Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

katinka0000
5. aug 2008

audreyd: dik! ja som zabudla. len vo stvrtok idem na poradnu, tak som to chcela mat z krku. tak tam behnem zajtra. este raz dik!

audreyd
5. aug 2008

kati, veď si tam skús najprv zavolať!

zabkatt
5. aug 2008

No babulky už som písala, ale akosik mi blbne koník tak mi to nezobralo. Takže zajtra nastupujeme do tej nemocnice a uvidíme ako to všetko dopadne. Mám komu poslať sms ako sme dopadli? 😔

katinka0000
5. aug 2008

audreyd dik!
zabka strasne ti drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne.

dejna3
5. aug 2008

kočky, keď chcem epidurálku ako mám postupovať? To môžem ísť k tomu anesteziológovi hocikedy sama, alebo sa mám ohlásiť nejakému lekárovi z pôrodnice a ísť "cez neho" ?

dejna3
5. aug 2008

labelka, no čo, ako bolo?

labelka
5. aug 2008

dejna dneska som bola len v poradni, mala som vysledky afp testov, chvalabohu vsetko o.k, a zajtra idem na 3D tak potom vam dam vediet 🙂

katinka0000
5. aug 2008

dejna: ja som bola pozriet najskor porodnicu a dr. nidal zavolal na anesteziologiu, ci mozem prist. tak som tam isla hned na to poucenie.

a pri epiduralke sa ma brat aj krv? niektorych babam v inych mestach beru krv kvoli epi. mne nikto nic take nepovedal.

dejna3
5. aug 2008

katinka: ja som bola pozrieť v pôrodnici teraz v nedeľu a Nidal mi dal vizitku, nech mu potom zavolám, kvoli epi, ibaže tento týždeň a asi ani budúci mi to nevyjde a potom už neviem, či tam ešte bude 😒 on spomínal niečo, že ide aj na nejakú stáž a asi až 3 mesiace (ak som to správne pochopila) tam nebude... Tak neviem, ako potom postupovať 😕

labelka: jasné 😉 to bude tou "tehotenskou demenciou" 😀 😀 😀 už mám asi pokročilé štádium 😀

zabkatt
5. aug 2008

o.k babule tak zajtra podám katinke informácie a tá vám napíše čo a ako. tak pa 😀

audreyd
5. aug 2008

kvôli epi môžete ísť aj samé, krv vám brať nebudú 🙂 ak si dobre pamätám tak podpíšete taký papier, že ste boli poučené a dostanete brožúrku na preštudovanie. samozrejme, že vám aj vysvetlia čo a ako a zodpovedia aj na otázky.

gratulujem k dobrým výsledkom afp testov 🙂

žabka, tak zajtra sa drž, neboj, zmákneš to ľavou zadnou 😉 nieže večer zase napíšeš, že ešte stále nič 😀

dejna3
5. aug 2008

audreyd, vďaka. Ešte prosím Ťa, nevieš - anesteziológ má ambulanciu na I. posch. v tom pavilóne, kde je aj gynekológia?

audreyd
5. aug 2008

presne tam 🙂

zabkatt
6. aug 2008

Babulky tak podávam informácie že sme zase naspäť a 2v1 ☹ Primár usúdil že je všetko v poriadku a dáme malému ešte 2 dni šancu na normálny pôrod, tak ma skoro šľak trafil, ale čo už. Drží sa ma malý jak repíč, takže nič nezmôžem 😀 Takže v piatok si dáme repete 😝

audreyd
6. aug 2008

zabka 😀 už tam chodíš pomaly ako na klavír 😀 aj ja som tam tak chodila, akurát že som to mala pár krokov cez ulicu 🙂 si si tam už mohla aj papučky nechať 😀 ale neboj, stan si v brušku nepostaví, na každého raz dojde 😉

zabkatt
6. aug 2008

Veď to dúfam, ale ja stále tvrdím že mu je u maminky tak dobre že sa mu nechce von, ale za chvíľu mi začína škola a potrebujem sa aj zregenerovať trošku. 😅 No na tú psychiku je to asi najhoršie, že človek sa nachystá, naspí a už sa aj teší že to bude mať za sebou a nič ☹ Ale hádam že v piatok si ma tam už nechajú, lebo sa im tam uviažem o stôl 😀

dori
6. aug 2008

Zabka temu tvojmu malinkému sa neako von nechce asi je mu tan v brušku v teplúčk výborne veď o hlade a smäde nie je 😀 😀 😀 komu by sa chcelo von 😉 😀 akurát maminka už asi nevládze že 😉 🙂 ešte to neako vydrž veď potom sa budeš mať čo obracať 😀 🙂 to sú tie najkrajšie chvíle veď uvidíš aspoň si ich takto odďaľuješ 🙂

weroni
6. aug 2008

zabka ja sa uz musim smiat sorry 😀 😀 😀 to si uz tromfla aj mna - ja som prenasala iba 5 dni 😀

takze ani sexik ho nepresvedcil? 😝 😀

labelka
7. aug 2008

Ahojte tak ja som bola vcera na tom 3D, robil mi ho Mudr.Abatuaima a poviem vam bol to pre mna zazitok...ja keby mam ten ultrazvuk doma tak sa od neho nepohnem 😀 , ja by som sa na to dokazala pozerat nonstop...
Doky bol velmi mily, poukazoval mi vsetky kosticky, vsetko povysvetloval....Mam cca 25 minutove dvd a nejake fotky. Doktor si nebol velmi isty pohlavim babatka, ale na 80% to vyzera na dievcatko 😀

dejna3
7. aug 2008

labelka 🙂 tuším si dopadla ako ja 😀 😀 😀
aj nám povedal, že to nie je isté, ale viacej to vyzerá na dievčatko, no radšej som opatrná a nakupujem neutrálne farby...
no čo, aspoň to potom (dúfam) zúžitkujem pri druhom bábätku 😀

dejna3
7. aug 2008

žabka, zajtra je krásny dátum - čo Ty na to? 🙂

audreyd
8. aug 2008

tak žabka už asi "ide na to" 😀 chlapček bude mať pekné rodné číslo 080808/.... 😀 držíme palce, nech všetko dobre dopadne 🙂

miskinadamko
8. aug 2008

ahojte, tak co ako je na tom zabka neviete? , ako sa inak mate? 🙂

soni78
8. aug 2008

audreyd: nebude to rodne cislo nahodou 085808? skoda ze tam davaju tu 5ku, bolo by to krajsie tak ako si to ty napisala.... 🙂 ale datum narodenia bude mat pekny... 🙂 😎 😀

audreyd
8. aug 2008

dievky majú 5, chalani 0 🙂 a pokiaľ som dobre pozerala, tak žabka čaká malého žabiačika, nie žabinku 😀 😀 😀

soni78
8. aug 2008

boooze tak to ani neviem 😠 😀 vidisto.....asi preto ze mam baby😉...ja som myslela ze to vsetkym davaju, tak sorry 😀

soni78
8. aug 2008

baby a co katinka? sak ta sa tu uz neobjavila tusim aj 3 dni, a to ona nezvykne 😲 mozno aj predbehla zabku 😝 😀 😎

weroni
8. aug 2008

jejda fakt baby - audrey mas pravdu s tym rodnym cislom - no snad to zabkin malicky vyuzil 😀

katkausko
11. aug 2008

Ahojte babule..neviete náhodou, kto má službu v ambulancii v piatok?..chcela som ísť v stredu, vtedy je tam ten super doki ..podľa vás Ambatuaiman, ale vten deň mám aj poradňu u svojho tak nestíham.. 😒

fidorka1108
11. aug 2008

Awojky babenky ani mojemu babatku sa nejako nechce von vravel lekar ze asi okolo8/az 11.8.by to mohlo byt ale malej sa nechce veru uz nech to je za nami mala som ist do to do nemocnice ale asi uz ostanem doma neviem ta cesta ufff pozdravujem maminy co to maju za sebou paaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre