Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

apolenka6
3. máj 2013

@frola a kde si bola na kurze? máš kontakt 😕

elienocka
8. máj 2013

ahojte potrebujem poradit mam si zobrat do porodnice pyzamo alebo nocnu koselu?a ako je to na sale ked budem rodit dlhe tricko alebo mi daju oni nejake erarne oblecko?a este ked budem chciet mat priatela pri porode ci sa plati hned alebo potom ked budem odchadzat domov a ci vratia peniazky keby to nestihol?dakujem

cimika222
8. máj 2013

@elienocka treba si zobrať nočné košielky ja som mala štyri, jednu pri pôrode a potom každý den čistú, priatela môžeš mať pri pôrode, plati sa hned pri príchode, vtedy sa to aj nahlasuje.

dejnas
8. máj 2013

@elienocka určite vezmi nočné košele, nie pyžamo.... pri pôrode máš vlastné pyžamo - aspoň teda tak bolo - takže radšej nachystaj nejaké staršie...
priateľ platí až PO pôrode, čiže ak nestihne, neplatí

dejnas
8. máj 2013

s tým platením, to teda možno zmenili...

gilmorka
15. máj 2013

dievcata co ste boli v TO na klbiky, chcem s aporadit. Mame ich v poriadku, dalsia kontrola v 3. mesiacoch ale doktor vravel, ze preventivne balit mesiac sirsie. Hovoril to tam asi kazdej mamicke. Balili ste aj preventivne?

katren
15. máj 2013

@gilmorka nie.....a mali sme prist o 3 mesiace a potom ze zas o 3....ale to som uz nebola....hovoria to kazdej mamicke...

gilmorka
15. máj 2013

@katren myslela som si. aj pri synovi mi to na 90 % hovoril ale to som tak na polovicu prepocula, to len zamumlal. Len teraz to aj napisal do toho papiera. Ale sa mi nechce malu trapit ked ma klbiky ok.

veverka84
15. máj 2013

@gilmorka my sme boli v 3 tydnoch prvy x nekazal balit na siroko potom kontrola v 3 mes mala to dobre a ze kontrola v 6 mes boli sme radsej 3 x ale ani raz nepovedal balit a ani nenapisal.

raza
17. máj 2013

ahojte. chcela som sa spýtať, čo treba brať do pôrodnice ohladom oblečenia pre dieťatko. Na dverách majú napísané aj 3 košielky a zavinovačku.. to ste si naozaj brali? čo poznám ludí, tí si brali oblečenie akurát to, v čom pôjde drobec domov, ale rodili už trochu dávnejšie, tak či sa niečo nezmenilo..

dada2007
17. máj 2013

@raza áno, stačí len to, v čom pôjde bábo domov 😉 Bábätkám dávajú erárne oblečenie. Môžeš si doniesť napr. svoju čiapočku. A videla som, že si niektoré obliekali aj do svojho oblečka...ale môže sa ti stať, že ti zoberú malého na vyšetrenie atd., prezlečú ho....tie tvoje vecičky hodia do spoločného špinavého prádla a už to putuje do práčovne...pak je problém sa k tým vecičkám dostať.

raza
17. máj 2013

@dada2007 aj ja som už počula, že keď dali maminky svoje, tak sa im to potom nevrátilo.. preto som nechcela nosiť.. len nerozumiem tomu,prečo majú napísané, že treba doniesť.. 😕

cimika222
17. máj 2013

ja som rodila v marci, ked som si dala svoje oblečenie, tak sa mi pekne vrátilo, ale oni dávajú ich svoje len ked ideme domov

katren
19. máj 2013

@dada2007
@raza jz som mala pri vsetych troch svoje oblecenie....a ked isli na vysetrenie a prezliekli mi ich, tak mi veci vratili...len mi povedali,ze sa cestou povracali,tak ich okupali a aj prezliekli....takze aj dovod prezlecenia mi povedali.....

katarinamichalidesova
29. máj 2013

@votrelcek Ahoj ja si pocase citam trochu o tej porodnici pretoze ma znovu v novembri caka uz treti porod a mam presne take iste skusenosti ako ty Dr.Kerekova mi bola opri oboch cisarskych bolo to uplne v pohode ale tie na novorodeneckom katastrofa ochota minimum a stazuju sa na platy a kolko ony musia robit akoze jak keby ja som za to mohla a podla toho sa aj spravaju nic prijemne mam uz teraz krce v bruchu ked si spomeniem ze tam mam ist.

stanislavao
29. máj 2013

ja som mala v to svoje oblecenie. syna som si kupala a obliekala sama a davala mu svoje oblecenie. nebol s tym ziadny problem. nechcela som to erarne. a ani so sestrickami na novorodeneckom som nemala ziadny problem. nesrsia sice humorom a pod, ale nikdy mi nic neodmietli, ak som nieco potrebovala.

emakiki
29. máj 2013

mna najviac zaraza napis na vzdycharni: spravajte sa k personalu slusne...

votrelcek
30. máj 2013

@katarinamichalidesova neboj zvladnes 🙂 uz vies do coho ides, tym lepsie 🙂 treba len odignorovat,a tych 5 dni vydrzat a trait sa z babatka,ja by som uz pri druhom tak robila,lebo viem do coho by som sla,aj ked tie prve dni su tazke , ony sa nezmenia,a pokial som nic nechcela,ani som ich nevidela,len pri vizite 🙂

mirka007
31. máj 2013

Mamicky nemate nahodou niektora email na doktorku Kerekovu ?Bola by som vam velmi povdacna ,dlho som k nej chodila a potrebovala by som s nou nieco prebrat ale nakolko zijem v londyne tak email je lepsi sposob komuniakacie,dakujem moc

emakiki
2. jún 2013

ahojte... mali ste vyvolavany porod v topolcanoch? vie mi niekto napisat, ako prebieha? ze ci nechavaju rodicku dlho trapit, alebo sa snazia to urýchlit? po akom case pristupuju k cisarskemu? alebo mi budu vyvolavat aj viac dni?

katren
2. jún 2013

@emakiki ahoj, ja som mala vyvolavane 2...nechcelo sa drobcom von.....
rano som dostala tabletku na krcok, po spotrebovani krcku mi pustili plodovu vodu, popri tom tiekla infuzka s NaCl a potom pridavali aj oxytcin.....a potom uz len podla toho, ako sa otvaras....ja som porodila jedneho 2 a druheho 1 hodku po pusteni plodovky..... 😉
a ja som mala aj epiduralku

emakiki
3. jún 2013

@katren tak to si mala rýchle, ja budem bez Epi...a to si rodila v TO?

katren
3. jún 2013

@emakiki vsetkych troch som tm rodila.....asi by som ti to tu nepisala, keby nie.... 😉

emakiki
3. jún 2013

@katren aha, no tak super, dakujem... vies, lebo zboznujem, ked je dana otazka jasne a niekto pise, vsetko ine, len nie odpoved na otazku, to sa tu stava bezne, preto sa pytam...dakujem... 🙂

cimika222
5. jún 2013

@emakiki Ahoj ja som mala vyvolavany ráno o 9 mi dali čípok do jednej bez bolesti, o 13,00hod mi prepichli plodovu vodu a maly sa narodil 14,20 hod.pôrod bol super rýchly a ani nie velmi bolestivý

emakiki
5. jún 2013

@cimika222 tak dufam, ze aspon taky bude aj ten moj... zajtra ma to caka... uz dva dni ma boli podbrusko, tak dufam, ze sa to do rana rozbehne...ale moc tomu uz neverim.... dakujem a pekny den...

darkchoco
5. jún 2013

@mirka007 ozvy sa vrchnej porodnej asistentke , mail je na ich stranke. Je to mila osoba, myslim, ze ti ho poskytne

natalienka12
5. jún 2013

baby, je v TO pôrodnici ešte dr. Čaradský?

darkchoco
5. jún 2013

@dejnas @elienocka plati sa pred porodom, ked pride otecko, alebo iny sprievod, ked sa vypisuju papiere treba to nahlasit, ze niekto bude pri porode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre