Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

audreyd
11. aug 2008

katka, abutuaima je tam aj v piatok 🙂 streda, piatok, nedeľa...

katkausko
11. aug 2008

Audreyd dík 😉.. pekný večer všetkým maminám aj čakateľkám.. 🙂

andrea229
11. aug 2008

ahojte.dnes som stretla zabkinho ocina a vravel že v piatok porodila cisarskym rezom chlapčeka Patrika.

katkausko
12. aug 2008

Dobré ránko..gratulujem Zabkat, želám veľa zdravíčka a rodinnej pohody.. 😉 ..tak si sa konečne dočkala.. 😉 Aj ja sa už veľmi teším.. 😉 Pekný slnečný deň želám.

labelka
12. aug 2008

zabke gratulujem, tak preda jej to vyslo 080808 😀

audreyd
12. aug 2008

tiež gratulujeme 😀 čísleko vyšlo, ale vodička nie 😖 neva, možno nabudúce 😀

dejna3
12. aug 2008

žabka gratulujem, želám hlavne veľa zdravíčka, teším sa na foto 😉

dejna3
12. aug 2008

a čo je s katinkou?

katinka0000
12. aug 2008

ahojte dievcence!

takze my uz mame nasho drobceka na svete. nicolasko sa narodil 7.8. o 3:50. v stredu rano mi o siedmej hodine zacala odtekat plodova voda a na druhy den prisiel drobcek na svet. je nadherny!

v nemocke som sa stretla aj so zabkou. patrik je krasny. ja som isla vcera domov, oni tam este zostali.

a vy ako?

dejna3
12. aug 2008

Jéééj, tak gratulujem aj Tebe Katinka a želám Vám obom veľa zdravia 🙂

a tak trošku, kočky, Vám aj závidím, že už to máte za sebou 😀 a drobčekov si už pritúlite 😵

dejna3
12. aug 2008

no už som pozrela aj fotky, je nádherný 🙂 🙂 🙂

katinka0000
12. aug 2008

dejna: dakujeme! neboj, aj ty sa zachvilu dockas. u mna to prislo tak necakane a uz sme aj domka.

zajtra ideme na prvu navstevu k lekarke. som zvedava, co nam bude hovorit. malinky je obrovsky jedak. moje mliecko mu nestaci, tak ho musim prikrmovat. stale by len jedol. 😀

dejna3
12. aug 2008

a miery?

katinka0000
12. aug 2008

3600 g a 50 cm. neviem, ake by to bolo keby som ho mala nosit do 40 alebo 41 tt. to by mal asi vyse 4 kg.

dejna3
12. aug 2008

no teda, chlap sa nezaprie 😉 a s tým papaním už od narodenia 😀 😀
len nech pekne papá a rastie
a hlavne si to užívaj

ak si nájdeš čas, tak napíš u koho si rodila a pridaj nejaké skúsenosti z nemocky

dejna3
12. aug 2008

ja mám zajtra poradňu, tak uvidím čo a ako
už ma vypíše na materskú, lebo ja som na rizikovom, tak idem skôr

majkabe
12. aug 2008

Blahoželám zabke aj katinke k bábätkám!!!!!!!!!!!!!!!!!! a želám veľa zdravia a rodinnej pohody

katinka0000
13. aug 2008

dejna: hej to mas pravdu. uz mu za tie dva dni, co sme prisli v pondelok domov, normalne narastol podbradok. 😀

mna rodila doktorka pospisilova, ktora mala akurat vtedy aj sluzbu. je to zaroven moja gynekologicka. bolo to dost narocne. rano o siedmej hodine som sa zobudila a zacala mi odtekat plodova voda. tak sme pekne isli do nemocnice. samozrejme, ze si ma tam nechali. az o osmej vecer ma chytili bolesti, dovtedy to bolo o.k. cely den mi pomaly odtekala ta voda. no ale o jedenastej vecer som bola stale otvorena len na 1 prst a bolesti uz boli paradne. potom sa to nejako zvrtlo a zacala som sa pekne otvarat. o jednej som volala mamine (lebo ona mi nakoniec isla pri porod, manzel bol s nervami za cely den uplne na dne) a o 3:50 sa narodil susnik. este mi pichli aj epiduralku, ale bolo to uz v tych najvacsich bolestiach, takze som si jej vela neuzila. ale co to mi pomohla.

prava noha mi stale opucha. doktor mi povedal, ze to mam z toho, ze malinky mi berie vela bielkovin, tak si ich musim sama doplnat.

no a nejake skusenosti z nemocnice. ja mozem sestrickam len velmi pekne podakovat za starostlivost. dost som sa ich naotravovala, ked mi nechcelo tiect mliecko, ale oni ma stale povzbudzovali, aby som to nevzdavala, ze to pride. uz som bola z toho zufala. jednoducho, co som potrebovala, s tym mi bez problemov pomohli. ci uz to boli sestricky z novorodeneckeho alebo tie z porodnickeho. ja mam na ne vsetky len dobre spomienky. a ak sem nahodou zavitaju, tak ich pozdravujem a prajem vsetko dobre.
ozaj a oni mi prisli povedat, ze kolegyna z modreho konika, teda zabka, ma uz synceka na svete.

uzivam antibiotika, lebo mam nejaky zapal, ale myslim, ze to nie je nic vazne.

majkabe: dakujem! 😀

endy
13. aug 2008

Katinka,z celého srdiečka Ti gratulujem.Veľmi sa na Teba teším,keď pôjdeš kočíkovať.Môžeme sa,keď pravda naberieš síl aj stretnúť!!!

Ja mám tiež p.doktorku Pospíšilovú.Som s ňou veľmi spokojná.

katinka0000
13. aug 2008

endy: jasne! a dakujem!

dori
13. aug 2008

Katinka tak si nakoniec dobehla aj zabku gratulujem aby ste boli zdravučký a krásnučký aby malinký nikolasko robil maminke lan rabosť 😀 😀 😀 😀

Zabka aj tebe gratulujeme aby ste už aj patulkom šťastne prišli domov 😀 😀 😀 prečo si ostala dlhšie v nemocke ako katinka dúfam že všetko bolo ok

mery.maja
13. aug 2008

ahojte maminky, gratulujem katinka aj zabka 😵 😵 takze si nakoniec predbehla aj zabku 😉 ale hlavne je ze su vsetci zdraví

audreyd
13. aug 2008

katinka, gratulujem!!! tak si nakoniec predbehla aj žabku 🙂 malinký je krásny, riadny vlasáč 😉 držte sa, pekne rastite 🙂

vierusik
13. aug 2008

Katinka....gratulujem ti z celeho srdiecka, tak uz to mas za sebou....jaj, tak sa tesim... 🙂 🙂

dejna3
13. aug 2008

katinka, tak Ti želám, nech už si v úplnom poriadku aby si si mohla naplno vychutnávať materské povinnosti 🙂 a vďaka za info

dnes som bola v poradni a som teraz trochu sklamaná, lebo som po 2 mesiacoch mala znova krv v moči
😖 (asi mi znovu nepracuje dobre oblička..) no bolesti, zatiaľ nemám žiadne, tak len musím dúfať, že to do pôrodu, nejak zvládnem 😝
od budúceho týždňa už idem na materskú, už sa aspoň nemusím obávať, že ma príde niekto zo sociálky skontrolovať, kvôli PN 😀

weroni
13. aug 2008

zabka a katinka gratulujem 🙂
tak vidite nakoniec to nebolo neverending story a predsa ste porodili 😀

som rada ze si bola katka spokojna maly je chutnucky tiez taky sneducky nie? 🙂
inac teda tento rok maju v Topolcanoch "Modrokonikovske navaly" 😀 ja som sa tam stretla s kamoskou z konika z nasej temy jun 2008 a odtialto so sonou, teraz ty so zabkou 😀 😀 😀 😀
im robime riadnu reklamu 😀

katinka0000
13. aug 2008

dori: ja som zabku predbehla. ona rodila v piatok a ja vo stvrtok o 3:50.

hej, malinky je sneducky po ocinovi. ja som bledej pokozky. a teraz mi este aj vytiahol tu trochu pigmentu, co som mala. 😀

labelka
13. aug 2008

katinka, zabka, blahozelam 🙂
katinka maly je krasny 🙂 , nech ti robi len a len radost 🙂

weroni
13. aug 2008

kati u nas je to takisto s tym pigmentom - manzel je taky snedsi a Ester je po nom - teraz uz nie je taka tmava ale zo zaciatku sa ma niektori ludia pytali ci ju opalujem 😅

endy
14. aug 2008

Katinka,pozri si ,môj album a povedz mi niečo o snedosti.Už sa z nás smejú,že Nikolka sa tak podobá na otca,akoby bola klonovaná. 😀 😀 😀 Ani percento nemá to moje malé zo mňa. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre