• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

12. februára 2017 
baby,ja som rodila v PE,sestricky a tak super-ale bohuzial jedna nevyhoda-poloha len klasika-teda ak sa za tie dva roky nieco nezmenilo-ale neviem o tom-ale teraz idem zas tam :wink:
3. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakura, dik za info v novembrovkach :wink: Mne ta klasicka poloha ani nevadi, rodila som v nej aj v TO, urcite vsak nechcem aby mi privezovali nohy, robia to tam?
3. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Linnetka privezovali nohy??to som este ani nepocula a ani som sa s tym nestretla :fearful: :confused:
4. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem, kamoska rodila pred tyzdnom v banovciach (inak je tiez z TO, ale chcela rodit u svojho gynekologa) no a tej tam priviazali nohy :fearful: Tak som myslela, ze v tych mensich nemocniciach to este pouzivaju.
Pevne vsak dufam, ze nie.
4. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
používajú to aj vo veľkých pôrodniciach v Bratislave, mala som priviazané nohy...ževraj preto, aby som nekopla doktora
5. júl 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som toho mojho kopla 2x :grinning: zapierala som sa mu do boku, ale neviem si predstavit zeby mi nohy priviazali, to urcite nechcem :confounded:
5. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
5. júl 2009 o 21:02 • majdzy666
no toto, že priviazať nohy...ako s prepáčením u kravičky keď sa telí....nedôstojné :angry: ....keď kopnete tak kopnete...riziko povolania mili pani doktori.....
6. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa vrátila včera z TO nemocnice a na tú tému ohľadne tých cisárskych len toľko, že robia ich len v nevyhnutných dôvodoch. Ale vrchná sestra spomínala, že čoraz viac žien si ich vybavuje, pretože sa boja bolesti. Ja som ho mala tiež, ale až po 2 hod. kontrakcií, keď malá nechcela ísť von a bola 2x omotaná celá pupočnou šnúrou, ale poviem, že dobrovoľne ani keby milion núkali. Sestričky boli super, našlo sa tam pár výnimiek možno jedna dve. A pri pôrode bola Dr. Kereková, Hríbik a ešte jedna taká mladá, teraz si fakt nespomeniem na meno a vlastne mi malú zachránili. Aj tak ich tam všetkých obdivujem, keď som to videla, čo všetko musia zvládnuť a stačí jedno pochybenie a majú problém. :grinning:
6. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO teda , to pocujem prvy krat ze privazovat nohy,.................ja som sa svojimi nohami zapierala do doktoriek Kerekovej a Pospisilovej. este sme srandovali, aby som ich neodkopla a oni, ze neboje sa,................ tak som tlacila a napor zvladli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To by som si asi nedala nohy zviazat, vsak to znie skutocne ako porod nejakeho dobytka :confused: a vraj velke mesta :frowning2: v tom pripade som rada, z esom rodila v topikoch.

A doktor Abutaima je mily, nerobil mi sice nic-ziadne vysetrenie, ale v case ked som mala ist lezat do nemocnice bol pri mojom vysteni a bol velmi mily.........................a keby som sa mala rozhodnut,: situacia rodim a v topikoch je doktorka Rakosova a v Partizanskom doktor Abutaima idem do Partizanskeho :wink:

Nie ze by som doktorku Rakosovu nejak zhadzovala, to nie ale jednoducho mam z nej cudny pocit,................nakolko ma prijimala do nemocnice aj v 5. mesiaci ked som krvacala a teda rypala sa mi tam hodne bolestivo a tykanie so sestrickami?! no neviem ci je to spravne rozhodnutie :frowning2:
6. júl 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Tak som dnes prisla domkov. Sme v poriadku, a celkom som tu sekciu zvladla. Tak nas v piatok rodilo 11 a z toho boli 2 planovane a 2 akutne sekcie. Inak vsetko normal. Odvtedy bol len jeden cisarsky a to vcera. :wink:
Rozpravala som sa s Dr Abutaimom. Odchadza od septembra. Este nie je rozhodnuty kam, ale ma viac miest na vyber. Na buduci tyzden ide pozriet do Partizanskeho, tak uvidi. Este ma v zalohe aj ine 2 miesta, ale tie mi nehovoril kde. Ale najviac by chcel to partizanske tak uvidi. Teraz od polky jula ide na dovolenku. Na 2 tyzdne.
Ja som nemala ziadne negativne skusenosti so ziadnym personalom. :wink:
7. júl 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubulik, gratulujem k narodeniu oliverka, želám veľa zdravíčka celej rodinke :dizzy_face:
8. júl 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nunus11: Nelka je krááásne bábätko, spomínam aj ja na tú krásavicu v pôrodke :grinning:
8. júl 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika pozerala som malinkú....fakt podobné typy ako keby som videla tú našu....xixi :dizzy_face:
8. júl 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubulik- supeeer :slight_smile: blahozelam k Oliverkovi-vcera mal meninky :dizzy_face: a k tomu ze ste to obaja zvladli :slight_smile: :slight_smile: drzte sa!!
8. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubulik..........srdečne vá gratulujem...a vela zdravička maličkému.......... :slight_smile:
8. júl 2009 o 10:35  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubulik-gratuluju :wink: hodně zdravíčka vám přeju :slight_smile:
8. júl 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence vsetkym dakujeme a tym co to este len caka drzime prsteky :wink: :wink: :wink: :wink:
Inak som Vam zabudla povedat, ze v TO je odstavena tepla voda, lebo nemocnica nezaplatila nejaku fakturu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dalo sa, nam na izbe po operacii sestricky ohrievali a tak nas od spodu umyvali. A ked bolo velmi horuco, tak to tou studenou bolo osviezujuce. :sunglasses: :sunglasses:
Tam som bola 3 dni a 2 som sa utierala len vlhkymi utierkami, dalo sa. uz som doma, tak sa sprchujem niekolko krat denne, aby som to dobehla :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
8. júl 2009 o 19:04 • majdzy666
bubulik.......no takto si ma velmi nepotešila s tou teplou vodou.......ja si to neviem predstaviť ako sa budem sprchovať.........len tak umývať.......no horor.............dúfam že to vyriešia kým tam pojdem......... :slight_smile:
9. júl 2009 o 19:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dandulik- moja suseda robi na novorodeneckom....ked kupu deticky, tak maju teplu vodu-nejaky ,,nahradny zdroj,, ale ze je problem aby ich kupali aj s maminami...teda aby im ukazali ako sa kupu :confounded: tak neviem, ale to musia dat rychlo do poriadku predsa..ved to sa takto neda...v nemocke bez teplej vody...
9. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to v nemocke ešte furt neni teplá voda? :fearful: :confounded:
9. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dandulik, a ty ideš zajtra? :wink:
9. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie este nie, lebo vcera mi volala kocka, co bola so mnou na izbe a hovorila, ze este nie. Oni nemaju zaplatenu fakturu, a pochybujem, ze to pustia, kym to nezaplatia. :unamused: :unamused:
10. júl 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte ma nechali doma.................čakať.....bola somnaporadni, a otvorená som len na jeden prst, tak že v pondelok sa mám už hlásiť aj s taškami.............. :slight_smile: ak to náhodou nepríde prv samo.... :wink:
10. júl 2009 o 10:10  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dandulik, tak hor sa na okná a skákať a plniť si manželské povinnosti :grinning: :grinning: :grinning: Inak mne to nepomohlo :confused:
10. júl 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani- tak ta poslali spat domov? ...tak uz ozaj nic ine, len to, co odporuca ika :grinning:
10. júl 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okná mám už poumývané,min.tyždeň som drhla.....a skáčem na lopte tak opatrne......a čo sa týka sexíku..........manžela nedonútim.. :zipper_mouth: .........proste on nechce ublížiť drobcovi......darmo mu možem vysvetlovať.......... :frowning2: že môžeme....on nemôže........
10. júl 2009 o 12:14  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dandulik chúďatko moje :frowning2: ... Aj ty si na tom ako som bola ja... To máme asi z toho cvičenia... Ja som to potiahla na 2tt-prenášanie... A keby mi pôrod nevyvolali, tak sa gúlam do dnes :grinning: .... A presne ako ty-nepomohli okná, skákanie na lopte, behanie po schodoch a ani sex (ktorý sme praktizovali každučký deň celý mesiac-niekedy aj 2x :grinning: )... Malej sa to pravdepodobne páčilo :grinning: :grinning: :grinning: ... Ale neboj maličká ti to potom všetko vynahradí.
10. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj a k tej vode. Ja som v pondelok porodila a od utorka to vypli. Babätká sa kúpu doobeda do 14tej pokým je teplá voda. Zapínajú ju ráno o 6tej. Ale teplá bola okolo 6:30, tak si viete predstaviť tie fofri pred vizitou pokým sme sa 4 vystriedali... Najlepšie bolo keď sa jedna pani sťažovala sestričke že ju veľmi bolí šitie, tak jej poradila že pod teplú sprchu a máčať si to :angry: :angry: :angry: ... Tak jedna holka zatasila, že hlavne medzi 14tou a 6tou ráno treba máčať.... Boli sme tam pekne nasrané všetky :angry:
10. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok