Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

beruska113
21. máj 2009

Caves baby,
dnes som dostala take super odporucanie na nemocnicu v Topolcanoch, ze zacinam uvazovat. Len som z Nitry, tak mam obavy, aby sme tam cestu zlvadli v pohode. Vraj ak nechcem nic spacialne nemusim tam vopred chodit? Ale ak by som chcela vidiet izby nie je porblem? NEviete mi poradit? Ozaj a nie je tam problem s epiduralom? Lebo v Nitre je momentalne len jeden doktor, co ho robi a aj ten patri na chirurgiu.
Som nedavno lezala v NR v nemocnici a izby a prchy katastrofa, prerobenych je len par a mne sa usli stare.
Diky za rady 🙂

dandulik
21. máj 2009

beruška113....možeš si isť vopred pozrieť izby...ale tuším tam je nejaký poplatok...no není som si istá....
...a davajú aj epiduralku...a samozrejme aj za to sa platí.....a izby sú tam naozaj peknéé, vynovenééé....
........pozrela som si tvoje fotky....a sme skoro v rovbakom týždni...máš krásnučke bruško...trošku velkééé....čím to je ., nevieš???ja mám omnoho menšie....

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska113
22. máj 2009

majzdy666,
a za mna neodrodis? 🙂

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
inffinity
26. máj 2009

ahojky holky, ukázala jsem se trochu po delší době,ale děkuji moc za odpověď..já slyšela na TO porodnici už tolik názorů že vůbec netuším co je kde pravdy,ale asi je to hodně na lidech jak se kdo vyspí a na koho narazí..no já už asi nebudu kombinovat a budu rodit tady v TO..jinak doktor mě už neobjednal na poradnu a jak jsem byla v pátek v nemocnici na průtoky, tak mi ani sestřička nic neřekla.. ☹ ptala jsem se ji tedy jestli mám přijít a ona tak že jo at klidně příjdu, no já že kdy no prý je to jedno někdy v týdnu mezi 9-11h.. ☹ připadá mi to jako by nikdo neměl zájem, nemá se tedka poslední měsíc chodit každý týden? A neměl by za váš stav být někdo zodpovědný?Mě připadá že mě jakoby nikde nechcou ☹ ☹

sakura77
26. máj 2009

no,ja som veru chodila posledny mesiac kazdy tyzden na poradnu aj na "pasy" na srdiecko,tak to je divne teda-mam sice svoju gyndu v topolcanoch ale rodit so chcela v PE takze poslednych 5 tyzdnov som chodila tam-a posledny tyzden aj dvakrat som bola

inffinity
27. máj 2009

No zajdu se tam zítra podívat, tak snad se o mě budou zajímat..kdyžtak zajdu k doktorovi..je to děs. 😠 vůbec se mi ten přístup nelíbí.. ☹

miskinadamko
27. máj 2009

inffinity a mas tam svojho doktora? najlepsie bude ked si nejake vyberies,urcite ta neodmietne a s nim sa uz dohodnes, ja nie som z to, tak preto som si zvolila mudr. caradskeho k nemu som chodila, dal,mi svoje cislo a vzdy ked som potrebovalla som mu zavolala, tak som sa vyhla zbytocnemu chodeniu do nemocnice.

inffinity
27. máj 2009

miskinadamko: já tady v TO mám svého doktora,ale už mě nepozval na další poradnu a sestřička říkala aha pan doktor už vás poslal do nemocnice, jenže nic víc mi nikdo neřekl, myslela jsem si že v nemocnici budou hned podle knížky vědět že mám jít tam ☹ ale nic.. jen až jsem se zeptala, tak mi sestřička říkala at příjdu..no uvidíme, zítra tam zajdu a uvidím jaký doktor tam bude kdyžtak se s někým domluvím..budto tohoto jak píšeš nebo Dr.Abutaimu u toho už jsem byla tak mi aspon nebude tak cizí..no snad to dobře dopadne protože to je vážně děs ☹ 😒 😠

nunus11
28. máj 2009

baby ako je to s tými vecičkami pre bábo? nechce sa mi brať do nemocnice veci aj s dlhými aj s krátkymi rukávmi, lebo neviem ako bude 😝 kto má skúsenosť z nedávnych čias? dávali malinkému ich veci alebo prezliekali vaše? na lístkočku je toľko napísané... 🙂

nada.hope
28. máj 2009

nunus ja som sice nejake veci mala, ale oni balili malicku do svojich kosielok a perinky. Vlastne veci potrebujete na odchod z nemocnice 😵 😵
Je zbytocne toho tolko nosit, aj platene plienky budes mat nemocnicne, akurat pampersky si vezmi 😵

to.beruska
28. máj 2009

Ajojte!tak ja sa pridavam k tym co budu rodit v TO.Pravdepodobne si vyberiem caradskeho.Mala ho aj maminka ked som sa narodila ja tak to je sranda ze bol pri mojom narodeni a tiez bude pri mne ked budem rodit.neviem nepocula som nic take strasneho ani na jedneho.tak myslim ze to bude jedno mozno aj.ozaj a ked chcem niektore z nich tak posledny mesiac sa mam nahlasit unho a chodit k nemu alebo ako to

inffinity
28. máj 2009

Ahojte, tak jsem byla na te kontrole a vše je ok 🙂 jsem rada, jinak by mě trefilo..za týden znova 😉 byl tam nějaký mladý doktor jen nevím jak se jmenuje ☹ ale malá na něho vystrovala dupku tak moc , že mi šel udělat sono, že jak je tam otočená co že to je a ona prdelka 😀 😀 😀

Jinak ahoj Nadi 🙂) tak je to pravda, že nemusím mít svoje oblečení jo? Oni myslím malým dávají jen košilku a plínku a šup do peřinky že?

to.beruska
28. máj 2009

taky mlady a vysoky?ked to bol nahodou on tak to bol Urbanec tak nejak sa volal.ten je tiez celkom fajn

nada.hope
28. máj 2009

Ahoj Infinity, tak ako kedy nas prides pozriet, ved uz chodis do nemocnice na kontroly, tak sa mozes cestou zastavit aj u nas 😵

inffinity
29. máj 2009

nada.hope: Já už na to myslela, neboj ale vždy mě vzal někdo autem.. 😀 takže nejblíže jdu 4.6. ve čtvrtek ráno, takže bysme se kdyžtak mohly domluvit 😉

kkkatarinkaaa
29. máj 2009

ahojte

prosim vas, co si treba priniest do TO nemocnice ked tam uz pojdem rodit?

frola
29. máj 2009

nunus: ked mi malu doniesli tak bola oblecena v erarnej kosielke ale ja som si ju prezliekala do bodyciek. bolo to jednoduchsie lebo som este nevedela tak dobre s malou manipulovat. odporucam take bodycka co sa daju otvorit po celej dlzke a nemusia sa pretahovat cez hlavicku. no a potom bola stale zabalena v nemocnicnej perinke. to je dobra vec lebo na zaciatku by malo babo spinkat na poloboku a ta perinka ti ho v tej polohe udrzi. atreba mat vlastne pampersky. tie si budu pytat uz na porodnej sale.

frola
29. máj 2009

kkkatarinkaaa: tak si skusim pospominat: hygienicke potreby, to je asi jasne ale hlavne vlozky bez lepiaceho pasika, dobre su aj jednorazove nohavicky, pampersky pre babo, nejaky olejcek pre miminko (najlepsie olivovy olej za studena lisovany), lieh na susenie pupceka, krem proti zapareninam, latkove plienky ti pozicaju, celkom dobra vec su mini rukavicky pre babo lebo maju dlhe nechtiky ktore sa najprv nemozu strihat a babatka sa zvyknu doskriabat na tvaricke. k porodu si mozes doniest svoj Yal klystir ked nechces dostat klasicky, pripadne homeopaticke pilulky "ricinus communis" na rozbehnutie mlieka. nas skoro nepustili domov lebo som nemala mlieko a ked som vycumlala 5 tabletiek naraz tak do dvoch hodin sa mlieko spustilo (ale to uvidis aky si typ, niektore maminy zas maju mlieka hrozne vela), jenu koselu na porod a potom su celkom dobre kosele na kojenie s velkym vystrihom. neviem teraz si uz na nic dalsie spomenut. ked mi este nieco napadne, ozvem sa 😉

nada.hope
29. máj 2009

Pripojim ak by malicke nemohlo chytit dobre bradavku, tak urcite odsavacku aby sa mliecko lepsie rozbehlo a v prvych dnoch urcite aj flasku alebo injekciu ak by si nemala mlieko a museli by dat mimcu cukrovu vodu 😉

nada.hope
29. máj 2009

a zabudla na tie bradavky, ak by malicke nechytilo, tak aspon jeden par chranicov na bradavky 😵

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frola
29. máj 2009

jojo baby, dik za doplnenie, len tu flasku by som neriesila. ja som musela dokrmit jednu noc ale pouzila som radsej striekacku lebo nikdy nevies ake mas babo a uz by nemuselo po flaske chciet bradavku.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkkatarinkaaa
1. jún 2009

no dievcence dakujem Vam vsetkym velmi pekne, ste zlate.Ja si to pekne napisem na papier a budem pomaly kupovat vsetko co treba. hadam nic nezabudnem...este raz diky 😉

bubulik
2. jún 2009

Caute baby, tak ja sa pripajam znova k Vam do klubu. 😀 😀 😀
Urcite pojdem rodit znovu do TO a to k dr. Caradskemu. Tak to bolo aj pred 2. rokmi abola som velmi spokojna.
Teraz tam pojdem prvy krat asi 13.6. 😉

frola
2. jún 2009

tak drzim palce aj ja som rodila u caradskeho a dobre spominam

to.beruska
2. jún 2009

aj ja budem rodit pri caradskom.a najlepsie je ze bol pri porode ked som sa narodila ja.Sranda a teraz idem knemu rodit ja

inffinity
2. jún 2009

Holky a musím si domluvit u koho chci rodit, nebo prostě jak to příjde tak přijedeme a kdo tam bude tak tam bude?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre