Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
myiska1
24. feb 2011

@majdzy666 možné je veru všetko 😉

myiska1
24. feb 2011

@katren takže tie podložky mi dajú pod zadok, ked budem rodiť? tak to si idem este ale zo 4ks kúpiť veru 😅

katren
24. feb 2011

@myiska1 hej, pod zadok..... 😉

katushka16
24. feb 2011

@myiska1 neni zač 🙂

katushka16
24. feb 2011

@katren vidíš na to som zabudla,že aj pri pôrode ich treba.... 🙂

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slimme
24. feb 2011

@myiska1 @katren Ahojte, som z TO, chcem len reagovať na tie podložky...to myslíte akože vážne?že si musím priniesť svoje?majú to aj niekde napísané?to by ma fakt zaujímalo, príde mi to divné to je ako keby som si mala priniesť svoje nožnice a postel...

myiska1
24. feb 2011

@slimme ja som este nerodila, takze neviem, no pre istotu si ich donesiem... bud ich miniem, alebo ich zoberiem domov, no urcite ich miniem... 😉

nicky655
24. feb 2011

@slimme
ja sa chystam tiez teraz prvykrat rodit,ale...
ak chodis do poradne do nemocnice,tak tam maju zoznam veci, ktore treba zobrat do porodnice. a su medzi nimi aj tie podlozky.

No a ked sa ti zdaju neuveritelne tie podlozky, tak ja som dokonca videla,ze si treba zobrat aj pohar a pribor.takze neviem teda co je vacsia sranda 😀

a tu aj niektore baby pisali davnejsie ten zoznam co treba zobrat - skus kliknut v tejto teme na stranu 25.tam by mal byt.

slimme
24. feb 2011

@nicky655 No je to sila, ale čo už...len som sa nad tým pozastavila 🙂

katren
24. feb 2011

@slimme treba si doniest vlastne.....skus si predstavit tie sestricky, co ti budu musiet dat tie ich a hned si pojdes kupit cele balenie, nie len zopar.......a teplomer si tiez vezmi svoj......s tym priborom neviem, ja som bola na VIP-ke a tam mi priniesli.....

katren
24. feb 2011

@nicky655 a ja mam zoznam v albume 🙂

slimme
24. feb 2011

@katren To máš pravdu, radšej svoje 😝 ja zijem asi v inej dobe, som si myslela, že take čosi to daju za tie prachy čo odvadzame do zdravotných poistovní...samozrejme jednorázové 🙂 🙂 zachvilku si budeme musie zo sebou nosiť aj handru na dlážku, ked tam niečo zaspiníme 🙂

katren
24. feb 2011

@slimme jaj, tebe som chcela napisat, ze mam ten zoznam v albume......

slimme
24. feb 2011

@katren Jasne, dakujem, ja som si aj myslela že to patrilo mne 🙂

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicky655
26. feb 2011

@majdzy666

s tymi vecami to asi treba brat tak, ze ti ich teda prinajhorsom pozicaju,prip. dodatocne donesu.a asi to zbytocne neriesit a nestresovat sa este aj kvoli tomu.

lebo ja som na zaciatku teda riadne stresovala 😀 ale kamaratka mi nakoniec povedala, ze polovicu z tych veci ani nepotrebovala- teda pre dieta myslim- a vsetko bolo v pohode 😀

a vidim ze mi len tyzden mame rozdiel v termine 🙂

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maahuliena
26. feb 2011

ahojte. Chcem sa spýtať... ked máte planovaný cisarsky( topoľ.porodnica) tak Vám ho hned naplanovali? V ktorom tt? Lebo ja mam termin na konci marca.. v stredu sa chystám na poradnu do TO. Len teda chcem vedieť, či nechávaju do toho 39-40tt, či skôr? 😉

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maahuliena
26. feb 2011

@majdzy666 aha...takže nie su zastancovia " nechame pokiaľ nebudu kontrakcie" ? 😅 ide o to, že ja idem z kardio hladiska... a to už máš tak skoro termin?? 😕 To znamená, že kd ja pridem do poradne.. a dam im papier ( kde je indikovaný operačný porod) tak mi daju rovno termin?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maahuliena
27. feb 2011

@majdzy666 aha, ďakujem 🙂 Ved uvidíme.. zaleží určite od viacerých faktorov.

lucia563
27. feb 2011

@maahuliena ak je vsetko v poriadku, tak sekciu robia az po ukoncenom 39tt

maahuliena
27. feb 2011

@lucia563 ďakujem.. 🙂

martinkaa299
28. feb 2011

@maahuliena ahoj to odporucanie na cisarsky ti napisali na kardioologii??

maahuliena
28. feb 2011

@martinkaa299 ahoj, odpisala som v IP 😉

nicky655
28. feb 2011

baby, ktore budete mat dievcatko, beriete si do nemocnice aj nausnice? prepichuju u nas v porodnici uska?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre