Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

audreyd
6. mar 2008

baby, ak sa bojíte bolesti, skúste epidurálku 🙂 v topoľčanoch ju pichajú veľmi dobre a počula som, že niektoé maminky cestujú do topoľčian už ani nie tak kvôli pôrodu do vody, ale kvôli peda 🙂 a ja za seba hovorím, že inak by som už ani nerodila!!! dvakrát a super!!!

katinka0000
7. mar 2008

audreyd: a preco? myslis, ze sem chodia nejaky uchylaci? minule to baby tiez na konikovi rozoberali.

audreyd
7. mar 2008

tak tak... 😖 najmä nahé detičky by som sem určite nedávala 😖

katinka0000
7. mar 2008

o tom som uz aj ja pocula. s babami v druhej teme sme to rozoberali.

weroni
8. mar 2008

baby teda ja stale zistujem aka som vkuse naivna 😖 teda toto by ma nikdy nenapadlo - ze uchylaci 😖 zeby preto mi manzel pindal ked si sem fotim brusko?

katinka0000
8. mar 2008

weroni asi je to tak. v dnesnej dobe je mozne vsetko.

weroni
8. mar 2008

kati ty si inac tusim este chudsia ako ja 😅

dori
9. mar 2008

ajojte
alionuska prosím ťa aké poplatky sa platia v top koľko nám asi rátať 😒 nikde to nemajú rozpísané
babenky ak ste tam niektorá rodili nedávno poradte aj vy 🙂 😉

miskinadamko
9. mar 2008

dori za rodenie do vody5000 sk , epiduralka 1500, manzel pri porode 500 a nadstandard. izba 1000 za noc 😉

zabkatt
10. mar 2008

weroni mne manžel tiež za tie fotky pindá aj naši, že nikdy neviem kto si to môže pozerať. Bŕ hrozné nato čoilen pomyslieť. 😠

melory
autor
10. mar 2008

a izbu uz zriadili? ja som rodila pred rokom a akurat ju premiestnili na chirurgiu...

katinka0000
10. mar 2008

weroni: preco myslis, ze som chudsia ako ty?

miskinadamko: dakujeme za info.

weroni
10. mar 2008

kati: neviem podla fotiek 😅 😉
zabka: videla si kristynu kristinku? 🙂

audreyd
10. mar 2008

pôrod do vody 5.000,-

epidurálka 3.000,-

manžel pri pôrode 500,-

nadštandard 1.000,-/deň

katinka0000
10. mar 2008

weroni: to su fotky z pred dvoch tyzdnov. ja som sa teraz uz trochu viac rozsirila.

melory
autor
10. mar 2008

baby s tou izbou by som si to radsej zistila...fakt ju rusili 24.3.2007

audreyd
10. mar 2008

melory, fakt tam funguje 😀

fejusa
10. mar 2008

BABY AHOJTE.POKIAL JA VIEM TAK TA IZBA SA NACHADZA NA GYNEKOLOGICKOM ODD.

katinka0000
10. mar 2008

ja som tak na 90% rozhodnuta, ze budem v normalne izbe, doma ma sestra s mamou prehovorili.

alionuska
10. mar 2008

Dori,neviem kolko stoji ta epi ale porod do vody 5000,manzel 500 a nadstanardna izba 1000 na den.Ja som rodila minuly rok v juni ale babatko mi po porode zomrelo,tak ma na druhy den prelozili na gynekologiu a tam vtedy ta nadstandarna izba bola.Dokonca som sa na nu bola aj pozriet,Ale ja by som asi nechcela byt v nej.Ak si to zaplatis tak tam budes na izbe sama a myslim si,ze dvom vam na izbe bude ovela lepsie.Mozete si navzajom poradit a tesit sa spolu s babatiek Malinke bude pri tebe stale,aj v noci.Iba ak by malo zltacku,tak ti ho daju na ozarovanie,ale to zavisi od toho,aka ta zltacka silna je.Inak ta izba je aj vyfotena na nastenke v cakarni.Nic moc.Ibaze su tam vymalovane steny na zlto a navlecky nie su biele ale farebne,je tam malinky televizorik a nejaka policka na stene.Ale stravu ti daju tu istu aj ked si zaplatis nadstandard...Cize nic moc.Ako myslis,ale ja by som sa na telku aj tak nedivala,keby som mala pri sebe take malinke krasne stvorenie.To by som mala oci iba pre babatko.Najdolezitejsie je,aby ste boli spolu a za usetrene peniaze radsej nieco kup babatku,alebo urob radost sebe.Ahoj a drzi palce. 😉

alionuska
10. mar 2008

Drzim palce! 😉

audreyd
10. mar 2008

babenka sa už ožarujú na izbách pri maminkách, keď majú žltačku, tak donesú ten prístroj priamo tam 🙂

alionuska
10. mar 2008

Neviem,ako je to teraz.Ked som tam bola v r.2004 tak mi na jednu noc vzali malinku do sesterskej izby.Tam bol ten pristroj,vlastne taka postielka a malinka vyzerala ako kozmonautik.Mala taky skafander na sebe a len rucicky jej trcali.Vtedy som preplakala celu noc,ze nemoze byt so mnou,lebo som citila,ze aj ona placka....A rano mala ocka zapalene a karpinkove od toho co plakala...Keby som este niekedy bola v nemocnici,tak ked bude ten pristroj na izbe,ja sa len potesim. 🙂 🙂 🙂

katinka0000
10. mar 2008

baby ozaj a ako to je v topolc. nemocnici s tym, ked chcem mat nejaku doprovodnu osobu pri porode. musi chodit predtym na nejaky kurz do nemocnice?

alionuska
10. mar 2008

katinka,ja si myslim,ze na nijaky kurz nemusite hodit.Doktor sa ta pred porodom opyta,ci chces mat pri porode partnera.To este ked budes chodit na prehliadky.

zabkatt
11. mar 2008

weroni áno videla, je nádherná 😀

katinka0000
11. mar 2008

alionuska lebo v niektorych nemocniciach je to potrebne.

alionuska
11. mar 2008

Neviem,mozno je to potrebne uz aj v TO.musis sa na to poinformovat.Asi ti neporadim.... 😕

audreyd
11. mar 2008

nie je to potrebné 😀

katinka0000
11. mar 2008

audreyd dik!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre