Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

endy
16. okt 2008

Ahojte,Katka super sa mi s Tebou porozprávalo.Si sympatická holka.A Nico je zlatunkavý drobček.
Prajem pekný víkend. 😉

audreyd
16. okt 2008

keĎ som rodila adamka, tak na izbu doviezli maminku, ktorá dosť krvácala. prišli na to, že má total plný mechúr a cievkovali ju. nevedela sa sama vycikať, bola dosť vyčerpaná po pôrode. veľmi jej to pomohlo a nehovorila, že by to bolo nejaké strašné 😉 potom už chodila na wc sama 🙂

katinka0000
16. okt 2008

delilah1: nikto ta tam nenuti cikat. len sa ta doktor opyta rano pri vizite, ci mocis a ci mas aj stolicu.

miskinadamko: ahoj! dlho si sa neukazala. dakujem, ja sa mam fajn. a ty?

audreyd
16. okt 2008

ale cikanie je dôležité, hlavne kvôli tomu spomínanému zavinovaniu maternice a kvôli kontrole, či sa niečo tými pôrodnými tlakmi nepoškodilo! keď sa ciká, tak v poho, keĎ nie, tak je to horšie a pomáha sa práve tým cievkovaním...
...a stolica je teda kapitola sama o sebe 😖 drohý pôrod 😖 🙄

endy
16. okt 2008

Katka,mne šibe.Však je štvrtok a ja už prajem víkend.Sory 😅

ika8
16. okt 2008

dejna sa dnes odmlčala... že by to už prišlo 😀 😀 😀

katinka0000
16. okt 2008

ahoj jani! aj ja som rada, ze sme sa stretli. nikolka je maly anjelik. je to taky maly smejko.
nevadi, tak uz si mi vopred popriala pekny vikend. 😀

weroni
16. okt 2008

endy kto ti vymazal prispevok a ako? To sa da? To moze len admin nie? 😨
delilah: mne sestricka poradila nech sa vela napijem - to bolo dve hodky po porode, aby som sa cim skor vycikala a ze ked mi bude treba nech jej poviem ze pojde so mnou do sprchy. No to uplne prve cikanie po porode stipalo, druhej menej a tretie uz uplne pohoda, ja som asi 6 hodin po porode cikala tak ze som ani nevedela ze som rodila 🙂 bola velmi zlata ta sestricka, stala pri mne pri sprche a cakala, drzala mi zatial cistu vlozku s ktorou na mna cakala, no obdivujem proste ze toto niekto dokaze robit ale kazdu zenu po porode to potesi 🙂

weroni
16. okt 2008

hej baby a co je s dori neviete? 😕

endy
17. okt 2008

Weroni neviem... 😕

Katka aj ja som si to všimla.Čo už. 😀

katinka0000
17. okt 2008

weroni: ja som mala taku istu skusenost. bola to pani sestricka bosanska. ta je fakt uzasna. 😀

veru, kde je dori? uz sa tu davno neukazala.

endy 😀

endy
17. okt 2008

Katka,ja som hovorila,že na pani Bošanskú nikto nemá. 😉

audreyd
17. okt 2008

pani bošanskú som mala pri prvom pôrode a je teda fakt No1!!! 🙂

katinka0000
17. okt 2008

je to mojej maminy byvala spoluziacka, takze ja som uz dopredu vedela, ze je to super clovek. ale samozrejme aj ostatne sestry su uzasne.

audreyd
17. okt 2008

a mojej kamošky bývalá "skorosvokra" 😀

katinka0000
17. okt 2008

to je sranda, ona bola pri porode aj mojej neterke pred skoro 14-timi rokmi. mne ale pri porode nebola. ☹
ked ma bola neter so sestrou navstivit, tak sa normalne na nu musela ist von na chodbu pozriet. nemohla uverit vlastnym ociam, aka je uz velka. ona si myslela, ze to bolo tak pred 8-mi rokmi. fakt clovek az na detoch vidi, ako ten cas leti.

len ked mala sluzbu sa o nas uzasne starala. ale to aj ostatne sestricky, aby som im nekrivdila.

endy: aky krem si mi to hovorila, ze si malickej davala? uz som zabudla, mam asi deravu hlavu.

endy
17. okt 2008

Aderma-exomega a na zapareniny Aderma-dermalibour.Ten prvý stojí 450sk a druhý okolo 200sk.

katinka0000
17. okt 2008

dik!

endy
17. okt 2008

Za málo.

weroni
17. okt 2008

no ta sestricka ktora nado mnou dozerala po porode bola uuuplne mladucka asi to nebola ta pani Bosanska o ktorej pisete - fakt mozno bola este mladsia odo mna jejda neviem ci ta praca v porodnici nebude pre nu riadna antikoncepcia 🤐 ale zase ked potom vidi tie babenuska tak to urcite prevazi tie neprijemne pohlady 😵

audreyd
17. okt 2008

weroni a nevolala sa danka? tá bola tiež fajn 🙂 prijímala pri druhom pôrode 🙂

katinka, potrebuješ nejakú mastičku proti zapareniu? nám sa najviac osvedčil pityol! zoženieš v každej lekárni a stojí cca 50sk 🙂

delilah1
17. okt 2008

Diky kočky za odpovede...to mi teda odľahlo,že v To nemusím hneď po pôrode cikať na sále do misy - teda nenútia to...

katinka0000
17. okt 2008

audreyd: nie proti zapareniu. ritku mame krasnu. teraz pouzivame na tie vyrazky krem locoid. vraj vysusuje plet, tak ak by mal maly velmi vysusenu plet, tak najlepsia nato je kozmetika aderma.
pitoyl mi poradila aj moja sestra, ale az taky uzasny nebol. nam je najlepsi krem na zapareniny bubchen.

delilah1: to urcite nie. po porode na sale len lezis a tlacis si ty alebo niekto blizky brusko. vlastne oddychujes.

endy
18. okt 2008

Audrey,pityol Ti nedoporučí ani gynekológ a ani dermatológ.Narúša veľmi sliznicu a pre malé deti je nevhodný!!!!!!!!!Doba pokročila.

audreyd
18. okt 2008

endy, zrejme nechodíme k rovnakým doktorom... keď sme mali nejakú zapareninku, tak nepomohlo nič okrem toho pityolu a to sme teda toho poskúšali habadej!

endy
18. okt 2008

Audrey koľko doktorov,toĺko názorov!

katinka0000
18. okt 2008

ahojte!

ako vikendujete?

endy
18. okt 2008

Kati ahoj,celkom dobre.Stihla som navariť,poumývať okná,utrieť prach,bola som s malou v kauflande-nedoporučujem.Ľudí ako pred koncom sveta 😠 😀

audreyd
18. okt 2008

endy, máš pravdu... ešte by som dodala, koľko mamín a detí, toľko skúseností 😉

ika8
18. okt 2008

Ahojte, mate niektorá skúsenosť s monitorom NANNY? Ja som ho kúpila nový, chcela som ho doma otestovať, no kryt na baterky nie a nie uvoľniť. Nasilu to veľmi nechcem a nešlo to ani technicky zdatným chlapom. V obchode, kde som to kupovala majú dovču, ale isto počkám. Nevedeli by ste mi náhodou niektorá poradiť v tomto probléme, ani v návode sa nič nepíše, ale mne to fakt nejde ani do jednej strany ani tlakom, ani ťahom ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre