Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

zabkatt
26. sep 2008

weroni malá Esterka je nádherná. A jak ten čas letí aká je už veľká 😀

audreyd
26. sep 2008

weroni, ja som masírovala aj môjho trojročného, si mala vidieť ako si krochkal 😀 jaaaj, keby aj mňa niekto tak, veru by som sa nebránila 😉 ja mám olejček od nobilis tilia, sú veľmi jemnučké a vhodné pre bábenká 🙂 v ponuke majú aj olejček pri prerezávaní zúbkov, práve testujeme 🙂 ale zuby stále nikde 😖

baby, budú v to aj kolotoče, neviete?

dejna3
26. sep 2008

audreyd, podľa mňa určite budú 🙂 jarmok si kolotočári nenechajú ujsť

katinka0000
26. sep 2008

ahojte!

endy: aj ja by som rada prisla. 😀

a od kolkych mesiacov je vhodne babo masirovat? ja neviem, ako by som to spravne mala robit.

audreyd
26. sep 2008

kati, jemnučko od narodenia, a pomaličky pridávať 😉

katinka0000
26. sep 2008

a kde? len na chrbatiku? ci aj nozicky?

weroni
26. sep 2008

katinka ja masirujem v podstate od prichodu z porodnice cele telicko 🙂

audrey kukla som webstranku tej kozmetiky, ten olejcek na zubky potom daj vediet ako zabral 🙂 inac ja som rozmyslala nad tym ze kupim v lekarni len cisto olivovy olej

audreyd
27. sep 2008

weroni, čisto olivový je asi dosť mastný, či nie?! 😕 ja mám na masírovanie ten mandľový a do neho sa môže pridať aj pár kvapiek nejakého esenciálneho, napr. levanduľa na upokojenie 🙂 ten olejčej na zúbky nádherne vonia, len neviem, či zaberá... ono je to dosť ťažké rozornať, či je nepokojná zo zúbkov alebo z niečoho iného 😒

ale aby sme zostali v téme 🙂 aké ďalšie tehuľky sa chystajú do topíkov, hááááááááá???!!! 😀

teri3
27. sep 2008

Ahojky baby, ja som sa chystala na jarmok skôr v piatok, lebo už nebývam v TO. Však bábätká dáme na dve hodiny na kolotoče a pojdeme na ten burčák, nie? 😀 😀 😀

dejna3
27. sep 2008

veru kinderká, kde ste, to som tu sama? 😕

teri, no ja idem aj vo štvrtok, aj v piatok 😉 a v sobotu idem teda umývať tie okná 😀 no a v nedeľu by som ako už hádam aj mohla napochodovať do tej našej pôrodnice 😵
dobre som si to naplánovala, že 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 škoda, že to nazávisí len odo mňa 😀 😀 😀

teri3
27. sep 2008

Dejna, neboj, však už dlho kinderko nebudeš a tie okná by si naozaj mala poumývať, lebo okolo Vianoc na to veľa času mať nebudeš - budeš mať zaujímavejšiu náplň práce 😉 . No a na tých jarmokoch si daj dobre štipľavú klobásku a k tomu feferónky - to bude hádam dobrý urýchľovák 😀 . Len aby si potom namiesto pôrodnice nešla do kadibudky 😀 😀 😀 . Inak naplánované to máš pekne, ale myslím si, že nech je to akokoľvek premyslené v hlave, vždy to zaskočí, aj keby žena išla rodiť piaty krát.

weroni
27. sep 2008

dejna ty ides rodit normalne alebo do vane? uz sa ti to blizi vsak 🙂

dejna3
27. sep 2008

weroni, hej už sa to blíži 😵 😵 😵 😵 😵 neviem sa dočkať drobčeka a som už strašne zvedavá, čo to bude 🙂
idem normálne a možno epi

weroni
27. sep 2008

dejna ani my sme nevedeli pohlavie, my sme nechceli vediet a poviem ti ze hoci som si myslela ze som ten najzvedavejsi clovek pod slnkom, vydrzali sme to a nelutujem - to prekvapco stalo za to - aj tych 9 mesiacov v napäti 🙂 budes mat pri porode nejakeho konkretneho lekara alebo to neriesis?

dejna3
28. sep 2008

weroni, my sme najskôr veľmi chceli vedieť pohlavie, no ale keď ani na 3D si doki nebol istý, tak ja som si povedala, že už nebudem zvedavá, že mimi chce aby sme mali prekvapko 🙂 No ale najlepší sú chlapi v našej rodine, t.j. môj drahý a obaja dedkovia - čakatelia - tí sa ma každý deň pýtajú, či už viem, čo to bude 😀 😀 😀 nemôžu vydržať. Môj otec je schopný spýtať sa aj 3 x za deň 😀
a čím je to bližšie, tým som viac zvedavá aj ja 😵
konkrétneho pôrodníka nemám dohodnutého, ja si myslím, že oni sú tam všetci dobrí odborníci, takže to nechám na náhodu...
(hehe, ale minule som v meste stretla Nidala a sľúbil mi, že druhé mi určite odrodí 😀 😀 😀 )

zabkatt
29. sep 2008

babule ako dlho môže byť odstriekané mlieko v mrazáku? Niekto hovoril že mesiac niekto 3tak som z toho jeleň 😖

katinka0000
29. sep 2008

ahojte!

tak dufam, ze aj ja sa stretnem s vami na jarmoku. kedy to teda naplanujeme???

zabaka: ja som sa pytala jedneho lekara a vraj 3 mesiace. ale mojmu malemu to nejako nechuti. ma to taky divny zapach, ked to vytiahnes z mraznicky.

audreyd
29. sep 2008

hej, vyzerá to ako mydlová voda 😝 ani adamovi rozmrazené nechutilo 😒 teda nie že by som ho mala nejako veľa, ale ani tú trošku čo som krvopotne vyžmýkala, neocenil 😖
kati, my prídeme vo štvrtok večer a potom sme "k mání" 😀 adam sa už teší na kolotoče 🙂 ja na topoľčany ako celok 🙂 home sweet home 🙂

apropo, kto najbližšie rodí??? dejna? 😉

teri3
29. sep 2008

Ahojte, no na štvrtok aj na piatok hlásia dážď a to sa asi do mesta trepať nebudem, tak dúfam, že sa počasie umúdri a dáme stretko. Tiež som počula, že v mrazničke môže byť mlieko 3 mesiace, ale myslím, že sa to chápe pri tých povestných -18 stupňoch. Inak ak to nechcú teraz, tak to použite potom neskôr na prípravu stravy - nejaké kašičky a tak.

katinka0000
29. sep 2008

audreyd: akurat mi pisala endy a jej to vyhovuje vo stvrtok. tak neviem, ako to skombinujeme, aby sme sa stretli vsetky.

a ked rozmrazim to mliecko z mraznicky, dokedy ho mam spotrebovat? uz ho nemozem dat naspat do mraznicky?

teri3
29. sep 2008

Myslím, že mlieko by sa opätovne zmrazovať nemalo, je to tak, ako so všetkými mrazenými potravinami. Ale snáď by Ti mohlo vydržať v chladničke do druhého dňa, ale to je len môj laický názor.
Inak na štvrtok hlásia horšie počasie ako na piatok, ale ešte uvidíme...však sa môžeme stretnúť aj inokedy - my - Topoľčianky, ale audreyd to už nemá na skok.

dejna3
29. sep 2008

ahojte maminky 😀
no najbližšie asi rodím ja 🙂 a nech ma už nepredbehuje nikto, kto má termín až po mne 😀 😀 😀

audreyd, dnes som bola v meste a kolotočári už zakotvili pri fontáne 😉

na jarmok môžem aj vo štvrtok, aj v piatok a možno aj v sobotu, ale poobede už by som chcela tie okná umyť 😀

katinka0000
29. sep 2008

dejna3: len aby si nakoniec neskoncila uz v nemocnici a nie na jarmoku.

dejna3
29. sep 2008

😀 😀 😀 no dúfam, že mi v tom prípade prinesiete aspoň ochutnať z toho burčáku 😀

audreyd
29. sep 2008

🙂 ja som tu od štvrtku poobedia do nedele 😵

dejna, kašli na okná, pokiaľ cez ne vidno, netráp sa nimi 😀

weroni
29. sep 2008

hehe Topolcanky (ci Topolcancianky? 😀 ) tak aj vy kolotocujete teraz cez weekend? my mame tiez hody taktiez dnes zakotvili kolotoce.

No dejna tak ty sa mozno veru budes len prizerat z okna porodnice 😉
inac zienky takto by ste sa vy v tych Topolcanoch nechceli stretnut? 😀

endy
30. sep 2008

Ahojte dievčatá.Vo štvrtok či chcem alebo nechcem budem v meste.Teším sa ako malé dieťa,že si voľačo aj s Niki kúpime.Dúfam,že ma zase ako v auguste,keď boli hody,naši nepošlú po burčák.Polovica mi hovorí,že veď okoštuj a ktorý Ti bude chutiť dones domov.To by som dopadla,keby som navštívila tých asi dvadsať stánkov s burčákom 😀 😀 😀

Tak sa na Vás tešíme!!!

zabkatt
30. sep 2008

No škoda, neviem či mi dá muž auto, lebo z PN je to oničom cesta, tak keby niečo tak cinkám katinke 🙂)) 😀

katinka0000
30. sep 2008

dejna: to je jasne. drobcek bude potom zvyknuty od malicka. 😀 😀 😀

endy: tak sme dohodnute. este si musime stanovit hodinu. dufam, ze nebude prsat. ja som este vo stvrtok objednana k zubarovi.

zabka: aj ty prides??? to by bolo super.

endy
30. sep 2008

Katka,poobede mi to vyhovuje.Malá mi spáva doobeda okolo desiatej,tak poobede keď bude vyspinkaná môžeme brkať. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre