Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

dejna3
5. máj 2009

ahojte 😉

psmb, aj ja gratulujem k narodeniu dcérky 😵

infinity, no ja mám rodinu v TO, ale na návštevu mi došli hocikedy aj mimo návštevných hodín a nikomu to neprekážalo 😉 (a to som ani nemala nadštandard)
drahý so svokrom prišli napr. až o 21,00 hodine, lebo bol v práci ... mamina s krstnou prišli zasa doobeda okolo 11 -tej ...
s návštevami tam nie je vôbec problém 😎

fibi
6. máj 2009

ahojte 🙂 Neviete kedy máva poradne dr. abutaima? 😕

katinka0000
6. máj 2009

s navstevmi som to mala presne tak isto ako dejna. raz mi dokonca manzel doniesol mineralky o desiatej vecer. takze je to o.k. sestricky su tam mile.

dejna3
7. máj 2009

fibi - no poradne teda neviem, či máva aj dr. abutuaima, tie robí väčšinou dr. kereková... možno keby si sa s ním osobne dohodla ... 😉

kkkatarinkaaa
7. máj 2009

caute...katinka, ved ja som v pohode 🙂 pohodickaaaa pohodaaaaa 😎
inak, ani ja som nepocula zeby robil dr.abutaima poradne 😕

katinka0000
7. máj 2009

kkkatarinkaaa: inak som si vsimla, ze mas presne rovnaky datum porodu, ako som mala ja, len o rok neskor. nico sa ale vypytal na svet o 2 tyzdne skor. 🙂 uz nas chcel vidiet, asi sa nemohol dockat tak ako my. 😀

fibi
7. máj 2009

aha, dík baby 🙂

kkkatarinkaaa
8. máj 2009

katinka-no vidis 😉 uvidim ako my dopadneme s tym terminom 🙂

fejusa
8. máj 2009

fibi-dohodni sa s nim 😉 ja som tak chodila k nemu

frola
9. máj 2009

inffinity: ja som bola v TO na nadstandarte a bolo to super. mala som uplne sukromie ktore sa mi velmi hodilo hlavne v noci ked som potrebovala pravidelne krmit malicku kedze sa mi zle rozbiehalo mlieko, prve dve noci tam bol manzel s nami a potom musel odist domov do prace, takze zvysne dve noci sme tam boli same s malickou. navstevy prisli az na izbu ale neviem ako je to mimo navstevnych hodin, ale kedze personal je tam velmi mily nemyslim ze by to bol problem prist hocikedy. nadstandard ma nevyhodu jedine vtedy ak by ti chybal kontakt s ostatnymi maminami, lebo je to na inom poschodi.
a celkovo sa mi tam pacilo a dalsie deticky urcite pojdem rodit do TO (dufam ze sa mi to podari, lebo jednu havarku cestou tam som uz zazila a stacilo)

psmb
10. máj 2009

ahojte, dlho som tu nebola. Venujem sa drobcekovi 🙂 kkkatarinkaaa, katinka0000, dejna3 dakujem za gratulacie.
levy prvy krat mal dr.Abutaim sluzbu nahodou a teraz som si ho dohodla. Chodila som k nemu do poradne posledny mesiac.

psmb
10. máj 2009

fibi, keby di chcela na dr. Abutaimu cislo, tak napis 😉

levy
11. máj 2009

psmb - dakujem a prajem tebe aj malickej vela zdravia a nech sa vam dari....

s tym chodenim do poradne- ja som ani pri jednom nechodila a ani teraz nechodim ale volala som s vrchnou sestrou p. Bolekovou a ze nemusim, mam prist az ked budem rodit ale ja nechcem ani vodu ani epi tak asi preto, ma to urcite svoje vyhody ale my sme dost zdaleka takze....

fibi a ty mas kedy termin, tusim sa tam stretneme 🙂

psmb
11. máj 2009

dakujem levy. ty si z TT?! lebo aj ja, a ten posledny mesiac to bola fuska, kazdu chvilu tam behat. mna dr. tu v TT uz poslal do nemocnice, tak som musela behat tam. ja som si dala epiduralku. tak drzim palce nech ti vsetko dobre dopadne

fibi
11. máj 2009

psmb, ak máš naňho číslo, tak budem rada, ak mi ho napíšeš do IP 🙂 Odkedy treba chodiť do poradne k pôrodníkovi?

levy, veru, asi sa stretneme 🙂

levy
12. máj 2009

ahojte,

hej aj ja som od TT, nie celkom asi 25 km a tu cestu som absolvovala uz niekolkokrat a nic moc 😝 ale ved uz to tam poznam 😉

fibi, tak dufam ze sa uvidime aj nazivo 🙂 uz sa na to celkom tesim lebo sa akosi oteplilo a zacina to byt pre mna narocnejsie behat za tymi mojimi dvoma starsimi (s titanovym pohonom 😅)

drzte sa!!!

jajona
15. máj 2009

Ahojte babule, (fibi, levy)
tak možno budem ďalšia do rákoša.

p.s. fibi dávno si sa nezatúlala do júloviek 😨

jajona
15. máj 2009

tiež budem rodiť v TO - teda dúfam, že to stihnem 😀

grajcaricka
16. máj 2009

Ahojte kočky, ja čakám druhé bábinko a chcem ísť tiež do TO rodiť, aj svoje prvé dieťatko pred 5 rokmi som tam rodila a bola som spokojná. Chcem sa len spýtať, treba sa tam hlásiť dopredu, že tam chcem rodiť? Pri malom sme tam boli už vopred, ale to kôli prehliadke pôrodnice, ale teraz prehliadku nepotrebujem, veď už viem ako to tam vyzerá......takže neviem či sa tam mám nejak nahlásiť na nejakú predpôrodnú prehliadku alebo ísť až keď ma to chytí. A ešte sa opýtam, Dr. Čaradský tam ešte precuje? Som počule, že už nie......ďakujem

levy
17. máj 2009

ahojte,
jajona tak vitaj medzi nami 😉,
grajcaricka ani ja som tam uz pri druhom nechodila a aj teraz som volala s vrchnou sestrou p. Bolekovou, ze staci prist ked to na mna pride a aj som tak prisla a vsetko bolo v pohode....len musis asi chodit ku svojmu gynekologovi na prehliadky kazdy tyzden ten posledny mesiac, ja som ale nemala zaujem ani o vodu ani o epi tak ak by si nieco chcela asi by si mala ist na nejake vysetrenia to tusim vyzaduju, ja neviem nemam skusenost...

grajcaricka
18. máj 2009

levy ďakujem za radu, asi si tam radšej zavolám, že či treba tam prísť (lebo ja by som chcela epi) a kedy tam mám prísť, tak uvidím

bubinko83
18. máj 2009

grajcaricka,dr.čaradsky ešte pracuje samozrejme.Možno ked si vtedy rodila bol primar.A teraz už primar nieje ale je v nemocke stale ,to viem určite lebo bratrancova žena rodila v nedelu a bol tam.

dandulik
19. máj 2009

cimiika...no čo už sa ti to malinké narodilo????.......som zvedava.... 😉

levy
20. máj 2009

baby, neviete ci je v topolcanoch aj detsky gynekolog?
a kto ?

mima1708
20. máj 2009

ahojte maminy... ako tu tak čítam vaše príspevky tak názory rok od roka lepšie... nenájde sa tu náhodou nejaká mamička ktorá len teraz niekedy nedávno rodila v TO do vody a nejaká ktorej pomohla epidurálka? čakám svoje prvé bábätko a zo všetkých tých informácií mám hlavu ako slon a čím ďalej tým väčší strach...

katie.2906
20. máj 2009

Detska gyn. je dr. Pospisilova. 😝 Je tu niekde aj tema. Tusim v regionoch.

levy
21. máj 2009

katie.2906 vdaka, ona robi v nemocke alebo sukromne ?

sisa07
21. máj 2009

Levi, doktorka Pospisilova robi sukromne, ambulanciu ma takmer priamo na namesti, takze sa to lahko hlada. Ale ja osobne by som k nej s dcerkou nesla, radsej by som hladala niekoho ineho.......urcite si najdes diskusie aj tu na koniku, kde sa pani doktorka spomina.......Sama som od nej kedysi prestupila k inemu gynekologovi a dieta by som jej nezverila......ale je to len moj ciste osobny nazor 😉 . Pekny den 🙂

sisa07
21. máj 2009

Katka caaaaau 🙂 . Az teraz som sa lepsie pozrela a vidim, ze si to Ty 🙂 . Malinka je nadherna, este raz gratulujem 😵

levy
21. máj 2009

vdaka kocky, nasla som velmi milu doktorku u nas, tak som sa tam hned aj objednala, topolcany som mala v zalohe keby tu nic ine na okoli nebolo....tuto baby celkom odporucali tak som zvedava, ideme prvy krat tak som z toho nervozna 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre