Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

to.beruska
26. okt 2009

no ja mam maleho zvlast v takej cestovke a porozdelovane.kozmetiku zvlast,flasku,dudlik a lyzicku zase zvlast a plienky.uz nech je radcej za tym veru.a maleho mi nechaju na izbe po kolkych dnoch hned na druhy???

dejna3
26. okt 2009

aj ja som mala pre malú vecičky v malej cestovke.. malého ti dajú asi na druhý deň po vizite, ale na noc ho budeš mať až tretí deň
mne ju priniesli cca po 2-3 hoďkách na izbu asi na 20 minút a potom mi ju sestra skúsila priložiť k prsníku, ale nevedela sa pricucnúť... takže nič 😒 , na druhý deň ráno sme sa pekne nakojili 🙂

to.beruska
26. okt 2009

ok dejna dakujem.trosku som kludnejsia.pojdem uz spinkat ked tak.ozaj a mozem mat pri sebe tel ked tam budem lezat tych 10hodin.budem schopna pisat

dejna3
26. okt 2009

jasnačka, mobil môžeš mať 🙂 ja som už o hodinu všetkým smskovala 😀

katren
27. okt 2009

ahojtekocky...prave mame za sebou poradnu. Testovala som tie radiatory a KURI SA!!!Normalne ma to prekvapilo 🙂 Dufam, ze im to dlllllllllho vydrzi 😉

to.beruska
27. okt 2009

tak to si ma potesila ze mozem mat tel.zo sebou.lebo uz ma plasili ze nemozem mat
katren uz minuly tyzden stredu tam bolo teplucko ked som tam bola na poradnu.to bolo prve co som skusala aj tepla voda isla,tak uz sa konecne asi umudrili

nnelca
27. okt 2009

to.beruska pozerala som ešte tie odsávačky čo si mi poradila, tak už som to doriešila.Zostala som pri tej ručnej.Vďaka.píšeš, že máš zajednaného Dr.čaradského, aj ja idem k nemu rodiť.Už máš s ním skúsenosti, alebo si tiež prvorodička?my máme termín 3 dni po tebe, ale povedal mi minulý týždeň na poradni, že to bude skôr, tak možno sa aj stretneme v pôrodnici.Tak sa bojím, čo mi zajtra povie na poradni.Už sa na malinkú strašne teším, ale čím je to bližšie, tým mám viac strach, tak ako píšeš aj ty.
Ak by sme sa v pôrodnici nestretli,držím ti palce.

dejna3
27. okt 2009

dúfam, že im tá teplá voda a kúrenie vydrží aspoň do apríla 😀 😀

katren
27. okt 2009

v apríli bude aspon trosku svietit slniecko, ale co v decembri 😀

to.beruska
27. okt 2009

nnelca.tiez som prvorodicka.no caradsky bol pri mojom narodeni aj pri sestre aj znamy ho mali tak som ani nevahala si ho zajednat.ja idem tiez zajtra hned rano.no ja dufam,ze nas da cez vikend alebo na zaciatku tyzdna.ze vraj ma cez vikend sluzbu aby ta nedal cez vikend 😀 ty spoznas aspon podla foto.tak ked ma uvidis mozes ma ohlasit
baby nebojde ja si myslim ze vsetko bude uz ok

katren
27. okt 2009

tak vam drzim palceky, dajte vediet ako ste dopadli....

to.beruska
27. okt 2009

no jo veru zajtra dame vediet co ako.

pavucica3112
28. okt 2009

Baby čo ste rodili v Topolčanoch. Za čo všetko a kolko ste platili v tej nemocnici? Ja mam termin v decebri.A este sa chcem opýtať ste tu písali že pred pôrodom ste chodili na prehliadky do nemocnice kde ste rodili. To sa mam kde prihlasit? Mam ist do nemocnice? Alebo telefonicky sa u niekoho objednat? Viem ze trosku hlupe otazky ale je to moje prve babetko takže s tým nemám vôbec žiadne skúsenosti. Takže s mojim drahym len rozmyšľame čo všetko a kde treba vybaviť 🙂

to.beruska
28. okt 2009

pavucica no nemusis chodit do nemocnice.to je na tebe a na tvojom gynekologovi mam taky pocit,zalezi na tebe.No ja chodim do nemocnice preto lebo ja mam zajednaneho doktora..
inak dnes sme dopadli ok.vsetko poriadku a stredu mame prist aj s vecami 🙂

dejna3
28. okt 2009

beruška takže v stredu o týždeň idete na to? 🙂 tak si uži posledný víkend 2v1 😉 aj keď určite sa už nevieš dočkať synčeka, ale toto budú vaše posledné dni bez bábätka, potom už budete všetko podriaďovať len tomu malému človiečikovi 😵

to.beruska
28. okt 2009

aj som rada ze povedal az cez tyzden.aj si tak hovorim ze si uzijem este posledny vikend manzelika.lebo aj tak robi v zahranici tak teraz pride po troch tyzdnoch

katren
28. okt 2009

tak beruska budem vam veeelmi drzat palceky....nam povedal dr. v utorok, ze sa otvaram 😅 , tak ze len lezat a ked nieco, hned prist...tak zajtra pobalim posledne veci a preventivne budem nachystana 😉

grajcaricka
29. okt 2009

pavucica3112: ja som si tam najprv zavolala a povedal mi primár, že stačí prísť len odrodiť, ale nakolko som chcela epidurál a odber pupočníkovej krvi, tak som tam predsa len zašla (na ambulancii som povedala sestričke, že tam chcem rodiť a tá už zavolala doktora) a hneď sa ma ujal dr. Čaradský. Chodila som tam na prehliadky od toho 38 t.t. (bola som tam tuším 3x). Platila som za epidurál, manžel pri pôrode a odber pupočníkovej krvi (ale ten vlastne sa neplatí v pôrodnici). Rodila som cca pred dvomi mesiacmi, takže ti hovorím čerstvé info 😀 a bol to môj druhý pôrod v Topolčanoch. A to som z Nového Mesta nad Váhom. Ja som tam bola po obidva razy veeeľmi spokojná!!!!!!!!!!!

to.beruska
29. okt 2009

grajcaricka aj my mame caradskeho.tak to som rada ze sa ti tam pacilo.lebo v poslednej dobe vsetci len nadavaju.ale tiez poznam baby co boli rodit z Trnavy a z nitry ani nehovorim.tak keby to neni dobra porodnica tak tam asi ludia nechodia.no len ze boli tie problemy z vodou a z kurenim.ale my ked sme tam boli vcera tak tam bolo strasne teplo.ked je tak teplo aj na izbach ako v cakarni tak ani zupan nebudem potrebovat.ale radcej teplucko

dejna3
29. okt 2009

beruška a ty chodíš do poradne k čaradskému alebo ku kerekovej?

pavucica3112
29. okt 2009

grajcaricka: veď to že aj ja som sa skontaktovala s primárom a tiež mi povedal že stačí prísť odrodiť. mam zaujem o porod do vody. a chcela by som chodiť aj na vyšetrenie pred porodom aby som vedela že je malé v poriadku. to mozem povedat hocijakej sestre alebo mám ist za vrchnou sestrou? tam mozem zajst hocikedy?nieže ma vyhodia keď sa tam z Trnavy dotrepem 😀 platila si len za epidural a manzela? za izbu nie? zoznam co si mam zobrat mi daju v nemocnici? baby radte a díky za odpovede 🙂

katren
29. okt 2009

ahoj pavucica...epidural a manzel sa plati, izba podla toho, ci chces VIP alebo nie. za VIP sa plati, cennik si manzelik odfotil a hodim ho do mojho albumu. zoznam co si mas zobrat je v nemocnici daju ti ho sestricky na ambulacii a nalepeny je aj na dverach, tak sme fotili a ten hodim do albumu tiez, ja som sa pytala na to a ze nabuduce mi daju na papieri nabuduce ked pridem, lebo nemali natlacene.

katren
29. okt 2009

fotky som hodila do albumu, ale su fotene mobilom, tak kvalita nic-moc, ale precitat sa to da....este som zabudla, za porod do vody sa plati 5000 SK 😒 , ja nad nim tiez uvazujem, tak sme sa popytali aj na to

to.beruska
29. okt 2009

dejna ja uz chodim ku caradskemu.chodila som aj kerekovej ked som bola na rizikovom

pavucica3112
30. okt 2009

ahoj katren ďakujem.....tak tam zabehnem aj ja sa popýtať. len mi povedz to tam možem ísť hocikedy? nieže ma pošlú preč že nemajú na mna čas 🙂 a ešte že za kým tam mám isť? mám odchytiť prvú sestričku čo stretnem na gynekologicko-porodnickom oddeleni? 🙂

to.beruska
30. okt 2009

ozaj baby pisu ze 5 balikov vloziek,mne sa to zda nejako moc.nie?????ved v jednom je ich 20 mam taky pocit

katren
30. okt 2009

no beruska, ja mam tri balenia, ked bude treba, dokupi sa, ale pat urcite nebudem balit, to sa aj mne zda vela. pavucica, neviem, za kym by som isla, asi by som tam najskor zavolala a dohodla sa na termine prichodu. mne sa to zda lepsie ako tam ist a nakoniec nic nevybavit 😒

to.beruska
30. okt 2009

pavucica veru ako hovori katren.lepsie zavolat tej vrchnej a dohodnut sa
lebo niekedy je tam dobry frmol

dejna3
30. okt 2009

beruška, maximálne 3 balenia, viac za tých pár dní určite neminieš 😉

to.beruska
30. okt 2009

no ja si tiez myslim.dve mam v taske a ked tak si dam doniest este

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre