Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasomila654
13. dec 2008

Moj typ odvolat Hribika z funkcie primara a dat na jeho miesto Nidala Abutaima alebo Tibora Caradskeho nic proti terajsiemu primarovy nemam snim skusenosti ale pocula som vic staznosti ako chvali a pride mi taky neupraveny rozgajdany a Caradsky je stramak 😀 aj z Nidalom

audreyd
13. dec 2008

krasomila, tak v tomto teda nemôžem súhlasiť... čaradský už bol primárom 🙂 nemyslím si, že by práve podľa vzhľadu mali voliť primára 😒 ale my to tu aj tak nevyriešime 😅 tí "hore" majú úúúúúplne iné kritériá na primárov 😀

krasomila654
13. dec 2008

audreyd viem ze bol Caradsky primarom a vraj bol lepsi primar ako Hribik aj prisnejsi aspom na tie sestricky pretoze teraz na tom novorodeneckom fakt mam zle skusenosti a viem ze sa nemoze volit primar len pre vzhlad ale myslim si ze Caradsky a Nidal su lepsi lekary ako Hribik tos moj nazor ale 100 ludi 100 chuti a nechcem sa tym nikoho dotknut to boz nie dr. Hribika ja len viem ze Caradsky bol lepsi primar viem to od cloveka co robil v nemocnici 😉

audreyd
13. dec 2008

nehádam sa 🙂 pre mňa za mňa, nech je primárom ktokoľvek, len nech je to človek na správnom mieste 🙂 momentálne ma to ani moc netrápi, možno tak o 5 rôčkov 😵

krasomila654
13. dec 2008

😕 Este take veci hadat sa este co aj ja tak nejak planujem dalsie babo hadam sa tam stretneme 😀

bubatenko1
13. dec 2008

ahojte.Ja som tiez rodila v TO pred 9 mesiacmi,a nemozem nadavat.Dokonca mi 3 dni pred porodom spravili sono co som sa mojmu doktorovi prosila 2 mesiace a on nic.zisitili ze mala je otocona opacne a ze to bude cisarsky.Ked som prisla tak bolo uplne super.Zobral ma do parady dr. Caradsky.Aj sestry boli skvele.len mi vadilo to vypisovanie papierov a tie otazky.Mate bolesti a oni sa vas stale na nieco pytaju.Ale to oni za to nemozu proste je to ich napln prace.Sestricky boli na sestonedeli super.Taku starostlivost som este nezazila tu u nas.Kazdu chvilu chodili ci nieco nepotrebujeme.No len tie ktore sa starali o babatka tak to bola smola.Od nich sme sa nejako rady nedockali cest vynimkam.Zdali sa mi take odmerane.Ale na druhej strane starat sa o tolko babatiek nezavidim.Caradsky ten bol tiez super nemala som problem.Dokonca aj k muzovi sa spraval perfektne.Ked som prisla aj po tyzdni si dat vybrat stichy tak ich pristup bol na nezapletenie.Ja musim povedat na tuto nemocnicu len samu chvalu aj co sa tyka starostlivosti aj cistoty.

okmad
13. dec 2008

Dievcata ja sa musim primara Hribika naozaj zastat...rodila som u neho pred tromi tyzdnami a nemozem na neho povedat jedine krive slovo. Nemala som ho vybaveneho ale s jeho pristupom som bola nadmieru spokojna 🙂 Na mna ten clovek posobi velmi dobrym dojmom, ma ludsky pristup, zartuje 😀 a pritom mam pocit, ze si zachovava svoju profesionalitu ked treba. Prveho synceka som rodila sice pred viac ako siedmimi rokmi na vychodnom Slovensku, teraz som sa rozhodla pre TO. Prvy porod som mala komplet vybaveny...tento druhy vobec, akurat sme vyuzili nadstandard kedze bol volny 🙂 a nelutujem...ale je fakt, som bola tentokrat ovela spokojnejsia aj ked som sa ovela viac po druhykrat bala ako pri prvom porode. Ja budem dalej sirit len a len pozitivne skusenosti, ktore z topolcianskej porodnice mam tak s Dr. Kerekovou, ktora uz musela byt z mojho strachu pred porodom riadne "na nervy" ako aj s Dr. Hribikom a celym personalom. Na svoj druhy porod a pobyt v porodnici spolu s manzelom mam krasne spomienky. Je uzasne, ked Vas moze partner sprevadzat nielen pri porode, ale ked je Vam oporou aj v prvych dnoch a pomaha Vam s kupanim, prebalovanim a splocne si to mozete v sukromi uzivat. Dakujem personalu v topol. porodnici a prajem im este vela spokojnych rodiciek a mamiciek 🙂

katinka0000
14. dec 2008

ahojte!

ja na sestricky na novorodeneckom nemozem povedat nic zle. podla mna boli super. na mna sa boli aj pozriet, ako mi to ide, pretoze mi mliecko vobec nechcelo tiect, teda lepsie povedane, nico si to nevedel vytiahnut. boli mi aj ukazat, ako mu mam prsnik dat do ust, ako ho mam vytiahnut. aj v noci ma boli pozriet. takze podla mna boli a su uzasne a pozdravujem ich.
podla mna vsetci lekari su tam velmi dobri. a taktiez si nemyslim, ze by sa mal primar volit podla toho, ako vyzera. to je urcite na poslednom mieste.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dejna3
14. dec 2008

tak ja osobne tiež nemám žiadnu negatívnu skúsenosť so sestričkami z novorodeneckého... keď som potrebovala s niečim pomôcť, poprosila som - prišli, pomohli, vysvetlili, či už cez deň alebo v noci 😉

krasomila654
15. dec 2008

baby tak to vam zavidim ze k vam boli mile ja som aj prosila slusne zaklopala vzdy pozdravila podakovala a aj tak som sa dockala len nepeknych pohladov alebo len nieco odvrkli ☹ zvlast jedna bola tak neprijemna az strach tka vysoka rovne vlasy po plecia z melirom a ktym primarom som to tak az nemyslela tiez nechcem aby sa to volilo podla sympatii tak sa ospravedlnujem ak som sa niekoho dotkla 😉 ☹

miskinadamko
15. dec 2008

ahojte, ja musim suhlasit tiez s tym co tu uz bolo povedane, doktor caradsky perfektny, sestricky ktore sa satraju o mamicky perfektne kolko krat mi pomohli skor oni s malym, a sestricky na novorodeneckom boli take ake boli, samozrejme est vynimkam, presne ako ste tu spomenuli, maly mal zltacku stale len spinkal , nechcel sa vobec prisat pomaly 2 dni mi nic nevypil schudol na 2,5kg, chodila som ich neustale prosit, ale ziadnej pomoci som sa nedockala , akuart tak glukozy ktoru aj tak hned vygrckal, ale neviem ci je to chyba sestier alebo skor nedostatku personalu 😒

bubinko83
15. dec 2008

ja som bola tiež spokojna so sestričkami so šestonedelia(pozdravujem) a s novorodeneckymi som nemala skusenost ,lebo maleho mi zobrali hned po porode do Nitry ☹ Ale kolegynka z izby s nimi nemala dobru skusenost,možem osobne povedat ,že sestry z novorodeneckeho sa s nou moc prijemne nebavli.Nuž každy sme nejaky 😉

katinka0000
15. dec 2008

majdzy: mozno, fakt neviem. chvalabohu ja som mala takuto skusenost.

fejusa
16. dec 2008

no.doktor nidal super,sestry na sestonedeli super,a sestri na noveredeneckom?nie vsetky su tam zle.az na to ze ochota pomoct kojit nula bodov a mala mi bola na glukoze 2 dni,takze odvtedy som dokojila 🙄 ale jedna tam fakt bola hnusna,den po porode prisla za mnou na izbu a na mna navrieskala ze co si dovolujem prebalovat malu!!!zostala som v soku!!bola to sestra z pripravy na porod a tie cvicenia.taka blondina na kratko ostrihana a mensej postavy a taka pevnejsia 😠
inak som sa tam s konfliktom nestretla,okrem neochoty z novoredeneckeho.co sa tyka iba kojenia inak boli mile.
ale otravovat uprostred noci som ich asi s tyn nemala
A pozdravujem sestricku p.sivcovu-skvela zena 😉

ika8
16. dec 2008

Sestričky, ktoré sa starajú o mamičky, boli super... fakt ma to až zarazilo, ale v dobrom. Isto majú radi svoju prácu 🙂
K ostatnému sa nevyjadrujem 🤐

miskinadamko
16. dec 2008

ahojte, tak ako to tu tak citam tak sme sa viacere zhodli na tom istom, cize asi na tom nieco bude 😕 , takze ak to cita niekto kompetentny mal by nad tym pouvazovat 😉 , inak si myslim, ze ked sa zlepsia TO aj v tomto tak budu urcite patrit medi najlepsie porodnice ak nie najlepsiu na Slovensku 😎 🙂

soni78
16. dec 2008

krasomila: my sme asi lezali v porodnici v tom istom termine...nellka ma tiez 6 mesiacov 😀 kedy si rodila? 😕 ja 11.6. 😵

soni78
16. dec 2008

ja som vyfasovala k obom porodom super sestricky, prvej meno neviem...bohuzial...a uz teraz po 5 rokoch som ju tam nevidela 😖 a pri druhom boli dve super..jedna sa volala p. Bosanska 😀 , a aj ostatne sestricky na sestonedeli boli super, ochotne, starostlive... 😀 a nemala som nastastie ziadnu negativnu skusenost ani zo sestrickami na novorodeneckom, boli tiez fajn, mile...dokonca sa mi starali o malu ked sa u nich ozarovala kvoli zltacke a aj mi ju 3 dni kupali!!! 😵
ja som si po druhom porode aj omnoho viac oddychla ako pri prvom 😝

krasomila654
17. dec 2008

Soni ja som rodila 1.6 tak sme asi neboli naraz 😒 skoda

soni78
17. dec 2008

jaaj, tak to potom nie, ale preco mas potom v pase, ze ma bambulka 6m a 1 tyz?? 😕 ved je uz 17teho, to by mala mat uz aj vyse 2 tyzdne nie? 😲

frola
17. dec 2008

ahojte, tiez rozmyslam nad porodnicou v Topolcanoch. Hlavne ma zaujima porodna stolicka a preto by som sa chcela spytat ci niektora z vas takto rodila a ake s tym mate skusenosti. Dakujem

endy
17. dec 2008

Frola ja som tak síce chcela rodiť,ale pán doktor ma od toho odhováral.Vraj na to treba mať niekoho,kto by ma podopieral.Na výdrž je to vraj náročné,preto som radšej rodila klasicky.

krasomila654
17. dec 2008

Soni no teda ja som si to az teraz vsimla ja som zadala zly datum to neviem ako sa mi podarilo 😅 😖 dik za upozornenie a moja Bambulka sa vola Katka 🙂

soni78
17. dec 2008

v pohode, aj to sa asi stava 😀 😀 😀 hlavne, ze ty vies, kedy sa narodila 😉 Katka si vybrala pekny datum na narodenie, MDD 😀

krasomila654
17. dec 2008

no to ano uz ju vidim ako bude chciet dvajnasobok darcekov 😀 😀 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimakro
20. dec 2008

Baby, občas nakuknem. Rodiť sa nechystám, už tom má dvakrát za sebou. Ale skúsenosti máme približne rovnaké. Sestričky na novorodeneckom - väčšina oničom. A čo sa kojenia týky - nula bodov. Nemocnica je Baby Friendly, ale netuším, za čo tento certifikát získali. Však ako môže pri kojení radiť sestrička, čo nekojila. Ja som mala takú protekciu - moja svokra 27 rokov pracovala ako sestrička v TO nemocnici (ARO, očné, krčné a iné) a všetky ich tam pozná. Ešte aj upratovačka sa mi prihovorila 😀 . Napriek tomu som nemala vybaveného žiadneho doktora, ja som to nechcela. Prvý pôrod bol u Abutaimu, šil ma Hríbik a Kereková sa prišla pozrieť(šitý konečník - žeby rarita? alebo nemala čo robiť ). Druhý bol u Čaradského a Urbanca.

jeyla
22. dec 2008

Ahojte, pred 2 mesiacmi som rodila v TO, mam 21 rokov a prve dieta.syncekovi sa nechcelo na svet, tak mi museli porod vyvolavat, bolo to bolestive, ved proste porod..🙂 bol pri mne Dr. Urbanec a primar Hribik, boli uuuzasni...vobec som necakala , ze to bude takto prebiehat, viac menej s humorom a nadhladom,a to som nemala nikoho vybaveneho, nechala som to na nahodu, kto bude pri mne..viete, v skutocnosti je to tak, ze zena, ktora ma zly porod nadava na doktora a ktora ma lahsi, je spokojna, a kolko ludi tolko chuti-niekto povie na toho isteho doktora, ze by s nim nikdy nerodila a ina ze bol perfektny. ja som bola nadmieru spokojna, boli velmi profesionalni.vsetko prebehlo bez vacsich komplikacii, po 5 hodinach bol Darko na svete, ja som velmi zle znasala zasivanie, pocet stehov radsej nechcite vediet..bolo 2 ciferne a nemale 🙂)) sestricky pri porode taktiez na jednotku , na cele s vrchnou sestrou 🙂
chcem ale tymto pozdravit pani sestricku na novorodeneckom oddeleni.. zdalo sa mi, ze ma syncek plesnicku v ustach, tak som na to hned rano upozornila sestricku, ktora arogantne mi odpovedala, ze to biele je mlieko a na maleho sa ani nepozrela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak som na to upozornila dalsie rano uz pani doktorku, ktora potvrdila, ze ma plesnicku. ta ista pani sestricka do teraz nevie, ze ked som za noz bola druhy krat o radu a odchadzala som od dveri, tak ze som ju pocula ako ma ohovara s dalsou sestrickou...bolo to velmi ubohe!!!a nedaj boze, aby som o nieco poprosila, akurat , ked sa chystali pit kavu...
ale bolo by odomna nefer, keby nevyzdvihnem kopec ostatnych sestriciek, ktore mi tam velmi pomohli... a nech som potrebovala cokolvek vediet, vzdy mi odpovedali... aj tu je to tak, ze tak pracuju rozni ludia, aj vynikajuce sestricky, aj arogantne zeny, ktore uz zabudli ake to bolo, ked ony mali prve dieta a bali sa ho prvy krat kupat...... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre