Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

adrianaimreova
2. dec 2012

babulky chcela by som info o cisarskom v topolcanoch. ako to tam prebieha ci ku mne alebo k malej hned pustia draheho ? nemate niektora skusenost?

lucia563
4. dec 2012

@adrianaimreova po cisarskom budes skor lezat, postavia ta cca po 8mich hodinach, takze polovicku uvidis najskor na druhy den....a teda babo by mu mali ukazat, ak bude vsetko OK 😉

adrianaimreova
4. dec 2012

@lucia563 ahoj nho uz ako take info mam len neviem ako v ten den s navstevami ja sice lezat budem ci budem uplne uspata alebo spinal takze to nic ale rodina ma bombarduje ci bude moct v ten den prist pozret aspon malu kedze na nu cakaju uz 9 mesiacov 🙂 to funguje ako nevies mi povedat?

victoriafoxsk
4. dec 2012

Adik , my sme rodili pred mesiacom , mamina prišla ešte počas pôrodu a hneď jej maého ukázali , máme naj persenál , myslím že oteckovi bábo ukážu , ale zas celej rodine , no neviem , asi skôr na druhý deň . My sme maly malého u seba na izbe hneď , keďže sme mali VIP izbu a tatinko dosť pomáhal , aj v nemocnici s nami spával, bol s nami stále , keď som mala bolesti , tak drobca aj prebaloval , ak máte túto možnosť istotne ju využite , isto sa ti ulaví , keď ťi nebude naj a budeš potrebovať pomôcť

victoriafoxsk
4. dec 2012

prepáčte tie chyby , malého mám na prsníku a som rýchlo nepozorne písala

lucia563
4. dec 2012

@adrianaimreova moj muz tie cakal vonku, bol tam aj starsi syncek a tusim aj svokris a malinku im ukazali...no myslim, ze neskor v ten den tam uz nik nebol, aj kvoli tomu ze teda mna by nevideli urcite...tak prisli na druhy den....tak neviem naisto, ale mozno rodine by babo ukazali, treba sa iba informovat....ale ked uz tolko vyddrzali, o den dlhsie snad uz vydrzia 😉

adrianaimreova
4. dec 2012

@victoriafoxsk nho ja som nad tou vip izbou rozmyslala a aj som bola rozhodnuta ze ju chcem ale na stranke nemocnice som citala ze po cisarskom otecka neubytuju s maminkou na izbe. tak som to viac neriesila ty si bola cisarskym a mohol tam drahy byt s tebou ubytovany?

adrianaimreova
4. dec 2012

@lucia563 draheho chcem pri sebe teda v tej druhej miestnosti kam malu zoberu odvazit atd nech si ju tam pofoti a vytesi sa z nej len mamca chcela v ten den prist kuk lebo moze iba v ten den potom cely tyzden robi a volno bude mat az ked uz pojdeme dom tak za to ci ju moze prist kuk. zvysok urcite az na dalsi den ked uz aj ja budem ako tak vediet prejst par metrov ale ide mi o mamcu teda.

lucia563
4. dec 2012

@adrianaimreova ano, ved aj moj bol ,,po ruke,, aby mohol fotit...a tiez som pri prvom chcela VIP, ale to som nevedela, ze skoncim cisarskym a po nom to teda mozne nebolo a po druhom som to neriesila🙂

adrianaimreova
4. dec 2012

@lucia563 nho a potom ho uz aj sikovali dom nie? uz tam viac nemal asi preco byt ku mne sa teda nedostane a malu bude vidiet pri obliekani. a ozaj aj za to sa nieco plati a treba to niekde dopredu nahlasit ci staci ked prideme a poviem ze ho tam chcem?

lucia563
4. dec 2012

@adrianaimreova no skratka pofotil co mal a sli dom, potom ked ma prebrali, sme si zatial volali, po pripade mi poslal, co odfotil 🙂 vies, ono aj ty budes mozno rada, ze v ten prvy den budes len lezat a oddychovat a nie este nejaka navsteva, nic v zlom....druhy den bude lepsie 😉 my sme platili za to, ze teda povodne mal byt pri porode, pri tom prvom...co teda aj bol, kym sa neslo na SC, potom siel von...a ked sa maly/a narodil/a zavolali ho....ze ho tam chces, staci povedat, ked tam prides...

adrianaimreova
4. dec 2012

@lucia563 ved urcite ja sa za nimi urcite nechystam som zvedava ci vobec na druhy den budem vladat ved uvidim len tu malu ci im ukazu ale tak hadam ano 🙂 dobre super myslela som ci to netreba nieak dopredu dat vediet ale ked staci potom tak je dobre...idem rodit prvy krat a vooobec netusim ako to cele prebieha za to mam mozno dost blbe a pre teba banalne otazky tak dakujem ze mi ochotne odpovedas 🙂 zas som o nieco mudrejsia vdaka 🙂

lucia563
4. dec 2012

@adrianaimreova nic sa nedeje, aj ja som to mala raz prvy krat🙂) ale myslim, ze ked by prisli pozret babo v ten prvy den, tak ukazu, ak bude OK, aj bez toho, aby si tam bola ty 😉 tak nech do dobre dopadne 😉 ...a mozno Ti napisu este cerstvejsie maminy, ja uz mam 2 roky stare info 😎

victoriafoxsk
4. dec 2012

cisarskym som nebola , ale tak drobceka isto mamine ukažu , keď bude v poriadku . a s tou VIP v tom prípade to považuj ako plus , aspoň po tej stránke , že ušetríte 😀 . rodila som mesiac dozadu ( do nemocnice nepotrebuješ pre drobca ani vecičky ( čo sa týka oblečenia ) , ani zavinovačku , všetko ti poskytne pôrodnica. Odporúčam ti skôr nočnú košielku s krátkym rukávom , je tam neskutočne teplo a nech ti nosia papať do pôrodnice , čo sa týka jedla - žiadna sláva ... na podporu mlieka keď bdueš kojiť pi celý druhý deň vineu , podporuje laktaciu ( vyhrkanú , aby si nepila bublinky , potom by sa ti drobec šiel zblázniť ) nepapaj ani čokoládu , strukoviny .. dávaj si pozor na stravu a vyhneš sa tak kolikám aspoň na 90% .... držím palčeky a veľa šťastia

bumibo
5. dec 2012

Ahojte..tak nakoniec drobcovi netreba oblecko?raz citam tak,raz tak.

stanislavao
5. dec 2012

@bumibo ale jasne, zoberte si sovje vecicky. nemocnica vam oblecko pozicia, ak nemate, ale urcite je prijemnejsie, ked mate babatko oblecene vo svojom, cistom, vonavom. nechcem tym povedat, ze nemocnicne je spinave, alebo co. babatka su tam vzdy cistucke, ale svoje je svoje.

stanislavao
5. dec 2012

@adrianaimreova manzel pri sekcii v TO cakal vonku, ked ma viezli na odd, tak on ma videl, ale ja som jeho samozrejme nevnimala. babatko videl hned po porode.

adrianaimreova
6. dec 2012

@victoriafoxsk jheeeej dakujem taketo detailne info takzvane vychytavky vzdy dobre padnu 🙂

zuzana127
7. dec 2012

ahoj a kedy mas termin? ja mam 2.1.2013, uz teraz mam strach, maly je dole ritkou, tak pojdem asi cisarskym ak sa neotoci. Neviete ktory doktor robi dobre cisarsky, myslim tym aj zasivanie nech to nejako vyzera. A co je lepsie spinal, alebo celkove uspanie, poradte 😒

chrumik
7. dec 2012

@zuzana127 ahoj, ja mam termin 11.1.2013. Moja mala je otocena dolu hlavickou, tak dufam ze aj tak zostane.
Cisarsky robi dobre, MUDr. Kerekova st. Ja som tiez prvorodicka, tak neviem ti povedat co je lepsie ci spinal alebo uspanie.
Drzim ti palce, mozno sa aj v nemocnici stretneme, ak sa moja mala poponahla.

zuzana127
7. dec 2012

ahoj @chrumik a nevies ci sa za vybavenie doktora pri porode plati? a tak isto aj za spinal,ci epidural? diki a drzte sa 🙂

katren
7. dec 2012

@zuzana127 tu je cennik z ich stranky.....
http://nsptopolcany.sk/_subory/subory/cennik_ns...
za zazmluvnenie lekara sa plati 165,90€, za epidural 99,90€....

petti
8. dec 2012

@zuzana127 ahoj ja som mala cisarsky v TO pred dvomi mesiacmi, lebo maly bol otočeny KP. Malá som spinál - cisársky nebol plánovaný, ale akútny, bo som dostala kontrakcie, a nemohli ma uspať, lebo som pred tým jedla... Mne ho robil primár, a určite ho odporúčam - nemala som žiadne komplikácie, jazvu mám iba tenučký pásik. Tiež som riešila či spinál alebo celkovú radšej, a som rada že to skončilo spinálom bez možnosti výberu. Bolo to v pohode, rýchle, drobca som hneď videla a počula ako zaplakal 😵 neviem či sa za spinál niečo platí, odo mňa nepýtal nikto nič, tak snáď tam nemám dlžobu 😕

bubinko83
8. dec 2012

@zuzana127 mne robila cirarsky mudr.Kerekova s Pospišilovou a bola som spokojna,jazva pekna,rychlo sa mi zahojila.MAla som ale spinal a už ho nechcem nikdy,zle som to vnímala a asi tyžden som mala strašne migreny,takže teraz si dam celkovu určite.

step13
21. dec 2012

ahoj vie mi niekto povedat kolko sa dava kerekovej za porod

simonka1304
22. dec 2012

A preco by sa jej mali davat peniaze? Nerozumiem Tvojej otazke..Mne bola tiez pri porode a kupili sme jej akurat tak kvety..

elienocka
23. dec 2012

dievcata mozem poprosit o radu po novom roku ma moja gynekologicka poslala na sono co je v 20 tyzdny.aj sa tam objednava?alebo mam prist kedykolvek okrem stredy

janicka83
23. dec 2012

@elienocka neobjednáva sa tam, ide sa do vnútra v poradí, ako prídeš, teda aspoň to tak fungovalo 🙂

elienocka
23. dec 2012

@janicka83 dakujem za odpoved

step13
3. jan 2013

🙂 no ja som u kerekovej rodila ties ma to ni nestalo ale teras byvam malackach a tu lekari beru za vyber lekara 300 e pret sa pytam ci sa tam plati nieco 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre