Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

katinka0000
3. mar 2008

aj ja som stale presvedcena o tom, ze budem rodit v TO.

audreyd
3. mar 2008

pokiaľ viem, tak tá mamička žije. jej stav je kritický, ale stabilizovaný... ale to je pochopiteľné, keďže prekonala pôrod aj operáciu v krátkom čase za sebou... držme jej palce!!!

katinka0000
3. mar 2008

ale babatko je dufam v poriadku. drzim jej palce, aby to nakoniec dopadlo dobre. a nevies, odkial bola?

dori
3. mar 2008

Ahojte babulky ja som v 33 tt a asi týždeň som doma z nemocnice ale nebola som tamkôli malinkej ale koli akutnemu zápalu pľúc dávali mi tam strasne silné atb a moj lekár mi absolutne neurobil sono. Myslíte že by mi spravili 3d aj v topolč chceli by sme tam ísť z mužom vo štvrtok sa prihlásiť?
🙂 🙂 😉 🙂

katinka0000
3. mar 2008

ahoj dori! ano aj v topolcanoch robia 3D. mam tam aj tel. cislo, ak chces poslem ti ho.

katinka0000
3. mar 2008

dori: a ty si z TO, alebo tu chces len rodit?

dori
3. mar 2008

ak tam máš tel budem len rada a nie som z top ale voči trnave som zaujatá po osobnéj skúsenosti

weroni
4. mar 2008

babulky ja nechapem uz - vcera vraj zase davali nejaky prispevok v novinach ze sa v TO daco zomlelo? 😨 neviete o tom niekto nieco?

zabkatt
4. mar 2008

Neviem neviem a ani radšej nechcem vedieť. Suseda ničo spomínala, ale netýkalo sa to pôrodnice, takže som sa tým ani nezaoberala

katinka0000
4. mar 2008

weroni: to fakt neviem. ale ako som uz pisala, novinari teraz strasne pisu o TO nemocnici. odvtedy ako toho chlapca pichol spoluziak stetcom, tak este nic dobre na nasu nemocnicu nenapisali.

cat
4. mar 2008

weroni, to bolo stale o tej babe co skoro vykrvacala a teraz je v BA,davali len ze sa jej stav uz obracia k lepsiemu, no este sa nevie kto je tomu celemu na vine, urad pre dohlad zacal len vcera vysetrovanie.

weroni
4. mar 2008

cat: aha tak dik ja som sa zlakla ze ako sa moze dvakrat po sebe v priebehu tyzdna take daco stat...
no dufam ze uz ziadna zla sprava nepride... lebo by som tam fakt chcela ist velmi rodit..

sue
4. mar 2008

...treba si uvedomiť, že donedávna pri pôrodoch umieralo veľmi veľké percento žien aj detičiek ☹ len vďaka obrovským pokrokom v medicíne je to relatívne bezpečné... ale tragédie sa stávajú ešte stále ☹ dúfam len, že sa tá mamina zotaví a Vaneska nebude bez maminy ☹

katinka0000
4. mar 2008

ale ved audreyd pisala, ze to nebola vina porodnikov ale pravdepodobne jej gynekologa.

weroni
4. mar 2008

katinka: ano viem, ja si tiez myslim - no kedze nie som odbornik na tieto veci - neviem ci ta embolia nemoze vzniknut aj priamo pri operacii a z toho prispevku som pochopila ze ona isla cisarskym nie? Ked ten jej muz vravel ze ho poslali von ze ju idu uspat 😕 Mozno vtedy sa nieco zblblo ktovie... 😒 aj ked tiez si myslim ze riziko tej embolie sa dalo vopred odhalit - no neviem 😕

katinka0000
4. mar 2008

weroni: ja vobec neviem, ja som to ani necitala a ani som to nevidela v telke. ja len dufam, ze nam sa nic take nestane.

weroni
4. mar 2008

kati: veru veru aj ja dufam.... inac kati pozeram ze ty byvas v okrese TO - chodis do tej nemocnice aj ku gynekologovi? alebo tam pojdes iba rodit?

katinka0000
4. mar 2008

hej, ja byvam v TO a preto sem chcem ist aj rodit. ja mam gynekologicku v TO, ale nie v nemocnici, ona ma inde ambulanciu. ale moja svagrina pred 1,5 rokom rodila v TO a velmi si chvalila. Sestra rodila v TO pred 13 rokmi a vtedy nebola este tato nova nemocnica, bolo to v starom pavilone, takze ona hovori, ze mozem byt rada, ze budem v takom novom, cistom prostredi.

weroni
4. mar 2008

kati: ja sa tam chystam niekedy v priebehu dvoch tyzdnov pozriet osobne kedze byvam od TO 77 km 😅

zabkatt
4. mar 2008

weroni a ja sa tam chystám po tebe 😀 Uvidím aké budeš hlásiť správy a potom to pôjdem odklepnúť 😀

franziska
4. mar 2008

no lenze najvacsia tragedia na tom je ze mamicke zobrali celu maternicu ☹

weroni
4. mar 2008

franziska: ano to mas pravdu ja som uplne zmrzla ked som to pocula - chudera, prve a aj posledne dietatko... hlavne nech sa zotavi...

franziska
4. mar 2008

no chudatko, ale aspon ze ma jedno babatko, a takisto jej prajem nech sa z toho dostane

katinka0000
4. mar 2008

ani ja som nebola este na porodnici, ale vedla som bola na sone.

weroni
4. mar 2008

zabka: ok dohodnute 🙂 ja dufam ze budem mat len dobre dojmy 🙂 ale sak baby, je to baby friendly hospital tak snad to podla toho bude vyzerat 🙂

katinka0000
4. mar 2008

weroni: urcite budes mat dobre dojmy, neboj. a ozvi sa.

weroni
4. mar 2008

kati urcite dam vediet 🙂

fejusa
4. mar 2008

ahojte baby.jak vidim rozpravate sa o silvii.rodila uplne normalne ziadny cisarsky nebol.noviny prekrucaja len ako to ide.porod jej prebehol v pohode.stalo sa to az po narodeni dietatka.ja by som povedala ze sa da povedat ze ju zachranili nasi lekari 🙂

dori
4. mar 2008

Weroni Ja som v 33tt a dnes som volala do top aby som sa ohlásila a sestrička mi povedala že máme aj s mužom prísť až v 36tt že nás zoznámi v doktorom ktorí ma bude mať na starosti a ukážu mi celé oddelenie . Zároveň ma už objednajú na poradne tam a urobia mi vstupné vyšetrenia nakolko chcem rodiť do vodičky. takže mylím si že je ti zbytočné aby si tam tak skoro prišla ak chceš ideme tam za dva tt tak ti napíšem aké to bolo a aký pocit som s toho mala nakolko aj ja bývam od top okolo 60km tak viem aké je cestovať autom s bruškom. 🙂 🙂

weroni
4. mar 2008

fejusa: pravdupovediac ma vobec neprekvapuje ze noviny to zase prekrutili... 😠

dori: mne cestovanie s bruskom nevadi ak soferujem 😀 iba ked som ako spolujazdec - vtedy sa nudim 😀
no ja som si tam tiez volala a mne povedal primar len ze tam mam proste prist ked na mna pridu porodne bolesti 😕 lenze zo zakona vraj vyplyva ze posledny mesiac musis chodit na poradnu tam kde budes rodit - aby si ta odsledovali a tak - preto tam chcem ist este teraz pozriet - ta hodinka v aute ma nezabije 🙂 radsej nech mam klud ze som sa osobne poinformovala ako keby som potom mala lutovat... su totiz rozpory v tom co mi povedali cez telefon a co sa vsade pise a co mi povedala moja gynekologicka 😕 🙄

ale urcite napis ked odtial prides 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre