Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

dori
4. mar 2008

Ani si nevieš predstaviť aká som zvedavá aj ja 😕 či je to všetko pravda a ký majú prístup.
Určite sa ozvem papa 😀 😎
Ja ako spolujazdec nemôžem byť lebo by sme stáli mne je totižto tak zle??? 😝 😝

katinka0000
5. mar 2008

fejusa: ja som to hned pisala, ze ti novinari si dobre zase zgustli na topol. nemocnici.

katinka0000
5. mar 2008

weroni: jasne, chod sa tam pozriet. ved hodinka cesty je nic.

miskinadamko
5. mar 2008

ahojte rada by som sa k vam pripojila 🙂 , aj ja som rodila v topolcanoch pred 2 mesiacmi, ak vas bude nieco zaujimat velmi rada vam odpoviem a podelim sa s mojimi skusenostami 🙂 .ja som mala rodit tiez dovody, kvoli tomu som isla rodit do TO, ale nahle sa mi zvysil tlak tak som rodila na "suchu", nastastie vsetko dobre dopadlo a dnes sa tesime z naseho adamka 😵

katinka0000
5. mar 2008

a doktori boli aki?

dori
5. mar 2008

miskinadamko aj ja som zvedava aké si mala dojmi mna to čaká tak za 4-5tt možno menej a mám z toho strašný strach ako sa tam k tebe správali

weroni
5. mar 2008

baby vraj vcera ta mamicka co ju prevazali z TO do Blavy zomrela? ☹

miskinadamko
5. mar 2008

no mne porod vyvolavali, takze do prodnice som prisla rano,dali mi vyvolavacku a kedze v ten den sa narodilo az 7babatiek tak som si musela chvilu pockat, az kym neprisiel doktor a prepichol mi plodovu vodu, vtedy to uz islo rychlo,porod mi trval iba chvilku(cele to trvalo od prichodu do nemocnice 3-4hod.) a nebol ani velmi bolestivy, horsie su tie kontrakcie pred nim a potom to zasivanie ked sa natrhnete alebo vas nastrihnu.po porode ste este 2 hod. s babatkom popripade aj s manzelom na sale apotom sa uz ide na izbu.s doktormi a sestrickami kt.sa staraju o mamicky som bola velmi velmi spokojna,ale horsie to bolo so sestrickami co sa staraju o babatka 🙄 ...dori a ty ides rodit dovody alebo normalne?inak citam ze si z hlohovca, my sme boli na izbe tiez s mamickou z hc 😀 ...inak drzim palce vsetkym nastavajucim mamickam, nech sa vam narodia krasne a zdrave babatka 😵

fejusa
5. mar 2008

weroni,a to si kde pocula? ja pokial viem tak je stabilizovana,a onedlho ju maju pustat domov.

katinka0000
5. mar 2008

miskinadamko: dakujeme!!!!

cucuska
6. mar 2008

ahojte

audreyd
6. mar 2008

ahojte, neviete niekto niečo nové o tej mamičke? ako sa to vlastne zomlelo? niečo viem, písala som sem, ale ostatné sú len dohady... tak ako to vlastne je? 😖

weroni
6. mar 2008

fejusa: to fakt? Mne vcera babicka povedala ze v spravach hlasili ze zomrela 😕 ale na nete som to tiez nikde nenasla 😕 ktovie ci babi nieco nepoplietla 😕 ak budete vediet nieco nove napiste,

zabkatt
6. mar 2008

Baby neplašte. Mňa začali všetci odhovárať že či mi nešibe keď sa toto všetko deje, ale ja si myslím, že budú doktori zvlášť opatrnejší a bude o nás dobre postarané, takže uvidíme ako to všetko dopadne. 😠

katinka0000
6. mar 2008

no ja som aj tak presvedcena o tom, ze rodit budem v TO. ved to nakoniec mozno ani nebola chyba porodnikov ale jej gynekologa a novinari to vsetko prekrutili.

audreyd
6. mar 2008

no včera bolo v správach, že zomrela jedna žena v to nemocke, ale jednalo sa o inú pacientku, zomrela na srdiečko a mala cez 50 rokov... stalo sa to už dávnejšie, teraz do toho zase rýpu 😠

katinka0000
6. mar 2008

ved to hovorim stale, teraz budu rypat do nasej nemocnice, ako keby ani ina na slovensku neexistovala, ako keby v inej nemocnici nezomierali pacienti.

katinka0000
6. mar 2008

audreyd: jej konecne mas fotocku

audreyd
6. mar 2008

katinka, len na skúšku, za chvíľku pôjde preč 🙂

katinka0000
6. mar 2008

a preco?

dori
6. mar 2008

ahojčeček mamini aj mamini čakatelky

miskinadamko idem do vodičky dúfam že mi to vyjde ževraj je to super. To sa ani nečudujem že si tam mala maminku z hc lebo tu sa temer každá budúca maminka snaží dostať preč rodiť.

babulky neplašte sa nepoznáte tv veď tý budú v tom rýpať ešte keď aj porodím a to bude mesiac a vyťahovať stále voľačo nové. Moj názor neni nemocnica kde by všetky rodičky rodili na jednotku.

audrey máš peknú fotečku prečo ju chceš dať preč ☹ 😖 😒 🙂

zabkatt
6. mar 2008

dori nezabudni napísať ako bolo a čo lekári a pod. 😀

dori
6. mar 2008

Jaska ale vyzerajú úplne v pohode volala som tam a zdvihla mi to taká milá sestrička až mi dych vyrazilo.
Bola som na pohotovosti v trnave a tam tie sestričky s príjmu no hrúza asi tak že čo tam chcem a prečo ich teraz v noci otravujem... 😠 😝

fejusa
6. mar 2008

a najlepsie na tom je ze nikto z novinarov nespomenul ze ju nitra aj blava odmietla.musil volat riaditel a z potom sa to pohlo.a nasi nic nepokazili,je to uz aj potvrdene.a jak je vidiet tak novinari nemaju ani sajnu o komplikaciach po porode

zabkatt
6. mar 2008

No to teda nemajú. Len aby niečo napísali a na ľudí okolo nepozerajú 😠

audreyd
6. mar 2008

fejusa, a už je vporiadku? je to tvoja známa alebo čo, keď si tak dobre informovaná? ja som mala akurát na chodbe návštevu, keď ju prevážali na aro 😖 a druhý deň okolo obeda sme videli vrtuľník, ako ju berie do ba... malá vaneska bola zatiaľ na novorodeneckom, boli ju pozrieť jej príbuzní... inak tí doktori aj sestričky boli z toho riadne nešťastní, jedna mi vtedy akurát pichala infúzku a hovorila, že taký krásny a nekomplikovaný pôrod a ako sa to zvrtlo 😢 môžeš k tomu napísať niečo viac?

audreyd
6. mar 2008

k tej foto... nemám dobré skúsenosti s vystavovaním foto seba a mojej rodinky tu na koníkovi 😖 nikdy neviete, akí ľudia si to pozerajú 😖 😢

alionuska
6. mar 2008

Dori,konecne som tu na MK uvidela niekoho z HC.Budem ti drzat palce,aby si mala na topolciansku nemocnicu take krasne spomienky,ako ja ked som tam rodila moju prvu dcerinku. 😉 😉 😉

dori
6. mar 2008

ahoj alionuska aj ja rada vidim niekoho z okolia 🙂 😉 velmi sa bojím pôrodu ale zároveň sa ukľudnujem tým že žiadna bolesť netrvá večne a odmenou mi bude Emuška vytúžené slniečko 🙂

alionuska
6. mar 2008

Dori 😉 ja viem,ze sa mi to hovori,ale neboj!Urcite to zvladnete.Narodenie dietatka je ten najkrajsi okamih v zivote.Ved sama uvidis!Ja som sa tiez strasne bala ale bol so mnou moj drahy a strasne mi to pomohlo. Ale najvacsi strach som zazila pri druhom porode.Taky uz asi nikdy nezazijem a ani nechcem. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre