Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

katren
15. jún 2011

@juska v piatok tam urcite nechod....to maju operacny den a Boh vie, kedy by sa ti mali cas venovat....

zanetak
17. jún 2011

a ked budem na VIPizbe tak môže prísť hocikto na návštevu a hocikedy, alebo aj tam je podmienka, že len od 14..-16.00hod?

juska
18. jún 2011

@katren diky, chcem ísť vo štvrtok

katren
18. jún 2011

@juska 😉 tak to sa mozno stretneme 😀

radlinka
21. jún 2011

@zanetak hocikto a hocikedy, moze tam s tebou aj niekto zostat, ved si zato platis. 😉 Ako u nas nebol problem prist aj na normalnu izbu, tak neviem. Niekedy zalezi kto ma sluzbu a v akej je naladicke, ale inak boli vsetci v pohode a MM prisiel aj mimo navstev.hodin a zostal tak dlho, ze bola uz skoro vecera 🙂 A potom sme sa prestahovali na VIP izbu, kde bol stale somnou, takze chodil aj do lekarne, bufetu a obcas nakupovat do mesta co som potrebovala 🙂

radlinka
21. jún 2011

@baskaj kludne sa mozes dohodnut, podla mna nemusis prist vzdy na termin, len to treba potom prekonzultovat priamo na poradni v TO, aby si nemusela na rizikovu v NR a tak dlho tam cakat. Drzim palec 🙂

katren
22. jún 2011

@zanetak na VIP-ke hocikto a hocikedy.....ja som mala pri Dominike a bolo to super 😉

juska
22. jún 2011

@katren ahoj, prosím ťa, kedy je lepšie ísť na tú poradňu, ráno, či radšej neskôr?

katren
22. jún 2011

@juska od deviatej tam bude kopec mamiciek....ja sa snazim prist okolo 10:15-10:30, to tam cakaju max. 2-3, viac nie a o 10:45 tam si myslim, ze uz ziadna nebude....len ja nechcem chodit tak neskoro, potom je aj dr. nervozna, lebo o jedenastej koncia
ja idem zajtra tiez 😉

juska
22. jún 2011

@katren super, tak sa aj my budeme snažiť tak o tej 10tej tam byť, vidíme sa 😉

daisy77
25. jún 2011

No kocky s tou VIP-kou sa to trosku zmenilo. Sprisnili tam pravidla. Kamaratka tem lezala minuly tyzden a navstevy na VIP su obmedzene iba na jednu osobu, uz to nie je ako kedysi, ze ti tam prisla cela rodina.

radlinka
25. jún 2011

@daisy77 no o tom neviem, my sme nemali ziadny problem ale zase nas dokopy pred mesiacom bolo do poctu,(takze skoro nikto ), neskor pocas tyzdna prislo o nieco viac rodiciek, tak sa postupne zaplnili aj standard izby, ale stale ostatne na konci chodby zostavali volne. Ja nevidim problem, pokial ide vsetko s mierou a nemaju toho prilis vela na odd. tak sa da normalne dohodnut. Netreba to vsak prehanat s rodinkarstvom. 😉 Tolko moj nazor.

katren
25. jún 2011

@daisy77 tak teda celu rodinu by som ani na navstevu nechcela 🙄 sak staci mm s malou alebo stari rodicia a hotovo, nie???

radlinka
25. jún 2011

@katren presne, ved sami ludia maju toho dost a tiez mamicky, takze tam nepotrebuju publikum i ked sa da dohodnut, ale asi mimo oddelenia. Vy to uz mate zapar, moze to byt kazdu chvilu. Ako sa inak mate, ste okej ? 🙂 drzim palec x

katren
25. jún 2011

@radlinka urcite sa da dohodnut so sestrickami 😉
zatial stale len cakame 😉 vo stvrtok poradna, ale uz sme minule dostali poucenie, ze ked nieco, mame hned prist...takze dnes sme vsetko dochystali a drobcek kludne moze prist 😎

szika
29. jún 2011

ahojte, ja som rodila v TO a bola som max.spokojná. Prvých dvoch som rodila v Nitre, no nedá sa to porovnať. A primár, no je to profesionál, aj personál super, trošku sa mi nepáčil prístup sestričiek na novorodeneckom, ale dalo sa...

katren
29. jún 2011

Juj, kocky....tak ako dobre mi lepi teraz.....pan primar ma novu modu zastavovat porody...uz dvom kamoskam, co su tiez v 40tt zastavil porod....jedna otvorena na 3cm a druha na 4cm a on im pichne magnezko a posle domov...to co uz je?????

luciaalex
30. jún 2011

katren ver tomu, ze rozbehnuty porod nezastavis magneziom. primar by nikdy neriskoval komplikacie, urcite tam bol dovod na podanie magnezia, a urcite to nebolo zastavovanie porodu. co ti hovorili kamosky - ze boli plne porodne stoly a ony by nemali kde rodit alebo co? podla mna sa da primarovi a vobec vsetkym lekarom z TO absolutne doverovat (dva krat som u neho rodila, pokial ide o druhe babo, jeho profesionalnemu pristupu mozem podakovat ze je maly na svete zivy a zdravy)

juska
7. júl 2011

babuľky, mne to nie je dosť dobre jasné, ako to v tých TO chodí 😅 to keď na mňa príde, tak sa mám v bolestiach trepať cez hlavný vchod, prejsť pomaly celú nemocnicu a hore výťahom na tretie? nedá sa tam dostať aj nejakou kratšou cestou? neviem si to predstaviť....

katushka16
7. júl 2011

@juska áno,pôjdeš cez hlavný vchod...ale však tam nepôjdeš v takých bolestiach,že nebudeš môcť chodiť,neboj.ja som tam išla z domu s prvou dcérkou keď som mala 5 minutové kontrakcie a pohoda.a cesta nám trvala nejakých 10min.autom

juska
7. júl 2011

@katushka16 no ja to mám z domu do TO hodinu autom, takže na 5 minútové kontrakcie určite nemôžem čakať 😉

sonula44
7. júl 2011

@katushka16 Tak , toto poznám Ja som tiež cestovala z Nr a bolo to len tak tak muž celú cestu vykrikoval
že zavolá záchranku kontrakcie už každú 1. min. a prejsť hore bol pre mňa už problém 😝
Nakoniec som to hore stihla len lekár nie malého už držala sestrička v rukách 😀 😀
v zápise napísané 1:25 príchod 1:30 narodený 😀

katren
7. júl 2011

Kocky, nestraste ma!!!!!! ja idem z Piestan a teda cez Havran to je nic moc

juska
7. júl 2011

@katren a ty čo ešte robíš doma?! 😀

katren
7. júl 2011

@juska no, len si rob srandu .....este ma aj ty obehni 😠 😉

juska
7. júl 2011

@katren veď to by bolo celkom fajn, keby sme boli spolu v pôrodnici 😉

katren
14. júl 2011

ahojte maminky....chcem len napisat jeden postreh....
vcera ma chceli prist pozriet na VIP na sestonedelie mm s malou, ale vratili ho, ze navstevy starsich surodencov nie su povolene...tak bol mm na pokec s panom primarom a nakoniec sa to vyriesilo....
Ak by ste chceli prijimat aj navstevy starsich deticiek, tak si pytajte VIP izbu na gynekologii , tu je to povolene 😉

zanetak
28. júl 2011

ja som tam rodila pred mesiacom a musím pochváliť personál, bolo to tam lepšie ako ked som tam rodila pred 3rokmi, asi preto, že to bol druhý pôrod, tak som to nebrala tak tragicky 🙂 a vedela som čo ma čaká a aj preto, že som bola VIP izbe a kľudne tam manžel chodil aj s menšou dcérou na návštevy každý deň.

frola
13. aug 2011

ahojte ja som rodila v TO pred 2,5 r. a teraz by som chcela znova. neviete mi prosim vas povedat ako je to dnes, ci sa este stale da rodit do vody (lebo som nenasla ani zmienku v ceniku na ich stranke) a ci tam este stale pracuje dr. caradsky? dakujem.

katren
14. aug 2011

@frola dr. Caradsky je primar a porody do vody este robia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre