Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

audreyd
3. okt 2008

hej, chystáme... ale určite nie hneď 🙂 tak o 4-5 rôčkov 🙂

katinka0000
3. okt 2008

audreyd: tak drzim palceky, nech to vyjde.

ika8
3. okt 2008

dejna, ano ja som tiež gympel 😝

audreyd
3. okt 2008

katinka, určite vyjde, s iným ani nepočítam 😀

dnes sme sa stretli s dejnou v meste, teda mala krásne brušenko 🙂 už to ma teda fakt za pár - hodín!!!!! 🙂 držíme palce!

to tu samá gympláčka?

teri3
3. okt 2008

Ahojte baby, stretli ste sa? Ja som vážne včera chcela ísť, ale môj drobček mi to nedovolil 😀 . Ale boli sme dnes. Inak ja som OA, takže nie samý gympel. No a som trošku sklamaná, lebo naše zlatíčko nie je na stránke Topoľčianskej nemocnice - asi tri týždne vynechali - nevadí, treba vidieť naživo 🙂 . Je krásny a tie ksichtíky, čo vyrába, sú perfektné. Budúci týždeň má byť celkom pekné počasie, tak možno niečo poriešime...majte sa

dejna3
3. okt 2008

ahojte 🙂

audreyd, tak som veľmi rada, že som Ťa zastihla, keďže Ty to nemáš na skok... nabudúce snáď stihneme aj nejakú cukráreň 😉

terka, veď hoď do albumíku aspoň jedno foto Filipka 😵

ika, aj Ty si dnes bola v meste?

endy
4. okt 2008

Terka nestretli sme sa.

ika8
4. okt 2008

dejna: áno, bola som v piatok v meste okolo obeda, bola som v obchoďáku zobrať vaničku. Si ma videla? 😕

katinka0000
4. okt 2008

teri3: aj ja som OA.

miskinadamko
5. okt 2008

ja som HA a teraz VS 😀 , baby je aj dnes este ten jarmok, alebo uz skoncil, je pekne pocasie, tak keby bol rozmyslam, ze by sme vybehli, dajte vediet, dik 🙂 , katinka ako sa mate?

audreyd
5. okt 2008

miška, už včera poobede nebol 😖 my sme boli na špacír poobede a akurát všetko likvidovali.

dejna, ešte držíš pohromade? 😉

dejna3
5. okt 2008

tak ja sa hlásim ešte aj s malým podnájomníkom v brušku 🙂 .. no neviem, či si to rozmyslel alebo čo, lebo v piatok už aj keď ma mama uvidela, len zalomila rukami, že asi ani do polnoci nevydržím 😀, bruško mi úplne kleslo...
no, ujo doktor mu spísal "nájomnú zmluvu" do 12.10. s max. odkladom do 15.10., tak drobec ju asi chce naplno využiť 😀
dnes v noci si znovu robil disko, dúfam len, že to bola "rozlúčková párty" s mojou maternicou 😀 😀 😀

čo sa týka mňa, ja už som pokojná, všetko nachystané, upratané, aj to okno umyté 🙂 takže, už by som sa aj zberala...
ja teda neviem, čo ho tam tak drží... tu má krásne vecičky, hračky, postieľku a ten "mercedes" čo mu parkuje v obývačke 😎

zajtra sa idem ukázať ešte k môjmu dokimu, lebo povedal, že začiatkom októbra nech ešte prídem aj jeho pozrieť, tak som zvedavá, či od štvrtka aspoň nejaká zmena 😵

ika, no neviem, to bolo tak z diaľky, takže fakt neviem 😕 ..... a bola si aj na burčák?
ja som si dala, ale len trošičku, lebo švagriná mala, ehm, hnačku 😀 😀 😀

dejna3
5. okt 2008

ozaj babulky, ešte som sa chcela spýtať: ako ste cítili pohyby tak krátko(cca deň - dva) pred pôrodom? 😕 mali rovnakú intenzitu alebo sa bábätká hýbali už menej? alebo viac? 😕 😕 😕
lebo tento náš čertík sa hýbe stále až moc a ja mám občas pocit, že nevylezie ani do vianoc 😀 😀 😀

dori
5. okt 2008

Ahojte babi konečne mám troch času

Audreyd nie malej dala atb až po vyšetrení krvi mala zvýšení počet bielich krviniek neako nad 16000 a že to znamená zápal v tele nie som moc odborník na tieto veci ale na svoju dokynu sa nemôžem sťažovať chodila som knej aj ja 😀 😀 😀 😀 smola je že prvé jej zabrali a va dni po dobraní som dostala chrípku ja a hneď na to aj malá znovu tak má opäť atb a aj ja
zvláštne je že dostala už druhý krát neaký sirup čo musí byť v chladničke aj som jej to spočiatku mala chuť nedať také studené 🙂 😉 ale asi jej to nevadí protesty žiadne 😀 😀 😀

Babulky počula som že je dobré dávať pri atb kvapky biogaia na podporenie črevnéj mikroflóry neviete o tom ničmalá má trohu problém po tých liekoch dosť ju bolí bruško a preháňa´ju ale že to je teraz neaký výrus chrípky ktorý sa takto prejavuje 😖 😖 😒

A inak ako sa mávate???? 😉 🙂

audreyd
5. okt 2008

dori, kvapky bio gaia sa fakt dávajú na obnovu čevnej mikroflóry. hlavne po užívaní atb 😒 tie totiž likvidujú všetko, aj dobré "bacily" v črevách a potom dobre netrávi a tvoria sa hnačky, zápchy a organizmus je náchylnejší na ďalšiu infekciu 😒 tieto kvapky tú mikroflóru obnovia a vytvoria rovnováho v tráviacom rakte 🙂
my sme užívali bio gaia aj nutrolin b. ešte existujú nejaké probio kvapky, spýtaj sa v lekárni, tam ti asi najlepšie poradia 🙂 chudiatko malé, taká malinká a už sa pasuje s chorôbkami ☹
my sa máme fajn, papáme, kakáme, spíme a rastieme 🙂 občas už aj rožky vystrkujeme 😉

držte sa 🙂

katinka0000
6. okt 2008

ahojte babulky!

ako ste prezili vikendik? my celkom fajn.
ozaj chcela som sa spytat, chodi niekto z vas plavat s babatkami do TO? rada by som sa nieco o tom dozvedela.

uziva niektora z vas homeopatika na tvorbu mliecka? ak ano , ake? dik!!!

ika8
6. okt 2008

Dejna: na burčak som nebola, ale trošku som si dala doma, ale nebolo to nič moc 😒
Ak si ma aj videla z diaľky, mala som oranžovú flísovú bundu a bola som na trhoch v čase od 11hod do 12.30.

audreyd
6. okt 2008

katka, ricinus comunis... od boiron... ale neviem,, či zaberajú, osobnú skúsenosť nemám 🙂 ja som pijavala čaje a občas gravimilk, dostaneš v lekárni 🙂 ešte sa kojíte?

ika8
6. okt 2008

ahojte, vedeli by ste mi poradiť, ako je to s prepichnutím ušiek na náušnice u dievčatiek priamo v nemocnici? Doktor povedal, že to bude asi dievčatko a môj drahý hovorí, že veď on najlepšie vie, čo robil 😀 😀 😀 . Tak idem ešte kúpiť nejaké náušničky.

audreyd
6. okt 2008

ika8, kúp, ale neručím, že ti to budú chcieť urobiť... niekde to robia za peniaze, neviem, ako v to...
kuk ip 😉

dori
6. okt 2008

Ahojte audreyd díky za radu už som ich dnes kúpila a skúsi ich malej dať večer pred spinkaním a uvidí či zaberú 😅 🙂 už mi je do plaču vôbec v noci nespí a cez deň tak 2-3 hod takýmto štýlom sa ani neuzdraví dnes to vyxzerá sľubne stále zíva tuk tuk tuk nech to neurieknem 😅 😅 😅

ika8 určite v to prepichujú ušká za poplatok aj mojej spolubývajúcej prepichovali malinkej ušká cca 200skk tak asi, ja som nemala so sebou náušničky inak by som jej ich dala prepichnúäť aj ja ževraj to také malinké babence ani necítia 🙂 😉 a nezabudni naušničky dať na jeden deň do liehu aby sa vydezinfikovali 🙂 🙂

bubinko83
6. okt 2008

katinka,aj by som chcela vediet niečo viac o tom plavani babatiek.Ale neni to ešte zavčasu? Bolo by to dobre,aj by som tam išla s malym. 😉

fejusa
6. okt 2008

ika8 v TO nemocnici ti ich prepichnu,je ta poplatok okolo 250sk 🙂

audreyd
6. okt 2008

sorry, že momo témy...

v topoľčanoch pláva babylook, kuk sem, preklikajte sa na topoľčany http://www.babylook.sk/

baby, aj bábenká cítia prepichovanie náušničiek 😢 ale nebudem vás strašiť... len teda ak chcete, dajte prepichnúť čím skôr!!!

katinka0000
7. okt 2008

ahojte!

audreyd: zajtra si chcem kupit ten gravimilk, snad to pomoze. ano, este malinky papa moje mliecko. som rada. 😀

bubinko: tusim sa odporuca plavat s babatkom od 4. mesiaca. ja len zistujem vopred, aby som vedela co a ako.

audreyd
7. okt 2008

kati, gravimilk čokoládový je fantastickýýýýýýýý 😀 mňam 😵 ale dobré sú aj čaje pre dojčiace matky! nie granulované,a le klasika sáčkové. a kúp si aj tie homeo, nie sú drahé, možno ťa vyjdu tak 50sk 🙂 a gratulujem, že malinký ešte papká tvoje mliečko 😵 mám radosť, fakt 🙂

weroni
7. okt 2008

audrey nehovor o tych nausnickach ☹ Esterka sa narodila s takou malickou nausnickou na lavom usku - taka malicka gulicka ktoru jej budu odstranovat ked bude mat 10 kg dovtedy nemozeme dat nausnicky lebo by jej to zavadzalo a desim sa toho lebo som jej ich tiez chcela dat cim skor ☹

audreyd
8. okt 2008

weroni, tak potom radšej nastreliť ako klasika prepichnúť...

weroni
8. okt 2008

audrey sak iba nastrelit ja neviem ale nad klasickym prepichvoanim nebudem ani rozmyslat 😖

bubinko83
8. okt 2008

katinka,od 4mesiaca maš pravdu,ja sa pojdem na to spytat niekedy osobne na plavaren,dam ti potom vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre