Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

zabkatt
27. máj 2008

No ako tak čítam, tak to aj tak vyhrá TO pôrodnica, ďakujem trochu ste ma upokojili. Ja mám takú smolu, že vždy keď idem niekam na kontrolu ja alebo niečo podobné akurát nemá ten dotyčný čas, alebo je nervózny že nemá svoj deň no hrôza. Ale milý bol to sa musí nechať. 😀

katkah3
28. máj 2008

Ahojte baby, volám sa Katarína a pridávam sa k Vám, ja mám termín 28.6. a chcem rodiť v TO. Mám dobré skúsenosti a chcem tam rodiť znovu. 🙂

lylyna
28. máj 2008

Ahoj Katka, aj ja mám termín 28.6. a budem rodiť v TO, tak sa tam možno stretneme 🙂

soni78
28. máj 2008

audreyd: no tak to je sila ze si pamatas aj to ze mam brata 😉 naozaj obdivuhodne...mne sa stale nieco mari ale stale len mari hehe....no co uz...asi som na tom s tou pamatou horsie 😀 😀 😀

endy: tak to si mala super ked sa ti blizil termin...si si len "odskocila" takmer v papuckach🙂)

ja by som bola rada keby som vydrzala "pokope" este aspon do utorka...kedze nechcem aby ma to chytilo tu v BA...a od utorka uz mozem byt u rodicov v TO...od vcera mam ale take divne pocity..hmmm...no neviem, ale citim nejako, ze sa to uz blizi...tak uvidime....😝 😅 😕

weroni: a co ty? este ziadne naznaky, ze by sa uz malicke pytalo von? 😲 😝 😀

audreyd
28. máj 2008

soni, na osvieženie pamäte kuk album, exkluzívne pre teba 😀 ale kukaj rýchlo, zajtra tam už nebudú 😉

audreyd
28. máj 2008

jedna foto adamko ako cca 16 mesačný, druhá foto adelka cca pred mesiacom 😎

weroni
28. máj 2008

caute baby, dnes besny den za nami...

soni - este zatial nic nastastie - vcera na poradni doky povedal ze to vyzera ze to bude v termine zhruba 🙂
Ale ze sa to tam uz zospodu chysta na porod 🙂 no povedal mi ze este skludom mozem ist aj plavat 🙂

soni78
28. máj 2008

audreyd: joooj no jasneee ze si Ta pamatam, teraz uz som v obraze....tak diky, aspon som spokojnejsia, ze nie som na tom az tak zle🙂... aspon fotopamat mi este sluzi🙂 a dik aj za IP...vyskusam, uvidim...som dohodnuta na porod o tyzden v stredu tak sa "tesim"...ale hlavne ze sa uz zbavim brucha🙂 a este btw. obdivujem Ta, ze mas tak po sebe deticky...ja budem mat 5 rocny rodiel a stale mam pocit ze to bolo nedavno co sa Kika narodila..strasne to letiii 😠 😀

soni78
28. máj 2008

weroni: no tak to je mile ze v termine a ze uz sa to chysta...sranda 😲 .. ja som bola dneska na poradni a mne povedal ze zatial som na pol ukazovaka otvorena 😕 😕 , ale ze nic dramaticke by nemalo nastat a ze taky tyzden by to este mohlo vydrzat 😎 tak dufam ze to tak aj bude....no ved uvidime....ja sa uz citim ako slon 😀 😀 😀

weroni
28. máj 2008

soni by bola sranda keby nam to vyslo na jeden den 😀 este sa v TO stretneme 😀

zabkatt
29. máj 2008

weroni už som si myslele že sa nachádzaš v pôrodnici a nestihla si napísať 😀

fidorka1108
29. máj 2008

cawte babenky poprosim o radu?ako to fung.ak si vybavis lekara davate daco a co? kolko?ako pozornost?alebo viac? vela stastia a pohody vam zelam a nech to zbehne nie ja este do augusta dufam ze nebudu 40 teploty tak a uz ste aj pobalene do porod?mam si brať aj pribor aj nejake spec.vlozky po porode aj nejaku podlozku na postel ?je to pravda daco som pocula dik za radu pa fidorka

audreyd
29. máj 2008

ahojte baby, hlavne soni a weroni 😀 tak už ste na rozpadnutie, myslím na vás, takto pred tromi rokmi som to mala aj ja za pár 🙂 adamko sa narodil v piatok 3. júna a boli strááášne teplá 🙂

soni78
29. máj 2008

weroni: noo tak to by bola sranda...no ved uvidime, ale je to dost pravdepodobne, ze sa stretneme alebo sa budeme nejako tesne minat... 😀 😀 😀 som zvedava ktora pojdeme skor🙂
Muzovho kolegu zena mala termin az par dni po mne a v noci na dnes jej odtiekla voda, takze pekne sup do porodnice.... 😝 😝 😝 takze naozaj uz sme asi na rozpadnutie ako pise audreyd 😲

audreyd: noo tie teplaaa ani nehovor...ja dufam ze sa to nejako skroti to pocasie a bude len tak prijatelne fajne teplucko 😎 😎 😎 ked budem rodit...zatial pisu ze by mohlo byt okolo 24 buduci tyzden, ale ci to tak bude je vo hviezdach...ja som rodila v januari, bolo pod nulou 😀 😀

weroni
29. máj 2008

baby ja celucky rok cakam kym pridu tieto 30-tky a uzivam si to plnymi duskami no tohto leta sa bojim skrz to ze sa nebudem moct kupat ☹ to si teda fakt neviem predstavit ja - vodnik ktory je schopny byt od rana do vecera vo vode 😀
inac zienky - audrey teda hlavne ty kedze si rodila tiez na leto - po akom dlhom case si sa znova normalne kupala trebars v jazere alebo v bazene? Nam odporucili vraj tri mesiace sa nekupat bez ohladu na dlzku ocistovania 😒

audreyd
29. máj 2008

weroni, no to si ma teda zaskočila s tým kúpaním 😕 ja som sa to prvé leto tak verejne hádam ani nekúpala, ešte som mala dostatočné šunky a do plaviek by ma nikto nedostal teda 😅 s adamom som začala chodiť na plávanie v piatich mesiacoch. ale doma som sa kúpala v poho hneď...

zabkatt
30. máj 2008

weroni ešte nič? Moje číselko na mobil máš že? Tak kdyby neco tak píš, už som nervózna, asi viac ako ty 😀

weroni
30. máj 2008

audrey no ja zase s dostanim sa do plaviek problem asi nebudem mat - skor sa bojim nejakej infekcie alebo tak - vies.. aj ked neviem si fakt predstavit ako to prezijem ..

inac zaskocila som sa tou otazkou asi v tom zmysle ze si sa pozastavila nad tym ci som vobec normalna ze ma nieco take napadne? 😀 no beriem ze vacsinou zeny na take veci mozno nemyslia ale ja kedze sa poznam fakt sa toho bojim - ked uz teraz zacinaju tie horka 😒

zabka - jasne urcite dam vediet, niekto z nasich junoviek sem napise 🙂

audreyd
30. máj 2008

weroni, ja len že aby si počítala s tým, že z pôrodnice pôjdeš ešte v tehu oblečení! to nie je len tak, že porodíš a brucho fuč 😖 aj ja som si to myslela 😅 a koža na brušku po pôrode fakt nevyzerá dvakrát pekne 😖 ono sa to časom posťahuje, ale počítaj fakt také tri mesiace. ale verím, že celé plavky by to mohli elegantne vyriešiť 😵

weroni
31. máj 2008

audrey - no poviem ti ze ja som typ cloveka ktoremu je zhruba styri ako vyzera moja koza na bruchu ked zbadam tobogan 😀 😀 😀 uplny vodny blazon - to ma tak vystihuje 😝 😀 😀 😀 ved moj manzel chyta soky ked sa ideme kupat 😀

inac audrey s tym tehu oblecenim to ratam, sak som si ani ine nebalila 😀 ale ked sa teraz s bruchom vojdem do plaviek tak sa snad do nich vojdem aj s ovisnutou kozou 😝 😀

endy
31. máj 2008

Ahojte,Weroni,len sa neboj ovisnutej kože.Ja som po asi troch mesiacoch bola na váhe ako predtým,možno aj vďaka dojčeniu.

Ale aj keď začne drobec behať a nebudeš mať čas myslieť na jedlo,vtedy sa ide s váhou dolu. 😉

Závisi aj od elasticity kože.Hlavne,stále bruško natieraj olejmi alebo mliekom,to tiež pomáha vrátiť sa do normálu. 🙂

miskinadamko
31. máj 2008

weroni my sme boli s malym dnes plavat,pozri fotky 😉 , my s muzom sme dlhe roky plavali, cize mame k vode tiez blizko, mne ovisnute brucho zostalo a navyse mam este nanom aj popraskanu kozu 😠 , ale snazim sa s tym nieco robit 😅

weroni
31. máj 2008

endy s tou vahou nestras - ja dufam ze mi aspon polovica z tych 18-tich kil zostane! 😕 ved konecne mam normalnu postavu a nevyzeram jak vyzla! 😅 😀

weroni
31. máj 2008

misi: zlati ste v tom bazene 🙂 my sme tiez taki vodnici, az si niekedy pripadam nenormalna ked medzi deckami v aquaparku brazdim tobogany a vsetky mozne aj nemozne atrakcie 😀 chudak moj muz - ten miluje vodu tiez ale niekedy sa za mna normalne hanbi 😀

endy
31. máj 2008

Baby,mali by sme písať viac o To nemocnici,lebo nás Admin zruší... 😀 😀 😀

weroni
31. máj 2008

endy jasne 🙂

mne sa inac na porodnici v TO velmi paci ze robia tu sluzbu ze si mozeme dat na internet fotku nasho drobceka ked sa narodi - videli ste tu galeriu novorodencov online?
akurat neviem ci sa za to plati a kolko ale snad to nebude nejake moc drahe 😕

audreyd
31. máj 2008

weroni, za foto sa neplatí nič, iba podpíšeš, že súhlasíš s uverejnením 🙂 aj naša adeli je niekde tam 😵

zabkatt
1. jún 2008

Tak to počujem prvý krát. To akože keď sa narodí oni ho odfotia a šupnú na net? Alebo akým spôsobom? Ja som sama doma, celá rodinka aj s rodičmi odišli do Galandie sa kúpať a ja trčím doma ☹ No čo už. Tento rok to budem musieť nejako prežiť bez vody 😉

weroni
1. jún 2008

zabka - my sme sa boli vycvachtat este u nasich v bazene - ale poviem ti ze tiez si neviem predstavit prezit cele leto bez kupania 😅

audrey - to je super ta sluzba s uverejnenim foto a si ma potesila ze sa za to neplait 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre