Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

gilmorka
31. mar 2014

@vbc22 po ukoncenom 38. tt

dada2007
1. apr 2014

@vbc22 pri prvom den po termíne, pri druhom bola plánovaná 2tt pred termínom(že vraj pri druhom sa už nečaká presne na termín), ale presné 2tt by boli pár dní pred štedrým dňom a kedže po prehliadke lekár usudil, že môžeme počkať, tak sme sa dohodli den po štedrom dni, aby som ešte bola doma s rodinou 😉

kolienko
2. apr 2014

@vbc22 je to po ukoncenom 39 tt mam cerstvu info. Vcera som tam bola. A ty planujes teraz niekedy rodit v to cisarskym? Ja idem asi 14- alebo15. 04. tiez sekciou je to druha sekxia. Mam dilemu, ci spinal, alebo uplnu narkozu. 😢

vbc22
2. apr 2014

@kolienko ja mam termín až začiatkom decembra, len informacne chcem vedieť, lebo by som chcela aby to bolo co najbližšie k vypocitanéu termínu nakoľko pri prvom tehotenstve som prenasala 9dni a museli pôrod vyvolávať tak som presvedčená, že bol zle vypočítaný termin( mavam 32dc). Obávam sa, že keby teraz robili sekciu po ukončením 38tt tak by to bolo veľmi skoro. Trosku si ma ukludnila,že až po 39tt. S tebou aj debatili o termíne sekcie alebo určili dátum a hotovo? Kto bude robiť sekciu? Ja som mala. Prvý aktu sekciu pod narkozou, druha sekcia bude tiez dilema, ci spinal. Dali ti na vyber? Pri spinali moze byt manžel potom s tebou a barom alebo hneď berú na pooperacnu izbu?

kolienko
2. apr 2014

Neviem ako to funguje po spinali. Musim sa popytat. Este idem za anesteziologom. Rezat ma bude dr. Urbanec. Robil mi aj prvy cisarak a som bola velmi spokojna aj s pristupom. O termine viacmenej ano. Myslim, ze sa da dohodnut. Ja som to neriesila nejako. Kedy mi ho daju tak pojdem.

anny1984
5. apr 2014

Baby, koľko sa platí za VIP izbu?

suezee
5. apr 2014

Cely cennik mas na tejto stranke http://nsptopolcany.sk

lucita79
1. máj 2014

Ahojte,baby ake mate skusenosti s dr.Kerekovou?

suezee
2. máj 2014

MUDr. Kerekova je velmi mila. Chodila som k nej na poradne posledny mesiac tehotenstva a vrelo ju odporucam

lucita79
3. máj 2014

@suezee Dakujem,ja k nej idem v piatok ako rizikova.

1martulka
3. máj 2014

@lucita79 ...najlepšia akú môžeš mať...teda môj názor...ja musím len chváliť, chodila som k nej ako riziková a podarilo sa mi ju trafiť aj na pôrod..aj môj muž povedal, že ten prístup mala fakt vynikajúci a keby nemala službu ona, tak tí chlapi-lekári by ma tam nechali inak dlho sa ešte vytrápiť alebo by ma rovno hodili na cisársky pre nepostupujúci pôrod...

gilmorka
4. máj 2014

@lucita79 chodila som k nej na rizikovu poradnu cele dve tehu. Je dobra, bola som spokojna

satanka1
4. máj 2014

@lucita79 ja som u nej rodila síce pred 8 rokmi,ale bola super 🙂

dada87
4. máj 2014

je v pohodicke mna rodil sice Urbanec a ineho by som nechcela.Sice mala som dohodnuteho Carackeho ale nedala som dopredu bubaky tak sa vykaslal na mna! aj tak dobre

baskaj
7. máj 2014

Ja som s prim. Čaradským absolútne nebola spokojná!

daska0501
11. máj 2014

mamulky chcel aosm sa spytat kolko sa plati ked chcem mat muza pri porode,nikde som to nenasla

katren
11. máj 2014

@daska0501 16,60€ priamo na sale

levandulova20
19. máj 2014

baby, ake mate skusenosti s porodnicou v Topolcanoch, chcela by som mat po cele doby porodne vedla seba manzela, ze to mozne? hlavne tu prvu dobu nechcem byt niekde sama... a da sa tam ubytovat aj s muzom na izbe, keby nieco? 🙂 dakujem moc

katren
20. máj 2014

@levandulova20 ja som bola s manzelom od prijmu po prepustenie.....nikdy som neostala sama, jedine na pichanie epiduralu ho poslali prec.... /aby sa nahodou nevykotil 😀 /
a ked sa ti podari mat VIP izbu, budes s nim stale 😉

bublinka1407
20. máj 2014

Ja mozem porodnicu v topolcanoch len odporucit v roku 2012 som rodila synceka pri porode som mala kerekovu unikatny porod odviedla!a teraz v januri ma rodil primar Caradsky a tiez sama spokojnost!nemozem povedat ani jedno zle slovo ci uz na lekarov sestricky ci personal....u mna Topolcany vedu ako porodnica....

levandulova20
22. máj 2014

@katren , @bublinka1407 dakujem baby za rady 🙂 tak som velmi rada, ze mate dobre skusenosti... premyslam totiz nad Topolcanmi... nerodili ste do vody nahodou? a este som chcela vediet, ako to je s babatkom... Ja by som ho cchela mat od porodu pri sebe, pripadne na tie prve vazenia atd by siel moj manzel s nimi, aby nebolo same... chcem ho mat skratka pod stale kontrolou malicke moje🙂 nech nikdy nie je niekde same s personalom, alebo uplne same.... ak bude zdravucke samozrejme...

bublinka1407
22. máj 2014

@levandulova20 ja som chcela rodit do vody no sam lekar ma od toho odhovoril!vysvetlil mi to tak zesi mam predstavit ze do vody kde je krv moc a aj nahodou nieco ine sa mi narodi dieta ze to maju v ponuke ale rodi tam minimalny pocet zien...a ked som nad tym tak premyslala mal pravdu uz len ta predstava ma odradila...co sa tyka babatka tak mne ako sa mala narodila zobrali ju na prevazenie umytie lekarka ju vysetrila a dali mi ju na cele dve hodinky co som na sale lezala...potom ju vzali na novorodenecke ked mna previezli tak mi ju na kojenie doniesli vecer sa prisli spytat ci ju chcem enchat pri sebe abo ju vezmu ja som ju dala dala na oddelenie predsa len som bola vycerpana poôorode ale hned rano o siestej ju doniesli a potom ju uz brali len na vyzitu a na vysetrenia a hned doniesli spat ku mne 🙂

katren
22. máj 2014

@levandulova20 ja som tiez chcela do vody, ale aj mna odhovoril 😀 ako @bublinka1407
tiez som mala vsetky deti po narodeni pri sebe....vazia a umyvaju ich na sale, manzel moze ist s nimi, je to len par korkov od teba 😉 ... potom sme na sale vyskusali prisatie a nechali ich pri mne celu dobu pokym som lezala tam...len pokym mna dali na izbu boli prec, potom hned doniesli a su so mnou stale 🙂
ja som bola na VIP izbe a dr. chodila na vizitu za nami, nebrali ich....len na sono noziciek a obliciek boli bezo mna...inak nie 😉
a na vizitu babatka mozes chodit so sestrickou 😉

aknaj78
22. máj 2014

AHOJTE ide niekto teraz v júni rodiť do TO? A chcem sa opýtať kedy sú tam poradne?

verra66
29. máj 2014

ahojte, vznikla nová skupina Pôrodnica Topoľčany. takže ak ste rodili alebo sa chystáte tam rodiť, môžete sa pridať a pridať svoje skúsenosti, aby sme aj my, ktoré sa o ňu zaujímame mali nejaké info https://www.modrykonik.sk/group/6504/

slimme
18. jún 2014

Baby neviete mi poradit? Robi tam este taka hnusna porodna asistentka? Neviem ako sa vola, ale viac mamiciek sa na nu stazovalo, neni uz najmladsia a po porode vsetkym ponukala poistenie pre deti od alianz...

babulka82
18. jún 2014

@slimme pred rokom tam ešte bola 😉

slimme
18. jún 2014

@babulka82 vidim, ze asi vies o kom hovorim, meno ssi nevies ze?

babulka82
18. jún 2014

@slimme fuha to teda neviem a načo ti je meno? čo chceš stažnost podat? 😀

slimme
18. jún 2014

@babulka82 nie nato by uz bolo neskoro🙂 rodila som pred 2,5 rokom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre