Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

adriana15
18. jan 2012

@frola Frola ja som si bola pozriet porodnicu vTO a som rozhodnuta o porode do vody. Prve som mala v zahranici s Epi tak sa trosku bojim rodit na SK ale Topolcany sa mi celkom pacili. Vies mi nieco o porode dovody v topolcanoch napisat? Naco sa mam pripravit? Dakujem 🙂

poska28
18. jan 2012

Ahoj adriana15, aj ja by som chcela ist rodit do TO do vody ale chcem sa tam ist najprv pozriet.Aj si sa objednavala ked si si isla pozriet porodnicu,komu si ,volala?Lebo na stranke je tolko cisel,ze neviem komu mam zavolat.

adriana15
20. jan 2012

Ahoj, ja som si dohodla prehliadku s dr Caradaskym, on mi vsetko poukazoval a povedal mi ze mam prist od toho 35tt do poradne k nemu. Ak chces mozem ti dat na neho mobil cislo. Alebo ak chces rodit u niekoho ineho tak si mozes asi dohodnut stretnutie so sestrickami a ony ti vsetko ukazu.... Vies u koho chces rodit alebo ti to je jedno?

poska28
21. jan 2012

@adriana15 Mne je to vcelku jedno,lebo som pocula,ze vsetci doktori su tam dobri.Ale do vody tusim rodi len dr Caradsky tak uvidim.

adriana15
21. jan 2012

Kedy mas termin?

poska28
21. jan 2012

@adriana15 3 aprila,alebo vies co mozes mi poslat to cislo na dr Caradskeho.A ty si si ho aj zazmluvnila.Kolko mu budes platit za to,ze ho budes mat pri porode.A ty mas kedy termin?

lucinka4
21. jan 2012

@poska28 nejde mi teraz otvorit stranku nemocnice a na meno hlavnej sestry si nespomeniem ale ona zvykne robit prehliadky, ked som tam rodila ja pred 2 rokmi tak chodila s jednym parom po celej porodnici a vysvetlovala im vsetko..bola velmi zlata,ked som odchadzala tak mi odniesla malu v autosedacke cez cele oddelenie az na chodbu (boli sme az skoro posledna izba)

poska28
21. jan 2012

@lucinka4 Vola sa Helena Bolekova,dakujem skusim jej napisat.A ty si tam u koho rodila?

lucinka4
21. jan 2012

@poska28 rodila som u MUDr. Kerekovej a teraz chcem tiez, termin mam v aprili 🙂

adriana15
21. jan 2012

dr Caradsky, on mi vsetko poukazoval. Nezazmluvnila som si ho ale viem, kamoska u neho rodila a mohla mu hocikedy zavolat a prisiel k porodu. Ja som sa ho nato pytala na konci a on povedal ze tam bude, ze sa v tom 35 tyzdni dohodneme... Ineho doktora som tam nevidela, tak neviem ale zdal sa mi profesionalny a ustretovy. Ja mam termin 9 maja, takze mesiac po tebe ale prve som mala o 3 tyzdne skor 🙂

katren
21. jan 2012

@adriana15 prepac, ale telefonne cislo si mala poslat do IP, nie takto verejne....a dovolil ti jeho cislo dalej poskytovat?? mne by sa to teda vobec nepacilo, keby moje cislo niekto takto zverejnoval a tebe asi tiez nie

adriana15
21. jan 2012

Prepac som tu nova neviem ako sa to posiela do IP adresy.....

katren
21. jan 2012

@adriana15 IP je interna posta, hore mas taku obalocku a to je ono 😉

adriana15
21. jan 2012

ok dik

katren
21. jan 2012

@adriana15 a este jeden tip, led chces niekomu napisat, tak daj pod jeho prispevkom ze "odpovedat" alebo daj na zaciatku jeho nick s @

adriana15
21. jan 2012

@katren fajn, dakujem za rady, dufam, ze sa pan doktor nebude hnevat... Ale nebolo to so zlym umyslom... a asi sa to uz neda vymazat.

katren
21. jan 2012

@adriana15 ja viem 😉 a zmazat to vie len admin...

cabby88
3. feb 2012

ahojte mamičky!Chcem sa s vami podeliť o svoju skúsenosť s touto pôrodnicou...Ja som bola tááááákto spokojná 🙂 Veľmi milé sestričky naozaj,aj tie novorodenecké,ochotné odpovedať,dokonca so mnou jedna strávila polhodinu sledovaním ako sa malá prisáva a ukazovaním rôznych polôh pri dojčení...A čo sa týka samotného pôrodu...pôrod mi vyvolávali 6dní po termíne,rodila ma pani doktorka Kereková staršia aj mladšia(jej neter tuším)boli veľmi milé,povzbudzovali ma,hladkali po nohe,dokonca sa aj zasmiali keď som od bolesti začala nadávať na sále... 🙂 snažili sa mi urýchliť pôrod ako sa len dalo,aby som sa tak netrápila a celkovo boli veľmi milé...Ja som veľmi šťastná že som si vybrala túto pôrodnicu a ak budem tehotná,znovu pôjdem rodiť sem... 🙂

vbc22
3. feb 2012

@cabby88 rodila si s epi?

werka_t
3. feb 2012

@cabby88 mile sestricky na novorodeneckom? tak tomu neverim....
ja som sice bola s porodnicou spokojna, ale bola som dopredu upozornena na nie prilis prijemne sestricky na novorodeneckom. takze som bola na to pripravena...ale napr. mamicka, ktora bola so mnou na izbe si kazdy den poplakala...

lula03
3. feb 2012

ale baby,ja som v TO rodila,bývam tu....a pohoda. Úplne všade sa Vám môže stať hocičo. To je život. Bohužial,stávajú sa aj také veci,že niekto nie je spokojný:( Sestričky sú v pohode,úplne top je I.Kostolná:) A na novorodeneckom? Ak som niečo nevedela,tak som sa spýtala ,išla som za nimi a poradili. Baby,hlavne sa pýtajte Vy! Je to vo Vašo záujme,myslím si,že Vám úplne v pohode pomôžu.

cabby88
4. feb 2012

@vbc22 nie epi som nemala,bojím sa tej predstavy žeby mi niekto pichal do chrbta ihlu a tiež mi bolo ľúto toľko peňazí za to dať...inak poslala som ti správu... 🙂

cabby88
4. feb 2012

@werka_t ahoj,ja som tiež bola upozorňovaná na to že tie sestričky sú zlé,ale ja som mala len dobrú skúsenosť s nimi...keď som niečo nevedela opýtala som sa ich a nikdy mi neodvrkli ale všetko pekne vysvetlili...toľko moja skúsenosť... 🙂

stanislavao
4. feb 2012

Ja som rodila v TO 2x. 1x do vody a 1x sekcia. bola som maximaaaalne spokojna. uzasny personal, starostlivy lekari, rodila som u MUDr. Caradskho. sestricky tam ochotne, mile, aj modre z neba by nam zniesli aj o polnoci a aj na novorodeneckom boli sestricky v pohode. nie kazdy je stale vysmiaty, ale nestretla som sa tam s tym, ze by boli drze, alebo nieco podobne. je to skvela nemocnica, skvela porodnica a nesla by som nikam inam.

stanislavao
4. feb 2012

@adriana15
nemusite sa pripravovat na nic. naozaj. ja som v TO do vody rodila a bola som maximalne spokojna. voda je super, personal mily, porodnik pomaha, ako vie. verim ,ze budete spokojna a nemosute sa nicoho bat. A MUDr. Caradsky je skvely porodnik, super odbornik. Sice nieje vysmiaty a ziadny "vtipalek", ale mily, ochotny, ustretovy, obetavy a pomoze, ako sa len da, naozaj.

stanislavao
4. feb 2012

a posledna vec, neplatila som ani cent a ani korunu. a to som mala caradskeho dohodnuteho. platila som len povinne poplatky za porod do vody a za pritomnost manzela pri porode. pri druhom nic, lebo to bola sekcia, cize nic.

aknaj78
16. feb 2012

halooo ešte tu zostal niekto kto ide do TO?

yeanne
16. feb 2012

@aknaj78 ja ideeeem... este mame aj skoro rovnaky termin a aj mena rovnake pre babo 🙂

poska28
16. feb 2012

@aknaj78 Aj ja idem termin mam zaciatkom aprila.

aknaj78
17. feb 2012

@yeanne takto sme sa možno aj videli na poradni. Chodievaš na poradnu do nemocnice?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre