Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

endy
4. nov 2008

Ja som začínala so 66,skončila som v nemocnici s 80kilami pred pôrodom a teraz mám 63.Takže nebojte sa.Všetko má svoj čas.Hlavne to,že malej idú zuby a som tak 8-10x za noc na nohách.Nedostatok spánku robí svoje. 😨

katinka0000
4. nov 2008

ahojte!
ja som pribrala 19 kg. 🙂 ale co uz. ukludnila ma endy, tak sa spolieham, ked nico bude chodit, tak nebude ani kilo navyse.

dejna3
4. nov 2008

žanet, tak to sme na tom asi podobne ... pred tehu som nosila veľkosť 34 - 36, a teraz ... 😝 ... narástol mi zadok, boky, stehná 😠

kati, no keď už Ti ostali len tie 4 kg, tak to je v pohode, to zlezie, ani nezbadáš ako 😉

katinka0000
4. nov 2008

dejna: no dufam, ale ja od malicka milujem sladke. sice kazdy mi hovori, ze som uz urcite schudla vsetky kila. ja som vysoka, tak preto sa to rozlozilo po celom tele.

audreyd
4. nov 2008

baby, čo je to oproti mojim 23 😅 😝 😖

katinka0000
5. nov 2008

audreyd: a zakazdym si pribrala 23? aj pri syncekovi? uz si ale isto vsetko zhodila.

audreyd
5. nov 2008

pri malom z 53 na 76 (zhodené za pol roka, ale adam bol divoch!!!)
pri malej z 55 na 72 (ešte nejakých 4-5 kilečiek by sa zišlo dole, ale adeli je poklad, žiadny stres 😵 )

katinka0000
5. nov 2008

audreyd: hovori sa, ze vaha sa ma upravit tak do roka. takze mas nato este styri mesiace. to v pohode. stihas. ale ved si bola uplne chudunka. 55 kil je hrozne malo, tak ti mozno ani nezaskodilo, ze si pribrala.

audreyd
5. nov 2008

😅 ale ja zase nie som až taká vysoká 😅 (168)

katinka0000
5. nov 2008

no a co. mne sa vychtrle baby nepacia.

ika8
6. nov 2008

audreyd: 168cm je európsky nadpriemer na ženu 😀 , viem to, mám toľko isto 😀 .
A 55kg k tomu je žalostne málo podľa mňa, min. 58kg by malo byť. Teda záleží to hlavne od osvalenia tela (pomer tuku a svalstva). Inak vyzerá 60kg človek osvalený a inak 60kg človek obalený iba tukom 😨
Takže nedá sa to jednoznačne určiť iba pomer výška - váha.

katinka0000
6. nov 2008

ika: suhlasim s tvojim nazorom a komentarom. 😀 😀 😀

teri3
6. nov 2008

Ika, veru, pekne si to napísala. Už si sa niekoľko dní neozvala, tak som myslela, že už si tam... 😀 . No ale už to máš ozaj za pár, tak som zvedavá, či potom budeš v meste dokupovať modré alebo ružové vecičky 😵 . Inak čo bolo stretko, platí aj pre maminy - čakateľky.

bubinko83
6. nov 2008

teri tvoj Filipko ma ešte aj taku istu čiapočku ako moj 😉

teri3
6. nov 2008

bubinko, no a Tvoj má zase také pekné bucľaté líčka a pusinku ako môj 😀 😀 😀

ika8
7. nov 2008

teri: doktor povedal, že mám ešte čas, že to vychádza asi tak na termín 😀

audreyd
7. nov 2008

ika, a ty ešte v kope? 😀 ja že už ste dvaja, keď sa nehlásiš 😀 ale dík za povzbudenie 😎

čo tu sa nerodí? 😕 jediná ika je na čakačke???

katinka0000
7. nov 2008

audreyd: ved aj ja som pozerala, ze uz tu nemame ziadnu tehulku.

lulia
7. nov 2008

Ahojte.mna caka porod v januari v To.neviete my povedat aky je porodnik Dr.hribik?papa

endy
7. nov 2008

Ahoj Lulia,ja som mala pána primára Hríbika.Je to fantasický človek po ľudskej stránke a aj odborník.

Doporučujem!!! 🙂

audreyd
7. nov 2008

lulia, myslím, že každý pôrodník v TO pôrodnici je vynikajúci 🙂

teri3
7. nov 2008

Viete čo, keď som bola v pôrodnici (už po pôrode), tak sa moja mama pýtala, akí sú tu doktori a keď som povedala mená, tak ona na to že: "Čaradský? Veď s tým sme sa hrávali ako malé deti! A Hríbik vás všetkých odrodil!" No čo by ste na to povedali? 😀 😀 😀

lulia, myslím, že podľa toho, čo tu bolo popísané, ale aj podľa skúseností sú v TO pôrodnici samí odborníci, naozaj bez obáv som šla do pôrodnice (došla som vyškerená jak lečo, ale keď mi po desiatich hodinách povedali, že bude cisár, tak som plakala 😢 ). Ale pôrod bol odvedený na 150 percent (MUDr. Čaradský a MUDr. Urbanec) Alebo radšej len na 100, nech u mňa nemajú odrobené do zásoby, aby aj ten ďalší bol rovnako dobrý 😉

lulia
7. nov 2008

Dakujem vam dievcata ,dufam ze vsetko dopadne ok.Toska ma chyta depka.bojim sa cisarskeho to bude uz treti.

dejna3
7. nov 2008

ika, Ty by si sa mala teraz už povinne každý deň hlásiť, ináč si tu už všetky domýšľame, že rodíš 😀 😀 😀

dejna3
7. nov 2008

labelka, a Ty ako? dúfam, že domka a v poriadku 🙂

ika8
8. nov 2008

nerodím... sme doma 😀 😀 😀 , 2v1 😀

labelka
8. nov 2008

Ahoj Dejna 🙂 ...ano som domka..zatial vsetko v poriadku..klop klop..tvoja malinka je krasna 🙂

dejna3
8. nov 2008

ika, labelka - čo tu strašíte v sobotu ráno ?? 😀 😀 😀

kočky držte sa 😵 😵

dejna3
8. nov 2008

labelka, ďakujem 😵

ika8
8. nov 2008

dejna: asi aj s labelkou nemôžeme spávať 😠 . Dnes drahý odchádzal o 4.30 z domu a odvtedy som hore. Ale aspoň som porobila kooopu vecí. A teraz idem požehliť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre