Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

tomba
26. sep 2012

ahojte, chcem sa spýtať, či na poradni v nemocnici tlačia aj nejaké fotky zo sona a koľko to cca stojí? ďakujem

katren
26. sep 2012

@tomba treba si vypytat a stoji to 3,30€

tomba
26. sep 2012

@katren ďakujem veľmi pekne

yokralovnayo
26. sep 2012

@tomba ale niekedy sa za foto neplatí 😀 na mňa len mávla rukou sestrička, že nechajte tak 🙂 asi podla nálady ..

tomba
26. sep 2012
tomba
29. sep 2012

A ešte by som sa chcela spýtať, tie čo ste mali plánovaný CR so SPINALOM, mohol byť počas pôrodu pri Vás manžel?

katren
29. sep 2012

@tomba ja som bola v piatok na poradni a tiez tam jednej mamine dal foto len tak.....si vypytala foto a on ze rychlo schovajte do knizky 😀 😀 😀 /a primar bol vedla v miestnosti 😅 😀 /

eeska
2. okt 2012

@katren ahojky, ako sa dari? ja uz tyzden taham nemocke, zajtra sa chcem domov vpytat, tak uvidim, co mi povedia 🙂 je to tu o drzku, ale na nadstanadardke sa da normalne pripojit na net, tak aspon nieco 🙂 akurat ze som 5 dni musela za nimi behat a vkuse otravovat 🙂

katren
2. okt 2012

@eeska to vazne 😕 😕 😕 😕 😕 😵 😵 😵 normalne som prekvapena....
ja som tam bola v piatok na CTG na jednotke, bo hore na porodnici mali vsetky obsadene...
a to si wifi, ci kablom???

eeska
2. okt 2012

@katren normalne ze kablom...este aj ten mi zicli :D jej tak to si bola tu kustik odo mna, aj mna tam pocuvaju kazdy den..a okrem toho tiez chodim kazde rano hore na ctg.....a na poradni co nove? este mas cas?

katren
2. okt 2012

@eeska musim vydrzat....mala je malinka....zodpoveda podla UTZ len 33tt, takze este musim vydrzat....ale brusko tvrdne, otvorena na 2,5cm, nariadeny kludovy rezim...dr. bol trochu vyplaseny, bo sa zlakol, ze mala nerastie, preto som bola na CTG....v piatok idem zas....

eeska
2. okt 2012

@katren nechcel ta v spitali nechat???

katren
2. okt 2012

@eeska nic take nevravel 😅 ...ale zas vie, ze mam este 2 deti, pozname sa... 😉 uvidime v piatok

eeska
2. okt 2012

@katren aj sa citis nejako horsie, ci len t brusko tvrdne?

katren
2. okt 2012

@eeska nie, nic mi nie je, len to brusko 😖

eeska
2. okt 2012

@katren tak aspon ze tak...ja som dnes bola na sono a ze mali su na 34tt tak som taka pokojnejsia..injekkcie na plucka pichnute, tak keby nieco, hadam by sme to nejako rozchodili aj keby to skôr prislo...aj ked, ja tym meraniam na tom sone moc neverim, to je strasne orientacne, na to sa spoliehat neda..

moon1979
2. okt 2012

@katren magnezium ti nekazal uzivat?

katren
2. okt 2012

@moon1979 hej, kazal 😉 ved davam

moon1979
2. okt 2012

@katren to by malo pomoct trosku 🙂 ale hlavne co najviac oddychuj 🙂

katren
2. okt 2012

@moon1979 😅 srandistka.....pri tych mojich dvoch drobcoch 😀 😀 😀 ale teraz len lebedim, jeden spi od siedmej, druhy od osmej.....ale dnes poobede nespali, to preto tak skoro 😉

moon1979
2. okt 2012

@katren mi hovor, ja mam len jedneho doma, ale supluje za dalsich troch 😀

katren
8. okt 2012

@eeska ahoj, no ako?????plati sa za ten net v nemocke nieco, ci nie????

eeska
8. okt 2012

@katren aaaale, co by sa platilo 🙂 strcis kabel a ficis...nikto nemusi nic vediet 🙂

katren
8. okt 2012

@eeska 😀 a ako sa mas???

eeska
8. okt 2012

@katren tak boli ma cely clovek, ale vsak inak nic vazne...nikto nechape, preco ma tu vlastne drzia, ani sestricky, teraz sme akurat kecali, ze sa mam este skusit vypytat domov...lebo vsak papat magnezim a lezat mozem aj doma..a na podstatne lepsej posteli 🙂 a ty ako, neprides ma vymenit? 🙂

katren
8. okt 2012

@eeska 😀 no aby si si oddychla este 😀 doma by si urcite behala s vysavacom a mopom 😀 😀 😀
keby zalezalo odo mna, tak ja by som ta vymenila hned....tiez sa ledva hybem, v noci sa otacam na posteli ako vorvan 😝
magnezko uz nedavam, brusko tvrdne....ale tak ona najlepsie vie, kedy von 😉

eeska
9. okt 2012

@katren ja si oddychnem asi az ked sa zbavim brucha 🙂 no dnes som to zase skusila s vtipnou otazkou na vizite, ci by som ozaj predsa len domov nemohla este...tak ze zajtra ma prekukne, urobi sono a uvidi sa 🙂 a preco uz nedavas magnezko?

chrumik
26. okt 2012

Ahojte, mozete mi poradit kde mam zavolat, ked si chcem pozriet porodnu salu v TO?
odporucate mi rodit v TO?
Neviem co mam spravit ci BA alebo TO.
Ak ma nejaka mamicka terajsie skusenosti, napis, dakujem

ockayova
26. okt 2012

kamarátka mi rodila v TO, to je vraj hotová mäsiareň... veľa báb to neoporúča, naj naj naj Partizánske. Trošku komunistická budova, ae skvelý prístup sestričiek, či detských alebo ženských. V TO nepomôžu s ničím a v PE sú na izbách stále, chodia, pýtajú sa či niečo nepotrebujete a to je podľa mňa dôležitejšie ako je zariadené... a doktori bezkonkurenční... proste SUPER

yokralovnayo
26. okt 2012

@ockayova masiareň ?? 😕 ako to možeš napísať, keď si tam nerodila ???
@chrumik ja som bola spokojná. rodila som do vane, bolo to bezbolestné. Mala som Dr. Čaradského 😵 je skvelý, pri porode bol mm. Teraz mi je ľúto, že tam nemožem ísť rodiť 😝 Nebola som spokojná iba čo sa týka sestričiek na novorodeneckom, boli nepríjemné a drzé - hlavne jedna.. ale 4 dni vydržíš, a hlavné je že pri porode sa o teba skvele postarajú 😉
a áno možeš prísť na prehliadku, ja keď som tam bola na poradni, hneď nám ukázali por. sál aj oddelenie. myslím že sa to vybavuje cez vrchnú sestru, ale už si nepamatám presne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre