Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

dejnas
9. nov 2011

rozhodne si lekári zaslúžia viac, zdravotné sestry tak isto !!! a keď sme už pri tom - učitelia - radšej ani nekomentujem ☹ ja nepatrím ani do jednej kategórie, ale viem veľmi dobre, ako to je... a držím im palce, konečne s tým niečo robia (žiaľ, neviem, či v tejto situácii veľmi pochodia)
v tejto republike sa platy zvyšujú len poslancom a ministrom, veď aby chúďatenká vôbec vyžili 😠 😠 😠

katren
10. nov 2011

@majusa123 prepac, ak som ta nahnevala, ale ja som nenapisala, ze by si viac nezasluzili a ani si to nemyslim....my mame 2 doktorov v rodine a viem ake to je....ale mas pravdu, sem do temy to nepatri....

radlinka
10. nov 2011

Kocky, ja to tu nebudem tiez rozoberat suhlasim s hore uvedenym aj s @dejnas, spravne to napisala. 🙂 Chcem len povedat, ze som nesmierne rada, ze som mohla stravit tych par dni v TO a ze som spoznala nielen dobrych ludi ,ale aj super team lekarov ci zdravotnikov, mozno vsetko nebolo uno-nuno do bodky perfektne, ale pre mna to bol maximum k mojej osobnej spokojnosti. Ani som neocakavala, ze sa mi z VIP ani domov nebude chciet ist... 😀 Dufam, ze sa situacia vyriesi a ze cely team zostane a budu opat fungovat dalej a pomahat mamickam a babatkam na svet, to je moje zelanie do buducna pre vsetkych. 😉 Tesime sa na nove babatka aj info v tejto teme, tak sa pekne drzkajte 🙂 🙂 🙂

march7
15. nov 2011

Ahojte, chci poprosit o radu s epi v To. Je nutné absolvovat poučení a krev v anesteziologické ambulanci přímo v nemocnici v TO? Mám se někde objednat, potřebuji nějaké doporučení od gynekologa? v jakém předstihu mám tohle absolvovat?
děkuju

katren
15. nov 2011

@march7 treba sa ukazat do 36tt v ambulancii anesteziologickej v nemocke, odporucanie netreba, len povies, ze chces epi pri porode. Zapisu do knizky a ked bude treba, spravia odber na zrazanlivost krvi, ak ti take vysetrenie nerobili

march7
16. nov 2011

@katren a je třeba se tam i telefonicky dopředu objednat?

katren
16. nov 2011

@march7 nie, netreba

tinusiatko
17. nov 2011

ahojte mám otázku ,neviete či je v tejto nemocnici aj wiffi pripojenie ? Ďakujem 😀

katren
17. nov 2011

@tinusiatko nie, nie je..... 😠

tinusiatko
17. nov 2011

@katren fuuu to si ma nepotešila ,šak ja sa tam zbláznim ☹ ach jo

katren
17. nov 2011

@tinusiatko ja som mala svoj mobilny internet, tiez som zavislacka 😀 😀

tinusiatko
17. nov 2011

@katren nejde o závislosť ,ale nikto za mnou nepríde - majú to ďaleko ☹ asi sa tam zbláznim a po sekcii ... no neviem

katren
17. nov 2011

@tinusiatko ani hrdy tatinko??? ved z trencina to nie je tak daleko....

tinusiatko
17. nov 2011

@katren no možno by prišiel ,keby sme boli spolu ,ale nie sme

katren
17. nov 2011

@tinusiatko 😅 prepac....

tinusiatko
17. nov 2011

@katren v pohode nemohla si to vedieť 😀

luciah
18. nov 2011

@tinusiatko neboj, po sekcii budeš aj tak deň na pooperačke a budeš rada, že si a ptom ti už dajú na izbu bábo, o ktoré sa musíš postarať a keď bude sponkať, budeš rada, že si pospíš aj ty 😉 prípadne si zober nadštandard, tak máš super telku, ale noc stojí 30eur 😖

tinusiatko
18. nov 2011

@luciah keď ja sa bojím tej sekcie strašne 😒

luciah
18. nov 2011

@tinusiatko a kto ti ju bude robiť? ja som mala tiež sekciu pred 8tt, tiež som sa bála, ale zvlaldála som to. mala som spinál a dala by som si ho zas 😵

tinusiatko
18. nov 2011

@luciah ja musím ísť celkovou 😒 z najväčšou pravdepodobnosťou Čaradský

luciah
18. nov 2011

@tinusiatko ahá, ja som sa strašne bála práve celkovej, ten spinál bol v pohode a keď mi vytiahli a ukázali hneď malého, bol to moment, na ktorý v žvote nezabudnem 😵 😵 😵 😵 😵 mne robila sekciu dr. Kereková, je to anjel na zemi 🙂 a prečo ideš sekciou, ak smiem vedieť? my sme mali polohu KP, tak preto sekcia 😉

tinusiatko
18. nov 2011

@luciah ja mám problém s chrbátom tak preto ,už sa ledva hýbem

luciah
18. nov 2011

@tinusiatko neboj, všetko dobre dopadne 😉

tinusiatko
18. nov 2011

@luciah Ďakujem 🙂 ale môžem sa trošku báť že ? 😀 najhoršie že tam budem sama ☹ nikoho tam 😒 nemám

luciah
18. nov 2011

@tinusiatko jasné, strach tam je vždy, ale mysli na to, že ťa po prebudení čaká ten najkrajší darček, tvoje a len tvoje bábätko 😵 😵 😵 😵 😵 a neboj, bude tam s tebou ďalšia mamička na izbe, ak si nezoberieš VIPku, a ten čas ti veľmi rýchlo utečie 😉

tinusiatko
18. nov 2011

@luciah ďakujem za podporu 😀 😀 😀

radlinka
19. nov 2011

@tinusiatko ahooj Tinus, neboj ja som bola tak isto, primar ma super team, zaspis jedna radost a ked sa zobudis, uvidis ten krasny batoztek ako pise @luciah. Este budes unavena, tak ti ho prinesu trosicku neskor po prebudeni, ale aspon si oddychnes a naberies silu do dalsich dni. Postaraju sa aj o baby aj o teba, vsetko ti budu nosit a stale ta sledovat a pomahat ti. 😉
Po uplnej anesteze je clovek viac omameny, tak budes dlhsie spinkat a vzdy ti babatko prinesu aj odnesu na papkanie, mliecko ti nabehne nie hned, o trosicku neskor, tak ho zo zaciatku dokrmia glukozou, lepsie ako UM. 🙂
Potom sa postupne vsetko naucis vratane chodenia, brusko bude boliet a bude senzitivne, ale to prejde a bude dobre. Vzdy si vypytaj injekcie od bolesti, alebo tabletku, pripadne pomoc ak by nieco. Oni uz sami presne vedia co ti maju podat, takze starostlivost je vyborna. Ked uvidis svoj maly batoztek, tak sa ani nenazdas a pojdes domov, tak rychlo to prebehne, takze ziadne strachy, mysli pozitivne a ocakavaj to najkrasie, co zivot prinasa, drzim palceky 😵 😵 😵

tinusiatko
19. nov 2011

@radlinka Ďakujem ,si zlatá .Ja som taký stresák ,ale toto ma ukľudňuje 😀 som rada ,že viem ako to bude prebiehať .

radlinka
19. nov 2011

@tinusiatko kludne sa mozes pytat, kazdy ti tu najlepsie poradi 🙂.. neboj, vsetko zvladnes, ver mi ze sa v TO urcite o teba dobre postaraju po kazdej stranke, nebudes lutovat. 😉 Netreba stresovat, treba mysliet pozitivne a tesit sa na ten maly, sladky batoztek. Inak krasny datum, skoro ako Mikulassky, tak to bude specialny darcek 😉

tinusiatko
19. nov 2011

@radlinka Ďakujém 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre