviem ti ako sa volal, snažil sa, bol zlatý, ale to neznamená, že je i dobrý 🙂 a hlavne - bol tam taký zhon vtedy, že som bola rada, že som sa vôbec dostala dovnútra, mali veľa rodičiek, na dr. sme čakali asi 2 hodiny, ani doktor sa nikomu dlho nevenoval, aj sa za to ospravedlňoval, lebo utekal znova na sálu, kde mal striedať vraj doktorku, ktorá mala tiež "odbehnúť" na poradňu.. no to sa nám už čakať nechcelo - ani by sme nevedeli dokedy ešte.. tak neviem.. no z prvej návštevy veru nič nemám - nemali sme šťastie.. :( preto chcem vedieť aspoň aký sú tam doktori, mám ísť znova zajtra, tak snáď to bude lepšie a môžem sa i viac popýtať, aj si asi spravím ako - taký prehľad.. 🙂 no na doktorku som počula len samé chváli - o ostatných neviem nič.. 🙂 ja si deň poradne veľmi nenavyberám, chodí so mnou i priateľ i kvôli cestovaniu a som rada, že má z práce voľno na ten deň, tak preto..

enisska
9. sep 2013

@maminka2013 no já idem v středu,to tam je doktorka urcite.mlady doktor tam je len jeden.to bol asi Urbanec.tak vám sa to už blíží.my este 3 tyzdne.neviem ako to vydržíme.ja som už po dva krát cakala na doktorku od 9-13.00.tiez zhon,na vela veci som zabudla,tak dufam ze v středu bude trosku viac casu.zajtra je zasa operační den,dufam ze vás tam nebudu brat jak na beziacom pase.to je škoda,ze nemozes tu stredu.ti závidím,ze manžel chodi s tebou.ja chodim sama,alebo s dcerkou.manzela nemam doma,musíme si vystačit samé.daj vedet ako to tam zajtra vyzeralo,či zhon alebo už pohoda trosku.

maminka2013
9. sep 2013

@enisska chodí veru takmer na každú poradňu - vymeškal asi 2x.. možno to bude iné keď budeme čakať druhé, no teraz si to pri prvom asi i on chce plne vychunať 🙂 nemôžem si naňho sťažovať, ba naopak môžem sa ním len pochváliť - i pri pôrode chce byť aby na všetko dohliadal 😉 🙂 napíšem ako som dopadla - ako to vyzeralo, no dúfam, že to bude lepšie, bo mám i nejaké otázky a dúfam, že na ne nezabudnem tak ako minule, lebo ten "zhon" nebol veru dobrý "spoločník" 😅 ☹ a hlavne -dúfam, že sa ich stihnem spýtať skôr ako porodím 😀

enisska
9. sep 2013

@maminka2013 no aj Pri prvom som chodila sama,manžel je stále v zahraničí.pri porode bol,dobre to vyšlo.dufam ze to bude aj pri druhom.no já som to vyriesila tak,ze som si napisala na papier co sa chcem spytat.lebo niekedy tam je riadny blázinec.tak zajtra nech vám to dobre dopadne.

maminka2013
10. sep 2013

@enisska ahoj 🙂 no tak som dopadla.. ani to neviem opísať :D síce všetko ok - čo ma teší najviac, ale dr. urbanec /predsa len to bol on minule, ktorý mal poradňu a neskôr sa striedal s dr. kerekovou/ mal dovolenku, dr. kereková odišla domov, lebo mala nejakú operáciu a skončila jej po nej služba .. tak dnes viedol poradňu dr. hríbik, ktorý sa však rovnako ponáhľal na sálu za primárom 😀 takže si musím povedať, že utorky asi neodporučujem nikomu poradne pokiaľ sa nechce cítiť "poháňaný" ako na "bežiacom páse" 😅 ale nakoniec som sa aspoň stihla spýtať čo som chcela, i keď ma už "vyháňal" s pozdravom a úsmevom na perách, tak som surovo ešte zatvorila dvere a ostala pri ňom a pýtala sa :D trošku možno drzé, ale čo som už mala robiť 😔 ale musím povedať, že milý doktor - teda - aspoň úsmev na perách si zachoval a pekne odpovedal, čo som si na druhej strane vážila 😉
no našich manželov si treba ceniť aspoň za to, že chcú byť pri pôrode a "zdieľať" to s nami - máloktorý sa totiž odváži 😉 a niekedy to ostatné bohužiaľ tým našim chlapom nevychádza kvôli práci ;) tak prajem, aby Vám to i tentokrát vyšlo a manžel bol pri pôrode s Vami ;)

enisska
10. sep 2013

@maminka2013 no pekne,takže vravis ze zasa zhon.no Som vravela ze tam nebude.dr.hribik je tiez fajn,raz Som ho mala na poradnu.ale doktorka je doktorka.ale aspon ze si sa popytala co si chcela.mna to čáka zajtra,Som zvedava.potrebovala by Som sa vybavit hned ráno.no a aj popytat na neake veci este.dufam,ze nám to vyjde zasa na den Ked bude doma,a bude to ok vsetko.dakujem ti,ze si mi dala vediet.tak vám držíme palceky,nech vám vsetko dobre dopadne a rychli porod.aby ste sa dlho netrápili.

maminka2013
10. sep 2013

@enisska Ďakujem i Vám želám všetko dobré - krásne zdravé bábo, rýchly priebeh pôrodu a veľa síl ;) a verím, že zajtra tam taký zhon nebude - to asi len v utorky býva 😠 tak nech nám to len rýchlo všetko ubehne a tých malých drobcov máme už doma 😉

katka708
13. sep 2013

Kočky ja teraz na poslednú chvílu zvažujem že pôjdem do TO miesto NR. v info čo som našla na nete nebolo potrebné si priniesť oblečko pre bábo do pôrodnice ale jedna kočka bola osobne kuknúť v TO a tam dostala zoznam na ktorom sú napísané aj košielky a dupačky.... ako to teda je? treba v TO oblečenie pre bábätko? ďakujem za info...

enisska
13. sep 2013

@katka708 Ahoj,na tom zozname to je napisane,ale netreba to nosit.len drogeriu ale oblecko nie.pri prvej som to nepotrebovala a teraz som pobalena tiez bez oblecka. Osobne som sa na to pytala v nemocke.

katren
13. sep 2013

@katka708 netreba nosit, ale ja som mala....predsalen som mala pocit, ze v tom domacom a nie erarnom obleceni je babatku lepsie 😉
to erarne je take tvrde, nevonave.....ale je to na tebe 😉

katka708
14. sep 2013

@enisska
@katren ďakujem baby

miminka1986
14. sep 2013

@katka708
ahoj ja som priamo z TO. Rodila som tam dvakrat , ale povedala som ze keby sa stalo ze som opat tehotna tak rodim v Partizanskom. Pri prvom ma odrodil Abututaima ten bol neskutocny...zachranil mi maleho. Aj ku mne sa spraval uzasne. Po porode pokial som mala pri sebe muza sa ku mne sestricky spravali ok ale ako odisiel uz boli ku mne arogantne a odmerane. Mali sa narodil v 36tt a museli hovzobrat do inkubatora ohriat. Asi o tri dni ked som sa pytala na hodnoty zltacky na mna detska lekarka vybehla ze.co chcem ved mi ho museli resuscitovat. Takze si vies predstavit co to so mnou spravilo zostala som ako obarena. Takisto neboli ochotne mi pekne pomali.ukazatako sa kupe novorodenec kedze som bola prvorodicka bola som roztrasena ako ratlik. No nejako sme to vydrzali.
Pri druhomvsom nemala dohodnuteho lekara a sluzbu mala Kerekova a Walenfels ale neviem ci tam on je. Rodili sme tri baby hned po sebe tak ku mne dobehol ten Walenfels kedze Kerekova sila. Bol tiez perfektny aj sestricky boli zlate ale mala som opat muza pri sebe. Ale opat som nebola spokojna s pristupom detskej lekarky ale to uz bola ina lekarka ako pri prvom.
Co mam kamaratky co rodili v Partizanskom si nevedia vynachvalit aj ked vedia porovnat ze jedno rodili v Topolcanoch a druhe v Partizanskom povedali ze v TO nikdy.
A niesom si ista ci Abututaima nerobi v Partizanskom primara.
Tak vela stastia. V Nitre neviem ako je to tam. Ale teraz som lezala v Nitre na Zobore a tak su vsetci perfektni od upratovaciek cez sanitarov sestriciek az po lekarov ti su perfektni.

anda123
14. sep 2013

Baby je tu niektora z Topolcianok? Dakujem 🙂

to.beruska
17. sep 2013

Ja som rodila planovanym cisarskym a mala som zajednaneho Caradskeho.Ja som bola velice spokojna ci uz snim alebo s detskou doktorkou a tak tiez aj so sestrickami.Keby mam rodit zase tak urcite zostanem verna v Topolcanoch

lenoca
17. sep 2013

Ahojte neviete mi povedať aká je cena pôrodu v Topoľčanoch? Myslím ubytovanie a príplatok za muža pri pôrode a všetky príplatky? Uvažujeme nad Banskou Štiavnicou a Topoľčanmi..O Štiavnici vieme všetko nakoľko som odtiaľ rodáčka...A čítala som aj dáke skúsenosti mamičiek a obe sú v podstate dobré tak ešte by som prihliadla na cenu keďže od nás sú momentálne bližšie Topoľčany.. Tak sa neviem rozhodnúť 😅 Ďakujem 😉

baskaj
20. sep 2013

@lenoca za prítomnosť druhej osoby pri pôrode by to malo byť 16,80 €, za nadštandart 33,10 €/noc.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre