Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

miskinadamko
20. okt 2008

endy nemas zaco dakovat ja som to nemyslela zle len som vyjadrila svoj a myslim ze nielen svoj nazor.
ika tak to budete mat prekvapko 😵 , ja by som to asi nevydrzala, my sme vedeli ze to bude chlapec uz nikedy v 15tt.
labelka dakujem velmi pekne,neboj sa zachvilku sa dockas aj ty, uvidis ako rychlo to ubehne, ale najhorsie su tie vianocne sviatky vtedy sa to strasne vlecie a uz sa nemozes dockat 🙂 😉
a ta co sem pisala co sa zaregistrovala len dnes a ma tu 2 prispevky nie je nahodou audreyd? na to ze je tu len "chvilu velmi dobre pozna prispevky od audreyd , 🙄 😀

katinka0000
20. okt 2008

endy: a to kde mozem kupit ten excipial? nemas zaco dakovat. vsetky sme vyjadrili len svoj nazor. tak drzim palce s tou autoskolou, nech to dopadne na 1.

endy
20. okt 2008

Katka v lekárni hocikde.Stojí okolo 100sk.

endy
20. okt 2008

MiskinAdamko,vidíš to som si ani nevšimla. 😅 😀 😀 😀 😀 😀

katinka0000
20. okt 2008

a to je naco? na vyrazky?

audreyd
20. okt 2008

baby, neponižujte sa, ja sa fakt nepotrebujem klonovať ako niekto... len tak na okraj, nie každý, kto sem chodí čítať, sa musí aj registrovať. a pokiaľ viem, tak z jednej IP adresy sa nedá viackrát registrovať... alebo dá? ktorá ste to skúšali? 😅

audreyd
20. okt 2008

P r a v i d l á f ó r a

Ahoj! Tu nájdeš zopár "dobre mienených rád", ktorých by si sa MALA držať pri využívaní fóra. Sú tu na to, aby si toto fórum udržalo vysokú úroveň a aby bolo užitočné pre čo najširší počet ľudí. Takže tu sú:

1. Skôr ako vytvoríš novú tému, popozeraj sa či už niekto takúto tému nevytvoril a či Tvoja otázka už nie je niekde na fóre zodpovedaná.

2. Skôr ako vytvoríš tému, dobre zváž do ktorej kategórie patrí a zaraď ju iba do tej kategórie (nepíš tú istú tému do viacerých kategórií).

3. Drž sa témy. Ak Ťa v strede otvorenej témy napadne niečo nové, vytvor na to novú tému.

4. Ak vytváraš tému daj si trošku námahy s jej názvom aby vystihoval o čom daná téma je. Nehanbi sa využiť viac ako dve slová pre názov témy. Názvy typu "Pomôžte mi!","Ako ďalej?" a podobne nikomu nič nevravia.

5. NEPÍŠ VEĽKÝMI PÍSMENAMI! Je to zle čitateľné a pôsobí to dojmom KRIČANIA !!!!

6. Pri každom príspevku zváž či je adresovaný širšiemu publiku alebo je to niečo určené jednej konkrétnej osobe. Podľa toho sa rozhodni či napíšeš príspevok do fóra alebo pošleš danému človeku internú poštu. Typickým príkladom sú príspevky typu "Bob posli mi to mailom..." a pod. Takéto pripevky ostatných naozaj nezaujimajú a zbytočne zapĺňajú fórum, patria do internej pošty.

7. Nepoužívaj vulgarizmy a hrubé slová.

8. Neurážaj ostatných členov fóra a nevyvolávaj hádky. Každý má právo na svoj názor ale nemal by ho vnucovať ostatným. Ak chceš niekoho skritizovať, urob to slušne bez nádychu pohŕdania. Osobné konflikty s ostatnými členmi nerieš na fóre.

9. Do príspevkov nevkladaj kontaktné údaje na firmy. Môžeš spomenúť ich meno ale adresu, tel, email, www atď do fóra nepíš. Na zaslanie takejto informácie využi internú poštu alebo email.

10. Ak si firma (alebo reprezentuješ firmu, alebo si z firmy a tváriš sa, že nie si ) nepíš do fóra (ani o veciach nesúvisejúcich s tvojou firmou). Firemná prezentácia je platená a bezplatná prezentácia vo fóre je zakázaná.

11. Čo sa stane ak sa nebudeš držať týchto dobre mienených rád? Tebe pravdepodobne nič, ale mnohým ľuďom znepríjemníš čítanie fóra, zbytočne znížiš jeho kvalitu a adminom pridáš prácu (budú musieť Tvoje príspevky mazať)

Tak to je všetko . Dúfame, že z fóra získaš veľa užitočných informácií a že mnohými prispeješ aj ty. Pekný deň.

Bob a Majka

endy
21. okt 2008

Ahojte,Katka je to aj na vyrážky aj ako som už spomenula-celkové premastenie.A ku ktorej doktorke chodíš s Nicom?Veľmi dobrá je pani doktorka Majtánová.

katinka0000
21. okt 2008

ja chodim ku doktorke vincze do bosian. som s nou zatial spokojna. ked sa prestahujeme od rodicov, tak budem musiet zvolit nejaku inu, lebo to budeme mat uz do bosian daleko.

ivam
21. okt 2008

ahoj miskinadamko. nie, nie som audrey. tým, že som tu len chvíľu som myslela to, že som sa na túto stránku dostala len pred pár dňami. a keďže som tiež rodila v Topoľčanoch, zaujala ma táto téma, tak som sa do nej začítala. a len som reagovala na názory na audrey.

ika8
21. okt 2008

babyyyyy, dejna má DIEVČATKOOOO 😀 😀 😀

miskinadamko
21. okt 2008

ika a ´vsetko v poriadku aj mamicka aj malicka? 😵 🙂 , gratulujemeee

labelka
21. okt 2008

jeeeej super gratulujeem Dejne, dufam ze su ona aj malicka v poriadku.....tesim sa ako bude pisat o zazitkoch z porodu 😀

katinka0000
21. okt 2008

dejna gratulujeme!!!!!!!!!!!!!

zabkatt
22. okt 2008

Pridávam sa ku gratulácii 😀
Babulky stretli ste sa s tým že dieťa odmieta odsáte mlieko z mrazničky? ☹ Neviem ako pôjdem do školy keď v tom bude pokračovať ☹

ivam
22. okt 2008

ahoj dejna gratulujem 🙂

endy
22. okt 2008

Dejni gratulujeme!!!

ika8
22. okt 2008

neviem o dejne nič viac ☹
Ale isto sa už čoskoro sama ozve 😀

katinka0000
22. okt 2008

zabkatt: vraj aj moj maly bohvieako nechcel to mliecko z mraznicky. ale zistili sme, ze nechce len take, ktore je tam dlhsie. take ktore si odsajem cez tyzden a cez vikend mu ho daju, tak to spapa.

endy: dneska som si kupila tu a-dermu. trochu sa mu vyhodili vyrazky teraz na brade. zjedla som velmi korenistu pasteku. vobec som si to neuvedomila. musim si uz davat riadny pozor, co jem. ☹

zabkatt
22. okt 2008

katinka a v čom to mrazíš? Ja normálne vo fľaškách, ale niektoré som dala aj do obyčajných dobre priliehatelných misiek tak neviem či to nevadí 😖

dori
22. okt 2008

Ajojte dejni gratulujem 😀 😀 😀 😀

Zabka aj moja malinká nechcela mliečko z mrazničky keď tam bolo dlhšie ako dva tt ale ja som mala avent zásobníky s uzáverom 😒 😒

katinka0000
22. okt 2008

ja v zavaraninovych poharoch. najskor si ich vyvarim a potom tam nalejem mliecko.

miskinadamko
22. okt 2008

baby ja mam take pohariky na odsate mliecko a uz ich nepouzivam lebo davno uz nekojim, maju aj uzaver, tak ak by ste chceli mozem vam ich posunut, su original vyrobene na uskladnenie odstaeho mlieka, ale myslim ze ich dostanete aj v lekarni

sssimi
22. okt 2008

Katinka kde si prosim ta kupila ten obrazok pri postielku? Ja by som tiez nieco take chcela. A mas fakt chutneho kominarika

katinka0000
22. okt 2008

sssimi mas odo mna postu

weroni
22. okt 2008

ahojte baby, ja som tu teraz chvilu nebola lebo som nestihala ale vidim ze som teda o nic neprisla ☹ to co vas napadol taky utok na audrey? 😕 to bolo vazne len zato ze sa tu snazila poradit? 😒 😔 ja som si prave myslela ze rady cloveka potesia a nie vyvolaju hadku 😖 a ked uz ide o to, tiez som sa tu parkrat snazila poradit, endy to si myslela mna tym "ty a este niekto" co si pisala audrey? Ak ano, preco rovno nemenujes, ak nie, tak nic. Ale nechapem teda, som trocha sklamana lebo som mala doteraz pocit ze si tu pekne "topolciansky nazivame" 😒 ani vo sne by ma nenapadlo ze dobre mienene rady z ktorych si kazdy precita a vezme co chce, zvysok ignoruje, vyvolaju cosi taketo ☹ to uz clovek aby sa ani nepokusal niekomu dobre ci co? ☹

miskinadamko: katinkinu fotku v pase som komentovala ja a to zo srandy slovami ze preco si tam neda dietatko a ma tam psika, myslela som to zo srandy, ze to pod tym "mam jedno dieta, nicolasko.... vyzera akoby ten hafanek bol Nicolasko)" katinka to pochopila a odpovedala mi na to, vysvetlila ze ho tam ma na pamiatku lebo im tragicky zahynul 😢 tak nechapem preco to vadi tebe, ktora s tym nemas nic spolocne? 😕 😨
to co uz sa tu deje 😔 😒

dejna gratulujem k dcerenke, to je super ze uz mas malicku pri sebe 😵 dufam ze si mala super porod 🙂

katinka velmi sa tesim ze sa ti podarilo mliecko tak udrzat ze mozes aj odsat a zamrazit 🙂 a vyrazky vam uz zmizli? Ten Locoid je super krem aj nam pomohol napriek tomu ze len dva dni sme ho pouzivali a to tiez len dvakrat denne.

K tomu zamrazovaniu - ja mam zamrazene v klasickych zavaraninovych flaskach ktore som vyumyvala kefkou a vysterilizovala v pare. Jeden avent som mala v klinik boxe, ten som pouzila ale zdalo sa mi zbytocne investovat do tej supravy peniaze ked klasicke flasky posluzia uplne v pohode 😕

teri3
22. okt 2008

Ahojte, aj ja som vedela, že Dejna má už bábo, ale som ju nechcela prezradiť, však ani ona mňa nenabonzovala, že veď Vás nechám trocha v napätí 😉 🙂 😀 . No a Ika už má takéto tajné infošky - kde na to chodíš 😲 ? Ale meno - no veď sa čoskoro dozviete. Inak malinká je krásna, vlásky do blond a vraj má veľké mihalničky, ale som nevidela, lebo bolo prítmie a má ich také jemnunké. No a tie ušká 😀 . Malá krásna princeznička (Filipko už bol na rande 😀 😀 😀 ).

weroni
22. okt 2008

teri ty si takato potvorka a chces aby nam rebra povyskakovali od zvedavosti? 😀 😀

no tak to je paradicka 🙂 takze blondatko topolcianske nam pribudlo 😵

audreyd
22. okt 2008

weroni, kašli na ne, nestoja za to 🙄 ... tešilo ma, dámy 🙂 😵

weroni
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre