Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

felixko
23. feb 2009

mery maja, majzdy šup do regiónov medzi nás topoľčianky!! 😀

dandulik
23. feb 2009

merry maja....čítala som Dnešok.mal tam fotečku.....tak som sa dovtípila, že to bude tvoj synator......
...dúfam že potom cez letio si niekedy vybehneme a budeme spolu kočíkovať....

mery.maja
23. feb 2009

Felixko uz som tam niekedy medzi vas zavítala len som este nemala babo a nemala som sa tam s vami o com bavit ale uz niekedy dobehnem 😀

dandulik ano to bol nas malicky 😵 a kludne mozeme niekam vybehnut a kocikovat 😉

dandulik
23. feb 2009

merry.....budem sa tešiť.......kde približne bývaš v tých Dvoranoch...možeš napísať na IP....

dandulik
25. feb 2009

merry...máš IP..
...neviemči si bola spolu v porodnici aj so Zuzkou Lukáčovou..býva v Nitre...ona porodila Martinka...je to moja sesternica...len ma to zaujíma...

dejna3
27. feb 2009

nadi, majdzy - to otváranie okien dokorán som tiež zažila a vytočilo ma to vtedy- bolo to v októbri a bola vtedy riadna kosa 😖 😠
ja chápem, že treba vetrať a zrejme tam nebol najlepší vzduch, ale toto určite nie je najlepšie riešenie... my sme sa s kámoškou na seba len nechápavo pozreli a ja som hneď vstala a okno zatvorila

a ešte - gratulujem čerstvým maminkám k bábätkám a želám hlavne veľa zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵

ika8
27. feb 2009

ja som mala Ikušu na izbe až od utorka a v stredu sme išli domov, takže som mala otvorené skoro stále (bola som sama na izbe). Tak na mne si "teta" nezgustla a raz si zašomrala pod nos "aspoň voľakto si vyvetrá"
😀 😀 😀

katinka0000
2. mar 2009

gratulujem vsetkym mamickam! nech su drobcekovia zdravucki, to je najdolezitejsie.

mery.maja
2. mar 2009

Dandulik neviem ci tam bola aj ta tvoja sesternica to zavisi od toho kedy porodila ci sme sa tam vobec aj mohli stretnut ja som rodila 8-meho a domov som sla 12teho tak ak niekedy vtedy tak sme sa tam mozno aj stretli 😉

ked preberate tie okna tiez viem o ktoru pani ide tiez som to nemala rada prisla otvorila dokoran potom este aj dvere a odisla prec,mne tam dost fukalo nie este ked tam boli babenka 😠

dandulik
2. mar 2009

mery.....sesternica porodila 9.2..........je takej pevnejšej posavy.............ked si sa snou nestretla,tak sa nič nedeje....ja len tak.........Matúško robí radosť...a pekne rastie???? 🙂

dandulik
2. mar 2009

mery.................Matúško je kráásne bábetinko........pozrela som si fotky.......... 🙂 😉

silvikabb
7. mar 2009

ahojte.. čítam rôzne názory pozitívne aj negatívne na pôrodnicu v to a hlavne na doktora čaradského... aj ja budem rodiť tiež v to a aj s doktorom čaradským preto by som vás prosila o pozitívne hodnotenie o nom aby som nemla väčší strach ako mám teraz...

veronika028
7. mar 2009

Ahojte ja som z topolcian a rodila som v juny.Zacala som chodit v 34 tt k mudr.boze zabudla som jej meno ze je dobra,ale akosi to na konci 35tt na mna v noci prislo a odrodila som pri mudr.abutamovi-mal sluzbu.bol naozaj super aj sestricka ,mali somnou trpezlivost 😎 lebo ja som akosi na bolest a co sa tyka tam dole velmi citliva.aj muz bol pri tom,to mi velmi pomohlo. chcela som aj epiduralku,ale v noci mi to nikto nepichne,mala som smolu 😠 mala sa narodila 2.6.o 2:50,mala2700g a 48cm.zasival ma 45min ale to aj zato lebo ma to strasne bolelo a hmirila som a mu tam,ale bol v pohode a ani na mna nehucal.hovoril ze inak mu to trva 10min.malu ale museli zobrat do nr,mala problemy s dychanim a ja som ostala v topolcanoch,ze v nitre nemali volne izby.tak po 5 dnoch ma pustili a chodila som kazdy den za nou a nosila mlieko a po nejakych 10dnoch ju pustili.v inkubatore bola len 3 dni a vsetko bolo ok,chvalabohu.izby v topolcanoch boli ok,ciste a kazde 2 izby maju samostatnu kupelnu to je super.aj sestricky boli ok.ja sa nemozem stazovat takze aj druhy krat tam pojdem.a este ako som bola tehotna som sa tam bola pozriet, uz neviem za nejakych 50sk nam sestricka vsetko ukazala a vysvetlila to bolo tiez super,takze som to videla uz predtym.a samozrejme ked niekto chce su atm aj vip izby.kamaratka v nej bola nejakych 2,3 dni aj jej muz tam bol s nou.ale povedala ze nabuduce uz by to nepotrebovala.a internet tam neni a podla mna to ani neni treba.malinke sa veru o zabavu postara 🙂 aj ked ja som sa tam nudila bez malej a bolo mi smutno ale aspon som sa zreparovala a bola som kludna lebo som vedela ze je v poriadku(aj ked najradsej by som vtedy bola pri nej) 🙂 .a nas ako rodiciek v tom obdobi tam bolo malo .a teraz ma mala 9 mes a je z nej baba poriadna 10,5kg uz ma. takze ja porodnicu v to odporucam.aj ked urcite su aj take co sa im tam nepacilo alebo mali zlu skusenost.papa babenky 😵

veronika028
7. mar 2009

jaj kerekova sa vola ta doktorka ktoru som chcela pri porode .aj sestra ju mala.davala jej aj peniaze ale ona nechce brat vobec.tak jej potom ked odchadzala dala darcekovy kos🙂 ale ani na abutaimu nemozem nic zle povedat bol ok.a ja ked som odchadzala dala som mu flasu,kavu a dezert a sestrickam len dezert 🙂

katinka0000
8. mar 2009

veronika028: o tej epiduralke v noci som tu uz pisala. mala si si ju vypytat a trvat na tom, ze ju chces a oni by ti urcite pichli. to nie je vobec pravda, ze v noci ti nikto nepichne epi.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika028
8. mar 2009

katinka0000: vidis kua a mna sestricka odbila ze to v ziadnom pripade 😠 😠 a pretrpela som si to vsetko.na buduce uz neustupim

bubinko83
11. mar 2009

a tu sa vobec nerodi? ☹

mery.maja
12. mar 2009

Dandulik no neviem ci som tam tu tvoju sesternicu stretla mozno aj hej ale netusim 😉 Tak nas Matusko sa ti paci??hmm no ak budete mat dievcatko mozno bude chodit aj na vohlady 😀 😀

dandulik
12. mar 2009

mery...........no tak to už je další nápadnik....už jedneho má z vedlajšiej ulici..........ešte není ani na svete a už jej hladám frajerov.......... 🙂sranda.......... 🙂 budem sa smiať, ked to nakoniec bude chalan............aj ked neviem, aj doktori sa možu mýliť....

mimina321
12. mar 2009

ahoj bambulky 🙂 chcela by som napísať príspevok aj ked som nebola na pôrodnici ale na gynekologii/hádam sa nenahneváte/lekári sú na oboch oddelenach.
v topolčianskej nemocnici som stretla lekárov,kt.majú nielen vysokoprofesionálny ale aj velmi ludský prístup.
ošetroval ma dr.nidal abutaima a dr.hríbik-kt.je primár oddelení.Za ich prácu a prístup k pacientovi si ich vážim-boli skvelí.Musím povedať,že aj sestričky boli velmi milé.To je moja skúsenosť.

mery.maja
13. mar 2009

Dandulik na dalsej ulici??to bude asi kamaratkin syn 😀 takze by ste mali mat holku??
Mimina ja si tiez nemozem stazovat boli pri mne dobre sestricky aj pocas celeho "pobytu"v nemocke az na jednu 😝 a doktora som mala Abutaimu a fakt som bola spokojna 😉

dandulik
13. mar 2009

mery..........je to synator Juraja a Lenky Magdinových....oni byvajú odo mňa na druhej ulici.... 🙂
...a ano doktor mi povedal na 3D sone že je to na 7O% dievčatko.... 🙂 🙂 .

dejna3
13. mar 2009

kočky, šup šup do regiónov 😉

mery.maja
14. mar 2009

Dandulik tak je to jasne aj ja som myslela na maleho Jurka 😉 😵 😵 Lenka je moja byvala spoluziacka a dobra kamaratka chodime spolu kocikovat,potom sa mozes pridat 😉

dandulik
14. mar 2009

dejna.......ok evidujeme.......... 🙂
..mery ..prejdeme asi na stránku SU TU MAMINY Z TO...............
....Hej mi sme im boli na svadbe....sem tam ju vidim kočikovať na našej ulici...a potom sa určite k vám pridám...pa

frola
17. mar 2009

silvikabb:
ahoj, ja som rodila v To pred troma tyzdnami u doktora caradskeho a musim to tam cele len pochvalit. doktor caradsky je velmi fajn, vyhovovalo mi ze zbytocne vela nerozpraval, vsetko co povedal bolo k veci a velmi mi pomohlo pocuvat jeho rady. aj sestricky na vsetkych oddeleniach boli velmi mile. kludne sa spytaj co ta zaujima.

cimika222
23. mar 2009

Ahojte chcem sa spýtať na pani Dr.Kerekovu ktorá ste u nej rodili?

dejna3
23. mar 2009

ja som u nej rodila, síce to napokon skončilo sekciou, ale som veľmi spokojná i so zákrokom i s jej prístupom.. 🙂
ja ju môžem len doporučiť 😵 😵

nada.hope
23. mar 2009

cimika aj ja som u nej rodila a poviem Ti je to skutocne "Pan doktor" profesionalny pristup, nebyt nej tak urcite neporodim klasicky 😉 vrelo odporucam, ak pojdem rodit este raz niekedy a bude tam stale pracovat, urcite by som si ju aj zazmluvnila 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre