Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

katinka0000
14. aug 2008

endy to mas pravdu. je to cely tatino. 😀

fidorka1108
14. aug 2008

Cawte babenk kto mi poradi nieco na rychly porod uz ani schody ani vinko ani umyvanie okien nic nepomaha malej sa nechce sice mam az na 29.8.termin ale aj tak inokedy som to mala davno za sebou a pribrala som skoro 20kg tak uz nevladzem ani chodit diki za radu paaa

dori
14. aug 2008

Katinka ako pozerám tak pozerám tvoj malinký je ako z rozprávky taký drobček škoda že sme také roztrúsené mohli sme si dať stretko 😀 😀 😀 dúfam že pošleš aj domové fotečky neaké ako ste prišli domov tatinko hrdý 😀 😀 😀 ochchc keď si spomeniem ja tak ma čakalo asi tristo balónova obrovské sdce že vitajte doma 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 ale na môjho mužíčka sa to nepodobalo skôr mám taký pocit že v tom mala prsty moja mama 😀 😀 😀

A viete niečo o zabke ako a či už sú domenka 😒 aj jej nalinkého by chceli omrknúť 😀 😀 😀 😔

katinka0000
15. aug 2008

dori: hej, to je skoda. dakujem, malinky je fakt zlatucky.

katkausko
15. aug 2008

Ahojte babule..Katika gratulujem ku chlapčekovi a želám veľa zdravíčka.. 😉 Babule chcem sa spýtať, koľko trvá pobyt v nemocnici po klasickom pôrode a ak bábo nemá s maminou žiedne problémy..? Dúfam, že maximálne 4 dni.. 😕 ..nemocnice nemusím. 😒

endy
15. aug 2008

Katkausko,ráta sa 5 dní od pôrodu.Ja som rodila v pondelok,ale až o destiatej večer,preto ma poslali domov až v sobotu.

Je to štandard a bolo len dobre.Uvidíš,v nemocnici sa o Teba budú starať a v prvé dni aj budeš rada,že si tam.Len pekne neponáhľaj. 😉

katinka0000
15. aug 2008

katkausko: moj malinky mal aj dost vysoku zltacku a isli sme v pondelok domov. rodila som vo stvrtok o 3:50. krasne sa mu to upravilo. dva dni a dve noci bol na lampicke. ☹

katkausko
15. aug 2008

Dík babule za odpoveď, ale moc ste ma nepotešili .. ja už mám Terezku má 2 a pol roka a ešte nebola bez maminky, tak dlho..vlastne iba raz jeden deň a jednu noc.. tak sa bojím.. malá je taký môj cicik.. 😉 Nechcem aby s tatom mali doma päť dní plaču.. 😒

katkausko
15. aug 2008

..Inak dnes som bola v ambulancii na prehliadke a doktorka mi robila aj CTG a už máme slabé, ale časté kontrakcie a hlavičku má tiež už nízko..ale ešte sa neotváram..však ešte má 12dní.. 😉 Inak tá doktorka bola fakt príjemná, taká do pohody.. občas cez chodbu prešiel aj ten doki Ambu.. 😉.. stále bol vysmiaty..ten to asi robí fakt rád.. 😀

katkausko
15. aug 2008

OPRAVA: ..doki Abutuaima 😉 .. strašidelné meno, neviem ako by som ho oslovila keby som s ním mala hovoriť.. asi len pán doktor.. 😀 😉

ika8
15. aug 2008

Ahojte, som tu nová a musím pozisťovať ako to tu beží. Už niekoľko hodín čítam Vaše staršie príspevky, ktoré odpovedali na moje otázky. Zatiaľ sa tu ešte poobzerám, zorientujem a zaradím sa do diskusie. Tiež som z TO a chcela by som aj rodiť v TO 😅

weroni
16. aug 2008

ja som rodila v piatok rano o 05:10 a domov sme isli v utorok. Ale ja som este nechcela, zostala by som tam aj dalsi tyzden 😀

audreyd
16. aug 2008

v nemocke musíte zostať minimálne 4x24hodín, počíta sa od vizity... takže keď porodíte poobede, tak sa počíta až od druhého dňa 🙂

katinka0000
16. aug 2008

weroni: to ta teda obdivujem. pre mna to tam bolo hrozne. strasne mi chybal manzel a moja rodina.

audreyd
16. aug 2008

pre mňa bol pobyt v poho, mne zase strašne chýbal môj malý 😢 mal vtedy dva a pol rôčka a dovtedy nikdy nebol bezo mňa 😖 chodil za mnou dvakrát denne, preháňal sa tam po chodbe na trojkolke 🙂 vôbec mu nebolo do reči a stále sa ťahal odtiaľ preč. nič nejedol a ani moc nerozprával za ten čas, čo som bola v pôrodnici. až doma sa potom na mňa zavesil a už sa ma nepustil. asi ani jemu sa nepáčilo to nemocničné prostredie. aj som si kvôli nemu poplakala 😢 sa mozrejme, že mi chýbal aj manžel, ale synček je synček 🙂

katinka0000
16. aug 2008

audreyd: boze, to ti verim, muselo ti byt nenormalne smutno. ale uz ste vsetci pokope.

miminka
17. aug 2008

audreyd
tak ja som som bola nemocnici7 dni a mala som doma ani nie 1,5rocneho maleho a ja som zakazala aby ho za mnou bravali bo viem ze by velmi plakal a ja este viac.tak sme sa uspokojovali aspon tak ze sme si volali cez video hovor.

weroni
17. aug 2008

kati ja som si to tam preto tak uzila lebo sme boli spolu s manzelom na nadstandrdnej izbe 😉 keby som tam bola sama tiez by som sa nevedela dockat domova ale my sme sa tam citili jak na dovolenke v hoteli 😵

ika8
17. aug 2008

Ahojte, aj niektorá z Vás navštevuje alebo navštevovala prípravu v tehotenstve, ktorú vedie p. Sedlárová?

audreyd
17. aug 2008

ika, ja pred 4 rokmi 😀 a bolo to fajn 😉 teraz som to už nestihla 😒 ale myslím, že určite sa oplatí 🙂

katinka0000
17. aug 2008

weroni: tak to je jasne. ale mne chybala aj ostatna rodina. proste vsetci.
ika: ja som chcela, ale akurat mala p. Sedlarova dovolenku a potom som sa k tomu uz nejako nedostala. skus jej brnknut.

ika8
18. aug 2008

Ďakujem za radu, skúsim to v septembri, keď už bude po dovolenkách. A fakt tam treba aj odporúčanie od môjho lekára?

katinka0000
18. aug 2008

myslim, ze nie.

weroni
18. aug 2008

no zabka sa kedy ozve? 😀

zabkatt
20. aug 2008

Ajoj ajoj, tak konečne sa dostávam k PC. Po príchode z nemocnice som bola 4dni u svokrovcov (mali sme hody) 😀 😀 a pomáhali kým som mala štichy, a teraz sa liečim ešte u mamy asi do zajtra, lebo manželovi nedali dovolenku, tak mamina trochu pomáha a užíva si malého. Pôrod? No čo vám budem hovoriť. Po 12tich hodinách útrap, plakania, nadávania, prosenia a pod. musel ísť maličký nakoniec cisárskym rezom a zistilo sa že má omotanú pupočnú šnúru okolo krku. Vlastne preto som prenášala a krčok nedozrieval ☹ Na sone to nebolo vidieť, lebo keby bolo tak by cisársky robili asi hneď. Najviac ma podržala hlavná sestra, bola úžasná, chudiatko prežívala to celé so mnou, asi preto, lebo sa vie vžiť do kože pacientky a nie ako niektorá. Nebudem radšej menovať ktorá. 😠 Manžel bol tých 12 hodín stále so mnou a poviem vám, mal čo chudiatko robiť aby neskolaboval, ale tá starostlivosť, opatera a všetko po pôrode je teraz úžastná. (niežeby pred tým nebola, ale teraz je to také iné, neviem ako to napísať, intenzívnejšie?) No proste myslím že každý chlap by mal byť so ženou v takejto chvíli, ale nie všetci majú nato žalúdok, hlavne keď je zlý a ťažký pôrod a vidia všetko. ☹ Maličký mal 3300g a 51cm a je úžastný. Keď prídeme domov, pridám foto. Zatial sa majte musím utekať, lebo mačátko už kričí 😀

weroni
20. aug 2008

zabka ja sem ciham ako hyena na korist ze kedy napises 😀

tak super vidis zvladli ste to ze je super mat muza pri sebe 🙂 zabka to si sa tam stretla s nejakou nemilou sestrickou ci co? 😕 😖
vrchna sestra pani Bolekova? ta bola zlata - nam zmenila foto na webe ked sme ju poprosili lebo nejak divoko odfotili Ester a vyzerala hrozostrasne 😀 a este bola tak zlata ze ked mi vyhovela a poslala mi ofotenu tehotensku knizku aby som mala pamiatku - mna to v tych porodnych zhonoch vobec nenapadlo cvaknut tak mi to okopirovala a poslala 🙂 juj, zlate Topolcany... 😵
ach zabka normalne mi zas doslo smutno za porodom jak si napisala 😀
takze gratulujeme a prajeme zdravicko a mliecko a vela spanku obom - teda "obitrom" 😝 😀

zabkatt
21. aug 2008

Ďakujeme pekne. Áno myslím pani Bolekovú bla perfektná a áno stretla som sa aj s nemiklou sestričkou. 😠

weroni
21. aug 2008

no zabka tak tu nemilu proste vyskrtni z pamate 🙂 inac si mala toho dokyho abutaimu ako si chcela? 🙂 a davala si malickeho na webstranku porodnice? Inac zmen si pas pekne rychlo 😀 😉

labelka
21. aug 2008

ozaj zabka, v pase ti svieti 44tt 😕 😕 😕
cakame na fotecky 😀

katinka0000
21. aug 2008

zabka ahoj! tak ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre