Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

katinka0000
30. sep 2008

o.k. a o kolkej? o 14:00?

dejna3
30. sep 2008

hehe, endy, kto povedal, že robiť degustátora je jednoduché? 😀

no kočky, podľa predpovede počasia, to ale fakt nevyzerá najlepšie 😖

ja mám vo štvrtok poradňu, tak som už zvedavá čo a ako, ale zatiaľ teda nemám pocit, že by sa to blížilo 😕
ale ja už chceeeem drobčeka😀
inak už som dve noci nespala, lebo mám v brušku takého malého kopančeka - zajačika Duracel 😀 😀 😀 - a evidentne má nezničiteľné baterky 😀 😀 😀

endy
1. okt 2008

Katka,super,môže byť.O druhej.Ešte mi napíš,že kde presne.

katinka0000
1. okt 2008

co ja viem. ved navrhni ty.
no ale fakt to s tym pocasim nevyzera ruzovo. hlasia stale dazde. tak ak bude prsat, tak to odlozime na bud. tyzden a mozeme sa stretnut aj ked nebudu trhy. uz sa tesim. 😀

katinka0000
1. okt 2008

dneska idem na navstevu do prace, uz su vsetci na maleho strasne zvedavi. moje auto je v oprave, tak nas tam musi manzel hodit. som zvedava, co budu na neho hovorit.

ika8
1. okt 2008

Ahojte maminy, vedeli by ste mi poradiť detskú doktorku priamo v Topoľčanoch??? Ale nie takú, ktorá má jeden deň pred 65 😉
Som z mexika, takže by mi vyhovovalo sídl.F alebo Východ alebo klasika v meste pri poliklinike.
Ďakujem za všetky rady aj názory.

endy
1. okt 2008

Ika ja mám pani Doktorku Kuklovú.Som s ňou veľmi spokojná.Ordináciu má oproti Polikliniky vedľa N2.

endy
1. okt 2008

Katka dobre.Každopádne zajtra ak nebude pršať,budem o druhej pred kostolom-hlavným vchodom.Máme modru buginu-tak nás podľa toho spoznáš.

zabkatt
1. okt 2008

No babule mne to nevijde tak škoda, možno nabudúce. ☹

audreyd
1. okt 2008

ahojte 🙂 no my zajtra poobede ešte len fičíme do TO ☹

katinka0000
1. okt 2008

jani (endy) o.k. ak by nieco, tak sa predtym ozvem. takze pred vchodom o druhej. my mame tiez modry kociarik. ale ved sa urcite spozname. 😀

baby skoda, ze nepridete. ale ved mozeme dat aj inokedy stretko.

katinka0000
1. okt 2008

pridala som nejake fotky, co sme sa dnes fotili v praci.

endy
1. okt 2008

Katka o.k. tešíme sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

endy
1. okt 2008

Pekné fotočky! 😉

katinka0000
1. okt 2008

aj my 😀

dejna3
1. okt 2008

ach jaj babulky, ja by som sa s Vami tak rada stretla, ale akosi sa nemôžeme dohodnúť na rovnaký deň ..

katinka, endy - ak sa mi bude dať a nebude pršať, tak presne o 14,00 tam budem... aspoň na chvíľočku.
veď ja Vás spoznám 😉 dva modré kočiariky 😀 😀

audreyd, aj Teba by som rada stretla...

no veď ak to teraz nevyjde, tak musíme niečo zorganizovať inokedy 😉

audreyd
1. okt 2008

mňa môžeš vidieť akurát tak na fotke v albume 🙂 ale rýchlo, zajtra tam už nebudú...

dejna3
1. okt 2008

audreyd, o.k., pozrela som 😉
myslím, že Ťa z videnia aj poznám 😉 a máš nádherné stvoreniatka 😵 😵 😵

dejna3
2. okt 2008

čaute babulky,
tak my sme boli dnes v poradni, všetko o.k., srdiečko bije veľmi silno, vraj ho počuť až na ulicu 😀 😀 😀, halvička je už úplne nízko a mám sa ešte troška ponamáhať...
po vyšetrení mi začala odchádzať zátka, tak hádam sa to už rozhýbe 😵 😵 😵 uvidíme...
ale aspoň do tej soboty večera alebo do nedele by ešte mohlo vydržať a potom už vóóón
😀 😀 😀

audreyd
2. okt 2008

dejna, tak hádam to už pôjde, mala si si dať ešte toho burčáku, je fakt dpbrýýýýýýýýýý 😀 a odkiaľ ma poznáš? 😕

dejna3
2. okt 2008

na burčák sa chystám zajtra 😉 a čo, Ty už si stihla "koštovať"?
veď práveže rozmýšľam, že odkiaľ.. 😕 neviem, kam Ťa zaradiť 😀
kam si chodila na strednú?

audreyd
2. okt 2008

gympel

nooo, stihla a bol fakt dobrýýý 😀 zajtra sa chystáme zase 😉 možno na seba narazíme 🙂

dejna3
2. okt 2008

to by mohlo byť ono.. 😉
aj ja som chodila na gympel.... ip 😉

a ktorý si mala, daj tip 🙂 ja si nemôžem teraz dovoliť robiť degustátora 😀
no, možno sa fakt stretneme 🙂

katinka0000
2. okt 2008

tak kedy dame to stretko? nevyzera to ruzovo, ze by sme sa vsetky stretli.
dejna: a kto ta bude rodit? uz vies?

dejna3
2. okt 2008

katinka, nechám to na náhodu 😉

endy
3. okt 2008

Katka,neviem kedy sa stretneme.Povedzte si termín. 😉

ika8
3. okt 2008

audreyd, aj ja Ťa poznám, ale z gympla ťažko, asi by sme sa nevošli do rozdielu štyroch rokov 😖 .
Ale z mesta Ťa isto poznám, alebo neviem ešte odkiaľ by som Ťa mohla... Alebo sa mi jednoducho na niekoho iba podobáš 😀

audreyd
3. okt 2008

ika a ty vieš, koľko ja mám rokov? 😀 teda, toľko ľudí ma pozná 😕 nepodobám sa na nikoho, ja som jedinečná 😀 😀 😀

dejna, burčák sme kúpili nejaký červený, bol sladký ako cecek, ale dobrý 🙂 už neviem, ktorý stánok, je ich tam na mraky...

juj, baby, už sa teším, keď si pôjdeme pre naše tretie babmulko do topoľčian 🙂

katinka0000
3. okt 2008

ahojte!
audreyd: preco? pre tretie bambulko? co sa pokusate o tretie babo?

jani: ja neviem. niekedy bud. tyzden?

dejna3
3. okt 2008

ahojte 🙂
no nejaký dnes určite vyskúšam 😀

fíha, tu sa chystá tretie babätino... 😵

ika, Ty si tiež gymplák?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre