Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

dori
1. apr 2008

Zabkatt očakávam 😀 😀 😀
Keď to bude takto pokračovať tak budem rodiť aj ja v lete 😀 😀 😀 už do mňa len každý rýpe že dokedy chcem bať ešte pokope 😀 😀 😀

zabkatt
2. apr 2008

dori ak by ťa chytili náhodou bolesti tak dúfam že stihneš rýcho ešte napísať, aby sme na teba mohli myslieť 😀

katinka0000
2. apr 2008

weroni este nemam. musime to vsetko skompletizovat a potom tam nejake hodim.

weroni
2. apr 2008

dori: veru zabka ma pravdu - treba napisat aspon "letim do porodnice" 😀 😀 😀

katinka0000
3. apr 2008

ahojte babulky! zajtra idem do topolcianskej nemocnice na 3D sono k dr. nidalovi. uz sa strasne tesim.

audreyd
3. apr 2008

katinka, aj ja som u neho bola, je supe!!! potom som u neho aj rodila, vtedy som sa s ním dohodla 😀 veľa zdaru, určite budeš spokojná 😎

weroni
3. apr 2008

kati tak potom sa tesime na foto z 3D 😉

katinka0000
4. apr 2008

dakujem. aj ja myslim, ze budem spokojna.

weroni
4. apr 2008

kati no ako ste dopadli dnes? 🙂

katinka0000
5. apr 2008

ahojte dievcata! tak pan doktor nam povedal, ze cakame chlapceka Kristianka. pekne sa nam ukazal spredu, ale tvaricku stale odvracal. mame aj fotky aj dvd. bolo to velmi prijemne. za par dni nam pride domov aj zmluvu, pretoze sme sa dohodli, ze chceme odobrat pupocnikovu krv. pan doktor nam povedal, ze hocikedy mozeme prist pozriet nemocnicu, tak urcite pojdeme (bud v stredu alebo v nedelu). bolo to super! bola som velmi spokojna.

weroni
5. apr 2008

kati tak blahozelam k synacikovi 🙂

katinka0000
5. apr 2008

dakujem pekne!

weroni
6. apr 2008

kati inac si videla aj porodnicu?

dada2007
6. apr 2008

ahojte kočky, tak ja som rodila v Topoľčianskej nemocnici cisárskym rezom, lebo Lili bola otočená hlavičkou hore. Chcem vám len napísať, že aj keď to bola sekcia, po ktorej vám dajú bábo až na tretí deň, pretože máte čo robiť, aby ste sa postavili a šli na wc, sprcha a pod., tým pádom som tam zo začiatku prežívala riadne muky 🤐 🤐 , ale za to tá budova nemôže a tak na túto pôrodnicu nemám slova, čo by som vytkla....fakt, že hej. 😉 😉
Keďže sme si najskôr mysleli, že to bude normál pôrod, tak sme boli aj na predpôrodnej príprave-ja aj manžel. Ukázali nám oddelenie,vzdycháreň,pôrodnú sál, vaňu....a ku všetkému riadnu inštruktáž, kde si dáme čo, kedy prídeme, kde sa budeme hlásiť, čo môže manžel, čo nemôže manžel, čo môžem a nemôžem ja, čo budem na 100% potrebovať a naopak čo bude zbytočné.....pani Sedlárová-pôrodná asistentka si nájde čas a všetko vám ukáže...povie...je milá...

ak by ste sa ma chceli niečo spýtať, kľudne...
všetkým vám držím palčeky!!! 😉 😉

katinka0000
6. apr 2008

weroni: nie, este som nevidela porodnicu, ale doktor mi povedal, ze on sluzi kazdu stredu a nedelu, tak sa mozeme v tychto dnoch hocikedy zastavit. urcite tam pojdeme, len neviem este kedy.

dada: to som rada, ze si mala dobru skusenost s topolc. nemocnicou. cloveka to velmi povzbudi.

audreyd
7. apr 2008

katinka, dr. abutuaima je tam každú stredu, piatok a nedeľu 🙂

endy
7. apr 2008

Ahojte,katinka000 ja sa prakticky až na niektoré detské sestry nemôžem sťažovať.
Veľmi dobrý človek ako profesionál-doktor i ako človek srdcom je pán doktor Hríbik.Toho som mala ja pri pôrode a nemôžem na neho povedať jediné krivé slovo.
Aj pôrodnica a izby sú veľmi pekné,čistota je naozaj asi číslo 1.Na tej si dávajú záležať.Dokonca si môžeš pozrieť telku v jedálni.Ja som musela pozerať hokej...To sa všteci smiali. 😵 😵 😵

katinka0000
7. apr 2008

audreyd: on nam povedal, ze len stredu a nedelu.

weroni
8. apr 2008

endy tak to je super ze je to tam cistucke 🙂 my sme izby nevideli kedze sme dosli neskoro vecer ale porodna sala vyzerala naozaj velmi cistucko 🙂

dori
9. apr 2008

No čaute baby už som doma s porodky ospravedlňujem sa že som nestihla napísať že už idem ale ani sama som to nečakala 😀 😀 😀
Na poradni mi namerali 160/90 a už som od 2,4, ležala a 4,4,2008 o 12,25 a mierach 3510g a 51 cm sa nám narodila krásna zdravá babula Emuška 😎 😎 😎
Bože je to anjel
Ale Vás isto zaujímajú podrobnosti že 🙂 😀 takže pôrod do vody nebol teda Weroni držím palce nech si prvá lebo zatial sa to ani jednej z nás nepodarilo 😀 😀 😀
pýtajte sa na čokolvek
A čo sa týka doktorov úplná paráda a na neaké výnimky aj sestričky sú zlaté a ochotné 🙂 😉

katinka0000
9. apr 2008

ahoj dori! gratulujem!!! 😀
emka je urcite nadherna. ako to prebiehalo? bolo vsetko o.k.?akeho doktora si mala? velmi to bolelo?

tanaba
10. apr 2008

dori gratulujem aj ja. Nech ste obe zdravucke a spokojne a Emuska pekne papa, spinka, rastie🙂

Kde si rodila? 🙂

weroni
10. apr 2008

dori: v prvom rade gratulujem 🙂 a v druhom - preco ti voda nevysla?

alionuska
10. apr 2008

Dori,blahozelam aj ja k dcerinke!Inak kazdy den som sem pozerala a uz som sa nevedela dockat.Tesim sa na fotecky.Tak potom hod nejake do albumiku.Ahoj,vsetko dobre vam zelam. 😉 Inak krasny datum narodenia.4.4 a 8 delene 2 je zas 4.Tak to je magicka stvorka! 🙂

dori
11. apr 2008

Ahojte kuriatka ďakujeme máme sa k svetu ale už to neni ako predtým že som si hoci kedy sadla za net 😀 😀 😀 teraz som v pozore a velí mi 51cm generál 😀 😀 😀

No vodička mi nevišla preto lebo s vysokým tlakom ťi neodporúčajú pôrod do vody a nakoniec aj dobre lebo ja som mala už vyvolávaný asi tak o 6 ráno ale strašne rýchlo mi prišli kontrakcie za hodinu som mala trojminútové a keď som bola otrvorená tak na sedem cm sme skúšali tlačiť potom mi to zakázali len to sa už nedalo zastaviť nakoniec som malú nedokázala vytlačiť a skončila som na stole. Ale také fofri okolo mňa a ani jedno krivé slovo od niektorého lekára alebo sestričky a to som teda riadne revala 😲 😵 😵

Inak fotky už sú neaké v albume ak bude dosť času pridám ďalšie 😉 🙂

zabkatt
11. apr 2008

dori gratulujem a už nám tu zostáva do vody len weroni.
weroni tak sa snaž, aby som vedela načo sa mám pripraviť 😀
My sme teraz nemali dvakrát dobre dni, v stredu sme boli na pohotovosti vnoci a ten prístup sestričiek no Trnava ani náhodou. Dorazili sme tam, stále som zvracala a malého som už skoro vôbec necítila a tá krava na príjme na gynekologickom, že prečo som tam vôbec prišla, na ich oddelenie a ja že veď som tehotná, tak nech to riešie, že malého slabo cítim a pod., manžel jej skoro rozbil hubu keď to počul ako so mnou jedná, tak mi povedala, že nemá čas teraz, lebo majú v nútri pacientku a musia vypísať nejaké papiere, že si tam mám sadnúť. Po hodine keď som už nevládala a stále chodila zvraciať a hrozne ma boleleo brucho tak ma konečne zobrali do vnútra, potom prišiel lekár pozrel ma odspodu a poslal ma na infekčné, že len stresujem. Tam som sedela a čakala ďalšie dve hodiny kým ma zobrali do vnútra a tam sa to opakovalo, že prečo ma poslali tam a pod. Pichli mi inekciu do zadku, že proti zvracaniu a že môžem tam ísť ležať (na gynekológii nebolo voľné miesto), tak som odmietla. Nebudem na infekčnom a čakať kým niečo dostanem, tak som sľúbila že do večera ak neprestanem zvraciať, tak určite prídem, ale dobre som vedela že by som neprišla. No poviem vám bolo mi z nich totálne zle ☹ Doma som z inekcie a toľkej nevyspatosti od bolesti zaspala a ráno už bolo trošku lepšie ale na nohavičkách som si našla krv, tak som utekala k svojmu dokimu že čo sa stalo, a ten sa nestihol čudovať. Maličký je ale podľa všetkého zdravý, len je trochu domačkaný, tak musím veľa oddychovať ☹ Tak sa mi držte a preventívne vás budem sledovať

dori
11. apr 2008

Zabka presne takúto istú skúsenosť som mala aj ja ale na rozdiel od teba mňa na inf ležať dali a to zo zápalom pľúc a sestričky na gyn to isté a muž rovnaká reakcia tá sestrička skoro prišla k úrazu ale keď už videla že aké má muž nervy tak sklapla, ale ani tam by som ležať neišla 😠 😠 😠
Poviem ti s top sa to nedá ani len porovnať veď sama uvidíš 🙂 🙂 🙂
Držkaj sa aby ti bolo lepšie a aby aj malinký ból v poriadku 😉

weroni
12. apr 2008

dori aha takze tlak v tom bol... takze nakoniec si sla cisarskym?
no hlavne ze malicka aj ty ste v poriadku a ze si bola spokojna 🙂

zabka: tak to je teda fakt neskutocne daco s tou nemocnicou v TT... 😠 nemam slov...

katinka0000
13. apr 2008

dori: malinka je nadherna! normalne mi padla sanka, ked som ju zbadala. hned som ju ukazovala manzelovi. uz sa tesime na naseho drobceka 😀

zabkatt: to je hrozne! to co je za magorov? esteze je malinky zdravy. teda taky pristup v dnesnej dobe, no nech sa nehnevaju. to je uz fakt vela.

weroni
14. apr 2008

dori - v To davaju ruzove perinky dievcatkam a modre chlapcom? to je zlate 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre